Jak przygotować stronę na Search Generative Experience?

Jak przygotowac strone na SGE
Spis treści

• Czym jest Google Search Generative Experience?

• Jakie możliwości wprowadza AI do wyszukiwarki Google?

• Google Search Generative Experience a Google Gemini

• Analiza słów kluczowych w dobie Search Generative Experience

• Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarki SGE

• Monitorowanie opinii w dobie SGE

• Zamieść listę produktów z cenami, by poprawić wyniki w SGE

• Znaczenie responsywności strony w czasach SGE

• Jak dbać o linkowanie wewnętrzne w Google Search Generative Experience?

• Optymalizacja metaopisów i tytułów dla wyszukiwarki SGE

• Wizualizacje i multimedia - czy są ważne dla SGE?

• Jakie są ograniczenia Search Generative Experience?

• Podsumowanie

Wprowadzenie Search Generative Experience całkowicie odmienia doświadczenia użytkowników związane z wyszukiwaniem informacji stosując zaawansowane technologie sztucznej inteligencji. Choć jest to doskonałe narzędzie dla osób oczekujących szybkiego dostępu do informacji, wprowadzenie SGE przez Google może także wpłynąć na to, jakie treści przyciągają ruch na Twoją stronę. Zatem jak przygotować stronę internetową na tę innowację?

Z artykułu dowiesz się:

 • jak tworzyć treści pod kątem SGE,
 • jak prowadzić strategię słów kluczowych dla Search Generative Experience,
 • czym się różni SGE od Google Bard,
 • jakie są ograniczenia SGE.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest Google Search Generative Experience?

W związku z coraz większym rozwojem sztucznej inteligencji Google stworzyło eksperymentalną wersję wyszukiwarki opartą na tej technologii, którą właśnie jest Google Search Generative Experience (SGE). Dzięki AI to narzędzie jest w stanie tworzyć kontekstowe odpowiedzi na bardziej złożone pytania użytkowników. W tradycyjnej formie efekty wyszukiwania Google prezentowane są jako lista linków do stron internetowych związanych z danym zapytaniem. Natomiast SGE generuje bardziej szczegółowe, zwięzłe i zrozumiałe odpowiedzi na pytania użytkowników, wprowadzając nowy wymiar interakcji z wynikami wyszukiwania.

Generatywne wyniki wyszukiwania Google źródło: blog.google.com video: https://www.youtube.com/watch?v=dVsiusLQy5Q&t=26s


Jakie możliwości wprowadza AI do wyszukiwarki Google?

Sztuczna inteligencja wprowadza do Search Generative Experience szereg możliwości, które mogą znacząco poprawić doświadczenie wyszukiwania dla użytkowników. Do najważniejszych możliwości należą:

 • kontekstowe informacyjne odpowiedzi - dzięki sztucznej inteligencji, Search Generative Experience jest w stanie tworzyć odpowiedzi dostosowane do kontekstu i bogatsze pod względem informacji. Użytkownicy mogą otrzymać bardziej kompleksowe odpowiedzi na skomplikowane zapytania,
 • pytania uzupełniające - AI może sugerować użytkownikowi pytania uzupełniające, które mogą pomóc mu lepiej zrozumieć temat zapytania. Na przykład, jeśli użytkownik zapyta "Jakie są przyczyny globalnego ocieplenia?", AI może zasugerować pytania takie jak "Jakie są główne gazy cieplarniane?" lub "Jaki wpływ ma globalne ocieplenie na klimat?",
 • grafiki - SGE może generować grafiki, takie jak zdjęcia, wykresy lub mapy, aby pomóc użytkownikom w zrozumieniu informacji,
 • wskazówki dotyczące kodowania - bezpośrednio w wyszukiwarce dostarcza specjalistycznych wskazówek o kodowaniu w językach JavaScript, Python i innych,
 • różne formaty odpowiedzi - oprócz tradycyjnych tekstowych odpowiedzi, algorytmy mogą generować wyniki w formie interaktywnych kart, list, grafik czy też krótkich filmików. Na przykład, jeśli użytkownik zapyta "Jak zagrać na gitarze?", SGE może wygenerować tekstowy opis techniki gry, kod do aplikacji, która pomoże użytkownikowi ćwiczyć lub nawet interaktywny film, który pokaże, jak grać na gitarze.

