Konkurs na staż rozstrzygnięty! - relacja

05-07-2017
autor: Anna Misiaszek

Pierwsza edycja konkursu na staż w naszej agencji cieszyła się dużym powodzeniem. Otrzymaliśmy dziesiątki zgłoszeń. Wybór był trudny, ponieważ kandydaci reprezentowali kompetencje z różnych obszarów.  

Etap konkursowy 

Podczas pierwszego etapu kandydaci zmierzyli się z pozoru łatwym zadaniem: w maksymalnej liczbie znaków 1500 opisać siebie, czym się interesują oraz dlaczego chcą podjąć staż w agencji. Spośród wielu kandydatów na rozmowę zaprosiliśmy tylko kilka wybranych osób, które swoim opisem przekonały nas, że są zmotywowane do intensywnej nauki.

 Podczas rozmowy kandydaci mieli okazję opowiedzieć o swoich predyspozycjach oraz zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje im staż w agencji. Następnie przydzielono im zadanie rekrutacyjne, które miało na celu wyłonić stażystę. Kandydatury zostały rozpatrzone przez menadżerów działu Content Marketingu oraz działu Pozycjonowania i WebDevelopment. 

Ostatecznie stworzyliśmy dla stażysty stanowisko, które pozwoli rozwijać się w zakresie SEO copywritingu i content marketingu. Dodatkowo, dla stażysty przewidziano cykl szkoleń obejmujących zagadnienia z zakresu marketingu internetowego. Wybrano Anię Misiaszek, absolwentkę kognitywistyki UAM.

Wrażenia stażystki

Cieszę się, że zostałam wybrana na staż w agencji. Pierwsze szkolenie o sposobie organizacji pracy oraz podstawach pisania tekstów już za mną. Staż będzie dobrą okazją do podszlifowania języka, zagłębienia się w Google Analytics oraz do uzyskania certyfikatu Google.

 

Dołącz do nas!

Chcesz również skorzystać z naszej oferty stażowej, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Śledź nasze kanały społecznościowe! Ania będzie cyklicznie zdawać relację z przebiegu stażu na Facebooku i na Instagramie. Czekamy na Ciebie :) 

Dołącz do naszego zespołu!
Autor
ania m
Anna Misiaszek

Pasjonatka słowa w każdej formie. Interesuje się literaturą, językoznawstwem oraz nauką języków obcych. Jako absolwentka kognitywistyki jest ciekawa wszystkiego, co jest związane z umysłem oraz procesami poznawczymi. Stawia na nieustanny rozwój oraz pomoc innym, stąd studia pedagogiczne (pedagogika specjalna).

Obecnie poszukuje swojej drogi zawodowej. Staż w agencji widoczni jest nowym wyzwaniem. W wolnym czasie uczy się języka hiszpańskiego, tańczy flamenco oraz planuje dalekie podróże (na razie tylko palcem po mapie).

Autor
Inne artykuły o podobnej tematyce:
18 kobiet biznesu
21-07-2017
Poniżej przedstawiamy listę kobiet, które każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorcz...
Zobacz więcej
analityk dla blogerow
07-07-2017
Tematem przewodnim była analityka strony i treści, a głównym bohaterem – Google Analytics. Czego nau...
Zobacz więcej
analityk dla blogerow
30-06-2017
Tematem przewodnim była analityka strony i treści, a głównym bohaterem – Google Analytics. Czego nau...
Zobacz więcej
Zadaj nam pytanie