Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie Katowice - skuteczne SEO dla firm z Katowic W Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla firm z Katowic
SEO Katowice

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Katowic

Prowadzisz firmę w Katowicach i chcesz wypromować ją w Google? Od 20-lat wdrażamy kompleksowe pozycjonowanie stron i sklepów. Budujemy sprzedaż dla klientów z Katowic i z całej Polski, bo w naszej branży lokalizacja nie ma znaczenia. Stawiamy na efektywność działań, komunikację na najwyższym poziomie i profesjonalną obsługę, a naszą skuteczność potwierdzają setki opinii w Google.

Zobacz, dlaczego warto wybrać agencję widoczni do pozycjonowania swojej firmy z Katowic:

Kompleksowe pozycjonowanie stron - nasza oferta obejmuje szeroki zakres działań SEO: od audytu strony, poprzez budowę strategii i realizację optymalizacji on-site, off-site, content marketingu, optymalizacji technicznej, a także optymalizacji współczynnika konwersji. Dobór działań i ich natężenie zależy od Twojego celu - czy chcesz pozycjonować firmę w Katowicach, lokalnie czy chcesz docierać do użytkowników z całej Polski. Dla firm docierających do klientów z Katowic przygotujemy inną propozycję, niż dla sklepów ogólnopolskich.

Pozycjonowanie szerokie - nie działamy wybiórczo, nie pozycjonujemy Twojej katowickiej firmy na kilka fraz, lecz na dziesiątki fraz związanych z Twoją ofertą. Dzięki optymalizacji całej witryny budujemy widoczność wszystkich podstron, a Twoje szanse na dotarcie do klientów są znacznie większe niż przy pozycjonowaniu z rozliczeniem na kilka fraz, czy to miejskich związanych z Katowicami, czy też bardziej ogólnych.

Profesjonalne podejście - nad Twoją kampanią pracuje zespół specjalistów: pozycjonerzy, copywriterzy i opiekun, który czuwa nad przebiegiem umowy. Niezależnie, czy pozycjonujemy stronę kierowaną na Katowice, czy też sklep o zasięgu ogólnopolskim - naszym priorytetem jest jakość i skuteczność. Osiągamy to dzięki wiedzy i doświadczeniu pozycjonerów oraz dostępie do płatnych narzędzi SEO: Surfer, Senuto, SEMSTORM czy Ahrefs. Nasz proces pozycjonowania jest przemyślany i dopasowany do Twoich oczekiwań.

Twój zespół - dzięki temu, że przydzielimy Ci zespół specjalistów, masz komfort kontaktu zawsze z tymi samymi osobami, które dobrze znają Twoją stronę. Zamiast dzwonić na anonimowy call center, kontaktujesz się ze swoim opiekunem, swoim pozycjonerem czy swoim copywriterem. Liczymy, że jak większość naszych klientów, zostaniesz z nami na długie lata, więc zdążysz zaprzyjaźnić się ze swoim dedykowanym zespołem. To też duża wygoda - Ty zostajesz w swojej firmie w Katowicach, my w swoim poznańskim biurze. Nie tracimy czasu na dojazdy, a jednak jesteśmy w stałym kontakcie. Zupełnie jakbyśmy widzieli się wczoraj.

Więcej niż dają inne agencje - podchodzimy do pozycjonowania stron kreatywnie. Lokalny biznes w Katowicach? A może sklep internetowy z dużym asortymentem? Niezależnie od wielkości Twojej firmy, angażujemy się w pełni w pozyskanie efektów sprzedażowych dla Ciebie. Dlatego nasza oferta pozycjonowania w Katowicach wykracza poza standardowe ramy. Realizujemy również szereg działań dodatkowych, jak optymalizacja konwersji. A żebyś dobrze rozumiał wszystkie działania, zapraszamy na szkolenia z marketingu internetowego dla klientów, które normalnie warte jest 1000 zł. U nas masz je za złotówkę (w wybranych pakietach SEO).

   

Szukasz agencji SEO z Katowic? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość

Katowice to jedno z miast, dla których realizujemy marketing internetowy. Nasza agencja seo nie znajduje się w Katowicach, mimo to z powodzeniem pozycjonujemy katowickie firmy w internecie i pomagamy im zwiększać zyski ze sprzedaży.

Marketing internetowy to usługa, którą możesz realizować niezależnie od tego czy Twoją lokalizacją są Katowice czy inne miasto – tu wszystko dzieje się online. Dlatego współpraca zdalna w zakresie pozycjonowania stron i sklepów internetowych jest tak atrakcyjna.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?
Postaw na widocznych!

Person
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Ranking agencji SEO

Szukasz agencji SEO w Katowicach?

Zajrzyj do rankingu!

Co roku przygotowujemy ranking największych agencji SEO z całej Polski. Pod uwagę bierzemy wielkość zespołu oraz odsetek specjalistów ds. pozycjonowania. Dane pochodzą z LinkedIna. Dodatkowo największe agencje oceniamy pod względem widoczności w Google na frazy, liczby opinii i średniej ocen w Google i wielu innych czynników. Jeśli szukasz agencji do pozycjonowania Twojej strony lub sklepu, zapoznaj się z naszym rankingiem.

