Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczna Agencja Google Ads dla firm z Krakowa Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
artboard

Kampanie Google Ads (Adwords) dla firm z Krakowa

Kampanie Google Ads (Adwords) to skuteczny sposób na budowę rozpoznawalności i sprzedaży przez firmy z Krakowa i innych miast w Polsce (np. Krakowa, Warszawy, Katowic). Dzięki dobrze zoptymalizowanej reklamie w Google szybko zbudujesz widoczność w internecie, w tym w wyszukiwarce Google, i zauważysz realne efekty w postaci wzrostu sprzedaży i zainteresowania Twoją ofertą.

Dla naszych klientów, jako agencja Adwords, realizujemy skuteczne i dobrze zoptymalizowane oraz targetowane kampanie reklamowe w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej Google, kampanie produktowe, kampanie video oraz remarketingowe. Obsługujemy zarówno firmy lokalne działające na terenie Krakowa i innych miast (Gdańsk, Wrocław, Olsztyn), jak i ogólnopolskie przedsiębiorstwa, które chcą skutecznie reklamować swoje usługi w całym kraju. Współpracujemy z ekspertami, którzy mają bogate doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads (Adwords) potwierdzone certyfikatami Google Ads. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w kampanie Google Ads (Adwords) dla Twojej firmy właśnie u nas.

1
Dopasowujemy typ kampanii do Twojego biznesu, potrzeb i oczekiwań
2
Mamy ponad 6-letnie doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii dla firm o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim
3
Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie kampanii - wyjaśniamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania i jesteśmy w stałym kontakcie z klientami z Krakowa i innych miast (Poznania, Warszawy, Wrocławia itp.)
4
Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w branży i stale poszerzamy swoją wiedzę
5
Prowadzimy kampanie w sposób niestandardowy, co wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji z Krakowa i innych miast (Poznania, Warszawy, Gdyni)
6
Stale śledzimy nowinki w branży, by być na bieżąco ze zmianami w systemie Google Ads i oferować klientom efektywne rozwiązania zgodne z regulaminem

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Person

Specjaliści Google Ads z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii reklamowych

Reklama Google Ads z agencją widoczni z Poznania

Dlaczego warto zlecić nam kampanie reklamowe Google Ads?

 

Kampanie Google Ads (Adwords) z agencją o ponad 20-letniej historii

W marketingu internetowym jako działamy od ponad 20 lat. Jako agencja Adwords zaczęliśmy realizować kampanie Google Adwords - obecnie Ads - od samego początku, gdy tylko pojawiły się w Polsce, czyli od 2000 roku. Rozwijaliśmy prowadzone przez nas kampanie Google Ads (Adwords) wraz z rozwojem całego systemu, dzięki czemu dziś realizujemy reklamy w Google dla firm z Krakowa, które przynoszą realne efekty.

Poznaj więcej korzyści z kampanii linków sponsorowanych, które możemy dla Ciebie poprowadzić.

1

Zespół certyfikowanych specjalistów

Dbamy nie tylko o wysoką jakość obsługi, ale także o własny rozwój. Dlatego też prowadzeniem kampanii zajmują się certyfikowani specjaliści, którzy zdobyli wszystkie certyfikaty potwierdzające ich umiejętności w zakresie tworzenia i optymalizacji reklam Google. Członkowie naszego zespołu są w pełni przeszkoleni i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje, czytając artykuły branżowe, śledząc nowinki i biorąc udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, nie tylko z zakresu tworzenia kampanii Google Ads, ale także umiejętności miękkich, takich jak kontakt z klientami z Krakowa i innych miast (Poznania, Wrocławia, Łodzi).

2

Sprawny i miły kontakt

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami z Krakowa oraz innych miast. Raz w miesiącu przygotowujemy raporty skuteczności kampanii, a ponadto na bieżąco kontaktujemy się z klientami telefonicznie i mailowo, by skonsultować wyniki kampanii oraz ewentualne zmiany optymalizacyjne. Wszystko po to, by klient czuł, że jest pod dobrą opieką, a specjalista Google Ads (Adwords) wie, co robi, a kampania Google Ads (Adwords) zmierza w dobrym kierunku. U nas nie będziesz czekał godzinami na połączenie ani pisał dziesiątek maili bez odpowiedzi. Twój opiekun sam będzie się z Tobą regularnie kontaktował.

3

Edukacja klientów

W cenie kampanii Ads (Adwords) otrzymujesz nie tylko skuteczną reklamę w Google, ale także garść przydatnej wiedzy. Zależy nam, by klienci z Krakowa i innych miast (Gdańska, Łodzi, Bydgoszczy) rozumieli istotę kampanii i wiedzieli, dlaczego podejmujemy takie, a nie inne decyzje. Dlatego w trakcie regularnych rozmów telefonicznych lub odbywanych dzięki komunikatorom video przekazujemy klientom rzetelną wiedzę na temat funkcjonowania systemu płatnych kampanii Google. Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem - wszystko po to, by kampanie linków sponsorowanych nie miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Proces

Prowadzenie kampanii Google Ad (Adwords) - jak to robimy?

Praca nad kampaniami Google Ads dla klientów z Krakowa przebiega w kilku etapach. W pierwszym etapie zbieramy informacje na temat firmy klienta, jego działalności, oferty oraz oczekiwań związanych z reklamą Google Ads (Adwords). Badamy konkurencję w branży, co pozwala nam się lepiej przygotować do docelowych działań. Drugim etapem jest tworzenie kampanii Google Ads i codzienna praca nad jej skutecznością. W docelowym etapie działań analizujemy wyniki i optymalizujemy kampanię w taki sposób, by uzyskiwać jak najlepsze efekty - jak najwięcej kliknięć w reklamy prowadzących do konwersji (sprzedaży, wypełnienia formularza kontaktowego, wykonania telefonu, pobrania ebooka itp.). Współpracujemy z klientami z różnych branż z Krakowa i innych miast (Krosna, Łodzi, Bełchatowa) - od przedsiębiorstw lokalnych, działających tylko w okolicach Krakowa, aż po ogólnopolskie firmy, które mają liczne oddziały i chcą reklamować swoje usługi w Krakowie, Warszawie i innych miejscowościach (Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy).

 

Google Ads Kraków - jak wykorzystać kampanie lokalne

Oferujemy realizację kampanii Google Ads na Kraków. Prowadzisz firmę w Krakowie? A możesz właśnie rozpoczynasz ekspansję na kolejny rynek i tym razem chcesz skupić się na reklamie Google Ads w Krakowie? Dobrze trafiłeś! System Google Ads jest doskonale przystosowany do realizacji kampanii Google Ads kierowanych na lokalizację. Jak przebiega taka kampania i co jest potrzebne?

Kierowanie Google Ads na Kraków można zrealizować za pomocą:

 • geolokalizacji - tworząc kampanię w systemie Google Ads wybieramy Kraków i okolicę jako miejsce, w którym chcemy zareklamować się użytkownikom. Ta opcja daje możliwość wyboru, czy docieramy do osób, które znajdują się w wybranej lokalizacji, czy też do użytkowników wyszukujących tej lokalizacji. Domyślnie system wyświetla reklamy obu tym grupom.
 • słów kluczowych - chcesz zrealizować Google Ads na Kraków? Wystarczy, że zaplanujesz standardowo kampanię, a do słów kluczowych dodasz frazę “Kraków”. Dzięki temu zawęzisz grupę osób, które zobaczą reklamę, zgodnie ze swoimi celami.


Kampanie Google Ads Kraków

Czy warto zawężać zasięg kampanii Google Ads na Kraków? Wszystko zależy od Twoich celów biznesowych. Dla kogo mogą być efektywne kampanie Google Ads na Kraków?

 • Google Ads dla biznesów lokalnych z Krakowa - kierowanie Google Ads na Kraków do dobry pomysł, jeśli prowadzisz typowo lokalny biznes, np. lodziarnię, myjnię samochodową czy też siłownię. Nie potrzebujesz docierać do użytkowników z całej Polski, a dzięki geolokalizacji na Kraków optymalnie wykorzystasz swój budżet na Google Ads.
 • Google Ads dla firm ogólnopolskich - geolokalizacja jest metodą na efektywne zarządzanie budżetem także w firmach ogólnopolskich. Możesz wybrać kampanie Google Ads kierowane na Kraków, jeśli szczególnie zależy Ci na promocji Twojej oferty w tym rejonie, w wybranym okresie. Możesz też zarządzać lepiej kampaniami Google Ads na Kraków i inne miasta, jeśli wiesz, że każde miasto wymaga innego budżetu i tekstu reklamowego.

 

Reklama Google Kraków

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz szukać agencji w Krakowie, aby przeprowadzić skuteczną reklamę Google na Kraków. Taką kampanię przeprowadzi dla Ciebie agencja z dowolnego miejsca w Polsce. Zamiast kierować się lokalizacją agencji, lepiej sprawdź, jakie warunki oferuje. Reklama Google kierowana na Kraków będzie skuteczna tylko, jeśli kampania zostanie poprawnie skonfigurowana, treści reklam będą dopasowane do odbiorcy, a agencja będzie optymalizowała i analizowała reklamę Google w Krakowie regularnie. Na co uważać więc wybierając reklamę Google na Kraków z agencją PPC?

 • Zapytaj, czy agencja realizowała już kampanie lokalne i z jakim skutkiem
 • Regularnie sprawdzaj źródła odwiedzin na stronie - wizytówka w Google to też świetna reklama
 • Nie zaniżaj budżetu - reklama Google w Krakowie potrzebuje wystarczającego budżetu, nie oczekuj efektów, jeśli masz do zaoferowania kilkaset złotych, pamiętaj też, że obsługa kampanii to też koszty.

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)

I. Strategia kampanii Google Ads dla klientów z Krakowa

Przebieg

W ramach opracowywania strategii reklamy Google Ads (Adwords):

 • przeprowadzamy analizę branży i konkurencji,
 • określamy potrzeby i cele klienta,
 • przeprowadzamy research słów kluczowych,
 • przedstawiamy propozycje stron docelowych,
 • opracowujemy strategię Google Ads,
 • określamy cele kampanii.

II. Tworzenie kampanii Google Ads przez agencję Ads (Adwords)

Przebieg

Na sukces kampanii wpływa wiele czynników, na przykład odpowiednie pogrupowanie słów kluczowych czy przemyślana struktura kampanii. Dlatego w procesie tworzenia kampanii reklamowej Google Ads (Adwords):

 • budujemy strukturę konta oraz poszczególnych kampanii zgodnie z wytycznymi Google,
 • klasyfikujemy słowa kluczowe,
 • opracowujemy treści reklam,
 • ręcznie konfigurujemy kampanie,
 • codziennie sprawdzamy skuteczność reklam (liczbę kliknięć, konwersji),
 • konsultujemy się z klientami w zakresie bieżących potrzeb.

III. Analiza i optymalizacja reklam Google Ads

Przebieg

Nie ma marketingu internetowego ani płatnych kampanii Google Ads (Adwords) bez oceny skuteczności działań. Dlatego w ramach prowadzonych prac regularnie sprawdzamy, czy reklamy linków sponsorowanych dla klientów z Krakowa zmierzają we właściwym kierunku i czy są opłacalne. Działania obejmują:

 • testowanie skuteczności kampanii,
 • ocenę skuteczności poszczególnych słów kluczowych,
 • optymalizację kampanii pod kątem słów wykluczających,
 • analizę konwersji i przychodów,
 • raportowanie działań klientom z Krakowa poprzez podsumowania mailowe, rozmowy telefoniczne oraz spotkania video,
 • regularne szukanie nowych możliwości rozwoju kampanii Adwords oraz ich ulepszania.
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Zalety Google Ads

Czy kampania reklamowe Ads (Adwords) są dla mnie?

Zastanawiasz się, czy dostępna w Google Ads (Adwords) reklama jest dopasowana do Twojego biznesu? Z zalet płatnych reklam Google korzystają firmy z różnych branż - od niewielkich firm lokalnych, przez sklepy internetowe (ze stacjonarnym punktem sprzedaży w Krakowie lub bez), aż po ogólnopolskie przedsiębiorstwa mające oddziały w różnych miastach. Dobrze zoptymalizowana i poprowadzona przez specjalistę kampania Google Ads (Adwords) przyniesie efekty niezależnie od branży. Dlaczego powinieneś w nią zainwestować?

1

Google Ads to budowa rozpoznawalności

Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej to znakomity sposób na budowę rozpoznawalności marki. Klienci trafią na adres Twojej strony lub promującą ją grafikę w różnych miejscach w internecie - nie tylko w wyszukiwarce Google, ale także w innych miejscach w sieci - w witrynach partnerskich Google, Gmailu, YouTube i innych. W ten sposób zbudujesz widoczność i rozpoznawalność, która być może w przyszłości zaowocuje pozyskaniem klienta.

2

Google Ads to budowa sprzedaży w krótkim czasie

W przeciwieństwie do pozycjonowania linki sponsorowane Google Ads (Adwords) budują widoczność znacznie szybciej. Już po 3 miesiącach możesz spodziewać się efektów reklamy w Google w postaci kliknięć, wzrostu ruchu oraz sprzedaży. Jeśli kampania jest dobrze zoptymalizowana, koszt kliknięcia nie jest duży, a Ty zyskujesz możliwość dotarcia do klientów, którzy naprawdę szukają Twoich usług.

3
Google Ads to duże możliwości kierowania reklam

Reklama Ads (Adwords) dla klientów z Krakowa umożliwia dokładne targetowanie reklam. Dzięki temu przekaz reklamowy trafia dokładnie do tych użytkowników, którzy mogą być zainteresowani konkretną usługą lub produktem. To znacznie skuteczniejsza forma marketingu niż promocja offline, w której reklama dociera do szerokiego grona odbiorców, także tych niezainteresowanych. W ten sposób nie marnujesz budżetu na nieefektywne kliknięcia, tylko generujesz efektywny ruch na stronie.

4

Google to skuteczna reklama dla sklepów internetowych i stacjonarnych z Krakowa

Kampanie Google to także znakomita forma reklamy w Google dla sklepów internetowych i stacjonarnych z Krakowa. Możesz stworzyć reklamę produktową promującą konkretne produkty w Twoim sklepie online lub zainwestować w reklamę w sieci wyszukiwania, której celem jest wzrost odwiedzin w stacjonarnym sklepie w Krakowie.

5

Google Ads to skuteczne wsparcie pozycjonowania

Inwestujesz w pozycjonowanie sklepu z Krakowa lub firmowej strony? Połącz je z Google Ads (Adwords). Możesz stale prowadzić kampanie linków sponsorowanych lub uruchamiać ją okazjonalnie, np. w okresie szczytu sprzedażowego w okolicach świąt.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
Reklama w Google dla firm z Krakowa

Jaką kampanię Google Ads wybrać?

System Google Ads (Adwords) oferuje różnorodne reklamy, które możesz dopasować do swoich potrzeb, oczekiwań i posiadanego budżetu reklamowego. Wśród dostępnych typów znajduje się kilka skutecznych reklam w Google dla firm z Krakowa. Sprawdź, co wyróżnia każdą z nich!

Reklama w sieci wyszukiwania dla firm z Krakowa

Reklama w sieci reklamowej Google dla firm z Krakowa

Reklamy video w Google Ads (Adwords)

Kampanie remarketingowe w Google Ads dla klientów z Krakowa

Reklama produktowa w sieci wyszukiwania dla sklepów internetowych

Reklama w sieci wyszukiwania, czyli w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek, pozwala dotrzeć do milionów użytkowników, którzy szukają Twoich usług lub produktów w internecie. Reklamy dostępne są w formie tekstowej i wyświetlają się nad lub pod organicznymi wynikami wyszukiwania. By uatrakcyjnić reklamę i poprawić CTR, można ją zoptymalizować w taki sposób, by dodatkowo wyświetlały się linki do podstron, określenie lokalizacji i inne. Od czego zależy wyświetlanie się reklamy Google Ads w wynikach wyszukiwania? Mają na to wpływ:

 • wybrane słowa kluczowe,
 • zadeklarowana stawka za kliknięcie,
 • lokalizacja reklamy,
 • jakość i trafność reklamy.

Dlaczego warto uruchomić reklamę w sieci wyszukiwania z pomocą specjalisty z naszej agencji Ads (Adwords)? Ponieważ sztuką jest zoptymalizować kampanię w taki sposób, by jak najmniejszym kosztem generowała jak najlepsze efekty.

Firmy z Krakowa i innych miast mogą wybrać także kampanie w sieci reklamowej Google. Prowadzenie tego typu kampanii Google Ads pozwoli zbudować wizerunek i świadomość marki wśród użytkowników i wspierać reklamę w sieci wyszukiwania. Tworzenie i optymalizacja kampanii odbywają się na koncie Google Ads, podczas gdy reklama wyświetla się na wielu różnych stronach, w tym największych portalach w Polsce. Otrzymujesz dużo możliwości - w sieci reklamowej możesz tworzyć reklamy tekstowe, graficzne, animowane, a także elastyczne, które automatycznie dopasowują sposób prezentacji do wymagań konkretnej witryny.

W katalogu reklam Google Ads (Adwords) znajdują się też kampanie video. pozwalają one na wyświetlenie reklamy Twojej stronie w postaci filmu w serwisie YouTube lub w sieci reklamowej Google. Wśród dostępnych opcji są takie reklamy, które użytkownik może pominąć, oraz takie, których pominąć nie może. Katalog obejmuje następujące typy:

 • reklamy In-Stream możliwe do pominięcia,
 • reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia,
 • reklamy wideo Discovery,
 • reklamy Out-Stream,
 • bumpery reklamowe.

Kampanie remarketingowe to szczególny rodzaj reklamy w Google. Reklamy te są dostępne w sieci wyszukiwania oraz w sieci reklamowej w postaci tekstowej lub graficznej, a nawet interaktywnej. Kierowane są do użytkowników, którzy już wcześniej odwiedzili Twoją stronę, ale nie dokonali konwersji (np. zakupu). System reklamowy Google Ads (Adwords) oferuje duże możliwości klasyfikowania użytkowników. Przekaz reklamowy możesz dopasować do:

 • zachowania użytkownika na stronie (np. reklama kierowana do użytkowników, którzy dodali produkt do koszyka),
 • typu użytkownika (nowi a powracający użytkownicy).

Siła tej kampanii wynika z tego, że docierasz do użytkowników, którzy wcześniej zetknęli się z Twoją marką z Krakowa, co wzmacnia efekty. Na szczególną uwagę zasługuje remarketing dynamiczny, który polega na tym, że użytkownik widzi graficzną reklamę dokładnie tego produktu, który wcześniej oglądał w Twoim sklepie.

System Google Ads przewidział specjalną formę reklamy dla sklepów internetowych. Są to linki sponsorowane prezentowane w formie reklamy produktowej. Reklama ta pojawia się nie tylko nad wynikami organicznymi, ale także nad reklamą tekstową w sieci wyszukiwania. Reklamę wyróżnia atrakcyjny sposób prezentacji - w odpowiedzi na zapytanie użytkownika w wyszukiwarce Google pojawia się zdjęcie produktu wraz z jego nazwą, ceną, oceną użytkowników i nazwą sklepu internetowego. jeśli myślisz nad inwestycją w reklamę w Google Shopping, zastanów się także nad współpracą z agencją Ads (Adwords). Reklama produktowa wymaga założenia konta Google Merchant Center i wygenerowania oraz dodanie do narzędzia pliku produktowego. W przypadku tej kampanii system sam decyduje o wyświetleniu konkretnego produktu na podstawie informacji zawartych w pliku produktowym, dlatego kampania ta nie wymaga określania słów kluczowych. To skraca drogę klienta do produktu i gwarantuje dużą efektywność.

Koszty reklamy w Google
Ile kosztuje reklama Google Ads dla firm z Krakowa?

Samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads (Adwords) przez firmę z Krakowa generuje jedynie koszty reklamy dla Google. W przypadku współpracy z agencją Ads (Adwords) dodatkowo musisz liczyć się z wydatkami na obsługę kampanii. Zyskujesz jednak opiekę doświadczonego specjalisty i skuteczną optymalizację kampanii linków sponsorowanych. W naszej agencji na początku współpracy określasz miesięczny budżet na działania i wiesz, że na pewno nie wydasz więcej. Możesz rozważyć rozszerzenie kampanii w okresie szczytu sprzedażowego (np. w czasie przedświątecznym) i w późniejszym okresie wrócić do poprzedniego budżetu.

 

Opłaty reklamowe dla Google

Google nie pobiera opłaty za wyświetlanie linków sponsorowanych, ale za konkretne działania użytkowników. W zależności od wybranego sposobu rozliczania oraz typu kampanii możesz ponosić opłaty za:

 • kliknięcie w reklamę przez użytkownika,
 • obejrzenie przez użytkownika 30 sekund reklamy lub jej wyświetlenie (w reklamach video),
  konwersję,
 • konwersję.

 

Opłaty dla agencji

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z agencją Ads (Adwords), poniesiesz koszty obsługi oraz optymalizacji kampanii przez specjalistę z doświadczeniem. W ten sposób oszczędzisz swój czas (który możesz poświęcić na rozwój biznesu, na którym się znasz) oraz pieniądze, które mógłbyś stracić, inwestując w źle zoptymalizowane kampanii. Specjalista Google Ads doradzi, jaki typ kampanii wybrać, a następnie będzie codziennie analizował skuteczność działań, poszczególnych słów kluczowych. Niektóre słowa kluczowe być może trzeba będzie wyłączyć ze względu na niską skuteczność. W dobie dużej konkurencji na rynku oraz w systemie reklamowym Google taka pomoc jest nieoceniona.

Dlaczego agencja widoczni?

Nie wiesz, jaką agencją Ads (Adwords) wybrać? Niezależnie od tego, gdzie działasz (tylko w internecie, w innym regionie Polski czy w Krakowie), możesz skorzystać z naszej oferty. Dlaczego warto?

1
Jesteśmy firmą zbudowaną wyłącznie z polskiego kapitału
2
Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży marketingu internetowego
3
Jesteśmy jedną z najczęściej i najlepiej ocenianych agencji Ads w Polsce
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.