Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Pozycjonowanie stron - Agencja Seo Katowice

Pozycjonowanie stron internetowych to jedno z najważniejszych narzędzi budujących sprzedaż. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, realizując zamówienia z całej Polski, czy też prowadzisz lokalny biznes obejmujący swoim zasięgiem tylko Katowice, pozycjonowanie pozwoli Ci pozyskać sprzedaż. Dobra Agencja SEO rozpocznie od wnikliwego researchu i zbada potrzeby Twojej firmy. Pozycjonowanie to usługa, której skuteczność wynika z szytych na miarę rozwiązań dla Twojego biznesu.

 

Kroki pozycjonowania

Jakie kroki podejmowane są w ramach budowy wizerunku firmy w sieci? Do działań należą m.in.:
Techniczna optymalizacja strony

  • Content Marketing w oparciu o macierz fraz
  • Inbound Marketing – budowa popularności strony na forach i w mediach społecznościowych
  • Pozyskiwanie opinii w Google
  • Stworzenie profilu Google Moja Firma
  • Publikacja firmy w Google Maps
  • Optymalizacja konwersji
  • Testy skuteczności działań

Dzięki tak kompleksowej usłudze, pozycjonowanie stron przynosi wymierne rezultaty w postaci większej liczby odwiedzin na stronie oraz konwersji – złożonych zapytań i dokonanych zakupów. Dzięki pozycjonowaniu internauci bez trudu znajdą Twoją restaurację z Katowic lub sklep z nietypowymi produktami z drugiego końca Polski.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszt pozycjonowania różni się w zależności od rodzaju usługi. Różna cena pozycjonowania będzie więc dotyczyła:

  • pozycjonowania szerokiego – czyli pozycjonowania na dziesiątki fraz powiązanych z ofertą, bez ograniczeń lokalizacyjnych
  • pozycjonowanie lokalne – budujące pozycję strony na frazy powiązane z określoną lokalizacją, np. z Katowicami
  • pozycjonowanie mobilne – budowa pozycji strony w mobilnych wynikach wyszukiwania.

Cennik pozycjonowania zależy również od wybranych fraz, ponieważ mają one bezpośredni związek z nakładem pracy, jaki jest niezbędny dla uzyskania wysokich pozycji. Większy koszt będzie wiązał się z pozycjonowaniem popularnych, wysoko konkurencyjnych fraz. Taniej będzie pozycjonować stronę na lokalne frazy long-tail, takie jak np.: „optymalizacja współczynnika konwersji Katowice”.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Lokalne SEO
Usługi w ramach SEO w Katowicach

Pozycjonowanie firm działających w obrębie Katowic będzie więc zaliczało się do pozycjonowania lokalnego. W efekcie skutecznej optymalizacji strony, rozbudowy jej treści w wartościowe teksty oraz stworzeniu profilu Google Moja Firma i Google Maps, strona będzie wyświetlać się w top 10 osobom z okolic, nawet jeśli nie wpiszą nazwy miasta. Na przykład mieszkaniec Katowic, wpisując w wyszukiwarkę frazę „dobra piekarnia”, otrzyma w wynikach wyszukiwania adresy najbliższych piekarń z Katowic. Co więcej, wyniki wyszukiwania będą składać się częściowo z listy firm naniesionych na Mapę Google, wraz ze wskazówkami dojazdu i odległością od bieżącego położenia użytkownika. W tym wypadku warto zadbać o dobre opinie, które często wyświetlają się przy takich wynikach wyszukiwania. Polecane firmy mają większą szansę na konwersje.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
05-06-2017
Przygotowaliśmy listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie lub wręcz obniżać pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.
więcej
23-05-2017
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania, od których może rozpocząć każdy bloger.
więcej
16-05-2017
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online i tym samym generowali sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej? Odpowiedzią j...
więcej
Zadaj nam pytanie