Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 221
Pozycjonowanie stron Kraków - skuteczne SEO dla firm z Krakowa W Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż dla firm z Krakowa
Agencja SEO Kraków

Realizujemy pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Rozglądasz się za sprawdzoną agencją SEO w Krakowie i okolicy? Rozszerz swoje horyzonty i nie ograniczaj się wyłącznie do ofert ze swojego miasta. Zaufaj agencji z ponad 20-letnim doświadczeniem i licznymi rekomendacjami od klientów.  

SEO Kraków

Oto, dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie właśnie nam:

 • wiedza i technologie - stawiamy na doświadczony team i kompetentnych specjalistów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i skrupulatnie planujemy strategię działań. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i profesjonalnych narzędzi SEO: Senuto, SEMSTORM, Surfer, czy Ahrefs.
 • skuteczność - przetestowaliśmy setki różnych rozwiązań w trakcie realizacji kampanii SEO. Wiemy, jak ważna jest elastyczność i umiejętność dostosowania do wciąż zmieniających się trendów i algorytmów Google. Liczą się dla nas nie tylko wysokie pozycje, ale przede wszystkim konwersja
 • zespół profesjonalistów - Twoja strona zostanie powierzona w ręce dedykowanego zespołu. Nad efektami pracować będą: pozycjoner, copywriter, linkbuilder, a także opiekun nadzorujący całą kampanię. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie online. W dowolnym momencie możemy umowić się na wideokonferencję, aby przeanalizować skuteczność naszych działań.
 • kompleksowość - pozycjonowanie to złożony proces, który wymaga działań na wielu płaszczyznach, a także stałej analityki i monitoringu. Nasza usługa SEO obejmuje: optymalizację techniczną, pozycjonowanie on-site, pozycjonowanie off-site, tworzenie treści (content marketing).
 • darmowe szkolenia - dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleń z marketingu internetowego. Niezależnie, czy prowadzisz firmie w Krakowie, czy Poznaniu, udział w szkoleniu jest bezpłatny. Dzięki nim dowiesz się na czym polega proces pozycjonowania, co to jest Google Ads oraz jak analizować raporty SEO.
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?Postaw na widocznych!

Person
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Pozycjonowanie stron Kraków - wybór agencji

Szukasz agencji SEO w Krakowie?

Zajrzyj do rankingu!

Co roku przygotowujemy ranking największych agencji SEO z całej Polski. Pod uwagę bierzemy wielkość zespołu oraz odsetek specjalistów ds. pozycjonowania. Dane pochodzą z LinkedIna. Dodatkowo największe agencje oceniamy pod względem widoczności w Google na frazy, liczby opinii i średniej ocen w Google i wielu innych czynników. Jeśli szukasz agencji do pozycjonowania Twojej strony lub sklepu, zapoznaj się z naszym rankingiem.


Marketing internetowy to nowoczesna usługa, która odbywa się w całości zdalnie. Nie musisz wcale ograniczać się do agencji z Krakowa. Zamiast wybierać agencję po lokalizacji, wybierz na podstawie oferty i skuteczności danej agencji SEO.

widoczni54
Pozycjonowanie Kraków - zakres działań

Szukasz agencji SEO z Krakowa? Zobacz, jak my pozycjonujemy strony

Na rynku znajdziemy sporo agencji oferujących super efekty w szybkim czasie. Łatwo jest się dać omamić takimi propozycjami. My wiemy, że skuteczne pozycjonowanie dające długofalowe wzrosty wymaga czasu, doświadczenia i cierpliwości. Proces SEO dzielimy na kilka etapów, dzięki czemu wypracowane efekty dają silne pozycje w Google i mocną przewagę nad konkurencją. Działania dzielimy na:

 

Audyt SEO

Jest to pierwszy etap, który pozwala nam ocenić Twoją stronę pod kątem technicznym. Wszelkie błędy, które utrudniają indeksowanie strony są wykrywane. Jeśli witryna Twojej firmy z Krakowa posiada funkcjonalności wpływające na szybkość działania strony, także bierzemy je pod lupę.

 

Optymalizacja techniczna 

Wszelkie błędy wykryte w pierwszym etapie są eliminowane dzięki optymalizacji technicznej. Dodatkowo sprawdzamy, czy na stronie nie pojawia się duplikacja treści i błędne przekierowania. Dobrze zoptymalizowana strona ułatwia robotom Google indeksowanie strony. Takie działanie realizowane jest jednorazowo

 

Optymalizacja on-site

Optymalizacja on-site wymaga stałej cyklicznej pracy naszych specjalistów. Wiąże się z tworzeniem nowych treści na stronę i wzbogacaniem ich o słowa kluczowe, istotne pod kątem sprzedaży i wzrostu widoczności. Intensywność działań zależy w dużej mierze od celów biznesowych Twojej firmy z Krakowa.

 

Optymalizacja off-site

Jest to jeden z ważniejszych czynników rankingowych Google i wiąże się z budową silnego, ale naturalnego profilu linków przychodzących. Ten obszar SEO uważany jest za najtrudniejszy, dlatego do jego realizacji wykorzystujemy szereg profesjonalnych narzędzi oraz angażujemy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Optymalizacja konwersji

Zwiększony ruch na stronie to dopiero połowa sukcesu. Dzięki analizie zachowań użytkowników w witrynie możemy określić, jakie elementy utrudniają finalizację zakupu i wdrożyć zmiany. Dzięki temu skutecznie zwiększamy sprzedaż i zyski Twojej firmy z Krakowa.

 

Analityka

Przez cały okres trwania współpracy trzymamy rękę na pulsie. Sprawdzamy, jakie działania przynoszą najlepsze efekty i poprawiamy te, które wymagają zmian. Monitorujemy także na bieżąco Twoją konkurencję, aby uczyć się na ich błędach lub wdrożyć rozwiązania, które sprawdziły się u biznesowych rywali.

 

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Kraków
880
pozycjonowanie strony Kraków
10
pozycjonowanie stron internetowych Kraków
40
pozycjonowanie stron Kraków
390

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Inwestycja tej samej kwoty w Pozycjonowanie i Adwords

Skuteczna agencja SEO Kraków - usługi

Jakie pozycjonowanie wybrać?

Wahasz się nad różnymi propozycjami pozycjonowania? Nie wiesz, jakie pakiet SEO będzie najlepiej dostosowany do Twojego biznesu z Krakowa? Przygotowaliśmy różne opcje pozycjonowania, zależnie od zasięgu firmy, celów biznesowych i wielkości witryny. Sprawdź, które pozycjonowanie będzie najlepsze dla Ciebie:

 • pozycjonowanie szerokie - jeśli oferta Twojej firmy z Krakowa skierowana jest do klientów z całej Polski, ten typ pozycjonowania jest właśnie na Ciebie. SEO szerokie polega na budowie widoczności strony na kilkadziesiąt fraz związanych z biznesem. Dzięki temu pozyskasz klientów nie tylko z Krakowa, ale także z innych kluczowych lokalizacji.
 • pozycjonowanie lokalne - to propozycja dla firm działających lokalnie na terenie Krakowa i okolic. Dzięki mniejszej konkurencji niż w przypadku pozycjonowania szerokiego, jest to najtańszy typ pozycjonowania, a efekty są dostrzegalne już po kilku miesiącach.
 • pozycjonowanie sklepów - dla biznesów e-commerce przygotowaliśmy specjalną ofertę SEO. Prowadząc sklep internetowy potrzebujesz dotrzeć do klientów z całej Polski. Ze względu na dużą konkurencję, sporą liczbę podstron produktowych i kategorii konieczne jest wdrożenie innej strategii niż w przypadku pozycjonowania standardowej strony firmowej.
Agencja SEO Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków

FAQ Pozycjonowanie Kraków

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Na czym polega optymalizacja sklepów internetowych w Krakowie?

Jeśli chcesz docierać do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż online, ta usługa jest właśnie dla Twojej firmy. W trakcie pozycjonowania e-commerce kluczową rolę odgrywa optymalizacja współczynnika konwersji i działania content marketingowe. Ten rodzaj pozycjonowania jest długofalowy i na efekty trzeba nieco poczekać. 

 

Co to jest pozycjonowanie w Google Maps?

Dzięki pozycjonowaniu w Google Maps Twoja firma jest widoczna w tzw. local pack’u. Wizytówka Twojej firmy znajduje się wśród trzech wyników wyszukiwania, do których dołączona jest mapka. Wpływ na widoczność w Google Maps ma także fizyczna lokalizacja użytkownika.

 


Czy warto założyć wizytówkę Google Moja Firma?

