SEO Łodź

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Łodzi

Szukasz agencji, która zwiększy widoczność Twojej strony w sieci? Chcesz wdrożyć działania, dzięki którym Twoja sprzedaż wzrośnie? Zaufaj agencji z ponad 20-letnim doświadczeniem i ponad 250 pozytywnymi rekomendacjami w Google. Dołącz do grona setek zadowolonych klientów i ciesz się z kompleksowych i skutecznych działań naszego zespołu. 

 

Wyślij zapytanie o cenę

   

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg

W ramach współpracy otrzymujesz:

 • zespół dedykowanych specjalistów - nad widocznością Twojej strony będzie pracować specjalnie przydzielony zespół: pozycjoner, copywrite i linkbuilder. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości w stałym kontakcie z Twoją firmą jest dedykowany doradca, który czuwa nad sprawną komunikacją i raportowaniem wszystkich działań.
 • pozycjonowanie szerokie - działamy w systemie abonamentowym, dzięki czemu nie płacisz za pozycjonowanie firmy tylko na kilka fraz, a za budowanie widoczności na wszystkich kluczowych podstronach. Takie podejście pozwoli Ci na szersze i skuteczniejsze dotarcie do klientów.
 • kompleksowe działania - niezależnie od tego, czy Twoja oferta skierowana jest do klientów z Łodzi, czy całej Polski, my podchodzimy do pozycjonowania kompleksowo. Od audytu strony przez budowę strategii i jej realizację, aż po optymalizację konwersji. Z nami masz gwarancję skuteczności i profesjonalizmu.
 • profesjonalne narzędzia - liczy się dla nas precyzja i dokładność. Dlatego analizując i monitorując efekty naszych działań korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych płatnych narzędzi SEO: Senuto, Surfer, Ahrefs, czy SEMSTROM. Pozycjonując Twoją stronę z Łodzi a bazie tych narzędzi przesyłamy Ci szczegółowe raporty z efektami prowadzonych działań.
 • szkolenia dla klientów - grono klientów agencji widoczni może cieszyć się z cyklicznych spotkań szkoleniowych z naszymi ekspertami. Dzięki nim dowiesz się, jak przebiega proces pozycjonowania, jak analizować raporty SEO oraz jak samodzielnie możesz wesprzeć nasze działania. Wartość rynkowa takiego szkolenia to 1000 zł - u nas masz je za złotówkę!

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza Ilość wyszukiwań
pozycjonowanie Łódź 390
pozycjonowanie strony Łódź 10
pozycjonowanie stron internetowych Łódź 30
pozycjonowanie stron Łódź 260

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Szukasz agencji SEO z Łodzi? Zobacz, jak my pozycjonujemy strony

Przy wyborze agencji SEO do współpracy lokalizacja nie ma znaczenia. Wszelkie działania dotyczące pozycjonowania realizowane są zdalnie i nie wymagają stałych spotkań stacjonarnych. Wieloletnie doświadczenie i setki wypozycjonowanych stron utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepsze efekty przynosi synergia wielu działań jednocześnie. To dzięki nim wypracowane efekty są stabilne i pozwalają wyprzedzić pozycje stron konkurencyjnych firm z Łodzi.

 

Audyt

Przed rozpoczęciem pozycjonowania niezbędny jest kompleksowy audyt Twojej witryny. Na jego podstawie ocenimy, jakie zmiany będą konieczne do wprowadzenia na stronie i przygotujemy zalecenia optymalizacyjne do wdrożenia. Prócz zmian na stronie przygotujemy także profesjonalną wizytówkę Google Twojej firmy, aby lokalni klienci mogli bez problemu Cię znaleźć.

 

Optymalizacja techniczna

To drugi etap, który polega na wdrożeniu zmian technicznych strony, wynikających z audytu SEO. Optymalizacja techniczna usprawni indeksowanie strony, przyspieszy jej działanie, usunie szkodliwą duplikację treści, a także spowoduje zwiększenie funkcjonalności strony dzięki zmianą w kodzie. Optymalizacja techniczna przeprowadzana jest jednorazowo, dlatego tak ważne jest, aby odbywała się pod okiem fachowca SEO.

