Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Pozycjonowanie stron Kraków

Jedną z najskuteczniejszych usług z zakresu marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron internetowych w Google. Niezależnie od tego, czy działasz w całej Polsce, Krakowie czy też w wybranych regionach kraju, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Jakie korzyści niesie za sobą pozycjonowanie i który wariant usługi wybrać?

 

Pozycjonowanie szerokie czy lokalne?

Usługa SEO powinna być dostosowana przede wszystkim do Twoich celów biznesowych oraz do specyfiki Twojej grupy odbiorców. W zależności od wielkości i zasięgu firmy możesz wybrać:

  • Pozycjonowanie szerokie – usługa głównie dla firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Obejmuje m.in. optymalizację strony internetowej na wybrane frazy, optymalizację konwersji, content marketing, inbound marketing i inne działania, które mają na celu pozyskanie ruchu użytkowników i jego efektywne wykorzystanie.
  • Pozycjonowanie lokalne – koncentracja na zbudowaniu widoczności strony na lokalne frazy, np. pozycjonowanie Kraków, agencja SEO Kraków itp. Obok działań w ramach bezpłatnych wyników wyszukiwania, firma umieszczana jest również w Google Moja Firma i na mapach Google. Dzięki temu może pozyskiwać opinie użytkowników, a internauci wiedzą, jaką firmę wybrać, gdy szukają lokalnych usługodawców.
Efekty pozycjonowania

Bezpośrednim celem skutecznego pozycjonowania stron jest zbudowanie wysokich pozycji witryny wynikach wyszukiwania Google. Pośrednio jednak pozycjonowanie realizuje znacznie szersze cele:

  • dotarcie do docelowej grupy użytkowników
  • pozyskanie trafnego ruchu na stronę
  • zainteresowanie użytkowników zawartością strony internetowej
  • pozyskanie konwersji – zapytań i zakupów online
  • generowanie zysku online

Sukces marketingu internetowego mierzony jest w postaci zysku z inwestycji. Dzięki narzędziom analityki internetowej, można zbadać skuteczność kampanii na każdym jej etapie i tym samym efektywnie zarządzać budżetem reklamowym. Pozycjonowanie jest działaniem długoterminowym, dlatego na efekty zwykle należy poczekać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Gdy zaczyna generować efekty, z miesiąca na miesiąc są one coraz lepsze, a koszt pozyskania jednej konwersji coraz niższy.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Koszty
Od czego zależy cena pozycjonowania?

Pozycjonowanie stron przynosi długofalowe korzyści dla biznesu – buduje wizerunek, popularność w sieci i przede wszystkim sprzedaż. Cena pozycjonowania strony powinna być ustalana indywidualnie lub mieścić się w zakresie kilku przystępnych wariantów cenowych, które można dopasować do potrzeb firmy. Stały cennik pozycjonowania nie sprawdzi się, ponieważ usługa powinna być indywidualnie zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb biznesu, jego zasięgu, specyfiki grupy docelowej oraz konkurencji w branży. Tańsze będzie więc pozycjonowanie lokalne na mało popularną frazę zawężoną o lokalizację, np. Kraków, niż pozycjonowanie na całą Polskę na wysoko konkurencyjne słowa kluczowe.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
05-06-2017
Przygotowaliśmy listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie lub wręcz obniżać pozycję sklepu w wynikach wyszukiwania.
więcej
23-05-2017
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania, od których może rozpocząć każdy bloger.
więcej
16-05-2017
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online i tym samym generowali sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej? Odpowiedzią j...
więcej
Zadaj nam pytanie