Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Pozycjonowanie stron - Agencja SEO Łódź

Realizujemy usługę pozycjonowania stron internetowych dopasowaną do Twojej firmy. Interesuje Cię dotarcie do użytkowników z całej Polski? A może Twoim rynkiem jest Łódź? Niezależnie od typu i wielkości Twojego biznesu, jako skuteczna Agencja Seo polecamy pozycjonowanie stron w Google. Dlaczego?

 

Pozycjonowanie stron dla każdej firmy?

Pozycjonowanie stron to szereg działań, które budują widoczność witryny na wybrane frazy i pozwalają jej na dotarcie do top 10 Google. To jednak za mało, aby inwestycja w optymalizację strony się zwróciła. Koncentrujemy się nie na pozycji strony, ale na pozyskaniu trafnego i zyskownego ruchu użytkowników. W tym celu realizujemy równolegle obok optymalizacji strony pod wyszukiwarki, takie usługi jak: content marketing i optymalizację konwersji. Dbamy też o obecność strony w najlepszych branżowych katalogach i o opinie w Google Moja Firma. Dzięki takim działaniom internauta, który nie wie, jaką firmę wybrać do współpracy, z większym prawdopodobieństwem trafi właśnie na Twoją stronę.

Cennik pozycjonowania

Cennik pozycjonowania powinien być ustalany indywidualnie w zależności od przyjętej strategii i wybranych usług dodatkowych. W naszej ofercie znajdziesz kilka pakietów usług SEO – od podstawowego po pakiet usług premium. Cena pozycjonowania może być jednak ustalana w inny sposób. Zależy to od zasięgu Twojego biznesu, konkurencji na wybrane frazy i zakresu prac, które muszą zostać zrealizowane na stronie. Ceny różnią się pomiędzy poszczególnymi typami pozycjonowania, takimi jak:

  • pozycjonowanie szerokie
  • pozycjonowanie mobilne
  • pozycjonowanie lokalne

Zgodnie z tym koszt pozycjonowania na frazy z nazwą miasta, np. „restauracja chińska Łódź” będzie niższy niż koszt pozycjonowania frazy „restauracja chińska” bez wskazania na lokalizację. Wynika to z większej konkurencji.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Lokalne SEO
Pozycjonowanie lokalne w Łodzi

Pozycjonowanie lokalne skierowane jest przede wszystkim do firm usługowych. Dobra firma lokalna powinna być widoczna w top 10 Google dla użytkowników znajdujących się w pobliżu, nawet jeśli wpiszą frazę bez określenia lokalizacji. Na przykład mieszkaniec Łodzi, który wpisze w wyszukiwarkę hasło hotel, powinien w wynikach wyszukiwania otrzymać tylko linki do hoteli łódzkich. Aby osiągnąć taki efekt, realizowane jest pozycjonowanie lokalne. Działania skupiają się na odpowiedniej optymalizacji strony pod względem danych teleadresowych, a także na umieszczeniu strony w Google Maps i w Google Moja Firma. Poza tym w ograniczonym zakresie prowadzony jest content marketing, czyli rozbudowa treści strony o wartościowe teksty.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
05-06-2017
Przygotowaliśmy listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie lub wręcz obniżać pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.
więcej
23-05-2017
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania, od których może rozpocząć każdy bloger.
więcej
16-05-2017
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online i tym samym generowali sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej? Odpowiedzią j...
więcej
Zadaj nam pytanie