 

Optymalizacja on - site

Optymalizacja on-site to wszelkie zmiany, które odbywają się wewnątrz witryny. Dotyczą przede wszystkim treści i doboru odpowiednich fraz. Kluczowym i bardzo złożonym elementem tego etapu jest rozbudowa treści w oparciu o przyjęte profilowanie lingwistyczne. Dzięki wartościowym tekstom wzrasta wiarygodność Twojej strony zarówno dla algorytmów Google, jak i użytkowników odwiedzających Twoją witrynę.

 

Optymalizacja off - site

Ten etap obejmuje wszelkie działania odbywające się poza witryną. Optymalizacja off-site polega na budowie wysokiej jakości profilu linków przychodzących. Wartościowy linkbuilding to proces bardzo skomplikowany i wymaga dużej wiedzy. Źle poprowadzona optymalizacja off-site może doprowadzić do nałożenia kary od Google i zablokowania strony w wynikach wyszukiwania.

 

Optymalizacja konwersji

Wzrost ruchu na stronie nie wystarczy. Aby działania rzeczywiście były efektywne potrzebna jest jeszcze optymalizacja konwersji. Polega ona na przekuciu większego ruchu na sprzedaż czy zapytania ofertowe. Nasi specjaliści wdrażają rozwiązania, które mają ułatwić klientom dokonanie zakupu i przejście przez ścieżkę sprzedaży bez żadnych przeszkód.

 

Analityka

Ufamy danym i wykresom. Są one najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań. Aby jak najdokładniej ocenić efekty pracy zespołu korzystamy z zaawansowanych narzędzi analitycznych. Na ich pomocą tworzymy kompleksowe raporty, które co miesiąc wysyłamy do klientów.

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Przeglądając oferty różnych agencji SEO z Łodzi możemy trafić na różne typy pozycjonowania. Każdy typ dostosowany jest do innego rodzaju biznesu. Inna strategia SEO będzie obrana w przypadku firmy lokalnej, a inna do ogólnopolskiego sklepu internetowego. Sprawdź, jakie pozycjonowanie będzie najlepsze dla Twojej firmy z Łodzi:

 • pozycjonowanie lokalne - ta propozycja jest dedykowana firmom, które prowadzą swoją działalność lokalnie - hotel w Łodzi, warsztat samochodowy w Pabianicach, salon kosmetyczny w Sieradzu. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu pozyskasz klientów z okolicy, a mniejsza konkurencja niż w pozycjonowaniu szerokim sprawi, że efekty widoczne będą bardzo szybko.
 • pozycjonowanie szerokie - to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku firm o zasięgu ogólnopolskim. Intensywność działań w tym przypadku zależy od wielkości witryny i celów, jakie klient chce osiągnąć.
 • pozycjonowanie sklepów - ta oferta została przygotowana specjalnie z myślą o klientach e-commerce. Pozycjonowanie e-biznesów rządzi się innymi prawami niż pozycjonowanie standardowych stron firmowych. Nasi pozycjonerzy biorą pod uwagę specyfikę danej branży, konkurencję, liczbę stron produktowych i kategorii.
Agencja SEO Łódź

Pozycjonowanie stron Łódź

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to działanie, które ma na celu dotarcie do użytkowników wyszukujących usług i produktów w konkretnej lokalizacji. Lokalne SEO jest oparte o szereg działań optymalizacyjnych, które uwzględniają lokalne słowa kluczowe, a także adres siedziby firmy.

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Pozycjonowanie w Google Maps ma na celu umieszczenie firmy w tzw. local pack - 3 pozycje w Google widoczne w formie mapki. Prócz pozycjonowania na widoczność w mapach Google wpływa także fizyczna lokalizacja użytkownika względem firmy. 

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Założenie wizytówki w Google Moja Firma jest darmowe. Trzeba jednak pamiętać, że założona wizytówka powinna być odpowiednio zoptymalizowana pod SEO. Koszty takiej optymalizacji często są wliczone w pakiet lokalnego pozycjonowania. 

 

Ile kosztuje lokalne pozycjonowanie stron?

