Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie Łódź - skuteczne SEO dla firm z Łodzi Sprawdź, jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
Agencja SEO Łodź

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Łodzi

Szukasz agencji, która zwiększy widoczność Twojej strony w sieci? Chcesz wdrożyć działania, dzięki którym Twoja sprzedaż wzrośnie? Zaufaj agencji z ponad 20-letnim doświadczeniem i ponad 250 pozytywnymi rekomendacjami w Google. Dołącz do grona setek zadowolonych klientów i ciesz się z kompleksowych i skutecznych działań naszego zespołu. 

   

Pozycjonowanie stron Łódź - zakres działań

W ramach współpracy otrzymujesz:

 • zespół dedykowanych specjalistów - nad widocznością Twojej strony będzie pracować specjalnie przydzielony zespół: pozycjoner, copywrite i linkbuilder. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w stałym kontakcie z Twoją firmą jest dedykowany doradca, który czuwa nad sprawną komunikacją i raportowaniem wszystkich działań.
 • pozycjonowanie szerokie - działamy w systemie abonamentowym, dzięki czemu nie płacisz za pozycjonowanie firmy tylko na kilka fraz, a za budowanie widoczności na wszystkich kluczowych podstronach. Takie podejście pozwoli Ci na szersze i skuteczniejsze dotarcie do klientów.
 • kompleksowe działania - niezależnie od tego, czy Twoja oferta skierowana jest do klientów z Łodzi, czy całej Polski, my podchodzimy do pozycjonowania kompleksowo. Od audytu strony przez budowę strategii i jej realizację, aż po optymalizację konwersji. Z nami masz gwarancję skuteczności i profesjonalizmu.
 • profesjonalne narzędzia - liczy się dla nas precyzja i dokładność. Dlatego analizując i monitorując efekty naszych działań korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych płatnych narzędzi SEO: Senuto, Surfer, Ahrefs, czy SEMSTROM. Pozycjonując Twoją stronę z Łodzi a bazie tych narzędzi przesyłamy Ci szczegółowe raporty z efektami prowadzonych działań.
 • szkolenia dla klientów - grono klientów agencji widoczni może cieszyć się z cyklicznych spotkań szkoleniowych z naszymi ekspertami. Dzięki nim dowiesz się, jak przebiega proces pozycjonowania, jak analizować raporty SEO oraz jak samodzielnie możesz wesprzeć nasze działania. Wartość rynkowa takiego szkolenia to 1000 zł - u nas masz je za złotówkę!

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie stron Łódź
390
pozycjonowanie strony Łódź
10
pozycjonowanie stron internetowych Łódź
30
pozycjonowanie stron Łódź
260

*Żródło: https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Agencja SEO Łódź - jaką wybrać?

Szukasz agencji SEO z Łodzi? Zobacz, jak my pozycjonujemy strony

Przy wyborze agencji SEO do współpracy lokalizacja nie ma znaczenia. Wszelkie działania dotyczące pozycjonowania realizowane są zdalnie i nie wymagają stałych spotkań stacjonarnych. Wieloletnie doświadczenie i setki wypozycjonowanych stron utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepsze efekty przynosi synergia wielu działań jednocześnie. To dzięki nim wypracowane efekty są stabilne i pozwalają wyprzedzić pozycje stron konkurencyjnych firm z Łodzi.

 

Audyt

Przed rozpoczęciem pozycjonowania niezbędny jest kompleksowy audyt Twojej witryny. Na jego podstawie ocenimy, jakie zmiany będą konieczne do wprowadzenia na stronie i przygotujemy zalecenia optymalizacyjne do wdrożenia. Prócz zmian na stronie przygotujemy także profesjonalną wizytówkę Google Twojej firmy, aby lokalni klienci mogli bez problemu Cię znaleźć.

 

Optymalizacja techniczna

To drugi etap, który polega na wdrożeniu zmian technicznych strony, wynikających z audytu SEO. Optymalizacja techniczna usprawni indeksowanie strony, przyspieszy jej działanie, usunie szkodliwą duplikację treści, a także spowoduje zwiększenie funkcjonalności strony dzięki zmianą w kodzie. Optymalizacja techniczna przeprowadzana jest jednorazowo, dlatego tak ważne jest, aby odbywała się pod okiem fachowca SEO.

