Jak sztuczna inteligencja zmieni marketing internetowy?

Jak sztuczna inteligencja zmieni marketing internetowy.jpeg
Spis treści

• Zastosowanie uczenia maszynowego w wyszukiwarce internetowej Google

• Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe. Zalety AI marketingu

• Sztuczna inteligencja. Rewolucja reklamy w internecie

• Podsumowanie

Sztuczna inteligencja (AI) to rewolucyjna technologia, która ma ogromny wpływ na różne dziedziny naszego życia, w tym również na marketing internetowy. Od personalizacji treści i automatyzacji procesów po zaawansowaną analizę danych i interakcję z użytkownikami - sztuczna inteligencja otwiera nowe możliwości dla przedsiębiorstw w promowaniu swoich produktów i usług online. W tym artykule zaprezentujemy to, w jaki sposób sztuczna inteligencja zmienia oblicze marketingu internetowego i jakie korzyści może przynieść dla firm na całym świecie.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Zastosowanie uczenia maszynowego w wyszukiwarce internetowej Google

Zastosowanie uczenia maszynowego w wyszukiwarce internetowej Google przyczyniło się do znaczących zmian w SEO i w sposobie korzystania z wyszukiwarki. Prognozuje się, że ta tendencja będzie wzrastać, wpływając na różne aspekty marketingu e-commerce. Oto kilka ważnych projektów Google, w których główną rolę odgrywa sztuczna inteligencja:

 • RankBrain - to algorytm wprowadzony w 2015 roku, oparty na uczeniu maszynowym, który pomaga w lepszym zrozumieniu kontekstu zapytań użytkowników. Jest on w stanie analizować złożone pytania i poprawnie definiować ich powiązania z rzeczywistymi pojęciami. Aktualnie RankBrain jest stosowany przy każdym zapytaniu w wyszukiwarce Google we wszystkich językach i regionach świata, dlatego też warto dostosowywać treści na stronie do intencji użytkowników, gdyż ma to wpływ na ranking w wyszukiwaniach Google.
 • Dopasowanie neuronowe - wprowadzone w 2018 roku, dopasowanie neuronowe pomaga Google w analizie zapytań użytkowników i zrozumieniu ich powiązań z treściami na stronach. Ten projekt jest integralną częścią algorytmu rankingu Google i wpływa na uszeregowanie wyników wyszukiwania.
 • BERT (Bidirectional Encoder Representations from Transformers) - Algorytm BERT został wprowadzony w 2019 roku i opiera się na uczeniu maszynowym w zakresie przetwarzania języka naturalnego. Jego głównym celem jest pomaganie Google w lepszym rozumieniu kombinacji słów i intencji użytkowników. Obecnie BERT jest stosowany w większości zapytań we wszystkich językach.
 • MUM (Multitask Unified Model) - MUM został wprowadzony w 2021 roku i pomaga w zrozumieniu i generowaniu różnych języków. Chociaż nie jest obecnie wykorzystywany do celów rankingowych, obsługuje wszystkie języki i regiony. MUM został użyty do usprawnienia wyszukiwania informacji o szczepionce COVID-19.

Każdy z powyższych projektów jest autonomicznym rozwiązaniem, ale często współpracują one ze sobą, aby zapewnić jeszcze lepsze sortowanie i zrozumienie tych samych zapytań. Google wykorzystuje sztuczną inteligencję również w innych inicjatywach, ale te cztery projekty są szczególnie kompleksowe i rozbudowane.