Lokalne pozycjonowanie stron jest zwykle tańsze od szerokiego, a efekty można dostrzec już po kilku miesiącach. Ceny lokalnego SEO w agencji widoczni rozpoczynają się od 1300 zł. W pakiecie znajduje się pakiet usług od audytu SEO, przez optymalizację techniczną, po optymalizację konwersji. 

 

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Co warto zobaczyć w Łodzi? Atrakcje miasta

Łódź wyróżnia się świetnie zachowaną przedwojenną architekturą oraz industrialnym klimatem, który z powodzeniem wykorzystują artyści, restauratorzy, przedsiębiorcy i instytucje.

Łódź to także słynna filmówka, a także inne prestiżowe uczelnie. Na co warto zwrócić uwagę w Łodzi?

 • PRZEMYSŁOWA HISTORIA MIASTA

Łódź w XIX wieku znana była przede wszystkim jako „Ziemia obiecana”, zagłębie fabryk i przemysłu włókienniczego. To tu działały słynne rodziny fabrykanckie, m.in. rodzina Poznańskich, Geyerów czy Grohmanów. Przemysł w Łodzi rozwijali obok siebie zarówno Polacy, Żydzi, Niemcy, jak i Rosjanie.

Dziś po tych czasach zostały wspomnienia w postaci architektury przemysłowej. Jej funkcja jest obecnie zupełnie inna. Warto wspomnieć chociażby łódzką Manufakturę – galerię handlową, usługową i miejsce wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Galeria znajduje się w budynku dawnej fabryki włókienniczej Izraela Poznańskiego. Dziś fabryka zyskała nowe oblicze i pełni rolę centrum wydarzeń w Łodzi.

Tuż przy manufakturze zlokalizowany jest godny uwagi hotel Andel's. Zachwyca architekturą, która nawiązuje do dawnej, przemysłowej funkcji budynku. Wyjątkowy jest także wystrój wnętrz hotelu. Warto zajrzeć przynajmniej do lobby, aby poczuć ten wyjątkowy styl łódzkiego hotelu. W hotelu znajdują się wykwintne restauracje, a na szczycie budynku w szklanej nadbudowie – basen dla gości.

 • OFF PIOTRKOWSKA – ARTYSTYCZNY DUCH ŁODZI

Łódź w ostatnich latach diametralnie zmieniła swój charakter. Zamiast przemysłu, króluje tu sztuka, architektura i kreatywność. Przykładem jest projekt Off Piotrkowska. W dawnej fabryce zagospodarowano teren w formie pasażu handlowo-usługowego.

Mieszczą się tu designerskie knajpki, sklepiki z autorskimi produktami – ceramiką, odzieżą, elementami wystroju wnętrz. Warto tu zajrzeć w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc. Każde jest urządzone w sposób nawiązujący do przemysłowego rodowodu Łodzi.

 • ŁÓDŹ I DWA DWORCE

Komunikacja kolejowa z Łodzią niesie za sobą wiele niespodzianek. W Łodzi funkcjonują 2 główne dworce kolejowe: Łódź Kaliska i Łódź Fabryczna.

Co więcej, wiele kursów relacji międzymiastowych zatrzymuje się tylko na jednym z tych dworców. Przy przesiadkach pasażerowie mogą więc niemile się zdziwić, gdy okaże się, że ich kolejny pociąg odjeżdża nie z tego dworca.

55ef2ace0c307 osize640x400q71hf6e850
8076428508 dfa480f899 b
Lodz Fabryczna hol dworca 1
 • 55ef2ace0c307 osize640x400q71hf6e850
 • 8076428508 dfa480f899 b
 • Lodz Fabryczna hol dworca 1
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Poznaj tajniki zarządzania zdalnym zespołem w trakcie pandemii - obejrzyj webinar Akademii Widoczni
więcej
Ile zapłacisz za reklamę w Google i jak określić budżet na działania SEO oraz Google Ads?
więcej
Opinie Twoich klientów - jak je pozyskiwać i wykorzystać do budowy wizerunku w sieci oraz wsparcia SEO?
więcej
Oceń ten artykuł
Pozycjonowanie Łódź
Średnia ocen użytkowników 3.15 na podstawie 118 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO