Konkurs na staż rozstrzygnięty! - relacja

05-07-2017
autor: Anna Misiaszek

Pierwsza edycja konkursu na staż w naszej agencji cieszyła się dużym powodzeniem. Otrzymaliśmy dziesiątki zgłoszeń. Wybór był trudny, ponieważ kandydaci reprezentowali kompetencje z różnych obszarów.  

Etap konkursowy 

Podczas pierwszego etapu kandydaci zmierzyli się z pozoru łatwym zadaniem: w maksymalnej liczbie znaków 1500 opisać siebie, czym się interesują oraz dlaczego chcą podjąć staż w agencji. Spośród wielu kandydatów na rozmowę zaprosiliśmy tylko kilka wybranych osób, które swoim opisem przekonały nas, że są zmotywowane do intensywnej nauki.

 Podczas rozmowy kandydaci mieli okazję opowiedzieć o swoich predyspozycjach oraz zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje im staż w agencji. Następnie przydzielono im zadanie rekrutacyjne, które miało na celu wyłonić stażystę. Kandydatury zostały rozpatrzone przez menadżerów działu Content Marketingu oraz działu Pozycjonowania i WebDevelopment. 

Ostatecznie stworzyliśmy dla stażysty stanowisko, które pozwoli rozwijać się w zakresie SEO copywritingu i content marketingu. Dodatkowo, dla stażysty przewidziano cykl szkoleń obejmujących zagadnienia z zakresu marketingu internetowego. Wybrano Anię Misiaszek, absolwentkę kognitywistyki UAM.

Wrażenia stażystki

Cieszę się, że zostałam wybrana na staż w agencji. Pierwsze szkolenie o sposobie organizacji pracy oraz podstawach pisania tekstów już za mną. Staż będzie dobrą okazją do podszlifowania języka, zagłębienia się w Google Analytics oraz do uzyskania certyfikatu Google.

 

Dołącz do nas!

Chcesz również skorzystać z naszej oferty stażowej, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Śledź nasze kanały społecznościowe! Ania będzie cyklicznie zdawać relację z przebiegu stażu na Facebooku i na Instagramie. Czekamy na Ciebie :) 

Dołącz do naszego zespołu!

Poleć ten artykuł znajomym:


Autor
DSC 357
Anna Misiaszek

Pasjonatka słowa w każdej formie. Interesuje się literaturą, językoznawstwem oraz nauką języków obcych. Jako absolwentka kognitywistyki jest ciekawa wszystkiego, co jest związane z umysłem oraz procesami poznawczymi. Stawia na nieustanny rozwój oraz pomoc innym, stąd studia pedagogiczne (pedagogika specjalna).

Obecnie poszukuje swojej drogi zawodowej. Staż w agencji widoczni jest nowym wyzwaniem. W wolnym czasie uczy się języka hiszpańskiego, tańczy flamenco oraz planuje dalekie podróże (na razie tylko palcem po mapie).

       

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
DigitalGirlsAcademy partner post 1
14-01-2018
Mieliśmy okazję wygłosić prelekcję i wystąpić jako eksperci w dziedzinie analityki internetowej!
Zobacz więcej
25508057 274210729769692 224288065313473127 n
15-01-2018
W tym roku Widoczni postanowili wesprzeć Sztab WOŚP Poznań Ławica w działaniach promocyjnych.
Zobacz więcej
20171208 184638
08-12-2017
W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zaangażować się w Szlachetną Paczkę i pomóc potrzebującej ...
Zobacz więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Widoczni dla #DigitalGirls - warsztaty online

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26