Dowiedz się więcej:


Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe. Zalety AI marketingu

Wykorzystanie Artificial Intelligence i uczenia maszynowego w biznesie e-commerce przynosi wiele korzyści. Sztuczna inteligencja jest coraz częściej wykorzystywana do wprowadzania innowacyjnych działań marketingowych. Wszystko wskazuje na to, że z każdym rokiem AI będzie miała jeszcze większy wpływ na sprzedaż online. Według statystyk aż 90% specjalistów ds. marketingu w 35 krajach, regularnie wykorzystuje AI do usprawnienia interakcji z klientami, a 88% z nich potwierdziło przydatność narzędzi sztucznej inteligencji w personalizowaniu ścieżki zakupowej klienta (https://blog.gitnux.com/ai-in-marketing-statistics/). Główne korzyści dla marketerów i przedsiębiorców to przede wszystkim możliwość:

 • Spersonalizowania oferty - dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji sklepy internetowe mogą skutecznie analizować dane klientów i ich zachowania zakupowe, co pozwala na dostosowywanie oferty do ich indywidualnych potrzeb.
 • Zautomatyzowania procesów - wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego pozwala na automatyzację wielu procesów, np. generowania rekomendacji i katalogowania produktów oraz kwalifikacji leadów. To przyśpiesza działanie sklepu i zwiększa efektywność pracy.
 • Poprawy doświadczenia klienta - dzięki AI marketerzy mogą lepiej rozpoznawać potrzeby klientów, co prowadzi do zwiększenia lojalności i zadowolenia z zakupów, a to z kolei przekłada się na ogólną poprawę User Experience użytkowników.
 • Zwiększenia efektywności - dzięki sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego sklepy internetowe mogą skutecznie analizować dostępne dane, co wpływa na zwiększenie efektywności i podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych.
 • Skutecznej analizy trendów rynkowych - Wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala na dokładną analizę przewidywań i trendów w danej branży, dzięki czemu sklepy są w stanie dostosować swoją ofertę i strategie marketingowe do zmieniających się preferencji klientów.
 • Efektywnego zarządzania zapasami - AI umożliwia sklepom internetowym efektywne zarządzanie towarami, poprzez prognozowanie popytu na poszczególne produkty na podstawie analizy danych. Dzięki temu sklepy mogą uniknąć problemów związanych z nadmiernym zatowarowaniem lub brakiem dostępności produktów.

Dowiedz się więcej:


Sztuczna inteligencja. Rewolucja reklamy w internecie

Oto, jak sztuczna inteligencja zmienia zasady gry w marketingu e-commerce, poprzez dostarczanie nowych możliwości i usprawnień w kreowaniu reklamy online:


1. Wykorzystanie sztucznej inteligencji i machine learningu w pozycjonowaniu stron

Artificial intelligence przyczyniła się do wielu zmian w dziedzinie SEO, a przyszłość przyniesie jeszcze większe transformacje. Prawdopodobnie tempo tych zmian będzie większe, niż większość osób przewiduje. Sztuczna inteligencja wciąż modyfikuje sposób, w jaki pozycjonowane są strony internetowe. Dlatego ważne jest, aby marketerzy i specjaliści SEO byli świadomi tych zmian i umieli wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników. Oto kluczowe elementy, na które sztuczna inteligencja będzie miała największy wpływ:

 • Tworzenie treści na potrzeby SEO i użytkowników - AI umożliwia generowanie treści, jednak ważne jest, aby były one wartościowe i oryginalne. Współpraca między sztuczną inteligencją a copywriterami jest niezbędna do tego, aby stworzyć wysokiej jakości treści, które są atrakcyjne dla użytkowników i zgodne z zasadami Google, który nie toleruje wykorzystywania spamerskich treści bez dodatkowej wartości. Dzięki usprawnieniom związanym ze sztuczną inteligencją, tego typu treści będą w przyszłości rozpoznawane z jeszcze większą dokładnością.
 • Audyt SEO strony internetowej - sztuczna inteligencja wpłynie na lepsze analizowanie wyników SEO, prognozowania zmian w pozycjach w rankingu i identyfikację problemów. Dzięki temu będzie można udoskonalić strategie, zautomatyzować działania i wdrożyć potrzebne optymalizacje, aby utrzymać wysoką pozycję w SERP.
 • Pozyskiwanie linków zwrotnych - dzięki sztucznej inteligencji wyszukiwarki będą jeszcze bardziej skuteczne w identyfikowaniu niskiej jakości linków i linków spamerskich, co będzie prowadziło do spadku widoczności stron, które z nich korzystają. Ponadto AI może być wykorzystywane do analizy jakości treści na danej stronie internetowej i oceny prawdopodobieństwa generowania naturalnych, wysokiej jakości linków zwrotnych.
 • Analiza danych i intencji wyszukiwania użytkowników - AI będzie w stanie lepiej dostosować treści i rekomendacje do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkowników. Wraz z rozwijającym się zrozumieniem języka naturalnego i kontekstu zapytań, słowa kluczowe będą bardziej precyzyjne, co zwiększy znaczenie SEO semantycznego. Sztuczna inteligencja pomoże również w analizie danych demograficznych, zachowań online i historii wyszukiwania użytkowników, co umożliwi lepszą segmentację grupy docelowej.
 • Techniczne SEO - dzięki swoim zaawansowanym możliwościom sztuczna inteligencja poprawia rozumienie i przetwarzanie struktury witryny, co prowadzi do bardziej precyzyjnych informacji na temat jej zawartości. Zwiększy się również trend wyszukiwania głosowego (popularny za granicą), który coraz bardziej zyskuje na znaczeniu na Polskim rynku. Dzięki AI możliwe jest analizowanie zapytań, identyfikowanie istotnych słów kluczowych i rozumienie ich kontekstu. Ponadto, sztuczna inteligencja będzie miała większe zastosowanie w ocenie efektywności strony na urządzeniach mobilnych oraz w optymalizacji szybkości ładowania witryny.
 • Google Analytics 4 (GA4) - to narzędzie analityczne, które wykorzystuje AI i uczenie maszynowe do generowania automatycznych raportów. Ułatwiają one zrozumienie zgromadzonych danych oraz generują automatyczne alerty, których zadaniem jest informowanie o potencjalnych problemach. Przyszłość GA4 to jeszcze większa personalizacja treści i rekomendacji dla użytkowników, oparta na ich wcześniejszych interakcjach z witryną. Dzięki sztucznej inteligencji, GA4 będzie w stanie przewidywać przyszłe trendy i zachowania użytkowników, co pozwoli na podejmowanie trafniejszych decyzji marketingowych.

Dowiedz się więcej:

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


2. Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe jako narzędzia reklamy w Google Ads

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe odgrywają kluczową rolę w narzędziach reklamowych Google Ads. Wykorzystuje się je w różnych obszarach, takich jak:

 • Targetowanie i segmentacja odbiorców.
 • Personalizacja reklam.
 • Przewidywanie wyników reklamowych.
 • Automatyczne rozszerzenia reklam.

Prognozy sugerują, że sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe będą odgrywać jeszcze większą rolę w narzędziach reklamowych Google Ads, zapewniając coraz lepszą personalizację, automatyzację i efektywność kampanii. System Google Ads już teraz wykorzystuje nowoczesne technologie AI i ML w każdym formacie reklamowym oraz w optymalizacji reklam, a przyszłość przyniesie jeszcze wiele zmian w tym obszarze. Oto czego można oczekiwać:

 • Lepsza personalizacja reklam - artificial intelligence umożliwia bardziej precyzyjne dostosowywanie reklam do indywidualnych preferencji i zachowań użytkowników. Algorytmy ML analizują ogromne ilości danych, aby dopasować treści reklamowe do konkretnej grupy odbiorców, co doprowadzi do większej skuteczności kampanii.
 • Optymalizacja automatyczna - sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe będą odgrywać coraz większą rolę w automatycznym optymalizowaniu kampanii reklamowych. Algorytmy będą dostosowywać strategie licytacji, wybierać optymalne miejsca i czas wyświetlania reklam, a także dynamicznie modyfikować treści reklamowe w celu uzyskania jak najlepszych wyników.
 • Wydajniejsze narzędzia analizy danych - sztuczna inteligencja pozwala na głębszą analizę danych dotyczących kampanii reklamowych. Algorytmy machine learning mogą identyfikować wzorce, trendy i ukryte zależności w danych, co pomaga w podejmowaniu bardziej trafnych decyzji dotyczących strategii reklamowej.
 • Rozwój reklamy wideo - wideo staje się coraz ważniejszym formatem reklamowym, a AI i uczeniem maszynowe zdecydowanie przyczyniają się do dalszego rozwoju tej dziedziny, poprzez analizowanie zachowań użytkowników i ich preferencji dotyczących treści wideo.
 • Automatyczne tworzenie treści reklamowych - artificial intelligence może wspierać automatyczne generowanie treści reklamowych na podstawie analizy danych, dzięki czemu może tworzyć treści, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Przykładem takich kampanii są kampanie inteligentne czy Performance Max.

Przeczytaj artykuł i zobacz 9 rozszerzeń reklam dla e-commerce


3. Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja w e-commerce i obsłudze klienta

Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja mają szerokie zastosowanie w e-commerce i obsłudze klienta, a ich rola będzie się rozwijać. Rozwój sztucznej inteligencji wprowadzi nowe możliwości i usprawnienia w następujących obszarach:

 • Personalizacja doświadczenia klienta - sztuczna inteligencja pozwoli na jeszcze bardziej spersonalizowane interakcje z klientami. Algorytmy AI będą analizować ogromne ilości danych o klientach, takie jak preferencje, historię zakupów czy zachowania na stronie, aby dostarczać indywidualnie dopasowane oferty i rekomendacje.
 • Bardziej zaawansowane chatboty - roboty wykorzystujące AI będą zdolne do jeszcze lepszego rozumienia i odpowiadania na zapytania klientów. Dzięki temu będą mogły dostarczać bardziej precyzyjnych odpowiedzi, rozwiązywać skomplikowane problemy i obsługiwać większy zakres zadań.
 • Wzrost efektywności reklam - sztuczna inteligencja umożliwi bardziej precyzyjne i skuteczne targetowanie reklam. W tym celu algorytmy będą przetwarzać dane o klientach i ich zachowaniach, aby lepiej dopasować treści reklamowe i kierować je do odpowiednich odbiorców.
 • Udoskonalone rekomendacje produktowe - proces poleceń produktowych będzie uwzględniał jeszcze więcej czynników, takich jak preferencje klienta, trendy rynkowe czy dane demograficzne. To pozwoli na dopasowanie jeszcze trafniejszych rekomendacji, zwiększając tym samym szansę na konwersję.
 • Analiza i prognozowanie popytu - dzięki AI e-commerce będzie mogło precyzyjniej prognozować popyt na produkty i przewidywać trendy zakupowe. Algorytmy sztucznej inteligencji będą analizować dane historyczne, trendy rynkowe i zachowania klientów, co pomoże w podejmowaniu trafniejszych decyzji dotyczących asortymentu, zarządzania zapasami i planowania strategicznego.
 • Automatyzacja procesów logistycznych - sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe będą wspomagać automatyzację procesów logistycznych, takich jak zarządzanie magazynem, monitorowanie dostaw czy optymalizacja trasy dostawy. To przyczyni się do zwiększenia efektywności i szybkości realizacji zamówień.
 • Poprawa bezpieczeństwa transakcji - AI będzie również wykorzystywana do wykrywania i zapobiegania oszustwom oraz nadużyciom w transakcjach online. Algorytmy będą analizować zachowania klientów i wykrywać podejrzane wzorce, co pozwoli na skuteczniejszą ochronę przed cyberzagrożeniami.

Przewiduje się, że rozwój sztucznej inteligencji w e-commerce i obsłudze klienta przyniesie wiele korzyści, takich jak lepsza personalizacja, większa efektywność operacyjna i ogólna poprawa satysfakcji klienta.

Sprawdź koniecznie:


4. Zastosowanie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w content marketingu

Wykorzystanie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w content marketingu otwiera nowe możliwości w tworzeniu, personalizacji i optymalizacji treści. Algorytmy i narzędzia oparte na tych technologiach pozwolą marketerom na wprowadzenie ulepszeń w następujących obszarach:

 • Personalizacja treści - dzięki analizie danych i uczeniu maszynowemu, można tworzyć treści dopasowane do indywidualnych preferencji, zachowań i potrzeb odbiorców.
 • Optymalizacja treści pod kątem SEO - algorytmy sztucznej inteligencji wspomagają proces optymalizacji treści pod kątem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania. Analizują one kluczowe czynniki, takie jak długość treści, frazy kluczowe, strukturę nagłówków i obrazów, aby pomóc osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
 • Automatycznie generowane treści - sztuczna inteligencja może wspomóc proces tworzenia treści, generując treści automatycznie lub dostarczając inspiracje i rekomendacje dla ich twórców. Algorytmy uczą się na podstawie danych i preferencji odbiorców.
 • Analiza konkurencji i identyfikacja trendów - sztuczna inteligencja wspomaga analizę konkurencji i identyfikację trendów w zakresie generowanych treści. Narzędzia oparte na AI mogą zbierać i analizować dane dotyczące treści konkurencji, pomagając w dostosowaniu strategii i tworzeniu bardziej atrakcyjnego contentu.
 • Analiza i monitorowanie efektywności treści - algorytmy AI analizują dane dotyczące efektywności treści, takie jak wskaźniki zaangażowania, czas spędzony na stronie czy konwersje. Na tej podstawie można wyciągać wnioski, identyfikować trendy i dostosowywać strategie content marketingowe.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


5. Uczenie maszynowe dla optymalizacji interfejsu stron i lepszego doświadczenia użytkowników

Rozwój sztucznej inteligencji będzie miał znaczący wpływ na optymalizację interfejsów stron i lepsze doświadczenia użytkowników (UX). Oto kilka zmian, których można oczekiwać w tych obszarach:

 • Personalizacja interfejsu i treści - dzięki analizie danych o zachowaniach i preferencjach użytkowników, sztuczna inteligencja umożliwi jeszcze lepsze dostosowanie interfejsu i treści do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.
 • Automatyczne generowanie interfejsów - algorytmy AI mogą automatycznie generować interfejsy stron i aplikacji, uwzględniając najlepsze praktyki UX/UI. Dzięki temu proces tworzenia interfejsów stanie się jeszcze bardziej efektywny, a także poprawi się ich jakość oraz spójność.
 • Ulepszona analiza i przewidywanie zachowań użytkowników - sztuczna inteligencja umożliwi jeszcze bardziej precyzyjną analizę danych o zachowaniach użytkowników na stronach. Algorytmy będą przewidywać to, jak użytkownicy będą się poruszać po stronie, które obszary będą przyciągać ich uwagę i jakie będą ich ogólne preferencje, co pozwoli na skuteczne projektowanie interfejsów i zapewnienie lepszej drogi do sfinalizowania zamówień i transakcji.
 • Personalizowane sugestie i rekomendacje UX/UI - AI będzie rekomendować optymalne rozwiązania UX/UI dla konkretnych projektów. Na podstawie analizy danych i trendów, algorytmy będą wskazywać rozwiązania, które mogą przynieść najlepsze rezultaty oraz udoskonalać rekomendacje produktów, dostosowując je do preferencji i potrzeb użytkowników.
 • Wykorzystanie chatbotów i wirtualnych asystentów - sztuczna inteligencja będzie wspomagać wykorzystanie chatbotów i asystentów w witrynach, aby zapewnić użytkownikom jak największy komfort i możliwość uzyskania natychmiastowej odpowiedzi na zapytanie.
 • Automatyczne optymalizowanie interfejsów - algorytmy AI będą stale analizować skuteczność interfejsów, aby automatycznie je optymalizować i dostosowywać do potrzeb użytkowników.
 • Spersonalizowane reklamy - dzięki AI marketerzy będą mogli jeszcze lepiej personalizować reklamy dla swoich użytkowników, co przyczyni się do lepszej efektywności kampanii reklamowych.

