Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 49

Skuteczna agencja SXO

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Dobra agencja SEO

Agencja SEO to agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron i sklepów. Jej zadanie polega na kompleksowym działaniu i realizacji wszystkich etapów pozycjonowania, w tym dostarczaniu niezbędnych treści na stronę i realizacji analityki. Celem agencji SEO jest osiągnięcie dobrej widoczni strony lub sklepu na wybrane frazy, zwiększenie trafnego ruchu na stronę i dzięki temu zwiększenie sprzedaży ze strony internetowej lub w sklepie. Czego możesz oczekiwać od dobrej agencji SEO na każdym etapie współpracy i jak wybrać agencję SEO?

Google

Nasze kampanie finansują się same

Jesteśmy jedną z największych oraz najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Nasza specjalność to pozycjonowanie stron internetowychpozycjonowanie sklepów - najbardziej efektywna usługa marketingu internetowego. W połączeniu z Kampaniami Google Ads (Adwords) pozwala nam to zapewniać wysoki ranking w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające sprzedaż.

Skuteczne pozycjonowanie

Czym zajmuje się agencja SEO?

Agencja SEO specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych. Zakres oferty jest różny pomiędzy agencjami SEO. Agencja widoczni stawia na kompleksowe podejście, oferując pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Celem naszej agencji SEO jest nie tylko budowanie widoczności i ruchu na stronie, ale przede wszystkim budowanie sprzedaży. Jakiś działań możesz oczekiwać od agencji SEO?

 • Audyt i analiza strony
 • Przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych
 • Optymalizacja techniczna strony
 • Optymalizacja on-site
 • Optymalizacja off-site
 • Optymalizacja konwersji
widoczni 70
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 440 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Jak wygląda współpraca z agencją SEO?

Zastanawiasz się, jak będzie przebiegać współpraca z agencją SEO? Agencja SEO przejmie na siebie realizację analityki, optymalizacji on-site i off-site, rozbudowy treści strony i innych działań w ramach pozycjonowania. Efekty i przebieg swojej pracy agencja SEO cyklicznie raportuje, proponując ewentualne zmiany w działaniach. W agencji widoczni opiekun klienta cyklicznie kontaktuje się z klientami, celem weryfikacji, czy działania przynoszą spodziewane efekty lub czy nie pojawiały się nowości w biznesie, które trzeba wziąć pod uwagę w strategii SEO.

Tymczasem po Twojej stronie zostanie kilka drobnych zadań, na które warto się przygotować. Będą to takie zadania na rzecz agencji SEO jak:

 • udzielanie agencji niezbędnych dostępów
 • weryfikacja i akceptowanie nowych treści na stronę
 • wdrażanie zaleceń optymalizacyjnych
 • dostarczanie materiałów i wiedzy o biznesie
 • komunikowanie agencji wszelkich planów odnośnie zmian na stronie
 • informowanie o zmianach w ofercie

Są to pozornie drobne zadania, ale mają znaczący wpływ na jakość pracy specjalistów z agencji SEO. Wszelkie opóźnienia, brak realizacji zaleceń czy zwyczajnie brak kontaktu z Twojej strony, może blokować postępy pozycjonowania. Warto to wiedzieć i przed rozpoczęciem współpracy z agencją zaplanować czas na takie zadania.

opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Eksperci SEO

Zespół agencji SEO. Kto pracuje na Twój sukces?

Dobra agencja SEO to przede wszystkim efekt pracy zespołu specjalistów. Czy wiesz, że w odróżnieniu od wielu agencji SEO, u nas Twoją stroną opiekuje się cały zespół projektowy. To coś, co odróżnia nas od innych i znacząco wpływa na jakość realizowanych usług. Dbamy o to, aby każdy zespół współpracował z optymalną liczbą klientów, a dzięki temu miał czas na pracę kreatywną, wdrażanie optymalizacji, analitykę i…rozmowę z Tobą o dalszym rozwoju i szansach Twojej strony lub sklepu. Z jakimi specjalistami będziesz mieć do czynienia w naszej agencji SEO? Na Twój sukces pracują:

 • specjaliści ds. pozycjonowania on-site
 • specjaliści ds. pozycjonowania off-site
 • specjaliści ds. marketingu internetowego
 • specjaliści ds. content marketingu
 • opiekun projektu (Twój najważniejszy kontakt z agencją SEO)
widoczni 10
widoczni 127 widoczni 85

Jak wybrać agencję SEO?

Pierwszym krokiem, gdy szukasz dobrej agencji SEO jest zapoznanie się z jej ofertą, ale to zdecydowanie za mało, żeby podjąć decyzję o współpracy. Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby znaleźć najlepszą agencję pozycjonującą?

 

Cena usług w agencji SEO

Chociaż cena nie zawsze odzwierciedla jakość na pewno warto dokładniej przyjrzeć się agencji, jeśli oferuje pozycjonowanie w niespotykanie niskiej cenie. Tanie pozycjonowanie, czyli usługa za 200-300 zł miesięcznie nie ma racji bytu. Aby agencja mogła zarabiać na takiej usłudze, musiałaby uciekać się do metod, które nie są korzystne dla klientów. Ile powinno kosztować pozycjonowanie i od czego zależy cena współpracy z agencją SEO przeczytasz na naszej stronie w cenniku.

 

Okres wypowiedzenia w agencji SEO

To bardzo ważny punkt. Agencje SEO różnie podchodzą do możliwości rezygnacji z umowy. Niektóre stosują zapisy, które wiążą klientów na co najmniej 2 lata z agencją. Jak wiesz, w biznesie przez 2 lata może wydarzyć się naprawdę sporo, nie wspominając o tym, że zwyczajnie możesz nie być zadowolony z usług. Szukaj agencji SEO, która daje możliwość wypowiedzenia po kilku miesiącach. Standardem są umowy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia, a nawet krótsze!

 

Cele wyznaczane przez agencję SEO

Zapytaj agencję SEO, jakie cele może dla Ciebie zrealizować dzięki pozycjonowaniu. Oceń, czy te cele Ci odpowiadają. Przykładowo mogą to być takie cele jak: wypozycjonowanie strony w top 10 na frazy zawarte w umowie. Czy to jest dla Ciebie wystarczające? A może znacznie korzystniejszym celem jest zbudowanie sprzedaży, dzięki odwiedzinom użytkowników z Google? Warto ustalić takie kwestie przed podpisaniem umowy, a dodatkowo dopytać, w jaki sposób wybrany cel będzie mierzony i raportowany.

 

Strategia fraz w agencji SEO

Na początku współpracy agencja SEO wybierze frazy do pozycjonowania. Tylko, jakimi kryteriami się posłuży, aby je wyselekcjonować? Warto zapytać, jakie jest podejście agencji SEO do słów kluczowych. Na co uważać? Na zbyt długie, szczegółowe frazy lub frazy, które łatwo wypozycjonować, ale nie mają potencjału sprzedażowego. Oczywiście frazy z długiego ogona są potrzebne, ale muszą mieć związek z biznesem i docierać do potencjalnych klientów. Dodatkowo, warto sprawdzić, ile słów kluczowych jest w umowie w ustalonej cenie.

 

Kontakt z agencją SEO

Zapytaj, w jaki sposób będzie możliwe kontaktowanie się z agencją SEO. Zdecyduj, czy zaproponowana forma Ci odpowiada. Agencja SEO może dysponować call-center, kontaktem mailowym, poprzez formularz lub kontaktem telefonicznym. Sprawdź, czy będziesz mieć możliwość porozmawiania bezpośrednio z osobami z agencji SEO, które pracują nad Twoją stroną.

 

Doświadczenie pozycjonerów w agencji SEO

Dobra agencja SEO ma w zespole co najmniej kilku ekspertów ds. pozycjonowania. Dowiedz się, jakie doświadczenie mają specjaliści z agencji SEO, którzy zajmą się Twoją stroną. Warto zapytać, czy w zespole są osoby z wieloletnim doświadczeniem. Nad Twoją stroną z powodzeniem może pracować osoba z 2-3 letnim stażem, jeśli ma możliwość wymiany wiedzy i konsultacji z kimś z większym doświadczeniem. Gorzej, jeśli w agencji SEO pracują jedynie stażyści lub osoby, które muszą być jednocześnie pozycjonerem, sprzedawcą, copywriterem i menadżerem projektu.

 

Opinie o agencjach SEO

Skąd czerpać wiedzę o agencjach SEO? Sięgnij po opinie w Google. Co roku tworzymy ranking agencji SEO, w którym m.in. znajdziesz informacje o opiniach. Część agencji ma ich niewiele lub są to same oceny bez recenzji. Szukaj opinii podpisanych imieniem i nazwiskiem, w których znajdują się konkretne, wiarygodne fakty, nazwa firmy czy też argument dla pozytywnej oceny. Jeszcze lepiej, jeśli tę osobę możesz znaleźć w mediach społecznościowych i sprawdzić, czy faktycznie prowadzi daną firmę i mogła być klientem agencji.

 

Historie sukcesu w agencji SEO

Agencje SEO zwykle chwalą się na stronie swoimi sukcesami, opisując przebieg współpracy i wypracowane efekty dla firm. Nie daj się zwieść samym logotypom, ale sięgnij po referencje od firm. Od razu przekonasz się, jakie typy firm pozycjonuje agencja, w jakich branżach się orientuje i jakie efekty jest w stanie wypracować.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja SEO

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 119 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej