Agencja widoczni dla Saint Gobain

26-07-2017
autor: Anna Zalewska

Do grona naszych klientów dołączyła znana na całym świecie firma Saint Gobain. Specjalizuje się w dostarczaniu na rynek najlepszych rozwiązań z zakresu budownictwa i przemysłu pod znanymi markami. Jedną z takich marek jest Norton – marka narzędzi ściernych dostępnych na rynku już od ponad 130 lat. Współpraca Saint Gobain z agencją widoczni obejmuje kompleksowe prace związane z promocją marki Norton w sieci za pomocą marketingu internetowego.

O wyborze naszej agencji zdecydowało doświadczenie i szybki termin realizacji, zgodny z założeniami klienta. W pierwszym etapie współpracy stworzyliśmy nowoczesny serwis naprawiamkaroserie.pl. Natomiast podstawą długofalowej współpracy są realizowane dla strony działania z zakresu marketingu internetowego, w szczególności z zakresu pozycjonowania.

logo saint goabin 

W ramach usług dla Saint Gobain realizujemy:

  • nowoczesną stronę internetową naprawiamkaroserie.pl – strona zawiera bogaty zakres porad dla specjalistów w zakresie napraw i prac blacharsko-lakierniczych, pomaga dobrać odpowiednie narzędzia z asortymentu Norton i odpowiada na potrzeby osób, które szukają profesjonalnych porad
  • pozycjonowanie strony naprawiamkaroserie.pl – kompleksowe działania, których celem jest zbudowanie wartościowego ruchu na stronę i dotarcie do potencjalnych odbiorców marki Norton.

Celem naszej współpracy jest budowa świadomości w zakresie szerokiej oferty Norton oraz popularyzacja produktów tej marki. W naszym portfolio znajduje się już wiele firm z wymagającej branży przemysłowej. Prace nad stroną marki Norton są dla nas kolejnym wyzwaniem i interesującym doświadczeniem.

Pomagamy budować biznes dzięki reklamom w Google
Autor
anna-z-m.jpg
Anna Zalewska

Pasjonatka content marketingu i marketingu internetowego. Chętnie sięga po wszelkie książki od powieści po książki kucharskie o wegańskiej kuchni. Dzień zaczyna od lektury dobrych biznesowych podcastów, a kończy na macie z jogą lub z hantlami. W pracy najbardziej ceni kreatywne zadania realizowane z zespołem inspirujących ludzi.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
DigitalGirlsAcademy partner post 2
21-08-2017
#DigitalGirls Academy to projekt Katarzyny Żbikowskiej, który ma pomóc kreatywnym kobietom w realiza...
Zobacz więcej
czy wart aplikowac na staz 4
31-07-2017
Czego można się nauczyć? Czy w ogóle warto aplikować na staż? Zapraszam do przeczytania dłuższej rel...
Zobacz więcej
18 kobiet biznesu
21-07-2017
Poniżej przedstawiamy listę kobiet, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorcz...
Zobacz więcej
Zadaj nam pytanie