 

Optymalizacja on - site

Optymalizacja on-site to wszelkie zmiany, które odbywają się wewnątrz witryny. Dotyczą przede wszystkim treści i doboru odpowiednich fraz. Kluczowym i bardzo złożonym elementem tego etapu jest rozbudowa treści w oparciu o przyjęte profilowanie lingwistyczne. Dzięki wartościowym tekstom wzrasta wiarygodność Twojej strony zarówno dla algorytmów Google, jak i użytkowników odwiedzających Twoją witrynę.

 

Optymalizacja off - site

Ten etap obejmuje wszelkie działania odbywające się poza witryną. Optymalizacja off-site polega na budowie wysokiej jakości profilu linków przychodzących. Wartościowy linkbuilding to proces bardzo skomplikowany i wymaga dużej wiedzy. Źle poprowadzona optymalizacja off-site może doprowadzić do nałożenia kary od Google i zablokowania strony w wynikach wyszukiwania.

 

Optymalizacja konwersji

Wzrost ruchu na stronie nie wystarczy. Aby działania rzeczywiście były efektywne potrzebna jest jeszcze optymalizacja konwersji. Polega ona na przekuciu większego ruchu na sprzedaż czy zapytania ofertowe. Nasi specjaliści wdrażają rozwiązania, które mają ułatwić klientom dokonanie zakupu i przejście przez ścieżkę sprzedaży bez żadnych przeszkód.

 

Analityka

Ufamy danym i wykresom. Są one najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Aby jak najdokładniej ocenić efekty pracy zespołu korzystamy z zaawansowanych narzędzi analitycznych. Na ich pomocą tworzymy kompleksowe raporty, które co miesiąc wysyłamy do klientów.

Pozycjonowanie Łódź - które wybrać?

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Przeglądając oferty różnych agencji SEO z Łodzi możemy trafić na różne typy pozycjonowania. Każdy typ dostosowany jest do innego rodzaju biznesu. Inna strategia SEO będzie obrana w przypadku firmy lokalnej, a inna do ogólnopolskiego sklepu internetowego. Sprawdź, jakie pozycjonowanie będzie najlepsze dla Twojej firmy z Łodzi:

 • pozycjonowanie lokalne - ta propozycja jest dedykowana firmom, które prowadzą swoją działalność lokalnie - hotel w Łodzi, warsztat samochodowy w Pabianicach, salon kosmetyczny w Sieradzu. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu pozyskasz klientów z okolicy, a mniejsza konkurencja niż w pozycjonowaniu szerokim sprawi, że efekty widoczne będą bardzo szybko.
 • pozycjonowanie szerokie - to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku firm o zasięgu ogólnopolskim. Intensywność działań w tym przypadku zależy od wielkości witryny i celów, jakie klient chce osiągnąć.
 • pozycjonowanie sklepów - ta oferta została przygotowana specjalnie z myślą o klientach e-commerce. Pozycjonowanie e-biznesów rządzi się innymi prawami niż pozycjonowanie standardowych stron firmowych. Nasi pozycjonerzy biorą pod uwagę specyfikę danej branży, konkurencję, liczbę stron produktowych i kategorii.
Agencja SEO Łódź

Pozycjonowanie stron Łódź

FAQ

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to działanie, które ma na celu dotarcie do użytkowników wyszukujących usług i produktów w konkretnej lokalizacji. Lokalne SEO jest oparte o szereg działań optymalizacyjnych, które uwzględniają lokalne słowa kluczowe, a także adres siedziby firmy.

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Pozycjonowanie w Google Maps ma na celu umieszczenie firmy w tzw. local pack - 3 pozycje w Google widoczne w formie mapki. Prócz pozycjonowania na widoczność w mapach Google wpływa także fizyczna lokalizacja użytkownika względem firmy. 

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Założenie wizytówki w Google Moja Firma jest darmowe. Trzeba jednak pamiętać, że założona wizytówka powinna być odpowiednio zoptymalizowana pod SEO. Koszty takiej optymalizacji często są wliczone w pakiet lokalnego pozycjonowania. 

 

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron?

Lokalne pozycjonowanie stron jest zwykle tańsze od szerokiego, a efekty można dostrzec już po kilku miesiącach. Ceny lokalnego SEO w agencji widoczni rozpoczynają się od 1300 zł. W pakiecie znajduje się pakiet usług od audytu SEO, przez optymalizację techniczną, po optymalizację konwersji. 

 

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Artboard
SEO

Specjaliści pozycjonowania stron w Łodzi

Zainwestuj w pozycjonowanie stron dla firm z Łodzi i współpracuj z ekspertami w dziedzinie SEO! W naszej agencji stawiamy na profesjonalizm, zaangażowanie i działanie według planu, dlatego dla każdego z klientów budujemy profesjonalny zespół projektowy. Każdy z jego członków jest ekspertem w innej dziedzinie pozycjonowania i skupia się w 100% na realizowanych działaniach. Zespół projektowy tworzą:

 • specjalista Customer Success, który odpowiada za kontakt z klientem, wyjaśnia wątpliwości id odpowiada na pytania,
 • specjalista SEO, który planuje i realizuje strategię SEO, a także nadzoruje działania pozostałych członków zespołu, ściśle z nimi współpracując,
 • specjalista ds. content marketingu, który przygotowuje treści na strony klientów z Łodzi,
 • specjalista ds. pozycjonowania off-site, którego zadaniem jest wspieranie pozycjonowania strony porzrez rozbudowę profilu linków przychodzących,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji, który wdraża zmiany pozwalające na pozyskanie większej liczby klientów dla firm z Łodzi.
widoczni 4
widoczni 43 widoczni 26

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź - czy warto?

Zastanawiasz się jak rozkręcić swoją witrynę? Pozycjonowanie strony internetowej w Łodzi, jak i innych miastach w Polsce, to jedna z najskuteczniejszych form promocji online. Co zyskujesz dzięki optymalizacji SEO?

 • Docieranie do konkretnych odbiorców - działania SEO pozwalają dotrzeć do użytkowników faktycznie zainteresowanych ofertą strony, tym samym budżet nie zostanie przepalony na nietrafionych klientów.
 • Widoczność w Google - jest to najpopularniejsza wyszukiwarka wśród użytkowników, wysokie wyniki w Google zapewniają dotarcie do szerokiego grona odbiorców i wyższy poziom konwersji.
 • Zyski dla firmy - pozycjonowanie to inwestycja, cierpliwość i systematyczna praca zaowocuje wzrostem konwersji, sprzedaży i zysków dla Twojej firmy.
 • Szansa dla małych biznesów - seo wymaga systematyczności, ale dobrze dobrana oferta, pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Pozycjonowanie lokalne jest tańsze, a efekty szybciej widoczne.
 • Budowanie wizerunku eksperta - wysokie pozycje w Google cieszą się większym zaufaniem użytkowników, a wartościowe i unikalne treści dodatkowo pomogą zbudować wizerunek eksperta

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi, jak również szerokie na całą Polskę, składa się z wielu etapów. Część z nich można wykonać samodzielnie, jednak większość wymaga doświadczenia, specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Dlatego warto zdecydować się na współpracę z agencją.

Lokalne pozycjonowanie stron www w Łodzi

Warto zdecydować się na lokalne pozycjonowanie stron www w Łodzi, jeśli oferta strony skierowana jest tylko na rynek danego miasta i okolic. Dzięki mniejszej konkurencji, efekty są dostrzegalne szybciej, a budżet pozostaje niższy. Skuteczne pozycjonowanie w Łodzi dotyczy:

 • lokalnych słów kluczowych - powinno skupić się na frazach bliższych potrzebom mieszkańców, a dobra znajomość odbiorców ułatwia stworzenie trafnych fraz typu long tail. Warto uwzględnić nazwę miejscowości w frazach kluczowych.
 • lokalnej treści - również na etapie tworzenia contentu warto skupić się na treści lokalnej, jedną z opcji jest blog na temat wydarzeń w Łodzi.
 • widocznych danych kontaktowych - w rama pozycjonowania strony www firm w Łodzi należy zadbać o łatwo dostępne dane kontaktowe w widocznym miejscu w witrynie. Dzięki temu zyskuje się zaufanie odbiorców i zmniejsza dystans.
 • pozytywnych opinii klientów - jest to jeden z podstawowych czynników pozycjonowania w Google. Należy więc stworzyć stronę jak najbardziej przyjazną użytkownikom.

Pamiętaj, że działania z zakresu SEO wykonywane są zdalnie, dzięki temu nie musisz szukać agencji z Łodzi, ale z dowolnego miasta w Polsce. Wybierz taką, która najskuteczniej zrealizuje Twoje cele.

Co warto zobaczyć w Łodzi? Atrakcje miasta

Łódź wyróżnia się świetnie zachowaną przedwojenną architekturą oraz industrialnym klimatem, który z powodzeniem wykorzystują artyści, restauratorzy, przedsiębiorcy i instytucje.

Łódź to także słynna filmówka, a także inne prestiżowe uczelnie. Na co warto zwrócić uwagę w Łodzi?

 • PRZEMYSŁOWA HISTORIA MIASTA

Łódź w XIX wieku znana była przede wszystkim jako „Ziemia obiecana”, zagłębie fabryk i przemysłu włókienniczego. To tu działały słynne rodziny fabrykanckie, m.in. rodzina Poznańskich, Geyerów czy Grohmanów. Przemysł w Łodzi rozwijali obok siebie zarówno Polacy, Żydzi, Niemcy, jak i Rosjanie.

Dziś po tych czasach zostały wspomnienia w postaci architektury przemysłowej. Jej funkcja jest obecnie zupełnie inna. Warto wspomnieć chociażby łódzką Manufakturę – galerię handlową, usługową i miejsce wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Galeria znajduje się w budynku dawnej fabryki włókienniczej Izraela Poznańskiego. Dziś fabryka zyskała nowe oblicze i pełni rolę centrum wydarzeń w Łodzi.

Tuż przy manufakturze zlokalizowany jest godny uwagi hotel Andel's. Zachwyca architekturą, która nawiązuje do dawnej, przemysłowej funkcji budynku. Wyjątkowy jest także wystrój wnętrz hotelu. Warto zajrzeć przynajmniej do lobby, aby poczuć ten wyjątkowy styl łódzkiego hotelu. W hotelu znajdują się wykwintne restauracje, a na szczycie budynku w szklanej nadbudowie – basen dla gości.

 • OFF PIOTRKOWSKA – ARTYSTYCZNY DUCH ŁODZI

Łódź w ostatnich latach diametralnie zmieniła swój charakter. Zamiast przemysłu, króluje tu sztuka, architektura i kreatywność. Przykładem jest projekt Off Piotrkowska. W dawnej fabryce zagospodarowano teren w formie pasażu handlowo-usługowego.

Mieszczą się tu designerskie knajpki, sklepiki z autorskimi produktami – ceramiką, odzieżą, elementami wystroju wnętrz. Warto tu zajrzeć w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc. Każde jest urządzone w sposób nawiązujący do przemysłowego rodowodu Łodzi.

 • ŁÓDŹ I DWA DWORCE

Komunikacja kolejowa z Łodzią niesie za sobą wiele niespodzianek. W Łodzi funkcjonują 2 główne dworce kolejowe: Łódź Kaliska i Łódź Fabryczna.

Co więcej, wiele kursów relacji międzymiastowych zatrzymuje się tylko na jednym z tych dworców. Przy przesiadkach pasażerowie mogą więc niemile się zdziwić, gdy okaże się, że ich kolejny pociąg odjeżdża nie z tego dworca.

Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Łódź

Średnia ocen użytkowników4.20 na podstawie 123 głosów