Oczywiście! Założenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma to kluczowa część działań pozycjonowania lokalnego. Dzięki niej użytkownicy łatwiej znajdą Twoją firmę w sieci i otrzymają na jej temat niezbędne informacje.

 

Ile kosztuje wizytówka Google Moja Firma?

Stworzenie wizytówki Google Moja Firma nic nie kosztuje. Jednak, aby była ona dobrze zoptymalizowana i wspierała pozycjonowanie, niezbędne będzie zlecenie tego agencji zewnętrznej. Przeważnie optymalizacja wizytówki jest już zawarta w pakiecie pozycjonowania lokalnego.

 

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Krakowie? Cennik

Lokalne pozycjonowanie z reguły przynosi najszybsze efekty i jest najtańsze. A to za sprawą mniejszej konkurencji niż w przypadku pozycjonowania szerokiego. Pakiety lokalnego SEO rozpoczynają się już od 1300 zł netto za miesiąc.

Lokalne SEO

Sprawdź też pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Artboard
SEO

Specjaliści pozycjonowania stron w Krakowie

O strony klientów z Krakowa dbamy tak samo, jak o własną witrynę. Dlatego też strategię SEO dla firm ze stolicy Małopolski realizuje zespól projektowy złożony z ekspertów w dziedzinie:

 • pozycjonowania - specjalista SEO planuje, wdraża działania SEO i nadzoruje prace innych osób w zespole,
 • kontaktu z klientem - specjalista Customer Success odpowie na każdy pytanie i inicjuje kontakt z klientem z Krakowa,
 • budowy profilu linków przychodzących - za te działania odpowiada specjalista ds. SEO off-site,
 • tworzenia treści - proces ten realizuje specjalista ds. content marketingu według ustalonego planu,
 • optymalizacji konwersji i User Experience - te działania wdraża specjalista ds. optymalizacji konwersji, by zwiększyć sprzedaż i liczbę pozyskiwanych zapytań ofertowych.
widoczni 138
widoczni 130 widoczni 136

Co warto zobaczyć w Krakowie? Atrakcje miasta

Kraków słynie na całym świecie ze swojego niepowtarzalnego klimatu, wspaniałych zabytków i bogatej oferty kulturalnej. Dla niektórych Kraków to miejsce pielgrzymki do czakramu wawelskiego. Czego nie można przegapić podczas wizyty w Krakowie?

 • WAWEL

Kraków był drugą w kolejności stolicą Polski, ustanowioną przez Kazimierza Odnowiciela. Po ustanowieniu stolicy w Krakowie, na Wawelu zbudowano Zamek Królewski. Dziś jest to jeden z najważniejszych zabytków Polski. Zamek na Wawelu jest otwarty dla zwiedzających. Znajdują się w nim eksponaty muzealne, zaaranżowane komnaty, podziemia, a także słynna Kaplica Wazów z grobowcami władców Polski. W Kaplicy mieści się także dzwon Zygmunta.

 • STARY RYNEK

Kraków to przede wszystkim piękny rynek. Koniecznie trzeba odwiedzić tu sukiennice, czyli dawny targ. Tuż obok rynku znajduje się Kościół Mariacki, w którym można podziwiać słynny ołtarz Wita Stwosza. Codziennie pod Wieżą Mariacką zbierają się turyści, którzy chcą posłuchać hejnału mariackiego. Tylko w Krakowie od 6 wieków codziennie, co godzinę grany jest hejnał na cztery strony świata. Charakterystycznym fragmentem jest urwana melodia podczas odgrywania hejnału na czwartą stronę. Ma upamiętniać losy hejnalisty, który nie dokończył gry, ponieważ został ugodzony strzałą przez tatarskich najeźdźców Krakowa.

 • KAZIMIERZ

Żydzi obecni byli w Krakowie od XI wieku, ale świetność społeczności żydowskiej Krakowa datuje się na okres XV wieku. Wtedy Żydzi osiedli na Kazimierzu, tam powstawały synagogi, tam toczył się handel i kwitła kultura żydowska. Mówi się o ścisłych relacjach krakowskich Żydów z dworem królewskim, który chętnie zapożyczał się u żydowskich kupców. Dziś Kazimierz w Krakowie to klimatyczna dzielnica, pełna kafejek i restauracji. Warto tu przyjść w poszukiwaniu wyjątkowego ducha żydowskiej kultury i artystycznego życia Krakowa.

Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie stron Kraków

Średnia ocen użytkowników4.63 na podstawie 103 głosów