SEO Katowice

Pozycjonowanie stron Katowice

Agencja SEO Katowice - Skuteczne pozycjonowanie stron www dla firm z Katowic, a także pozycjonowanie dla firm działających na terenie całej Polski.

Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie WWW, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Sprawdź jakie informacje o Katowicach przygotowaliśmy:

Agencje SEO z Katowic

Jesteśmy ekspertem SEO w Katowicach, a naszą specjalnością jest marketing internetowy, w szczególności:

 • pozycjonowanie stron – dopasowane do Twoich potrzeb i zasięgu firmy, w tym lokalne skierowane na rynek Katowic
 • pozycjonowanie sklepu internetowego – z nami podbijesz nie tylko Katowic, ale całą Polskę,
 • kampanie reklamowe Adwords i Facebook Ads – opłacalne i skuteczne reklamy dla Twojej firmy,
 • content marketing – tworzymy wartościowe treści, które wspierają pozycjonowanie i sprzedaż,
 • optymalizacja konwersji – stale zwiększamy liczbę konwersji, dbamy też o jak najniższy koszt konwersji.

Wyślij zapytanie o cenę

   

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg
Agencja SEO Śląsk - cena

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Katowicach?

Cennik pozycjonowania stron www w Katowicach różni się w zależności od rodzaju usługi. Różna cena pozycjonowania będzie więc dotyczyła:

 • pozycjonowania szerokiego – czyli pozycjonowania na dziesiątki fraz powiązanych z ofertą, bez ograniczeń lokalizacyjnych
 • pozycjonowanie sklepów internetowych - skoncentrowane na budowaniu sprzedaży dla witryny z dużą liczbą podstron
 • pozycjonowanie lokalne – budujące pozycję strony na frazy powiązane z określoną lokalizacją, np. "pozycjonowanie stron Katowice"
 • pozycjonowanie mobilne – budowa pozycji strony w mobilnych wynikach wyszukiwania.

Jaką agencję SEO z Katowic wybrać?

To, ile kosztuje pozycjonowanie strony w Katowicach i na Śląsku zależy również od wybranych fraz, ponieważ mają one bezpośredni związek z nakładem pracy, jaki jest niezbędny dla uzyskania wysokich pozycji. Większy koszt będzie wiązał się z pozycjonowaniem popularnych, wysoko konkurencyjnych fraz. Taniej będzie realizować pozycjonowanie stron www w Katowicach na lokalne frazy long-tail, takie jak np.: „pozycjonowanie Katowice” lub pozycjonować sklep internetowy na doprecyzowaną frazę produktową np. "plecak turystyczny górski 60l niebieski" zamiast po prostu "plecak".

Można także wybrać taką agencję SEO z Katowic, które oferuje dodatkowe usługi marketingu internetowego np. optymalizację strony lub kampanie AdWords ustawiane na Katowice.

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie Katowice 590
pozycjonowanie strony Katowice 10
pozycjonowanie stron internetowych Katowice 30
pozycjonowanie stron Katowice 210

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Lokalne SEO

Agencja SEO Katowice - oferta pozycjonowania dla firm ze Śląska

Pozycjonowanie stron internetowych firm z Katowic będzie więc zaliczało się do pozycjonowania lokalnego. W przeciwieństwie do pozycjonowania sklepu internetowego, który z reguły szuka klientów w całej Polsce, a nawet na całym świecie i nie wystarczy mu pozycjonowanie stron www w Katowicach. W efekcie skutecznej optymalizacji strony, rozbudowy jej treści w wartościowe teksty oraz stworzeniu profilu Google Moja Firma i Google Maps, strona będzie wyświetlać się w top 10 osobom z okolic, nawet jeśli nie wpiszą nazwy miasta. Na przykład mieszkaniec Katowic, wpisując w wyszukiwarkę frazę „dobra piekarnia”, otrzyma w wynikach wyszukiwania adresy najbliższych piekarń z Katowic.

Co więcej, wyniki wyszukiwania będą składać się częściowo z listy firm i sklepów naniesionych na Mapę Google, wraz ze wskazówkami dojazdu i odległością od bieżącego położenia użytkownika. W tym wypadku warto zadbać o dobre opinie, które często wyświetlają się przy takich wynikach wyszukiwania. Polecane firmy mają większą szansę na konwersje. Dodatkowym wsparciem dla pozycjonowania na Śląsku mogą być płatne kampanie AdWords dla firm, które realizujemy w ramach usług marketingu internetowego dla Katowic.

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron Katowice

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Co warto zobaczyć w Katowicach? Atrakcje miasta

Katowice to przede wszystkim stolica Śląska i kultury śląskiej. Dla wielu symbol górnictwa, dziś pokazuje nową twarz – miasta, które rozwija się w dynamiczny sposób.

Katowice to miejsce idealne dla tych, których pociąga industrialny krajobraz i silna społeczność Ślązaków. Od czego zacząć poznawanie Katowic?

KATOWICE GÓRNICZE

Katowice znajdują się w zagłębiu górniczym, więc koniecznie warto skorzystać z okazji i odwiedzić kopalnię węglową. Do dyspozycji turystów jest nieczynna kopalnia GUIDO, która znajduje się w Zabrzu, sąsiadującym z Katowicami.

Warto tam zajrzeć i zjechać 320 metrów pod ziemię, aby napić się piwa w podziemnym pubie. Wycieczka po kopalni odbywa się pod okiem górnika, a dla chętnych istnieje możliwość ubrania się w strój roboczy i spróbowania górniczej pracy.

 • Muzeum Śląskie

Innym sposobem, aby poznać realia życia górników i ich rodzin jest wizyta w Muzeum Śląskim w Katowicach. Muzeum ulokowane jest na terenie byłej kopalni węgla. Jednak wnętrza zostały zaaranżowane w nowoczesny sposób, umożliwiając organizację wystaw stałych, czasowych, wydarzeń, debat i innych inicjatyw, które mają popularyzować kulturę Katowic i Śląska.

 • Nikiszowiec

Warto odwiedzić także dawne osiedle robotnicze Nikiszowiec. Od 2011 roku osiedle w Katowicach zaliczane jest do Pomników Historii. Charakterystyczna zabudowa z cegły przenosi nas w czasy górniczej świetności Katowic. Nikiszowiec powstał w pobliżu szybu kopalni Giesche. Spacer po okolicy można sobie umilić pobierając ze strony miasta audio przewodnik.

KULTURA W KATOWICACH

Miłośnikom muzyki Śląsk kojarzy się nie z kopalniami, a z licznymi artystami, piosenkarzami i zespołami muzycznymi, które wywodzą się z Katowic i innych miast śląskich.  Na Śląsku odbywają się festiwale muzyczne, to stąd wywodzi się legendarna Paktofonika, to na Śląsku mieszkał i działał Rysiek Riedel z zespołu Dżem.

Do Katowic udają się także przyszli muzycy, wybierając studia na Akademii Muzycznej. Latem rzesze miłośników klimatów festiwalowych nawiedza Katowice, aby wziąć udział w Festiwalu Nowa Muzyka Tauron i Off-Festivalu.

KATOWICE AB. 122
Katowice
Zabrze kopalnia Guido 20
 • KATOWICE AB. 122
 • Katowice
 • Zabrze kopalnia Guido 20
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zbadaliśmy 102 agencje SEO obecne na LinkedInie. Ranking wg liczby opinii, liczby pracowników + widoczności w Google.
więcej
2 edycja rankingu największych agencji SEO w Polsce! Kto jest w czołówce, w konkretnych kategoriach - sprawdźcie!
więcej
Chcesz pozycjonować swój sklep bez żadnych trudności technicznych?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie Katowice
Średnia ocen użytkowników 4.73 na podstawie 124 głosów
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO