Wynieś swoje obrazy na wyższy poziom! Odkryj 11 sprawdzonych narzędzi AI do tworzenia grafik

Wynies swoje obrazy na wyzszy poziom Odkryj 11 sprawdzonych narzedzi AI do tworzenia grafik
Spis treści

• Narzędzia AI do tworzenia grafik (generatory obraz ów AI) - czy warto z nich korzystać?

• 11 sprawdzonych generatorów obrazów AI

• DALL·E do generowania obrazów AI

• Jasper Art do generowania obrazów AI

• Canva do tworzenia obrazów z AI

• NightCafe AI

• Deep AI - kreatywny generator obrazów AI

• Runaway AI do generowania obrazów i filmów AI

• StarryAI do generowania obrazów komercyjnych z AI

• Dream Studio - generator AI z funkcją malowania

• Wombo Dream - oryginalne grafiki AI

• Podsumowanie

Chciałbyś, żeby Twoje grafiki zwracały uwagę odbiorców i zapadały w pamięć? Wykorzystaj możliwości sztucznej inteligencji (AI)! Dzięki niej stworzysz nietuzinkowe oraz profesjonalne obrazy, które zachwycą użytkowników i mogą wygenerować większy ruch na stronie. Twoja marka stanie się rozpoznawalna i zwiększysz szanse na zyski. Jakie narzędzia AI do tworzenia grafik wybrać, by realizowały indywidualne cele biznesowe? Sprawdź nasze zestawienie.

Z artykułu dowiesz się:

 • czy warto korzystać z narzędzi AI do tworzenia grafik,
 • jak wybrać odpowiedni generator obrazów AI dla swojego biznesu,
 • które narzędzia AI do tworzenia grafik warto wykorzystać, by podnieść jakość generowanych obrazów.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Narzędzia AI do tworzenia grafik (generatory obraz ów AI) - czy warto z nich korzystać?

Wiedziałeś, że do 2023 roku AI wygenerowała 15 miliardów obrazów? Badania dowodzą, że stworzenie takiej liczby zdjęć zajęłoby ludziom aż 150 lat! (źródło: https://journal.everypixel.com/ai-image-statistics). To pokazuje, że rozwój nowoczesnych technologii zachęca do zmodernizowania strategii marketingowej i wykorzystywania w niej narzędzi AI do tworzenia grafik. Dzięki temu możesz nie tylko tworzyć nietuzinkowe projekty, ale także wyróżnić się na tle konkurencji. Jakie korzyści dla Twojego biznesu może przynieść modernizacja strategii biznesowej?

 • oszczędność czasu i większą efektywność - generatory obrazów AI pozwalają na błyskawiczne tworzenie różnych, oryginalnych grafik; niezależnie od poziomu doświadczenia, każdy może z nich skorzystać; to oznacza, że nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, by tworzyć imponujące projekty; wiele narzędzi jest dostępnych bezpłatnie; dzięki temu nie musisz ponosić kosztów profesjonalnych grafików, co pozytywnie wpływa na Twój budżet marketingowy,
 • profesjonalny przekaz marki - generatory obrazów AI pozwalają na tworzenie grafik o wysokiej jakości, które wyglądają profesjonalnie; dzięki temu możesz osiągnąć efekty, które wcześniej wymagałyby zaawansowanej wiedzy i umiejętności,
 • więcej źródeł inspiracji - narzędzia oferują szeroki zakres opcji i efektów, co pozwala eksperymentować i szukać nowych, kreatywnych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb,
 • skalowalność - możesz dostosować narzędzia do swoich potrzeb, tworząc zarówno małe grafiki, jak i duże projekty, nie tracąc ich jakości,
 • automatyzacja rutynowych zadań - dzięki temu możesz skoncentrować się na innych ważnych zadaniach, np. tworzeniu treści.

W DUECIE TANIEJ

-250zł na drugą usługę

 

Oferta ważna do końca kwietnia

Nie wiesz co wybrać pozycjonowanie czy Google Ads? Skorzystaj z naszej promocji i zobacz jak dobrze się uzupełniają. Ten duet nie tylko pozyska dla ciebie nowych klientów, ale również poprawi konwersje i zwiększy zyski Twojej firmy.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i zyskaj zniżkę na pierwszą fakturę

 

Skorzystaj z promocji
promocja kwiecien

Warto, żebyś przeczytał także:


11 sprawdzonych generatorów obrazów AI

Aktualnie na rynku jest wiele narzędzi AI do tworzenia grafik. Jak wybrać właściwe? Nie ma jednego generatora obrazów AI, który spełniałby oczekiwania wszystkich. Powinieneś kierować się indywidualnymi potrzebami swojego biznesu, m.in. dynamiką pracy, celami. Warto wziąć pod uwagę możliwości finansowe, ponieważ nie wszystkie narzędzia są bezpłatne. Dlatego, zanim zaczniesz pracę z narzędziem, rozważ kilka kluczowych aspektów:

 • cel projektu - określ, do czego chcesz wykorzystać swoje grafiki, np. wzmocnić przekaz marki, zainteresować konkretną grupę docelową, np. millenialsów,
 • poziom zaawansowania swoich umiejętności - jeśli nie masz wiedzy specjalistycznej czy doświadczenia w tworzeniu obrazów, warto wybrać narzędzie o prostym i intuicyjnym interfejsie; gdy już masz pierwsze kroki w projektowaniu za sobą, możesz szukać narzędzi oferujących bardziej zaawansowane opcje,
 • wydajność - sprawdź, jak szybko narzędzie generuje grafiki oraz jak dużo obrazów możesz stworzyć w danym okresie, np. dziennie, w miesiącu; efektywność jest istotna, zwłaszcza przy tworzeniu wielu projektów jednocześnie,
 • dostępność i koszty - upewnij się, że narzędzie jest dostępne w formie, która odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym, np. bezpłatne, subskrypcja miesięczna,
 • opinie użytkowników - przeanalizuj, jakie są doświadczenia i wrażenia innych osób z danym narzędziem; to może być dla Ciebie cenną wskazówką.

Korzyści na start

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads

To Twoja pierwsza kampania Google Ads? Odbierz 1200 zł na wydatki w kampanii Google Ads.

Ciesz się korzyściami już od pierwszego dnia współpracy. Więcej szczegółów uzyskasz u naszych doradców.

Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Odbierz 1200 zł na kampanię Google Ads
Kampania na Twoim koncie
Kampania na Twoim koncie
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta
Skorzystaj z bezpłatnego audytu konta

Sprawdź nasze zestawienie generatorów obrazów AI i wybierz swojego faworyta!


1. DALL·E do generowania obrazów AI

DALL·E to zaawansowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji (AI), które zostało stworzone przez OpenAI, twórców ChatGPT. Wykorzystuje technologię opartą na sieciach neuronowych do generowania unikatowych obrazów na podstawie wpisywanych promptów. Pamiętaj, warto wpisywać jak najbardziej szczegółowe komendy, by narzędzie stworzyło grafikę odpowiadającym Twoim potrzebom, np. Stwórz oryginalną i nowoczesną grafikę, na której przedstawisz produkt X podczas użycia. Obraz powinien być dopasowany do oczekiwań pokolenia Z.

Grafika wygenerowana przez DALL-E na podstawie prompta: „Stwórz oryginalną i nowoczesną grafikę, na której przedstawisz krem do rąk podczas użycia. Obraz powinien być dopasowany do oczekiwań pokolenia Z”

DALL-E jest uważane za jedno z najlepszych narzędzi do generowania obrazów za pomocą sztucznej inteligencji. Ma wszechstronne zastosowanie w marketingu. Możesz tworzyć dzięki niemu grafiki np. na stronę internetową, do mediów społecznościowych, które urozmaicą Twój przekaz marketingowy.

Panel narzędzia DALL-E

Istnieje kilka różnych wersji DALL-E:

 • DALL-E 2 - dostępna w ramach płatnego planu; płacisz ok. 60 złotych za 115 kredytów, które możesz wykorzystać do generowania obrazów; po wykorzystaniu limitu możesz wykupić kolejne 115 kredytów za ok. 60 złotych.

Panel narzędzia DALL-E 2

 • DALL-E 3, który jest dostępny w planie ChatGPT Pro za ok. 80 złotych miesięcznie; możesz z niego skorzystać bezpłatnie, jeśli używasz Bing Chat; narzędzie potrafi wygenerować obrazy na wyższym poziomie graficznym niż DALL-E 2; są bardziej szczegółowe i realistyczne, płynnie integrują się z tekstem; warto go wykorzystać, jeśli m.in. zależy Ci na wzmocnieniu efektów wizualnych swojej marki; wady DALL-E 3 to m.in.: ograniczona liczba korekt edycyjnych, brak narzędzi do bezpośredniej edycji DALL·E 2.

Panel narzędzia DALL-E


2. Craiyon do tworzenia grafik AI

Craiyon, wcześniej znany jako DALL·E Mini, to narzędzie AI do tworzenia grafik, z prostym i przyjaznym interfejsem, w którym możesz bezpłatnie generować obrazy. Po wpisaniu promptu narzędzie wyświetli 9 wariantów obrazu. Pobranie ich oraz możliwość pracy z nimi są możliwe w ramach płatnego planu subskrypcji (około 20 złotych lub 80 złotych miesięcznie - rozliczane rocznie).

Zaletą Crayion’a jest możliwość korzystania z nieograniczonej liczby zestawów obrazów, które są odpowiednio zabezpieczone. Z kolei jego kluczowymi wadami są m.in.:

 • niska jakość obrazów - w dużej mierze zależy od precyzyjności promptu; nie zawsze masz pełną kontrolę nad szczegółami generowanego obrazu, i istnieją ograniczenia w tym zakresie,
 • reklamy w wersji bezpłatnej, co może być uciążliwe podczas pracy,
 • długi czas oczekiwania na wygenerowanie obrazu w stosunku do innych narzędzi, zwłaszcza gdy korzystasz z bezpłatnej wersji,
 • nierówne możliwości dostosowania obrazów - narzędzie nie potrafi samodzielnie ocenić potencjalnych uprzedzeń, nieścisłości czy szkodliwych stereotypów, dlatego powinieneś uważnie weryfikować wygenerowane obrazy.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads

Crayion Sprawdzi się dla osób, które:

 • chcą wypróbować narzędzia AI do tworzenia grafik,
 • poszukują prostego i intuicyjnego sposobu na generowanie grafik,
 • nie mają specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania.

Strona startowa narzędzia Crayion


3. Jasper Art do generowania obrazów AI

Jasper to jedno z narzędzi AI dla copywriterów, jednak w wersji Jasper Art sprawdzi się jako generator obrazów AI. Jest to jedno z droższych narzędzi. Udostępnia wiele planów płatności, spośród których najtańszy kosztuje około 160 złotych miesięcznie. Cena wzrasta wraz odpowiednio do poziomu zaawansowania planów. Możesz wypróbować narzędzie przez 7-dniowy okres próbny.

Jasper Art ma przyjazny interfejs, dlatego jest łatwy w obsłudze. Wykorzystuje dwa tryby, które umożliwiają generowanie obrazów:

 • dowolny - pozwala wprowadzać Ci własne słowa lub opisy, aby uzyskać bardziej szczegółowe i unikalne obrazy; masz limit 400 znaków na prompt; do stworzenia obrazu powinieneś wpisać prosty, konkretny prompt, np. Mężczyzna trzyma produkt X,
 • szablony - możesz wybierać określone gatunki lub style artystyczne i generować obrazy na podstawie słów kluczowych związanych z wybranym stylem; do wyboru masz 10 szablonów, np. zbliżenia produktów, realistyczna osoba.
  Generuje 4 grafiki w zaledwie kilka sekund, co może pomóc zwiększyć efektywność Twoich działań.

Strona startowa narzędzia Jasper Art


4. Canva do tworzenia obrazów z AI

Canva to kolejne narzędzie wykorzystujące AI do tworzenia grafik, które warto stosować w strategii marketingu internetowego. Występuje w dwóch wersjach:

 • bezpłatnej, która pozwala na wygenerowanie do 50 obrazów,
 • płatnej (Canva Pro) - kosztuje ok. 40 złotych miesięcznie (480 złotych rocznie) lub ok. 60 złotych miesięcznie; pozwala stworzyć aż 500 obrazów,

Istnieją również specjalne plany dostosowane do zespołów. Wtedy cena zależy od liczby użytkowników.
Canva może przydać się, jeśli zależy Ci na szybkim generowaniu grafik i eksperymentach projektowych z AI. Pozwala tworzyć ciekawe, przystępne i przyjazne grafiki. Narzędzia nie sprawdzi się, jeśli oczekujesz realistycznych oraz zaawansowanych technologicznie obrazów.

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO

Wśród zalet Canvy warto wskazać m.in.:

 • szybkość i efektywność generowania wysokiej jakości grafik,
 • prosty i intuicyjny interfejs użytkownika,
 • dostęp do zaawansowanych narzędzi i szablonów.

Główne wady Canvy to m.in:

 • niewielka krzywa uczenia się w porównaniu do innych narzędzi AI do tworzenia grafik,
 • ograniczona różnorodność stylów,
 • relatywnie niewielka różnorodność pod względem funkcji.

Strona startowa narzędzia Canva


5. NightCafe AI

Jak tworzyć spersonalizowane i unikalne obrazy za pomocą generatora AI? Sprawdź możliwości narzędzia NightCafe AI! Jego cechą charakterystyczną jest możliwość tworzenia niepowtarzalnych dzieł sztuki, dostosowanych do indywidualnych gustów estetycznych. Warto je wykorzystać do tworzenia unikalnych grafik na potrzeby kampanii marketingowych. Dzięki temu masz szanse wyróżnić się na tle konkurencji i poprawić wizerunek firmy, co może przełożyć się na większą widoczność Twojej marki. NightCafe AI występuje w wersji:

 • bezpłatnej, która pozwala na wykonywanie podstawowych zadań,
 • płatnej - w opcji Plan AI dla początkujących za ok. 24 złote miesięcznie lub 17 złotych miesięcznie (w ramach płatności kwartalnej), w opcji Hobbysta AI i Entuzjasta AI oraz najbogatszej wersji - Artysta AI za ok. 200 złotych miesięcznie lub ok. 180 złotych miesięcznie (w ramach płatności kwartalnej); w wersji płatnej możesz korzystać z funkcji premium dostępnych w narzędziu.

NightCafe AI ma intuicyjny interfejs. Jest łatwy w obsłudze, dlatego możesz na nim pracować niezależnie od poziomu swoich umiejętności graficznych. Jednak chcąc poznać i opanować zaawansowane funkcje, potrzebujesz więcej czasu. Narzędzie potrafi precyzyjnie dopasować grafikę do oczekiwań, co pozwala wznieść je na wyższy poziom. Choć Generowanie krajobrazów i scen 3D może być czasochłonne.
Ten generator obrazów AI opiera się na współpracy i wzajemnej inspiracji. Ma bogaty zbiór dzieł sztuki stworzonych przez innych użytkowników. Dzięki temu możesz szukać pomysłów u innych, by tworzyć niepowtarzalne grafiki.

Strona startowa narzędzia NightCafe AI


6. Deep AI - kreatywny generator obrazów AI

Generator obrazów AI o nazwie Deep AI pozwala na rozbudzenie kreatywności przy wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji. Jego funkcje zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić przyjemną pracę szerokiemu gronu użytkowników. Oferuje wiele opcji personalizacji grafik, co pozwala na dostosowanie ich do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybierać spośród wielu opcji stylizacji grafiki, dobierając tekstury, kolory i inne detale. Wysoki poziom personalizacji obrazów pozwala generować wysokiej jakości efekty wizualne, co może zwiększyć zainteresowanie Twoimi treściami oraz zaangażowanie użytkowników.

Deep AI jest płatnym narzędziem AI do tworzenia grafik. Występuje w opcji:

 • Plan Pro za ok. 20 złotych miesięcznie i pozwala na 500 połączeń z narzędziem; ewentualne przekroczenia kosztują dodatkowe 20 złotych za kolejne 500 połączeń,
 • Plan płatności odpowiednio do rzeczywistego użycia - dostępny od ok. już od 20 złotych za 100 wywołań API; ten plan jest odpowiedni, gdy Twoje potrzeby związane z generowaniem obrazów są elastyczne; dzięki temu możesz efektywniej zarządzać budżetem,
 • Bezpłatnej - ten plan świetnie sprawdzi się na poznanie narzędzia oraz jego szybkie przetestowanie, by sprawdzić, czy spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania.