Sprawdź koniecznie:


6. Wykorzystanie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w email marketingu

Rozwój AI i uczenia maszynowego pozwala na tworzenie bardziej efektywnych i spersonalizowanych kampanii e-mailowych. Oto, w jakich obszarach można spodziewać się poprawy dzięki rozwojowi sztucznej inteligencji:

 • Lepsza personalizacja treści - algorytmy AI będą analizować ogromne ilości danych, takich jak demografia, historia zakupów i preferencje odbiorców, co umożliwi tworzenie treści, które są bardziej spersonalizowane i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.
 • Dynamiczne treści i oferty - w treściach e-mailów pojawią się bardziej dopasowane dynamiczne elementy, takie jak lepsze rekomendacje produktów czy oferty specjalne, co wpłynie na jeszcze większe zaangażowanie odbiorców i zwiększenie skuteczności kampanii.
 • Lepsza automatyzacja i segmentacja - AI umożliwi bardziej zaawansowaną automatyzację procesów marketingowych, takich jak segmentacja odbiorców i wysyłanie spersonalizowanych wiadomości w odpowiednich momentach. Algorytmy AI będą analizować zachowania odbiorców, ich preferencje i historię interakcji, aby wysyłać im treści, które są najbardziej odpowiednie i skuteczne.
 • Automatyczne testowanie i optymalizacja - AI umożliwi automatyczne testowanie różnych wariantów e-maili i sprawniejszą optymalizację treści na podstawie wyników.


Jak sztuczna inteligencja zmieni marketing internetowy? Podsumowanie

Wraz z nieustannym rozwojem technologii sztuczna inteligencja będzie nadal odgrywać kluczową rolę w przyszłości marketingu internetowego. Jej zdolność do analizy danych, personalizacji treści, automatyzacji procesów i interakcji z użytkownikami daje firmom niezwykłe możliwości w budowaniu skutecznych strategii marketingowych. Warto nadążać za najnowszymi trendami i inwestować w rozwój sztucznej inteligencji, aby wykorzystać jej potencjał w promowaniu swojej firmy online. Wkraczając w erę AI w marketingu internetowym, możemy być świadkami jeszcze bardziej dynamicznych i innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do wzrostu efektywności i osiągnięcia zauważalnych sukcesów.

Czy sztuczna inteligencja zastąpi ludzi w marketingu internetowym?
Down arrow

Sztuczna inteligencja może wspomagać i ułatwiać pracę specjalistów marketingu internetowego, ale nie zastąpi ich w pełni. Ludzki wkład w strategie, analizę kontekstu oraz interpretację danych jest nadal niezbędny. AI służy jako narzędzie wspierające, umożliwiające bardziej efektywne działania i lepsze rezultaty, ale to ludzie nadal są odpowiedzialni za podejmowanie decyzji i tworzenie strategii marketingowych.

Jakie są korzyści stosowania sztucznej inteligencji w marketingu internetowym?
Down arrow

Korzyści stosowania sztucznej inteligencji w marketingu internetowym obejmują: lepsze zrozumienie i segmentację grup docelowych, automatyzację procesów marketingowych, tworzenie spersonalizowanych treści i rekomendacji, optymalizację kampanii reklamowych, analizę efektywności działań marketingowych oraz poprawę doświadczenia użytkownika.

Jak sztuczna inteligencja wpływa na personalizację treści i rekomendacji?
Down arrow

Sztuczna inteligencja umożliwia personalizację treści i rekomendacji poprzez analizę danych dotyczących zachowań, preferencji i historii zakupowej użytkowników. Na podstawie tych informacji, AI może dostarczać indywidualnie dopasowane treści, rekomendacje produktów i usług, co zwiększa zaangażowanie klientów oraz szanse na sfinalizowanie zakupu.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Eliza Tomaka
Eliza Tomaka

Eliza zdobywała doświadczenie w marketingu internetowym, pracując jako copywriterka oraz jako freelancerka. Ukończyła kurs SEO copywritingu oraz kurs korekty tekstów. Regularnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie promowania biznesu, content marketingu, SEO i Google Ads czytając blogi o promowaniu biznesu i poznając nowe zagadnienia branżowe. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze dane pozyskane z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs. Eliza ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna, ze specjalizacją w malarstwie.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak sztuczna inteligencja zmieni marketing internetowy?

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 128 głosów

UDOSTĘPNIJ