Marketing internetowy to nowoczesna usługa, która odbywa się w całości zdalnie. Nie musisz wcale ograniczać się do agencji z Katowic. Zamiast wybierać agencję po lokalizacji, wybierz na podstawie oferty i skuteczności danej agencji SEO.

widoczni54
Agencje SEO Katowice

Szukasz agencji SEO z Katowic? Zobacz, jak my pozycjonujemy strony

Czy wiesz, że w niektórych ofertach pod pojęciem pozycjonowania kryje się tylko jedno działanie z całego wachlarza działań SEO? Takie wybiórcze podejście nie da takich korzyści jak połączenie sił wszystkich obszarów pozycjonowania stron i optymalizacji konwersji. Nie ma w Katowicach agencji SEO, która odpowiadałaby na Twoje potrzeby? Nie musisz ograniczać się lokalizacją, bo pozycjonowanie realizowane jest niezależnie od tego, ile dzieli nas kilometrów. Dla swojej firmy z Katowica wybierz najlepszą agencję, a nie najbliższą. Zobacz, co obejmuje nasz proces pozycjonowania stron:

Audyt

Być może przed otrzymaniem oferty na pozycjonowanie strony w Katowicach skorzystałeś z bezpłatnego audytu SEO. To był tylko przedsmak. Znacznie bardziej szczegółowy audyt Twojej strony lub sklepu realizujemy po podpisaniu umowy. Obejmuje on m.in. kwestie techniczne, ocenę dotychczasowej optymalizacji, funkcjonalność i wiele innych, a jego wynikiem są konkretne zalecenia zmian do wdrożenia na stronie.

 

Optymalizacja techniczna

Następnym krokiem procesu pozycjonowania jest optymalizacja techniczna strony. Pod tym pojęciem rozumiemy wdrożenie technicznych zmian, które usprawniają indeksowanie strony, zapobiegają duplikacji treści, wyłączają z indeksowania niektóre podstrony i przyspieszają działanie całej witryny.

 

Optymalizacja on-site

Optymalizacja strony on-site dotyczy zmian na stronie, a jednym najważniejszych działań jest optymalizacja strony z uwzględnieniem fraz. Rozległym i cyklicznym zadaniem jest rozbudowa treści strony, tak aby była bardziej wartościowa niż konkurencyjne witryny zarówno w ocenie algorytmów Google, jak i czytelników.

 

Optymalizacja off-site

Wszelkie działania poza stroną należą do obszaru off-site SEO. Jednym z zadań cyklicznych na tym etapie procesu jest budowa wartościowego profilu linków przychodzących. To zaawansowane działania o dużej różnorodności, które są jednym z filarów skutecznego pozycjonowania.

 

Optymalizacja konwersji

Pozycjonowanie nie może koncentrować się tylko na pozyskaniu dużego ruchu. Celem jest pozyskanie trafnego ruchu i wykorzystanie go w taki sposób, aby przynosił sprzedaż. Aby to osiągnąć, prowadzimy optymalizację konwersji, czyli pozbywamy się wszelkich przeszkód na drodze użytkownika do dokonania zakupu lub wysłania zapytania.


Analityka

Na każdym etapie - od rozpoczęcia współpracy po realizację optymalizacji - niezbędne są szeroko zakrojone działania analityczne. Korzystamy z najlepszych narzędzi, aby planować optymalizację w oparciu o dane. Tworzymy również czytelne i zrozumiałe raporty, które pomogą Ci śledzić przebieg naszej współpracy.

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Katowice
590
pozycjonowanie strony Katowice
10
pozycjonowanie stron internetowych Katowice
30
pozycjonowanie stron Katowice
210

*Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Wybrać pozycjonowanie w Katowicach? A może SEO na całą Polskę? Nie możesz odnaleźć się w ofertach pozycjonowania? Zobacz, który pakiet będzie idealny dla Twojej firmy:

  • Pozycjonowanie szerokie - oferta o różnej intensywności działań, w zależności od wielkości strony i celów. Świetnie sprawdzi się do pozycjonowania strony o zasięgu ogólnopolskim lub stron kierowanych na wiele lokalizacji. 

  • Pozycjonowanie lokalne - to propozycja dla firm, które chcą promować się na rynku lokalnym, np. restauracja z Katowic, szkoła językowa z filiami na Śląsku czy deweloper działający w aglomeracji śląskiej. Dzięki mniejszej konkurencji niż w pozycjonowaniu szerokim, efekty lokalnego SEO często są widoczne znacznie szybciej. 

  • Pozycjonowanie dla sklepów - duża liczba produktów, podstron i do tego rozbudowany kącik porad? Sklep internetowy wymaga większego nakładu prac i ma swoją specyfikę, np. typowe dla sklepów błędy techniczne. Jeśli prowadzisz sklep internetowy w Katowicach, wybierz pozycjonowanie dla sklepów.

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron Katowice

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Lokalne SEO skupia się na dotarciu do odbiorców znajdujących się w danej lokalizacji. Jest szczególnie dedykowane firmą lokalnym, oferujących usług czy produkty na terenie danego miasta. Optymalizacja stron polega tu na doborze odpowiednich fraz kluczowych zawierających nazwę miasta. Efekty lokalnego pozycjonowania są widoczne dużo szybciej niż w przypadku pozycjonowania szerokiego. 

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była wyróżniona wśród trzech wyników z dołączoną mapką, powinieneś postawić na pozycjonowanie w Google Maps. Widoczność w tzw. local pack wpływa na SEO strony i jest zależne od fizycznej lokalizacji odbiorców.

 

Czy warto założyć wizytówkę Google Moja Firma?

To bardzo opłacalne rozwiązanie. Dzięki niej użytkownicy szybciej znajdą twoją firmę w sieci, a dodatkowo wesprzesz pozycjonowanie swojej strony. Stworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma realizowane jest w ramach pozycjonowania lokalnego. 

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Google udostępnia założenie wizytówki za darmo. Warto jest zainwestować także w jej optymalizację, tak aby wspierała pozycjonowanie witryny. To zadanie warto zlecić wyspecjalizowanej agencji SEO. któa zrealizuje to w ramach pozycjonowania lokalnego. 

 

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron?

Lokalne SEO jest dużo mniej pracochłonne, co pozwala osiągnąć pierwsze efekty już po kilku miesiącach. Pakiety pozycjonowania lokalnego zaczynają się od kwoty 1300 zł netto/msc. W porównaniu do ceny pozycjonowania szerokiego jest to dużo taniej. 

Artboard
SEO

Specjaliści pozycjonowania stron w Katowicach

Zainwestuj w pozycjonowanie stron dla firm z Katowic i współpracuj z zespołem ekspertów w dziedzinie pozycjonowania. Każdy z naszych klientów może liczyć na stałe wsparcie i wiedzę specjalistów z zakresu:

  • Customer Succes,
  • pozycjonowania,
  • content marketingu (marketingu treści),
  • SEO off-site (pozyskiwania linków przychodzących),
  • optymalizacji konwersji.

Nie zwlekaj - umów się na bezpłatny audyt, poznaj sytuację swojej strony i wejdź na drogę do sukcesu z agencją widoczni. Otrzymasz u nas strategię dopasowaną do celów biznesowych i marketingowych, a także rzetelne wsparcie oraz wiedzę.

widoczni 84
widoczni 88 widoczni 61
Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Atrakcje w Katowicach

Co warto zobaczyć w Katowicach? Atrakcje miasta

Katowice to przede wszystkim stolica Śląska i kultury śląskiej. Dla wielu symbol górnictwa, dziś pokazuje nową twarz – miasta, które rozwija się w dynamiczny sposób.

Katowice to miejsce idealne dla tych, których pociąga industrialny krajobraz i silna społeczność Ślązaków. Od czego zacząć poznawanie Katowic?

Katowice górnicze

Katowice znajdują się w zagłębiu górniczym, więc koniecznie warto skorzystać z okazji i odwiedzić kopalnię węglową. Do dyspozycji turystów jest nieczynna kopalnia GUIDO, która znajduje się w Zabrzu, sąsiadującym z Katowicami.

Warto tam zajrzeć i zjechać 320 metrów pod ziemię, aby napić się piwa w podziemnym pubie. Wycieczka po kopalni odbywa się pod okiem górnika, a dla chętnych istnieje możliwość ubrania się w strój roboczy i spróbowania górniczej pracy.

  • Muzeum Śląskie

Innym sposobem, aby poznać realia życia górników i ich rodzin jest wizyta w Muzeum Śląskim w Katowicach. Muzeum ulokowane jest na terenie byłej kopalni węgla. Jednak wnętrza zostały zaaranżowane w nowoczesny sposób, umożliwiając organizację wystaw stałych, czasowych, wydarzeń, debat i innych inicjatyw, które mają popularyzować kulturę Katowic i Śląska.

  • Nikiszowiec

Warto odwiedzić także dawne osiedle robotnicze Nikiszowiec. Od 2011 roku osiedle w Katowicach zaliczane jest do Pomników Historii. Charakterystyczna zabudowa z cegły przenosi nas w czasy górniczej świetności Katowic. Nikiszowiec powstał w pobliżu szybu kopalni Giesche. Spacer po okolicy można sobie umilić pobierając ze strony miasta audio przewodnik.

Kultura w Katowicach

Miłośnikom muzyki Śląsk kojarzy się nie z kopalniami, a z licznymi artystami, piosenkarzami i zespołami muzycznymi, które wywodzą się z Katowic i innych miast śląskich.  Na Śląsku odbywają się festiwale muzyczne, to stąd wywodzi się legendarna Paktofonika, to na Śląsku mieszkał i działał Rysiek Riedel z zespołu Dżem.

Do Katowic udają się także przyszli muzycy, wybierając studia na Akademii Muzycznej. Latem rzesze miłośników klimatów festiwalowych nawiedza Katowice, aby wziąć udział w Festiwalu Nowa Muzyka Tauron i Off-Festivalu.

Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Katowice

Średnia ocen użytkowników4.35 na podstawie 131 głosów