Rozważając skorzystania z Deep AI weź pod uwagę, m.in., że:

 • czas przetwarzania grafik na dużą skalę jest długi,
 • zaawansowane funkcje są dostępne głównie w płatnych planach subskrypcyjnych,
 • wdrożenie i poznanie systemu może być trudne dla osób, które nie mają wiedzy technicznej, przez co użytkowanie, może być mniej intuicyjne.

Strona startowa narzędzia AI do tworzenia grafik Deep AI


7. Runaway AI do generowania obrazów i filmów AI

Jednym z wyróżniających się na rynku narzędzi AI do tworzenia grafik jest Runaway AI. Oprócz generowania obrazów może stworzyć wideo na podstawie:

 • innych filmów,
 • obrazów,
 • fragmentów tekstu.

Oferuje szeroki zestaw narzędzi obejmujących wideo na żywo i edycję wideo. Potrafi wygenerować 100 darmowych obrazów w wysokiej rozdzielczości. Opcja tworzenia mediów, w tym edycji wideo na żywo, wyraźnie odróżnia Runaway AI od innych narzędzi, które tworzą statyczne obrazy. Weź pod uwagę, że niektóre zaawansowane funkcje mogą sprawić Ci trudność, jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu lub wiedzy technicznej. Ze względu na szerokie i nietuzinkowe możliwości, korzystania z narzędzia Runaway AI wymaga wydajnego komputera, przeznaczonego do bardziej intensywnych zadań.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads

Runaway AI oferuje elastyczne plany cenowe, które dostosujesz do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Narzędzie udostępnia zaawansowane funkcje i korzyści w płatnych planach. Im bardziej zaawansowany, tym większa liczba kredytów i lepsza jakość eksportowanych obrazów. Możesz wybrać m.in.:

 • Plan podstawowy Runway AI - to świetna opcja dla osób szukających niedrogich narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, ponieważ zapewnia bezpłatny dostęp na stałe. Pamiętaj, że w tej opcji nie wszystkie funkcje będą dostępne.
 • Plan standardowy, który kosztujące ok. 60 złotych miesięcznie (lub ok. 50 złotych przy płatności za rok z góry).
 • Plany Pro i Unlimited, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb - ich ceny zaczynają się od ok. 384 złotych miesięcznie (lub 308 złotych przy płatności za rok góry).

Panel generatora obrazów AI Runaway AI


8. Bing Image Creator do tworzenia grafik z AI

Narzędzie AI do tworzenia grafik Bing Image Creator to część pakietu Bing od Microsoft. Opiera się na modelu DALL-E 3 i tworzy obrazy na podstawie promptów. Sprawnie integruje się z Bing Chat. Bing Image Creator jest wszechstronną i przyjazną platformą, z której mogą korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby bez doświadczenia projektowego, które chcą wzmocnić kreatywność przekazu marki. Pozwala tworzyć wyjątkowe grafiki, które możesz wykorzystać, by wzbogacić wizualnie swoje treści i przyciągnąć uwagę klientów.

Bing Image Creator jest dostępny bezpłatnie i korzysta z innowacyjnego systemu tzw. ulepszeń. Polega to na tym, że użytkownik otrzymuje na start 100 bonusów. Każde wygenerowanie obrazu zużywa jeden bonus. Kiedy wyczerpiesz pulę, proces generowania grafik się wydłuża, i trwa do pięciu minut. Liczba bonusów jest obecnie aktualizowana codziennie. Narzędzie pozwala na wymianę punktów Microsoft (w ramach programu Microsoft Reward), by zdobyć więcej bonusów. W ten sposób zapewniasz nieprzerwaną i wydajną pracę z generatorem obrazów AI.

Dużą zaletą Bing Image Creator jest łatwy dostęp za pomocą konta Microsoft. Działa bezpośrednio w przeglądarkach internetowych, eliminując potrzebę pobierania aplikacji. To gwarantuje płynne korzystanie z narzędzia. Ma intuicyjny interfejs, co ułatwia pracę, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu obrazów za pomocą sztucznej inteligencji.

Korzystając z narzędzia, możesz mieć problemy z procesem renderowania. Sprawdź, czy wygenerowany obraz spełnia Twoje oczekiwania i odpowiada promptowi. Kontroluj także system zabezpieczeń, zwłaszcza w kontekście treści potencjalnie szkodliwych.

Strona startowa Bing Image Creator


9. StarryAI do generowania obrazów komercyjnych z AI

StarryAI to generator obrazów AI, który specjalizuje się w przekształcaniu obrazów w NFT (niezmienne tokeny). Oferuje zaawansowane funkcje tworzenia spersonalizowanych obrazów. Udostępnia ponad 1000 stylów i szablonów do wykorzystania. Jest systematycznie aktualizowany, by dostarczać użytkownikom coraz większe możliwości kreacji. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą nadać przekazowi swojej marki unikalny charakter i stworzyć przekaz mocno osadzony w trendach.
Narzędzie korzysta z algorytmów uczenia maszynowego do przetwarzania obrazów, bez potrzeby wprowadzania danych przez użytkownika. Jedną z unikalnych cech StarryAI jest to, że użytkownik staje się właścicielem wygenerowanego obrazu. Może go wykorzystywać zarówno w celach osobistych, jak i komercyjnych. Obsługuje integrację z zewnętrznymi systemami, aplikacjami lub oprogramowaniem. Aplikacja StarryAI jest dostępna dla systemu Android i iOS.

Obecnie StarryAI jest darmowym narzędziem. Pozwala wygenerować 5 obrazów dziennie, ale istnieją pewne ograniczenia dotyczące liczby grafik.

Zanim zaczniesz z niego korzystać, warto, żebyś przeczytał:

Panel narzędzia AI do tworzenia grafik StarryAI


10. Dream Studio - generator AI z funkcją malowania

DreamStudio to zaawansowana platforma, która zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad różnymi aspektami generowania obrazów, m.in. rozmiar, szybkość dopasowywania, liczba generowanych obrazów. Do działania wykorzystuje technologię open source. Jak tworzyć obrazy za pomocą AI w Dream Studio? Musisz najpierw utworzyć swoje konto. Narzędzie tworzy grafikę na podstawie tekstu, dlatego powinieneś wprowadzić precyzyjny prompt i poczekać na wygenerowanie obrazu. Unikalne cechy narzędzia, na które warto zwrócić uwagę to m.in.:

 • możliwość wybrania wersji algorytmu,
 • wprowadzenie konkretne schematu, aby uzyskać powtarzalne wyniki,
 • funkcja malowania.

Dream Studio daje możliwość zaawansowanego dostosowywania obrazów do szczegółowych instrukcji. Pozwala stworzyć głębię obrazu. Dzięki temu wzmacnia wrażenia wizualne i estetyczne.
Narzędzie działa w systemie płatnych kredytów. Po rejestracji otrzymasz 25 kredytów, które możesz wykorzystać na ok. 30 promptów lub 120 obrazów. Dodatkowe kredyty możesz dokupić (ok. 40 złotych za 1000 kredytów).

Wygląd narzędzia Dream Studio


11. Wombo Dream - oryginalne grafiki AI

Wombo Dream to innowacyjny generator obrazów AI, dzięki któremu możesz stworzyć wyjątkowe grafiki, które zachwycą Twoich odbiorców. Stworzone przez niego obrazy są oryginalne i wysokiej jakości. Wombo Dream ma prosty i intuicyjny interfejs, dlatego możesz tworzyć grafiki niezależnie od poziomu zaawansowania projektowego, wiedzy technicznej czy doświadczenia.

Możesz mieć dostęp do narzędzia w ramach:

 • planu bezpłatnego - dzięki niemu możesz poznać podstawowe funkcje i zasady działania, bez żadnych kosztów,
 • subskrypcji miesięcznej - dostęp do wszystkich funkcji kosztuje ok. 40 złotych miesięcznie,
 • zobowiązania rocznego - kosztuje ok. 360 złotych; dzięki tej opcji możesz uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji generatora obrazów AI,
 • dostępu na całe życie - uiszczając jednorazową opłatę w wysokości ok. 690 złotych, uzyskujesz dostęp do wszystkich funkcji narzędzie na stałe.

Rozważając wykorzystanie tego generatora w swojej strategii marketingowej, weź pod uwagę, że charakterystyczny styl grafik może nie pasować do każdego projektu. Dlatego oceń, czy narzędzie pasuje do Twoich założeń i celów biznesowych. Dzięki temu zachowasz spójność marki i wzmocnisz jej przekaz.

Panel startowy Wombo Dream


Wynieś swoje obrazy na wyższy poziom! Odkryj 11 sprawdzonych narzędzi AI do tworzenia grafik. Podsumowanie

Generatory obrazów AI stanowią przełomowy krok w dziedzinie tworzenia i edycji grafik. Jedną z zalet jest ich wszechstronność, która pozwala realizować różne cele marketingowe. Zaoszczędzając czas, możesz wyraźnie podnieść jakość swoich obrazów. Dzięki temu wzbogacisz i urozmaicisz przekaz Twojej marki. To może wyróżnić Cię na tle konkurencji i wygenerować wartościowych ruch na stronie. Zastanów się, które z przedstawionych narzędzi AI do tworzenia grafik najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu. Potem eksperymentuj oraz wykorzystuj ich potencjał, by zachwycać swoich odbiorców.

FAQ- Pytania i odpowiedzi

Jakie są główne korzyści wynikające z korzystania z narzędzi AI do tworzenia grafik?
Down arrow

Korzystanie z narzędzi AI do tworzenia grafik przynosi wiele korzyści, takich jak oszczędność czasu, możliwość tworzenia profesjonalnych projektów bez zaawansowanych umiejętności, automatyzacja zadań rutynowych, oraz inspiracja i eksperymentowanie z różnymi koncepcjami wizualnymi.

Jak tworzyć obrazy za pomocą AI i jakie są przykłady zastosowania generatorów obrazów AI?
Down arrow

Tworzenie obrazów za pomocą AI jest ważnym obszarem rozwoju sztucznej inteligencji. Jednym z głównych narzędzi do tego celu są generatory obrazów AI, które tworzą obrazy na podstawie podanych wzorców lub danych wejściowych. Kilka przykładów ich zastosowań to:

 • Generowanie obrazów artystycznych - narzędzia takie jak DeepDream od Google pozwalają użytkownikom na tworzenie abstrakcyjnych i psychodelicznych obrazów na podstawie zdjęć wejściowych.
 • Tworzenie realistycznych obrazów - generatory obrazów AI, takie jak DALL-E od OpenAI, są w stanie tworzyć realistyczne obrazy na podstawie opisów tekstowych. Przykładowo, podając opis "żółta jaszczurka w kształcie kubka kawy", możesz uzyskać odpowiadający temu opisowi obraz.
 • Odnawianie starych zdjęć - generatory obrazów AI mogą pomóc w przywracaniu starych, uszkodzonych zdjęć, eliminowaniu szumów lub korekcie kolorów.
Czy istnieją darmowe narzędzia AI do tworzenia grafik?
Down arrow

Tak, istnieją darmowe narzędzia AI do tworzenia grafik, ale często oferują one ograniczony dostęp lub funkcjonalność. Niektóre narzędzia udostępniają wersje bezpłatne z limitem generowanych obrazów lub opcjami dostępu, podczas gdy inne wymagają subskrypcji płatnej, aby uzyskać pełen zakres funkcji.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Maria Błaszkowiak
Maria Błaszkowiak

Maria pierwsze kroki w marketingu stawiała na kursie podstaw SEO, copywritingu i content marketingu. W agencji widoczni zajmuje się pisaniem eksperckich artykułów z zakresu SEO, Google Ads i innych zagadnień związanych z marketingiem internetowym, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe. W pracy wykorzystuje takie narzędzia jak np. Keyword Planner, Senuto, Google Analytcs 4 i Google Search Console.

Systematycznie poszerza wiedzę z obszaru marketingu, czytając artykuły branżowe na stronach m.in.. Search Engine Journal, MOZ, sprawny.maketing. Na bieżąco śledzi nowinki e-commerce na stronie Federacji e-commerce i sprzedaży na odległość (Fevad), w poszukiwaniu inspiracji do treści marketingowych.

Pasjonują ją możliwości AI i ich wpływ na marketing internetowy. Dlatego rozwija swoje kompetencje, pracując z różnymi narzędziami AI, np. ChatGPT, Gemini AI. Czyta publikacje dotyczące AI, np. na stronach Harvard Buissnes Review, HubSpot, by doskonalić swoje umiejętności i nadawać świeżości treściom.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Wynieś swoje obrazy na wyższy poziom! Odkryj 11 sprawdzonych narzędzi AI do tworzenia grafik

Średnia ocen użytkowników4.96 na podstawie 142 głosów

UDOSTĘPNIJ