Wprowadzenie tych możliwości do Search Generative Experience nie tylko sprawia, że wyszukiwanie staje się bardziej precyzyjne, ale także otwiera nowe perspektywy dla interakcji użytkowników z treściami online. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji doświadczenie wyszukiwania może być bardziej spersonalizowane, dynamiczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Google Search Generative Experience a Google Gemini

Search Generative Experience i Google Gemiin to dwa eksperymentalne narzędzia oparte na sztucznej inteligencji opracowane przez Google. Chociaż mają pewne podobieństwa, to mają odmienne funkcje i cele.
Google Gemini to chatbot oparty na sztucznej inteligencji przeznaczony do interaktywnych rozmów. Może prowadzić otwarte dialogi, odpowiadać na pytania w sposób informacyjny, a nawet generować różne kreatywne formaty tekstowe, takie jak wiersze, kody, skrypty, utwory muzyczne czy e-maile. SGE natomiast wykorzystuje AI do przetwarzania i zrozumienia języka naturalnego w celu dokładnej interpretacji pytań użytkowników i dostarczania odpowiednich odpowiedzi w wynikach wyszukiwania.
SGE i Gemini to oba narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które pełnią odrębne role w poprawianiu doświadczeń użytkowników. SGE koncentruje się na dostarczaniu obszernych i informacyjnych odpowiedzi na złożone zapytania, podczas gdy Gemini wyróżnia się naturalnymi rozmowami i generowaniem kreatywnych formatów tekstowych. Oba narzędzia mają potencjał do rewolucji w tym, jak wchodzimy w interakcje z technologią i jak tworzymy oraz konsumujemy informacje.
Wprowadzenie nowej technologii wyszukiwania Google może stanowić pewne wyzwania dla przedsiębiorców. Na jakie elementy zwrócić uwagę, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się w wynikach wyszukiwania SGE? Sprawdź porady przygotowane przez naszych specjalistów!


Analiza słów kluczowych w dobie Search Generative Experience

SGE ma na celu dostarczenie użytkownikom w wynikach wyszukiwania dokładnie tego, czego potrzebują, minimalizując liczbę kliknięć. Warto zatem w swoich treściach internetowych natychmiast uwzględniać intencje wyszukiwania użytkowników, aby zapewnić im szybki dostęp do informacji. W tym celu zrób dokładny research słów kluczowych za pomocą narzędzi takich jak Google Keyword Planner, Ahrefs i Senuto. Twoje treści powinny być skierowane przede wszystkim do ludzi, a nie tylko do wyszukiwarek. Dlatego też warto dostarczać użytkownikom to, czego naprawdę poszukują. Umieść frazy kluczowe w strategicznych miejscach na stronie internetowej, aby zwiększyć prawdopodobieństwo znalezienia się w wynikach wyszukiwania Search Generative Experience.

Ponadto warto stosować tzw. frazy długiego ogona, które mają więcej niż dwa słowa, ponieważ mogą być skutecznym sposobem na poprawę widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania SGE. Te frazy kierują użytkowników ku bardziej szczegółowym zapytaniom, odzwierciedlając tym samym, w jaki sposób ludzie formułują pytania w Google. Taka strategia zazwyczaj skutkuje mniejszą konkurencją w wynikach wyszukiwania i może prowadzić do wyższych współczynników konwersji.


Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarki SGE

Jeśli chcesz, aby użytkownicy chętniej odwiedzili Twoją stronę, powinieneś tworzyć treści, które są oparte na ludzkim doświadczeniu. Wyniki wyszukiwania Search Generative Experience potrafią generować strony opisujące produkty, ale nie są w stanie zastąpić ludzkich emocji, opinii i rzeczywistych doświadczeń. Dlatego dodawanie osobistych akcentów, takich jak opinie, może być istotnym elementem budowy wartościowej i atrakcyjnej strony. Warto pamiętać, że takie treści nie tylko nadają stronie charakteru, ale także dostarczają ogromnej wartości dla czytelników. Doświadczenia dodają autentyczności stronie, co może znacznie zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Jak dodać takie aspekty do swoich treści?

 • opowiadaj historie - kiedy opowiadasz historie klientów oraz sukcesach firmy angażujesz czytelników i sprawiasz, że bardziej się z identyfikują z Twoją marką,
 • podziel się opiniami - dodawaj opinie klientów na stronie internetowej,
 • użyj humoru - to może sprawić, że treści będą bardziej interesujące i angażujące.

Jeśli piszesz bloga firmowego, zwróć uwagę na optymalizację treści pod kątem wyszukiwań SGE. W tym celu:

 • Używaj tytułów i podtytułów. Dbaj o strukturę treści, korzystając z akapitów, list, grafik i nagłówków.
 • Skoncentruj się na dostarczaniu odpowiedzi na konkretne pytania. Algorytmy SGE mogą lepiej interpretować treści, które są zorientowane na konkretne odpowiedzi na pytania użytkowników.
 • Stosuj zróżnicowaną długość treści, ale staraj się utrzymać treści na tyle obszerne, aby kompleksowo odpowiadały na pytania.
 • Jeśli to możliwe, dostarczaj treści odpowiadające na zapytania lokalne.

Należy pamiętać, że SGE jest przeznaczone do generowania odpowiedzi, które są istotne dla użytkownika i które mogą być pomocne. Dlatego ważne jest, aby Twoje treści były wysokiej jakości i dobrze ustrukturyzowane.


Monitorowanie opinii w dobie SGE

Google Search Generative Experience uwzględnia opinie i recenzje w procesie generowania odpowiedzi. Opinie stanowią istotny element, który pomaga SGE zrozumieć kontekst zapytania użytkownika, co z kolei umożliwia dostarczenie bardziej spersonalizowanych i trafnych odpowiedzi. Przykładowo, jeśli ktoś wyszukuje „najlepszą restaurację w Poznaniu”, SGE może analizować opinie użytkowników, aby generować bardziej precyzyjne odpowiedzi. W takiej sytuacji wyszukiwarka zaproponuje restauracje z opinią powyżej 4,0 lub nawet 4,5. Z tego powodu istotne jest, aby dbać o pozytywne opinie, a także monitorować, weryfikować i reagować na ewentualne negatywne recenzje.
Zapewnienie pozytywnego feedbacku od użytkowników nie tylko wpływa na postrzeganie strony, ale także ma istotny wpływ na sposób, w jaki SGE interpretuje informacje. Odpowiedzi generowane przez SGE mogą bazować na opinii i doświadczeniach innych użytkowników. Jak pozyskać opinie od klientów?

 • Zapewniaj doskonałe doświadczenie klienta. Satysfakcjonujący zakup czy korzystanie z usługi zwiększa szanse na otrzymanie pozytywnej opinii.
 • Po zakończeniu transakcji, poproś klienta o wystawienie opinii. Możesz to zrobić poprzez wysyłanie e-maili, komunikatów tekstowych lub poprzez formularze na stronie internetowej.
 • Upewnij się, że proces pozostawiania opinii jest prosty i intuicyjny. Minimalizuj liczbę kroków i zapewniaj wygodne wystawianie opinii poprzez formularze online czy przesyłanie linki do platform recenzyjnych.
 • Oferuj coś w zamian za wystawienie opinii. Może to być rabat na kolejne zakupy, darmowy produkt czy udział w konkursie.
 • Bądź obecny na platformach społecznościowych. Monitoruj i angażuj się w dyskusje. To doskonałe miejsce do komunikacji z klientami i prośby o ich opinię.
 • Odpowiadaj na opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. To pokazuje zaangażowanie i troskę o klienta. Staraj się także skonstruować konstruktywną odpowiedź na negatywne opinie, pokazując, że dbasz o poprawę jakości świadczonych usług.

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


Zamieść listę produktów z cenami, by poprawić wyniki w SGE

Dodanie szczegółowej listy produktów z cenami może być korzystnym czynnikiem wspomagającym widoczność w wynikach Google Search Generative Experience. SGE coraz bardziej stawia na generowanie precyzyjnych i zindywidualizowanych odpowiedzi, a informacje o cenach są często istotne dla użytkowników podejmujących decyzje zakupowe. Jak możesz ulepszyć swoją stronę pod tym kątem?

 • Pisz jasne i precyzyjne opisy produktów. Zadbaj o to, aby opisy były zrozumiałe zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów generatywnych.
 • Sprawdź jakie formaty odpowiedzi stosuje SGE i dostosuj swoją ofertę do nich. Testuj różne formaty treści i analizuj, które generują najlepsze rezultaty.
 • Twórz poradniki zakupowe oraz treści z recenzjami Twoich produktów.
 • Jeśli oferujesz promocje, rabaty czy specjalne oferty, uwzględnij je w treściach. Wspomnienie o korzyściach finansowych może zwiększyć atrakcyjność dla potencjalnych klientów.
 • Regularnie aktualizuj ceny. Zapewnienie aktualności informacji jest istotne zarówno dla użytkowników, jak i algorytmów SGE.
 • Zawrzyj informacje o dostępności produktów oraz warunkach i cenach dostawy.


Znaczenie responsywności strony w czasach SGE

Użytkownicy mobilni stanowią coraz większą część ruchu w internecie. Według Statista, w 2023 roku 56,3% ruchu w internecie pochodziło z urządzeń mobilnych. Użytkownicy mobilni mogą również korzystać z usługi Search Generative Experience, dlatego powinieneś zadbać o responsywny projekt strony. Jak zaprojektować stronę, aby była przyjazna dla urządzeń mobilnych?

 • Zoptymalizuj szybkość ładowania strony. Możesz sprawdzić szybkość ładowania swojej strony w narzędziu Google PageSpeed Insights.
 • Stwórz minimalistyczny projekt strony.
 • ​​Zaprojektuj intuicyjną nawigację, dostosowaną do ekranów dotykowych. Upewnij się, że użytkownicy łatwo znajdą potrzebne informacje, korzystając z przycisków nawigacyjnych czy menu.
 • Zoptymalizuj formaty obrazów pod kątem urządzeń mobilnych, aby skrócić szybkość ładowania strony. Używaj odpowiednich formatów i rozmiarów.
 • Unikaj zbyt małych pól i przycisków w formularzach.
 • Zadbaj o dostarczanie treści dostosowanych specjalnie dla mobilnych użytkowników. Twórz bardziej zwięzłe opisy, krótsze nagłówki i treści. Użyj dużych czcionek i jasnych kolorów.
 • Skup się na projektowaniu, które uwzględnia gesty ekranowe, takie jak przeciąganie czy zbliżanie palcami.

Dbając o te elementy, możesz dostosować swoją stronę do oczekiwań i potrzeb użytkowników mobilnych, co wpłynie na korzystne doświadczenia użytkownika i ewentualnie na lepsze wyniki w Google Search Generative Experience.


Jak dbać o linkowanie wewnętrzne w Google Search Generative Experience?

Stosuj linkowanie wewnętrzne, aby ułatwić nawigację po stronie i umożliwić algorytmom zrozumienie struktury treści. Dzięki temu możesz zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania. Jak to zrobić?

 • Linkuj do wartościowych zasobów, takich jak badania, artykuły, czy dane statystyczne. Wysokiej jakości linki zwiększają wiarygodność i użyteczność strony.
 • Upewnij się, że strona docelowa, do której prowadzi link, jest związana tematycznie z treścią strony źródłowej.
 • Regularnie monitoruj i aktualizuj linki na swojej stronie.
 • Używaj linków wewnętrznych i zewnętrznych, aby stworzyć silną strukturę linków na swojej stronie internetowej.

Stosując się do powyższych wskazówek, możesz poprawić swoją strategię linkowania i zwiększyć widoczność swojej strony w SGE.


Optymalizacja metaopisów i tytułów dla wyszukiwarki SGE

SGE wykorzystuje metaopisy i tytuły do zrozumienia tematu Twojej strony internetowej i do oceny, czy jest ona odpowiednia dla danego zapytania. Dlatego ważne jest, aby te elementy były dobrze napisane i zawierały odpowiednie słowa kluczowe. Odpowiednio zoptymalizowane metaopisy i tytuły mogą znacząco wpłynąć na to, czy Twoja strona zostanie uwzględniona w wynikach wyszukiwania SGE, pomagając użytkownikom skutecznie odnaleźć informacje związane z ich zapytaniami. Jak stworzyć metaopisy i tytuły, które zwiększą Twoją widoczność w SGE?

 • Użyj słów kluczowych oraz fraz long tail.
 • Twórz metaopisy, które są zarówno zachęcające, jak i jasne. Skup się na jednym głównym przekazie, który skłoni użytkowników do kliknięcia. Jeśli to możliwe, dostosuj metaopis do oczekiwań i potrzeb potencjalnego użytkownika.
 • Unikaj zbędnego słownictwa, skupiając się na istotnych informacjach.
 • Staraj się, aby treść metaopisu była unikalna w kontekście każdej strony. Unikalność przyciąga uwagę algorytmów SGE.
 • Utwórz tytuły, które są interesujące i angażujące.

Zadbaj o pozytywne doświadczenie klientów z Twoją stroną Poznaj naszą ofertę PRO SXO


Wizualizacje i multimedia - czy są ważne dla SGE?

Treści wizualne odgrywają ważną rolę w osiąganiu wysokich pozycji zarówno w organicznych wynikach wyszukiwania, jak i w Google Search Generative Experience. Aby zoptymalizować strategię wyszukiwania obrazów i filmów, warto skupić się na następujących elementach:

 • nadaj plikom opisowe nazwy zawierające kluczowe słowa związane z treścią,
 • dodawaj szczegółowe opisy i odpowiednie tagi,
 • dbaj o unikalność grafik,
 • korzystaj z obrazów o odpowiedniej rozdzielczości i wysokiej jakości,
 • zadbaj o responsywność treści wizualnych na różnych urządzeniach.


Jakie są ograniczenia Search Generative Experience?

Ze względu na fakt, że Search Generative Experience jest obecnie w fazie eksperymentalnej, posiada pewne ograniczenia i wady. Google w swoim raporcie “A new way to search with generative AI” opublikowanym w listopadzie 2023 r. wyróżnia takie ograniczenia jak:

 • błędna interpretacja zapytań - w niektórych przypadkach może błędnie interpretować język, co przekłada się na nieprawidłowe odpowiedzi. SGE jest oparte na sztucznej inteligencji, która jest nadal w fazie rozwoju. Oznacza to, że SGE może czasami błędnie interpretować język, co może przekładać się na nieprawidłowe odpowiedzi,
 • zdolność do halucynacji - może generować treści, które nie są oparte na rzeczywistości lub mają ograniczony związek z faktycznymi danymi,
 • stronniczość - może być podatne na stronniczość w prezentowaniu wyników. Oznacza to, że algorytm może faworyzować pewne perspektywy, źródła lub typy treści, co wpływa na obiektywność prezentowanych informacji,
 • bazowanie na opiniach - generowane przez SGE odpowiedzi mogą bazować na opiniach, a niekoniecznie na obiektywnych danych,
 • sprzeczność z wynikami wyszukiwania Google - może generować wyniki sprzeczne z tymi, które pojawiają się w tradycyjnej wyszukiwarce Google. Różnice mogą wynikać z unikalnych algorytmów i procesów generatywnych AI, co czasami skutkuje odmiennymi interpretacjami zapytań.

Google intensywnie pracuje nad doskonaleniem Google Search Generative Experience (SGE), skupiając się na lepszym zrozumieniu języka i kontekstu zapytań. Równocześnie firma dąży do zmniejszenia stronniczości oraz ograniczenia wpływu opinii w generowanych przez SGE odpowiedziach. Ciągłe prace nad tymi aspektami mają na celu poprawę obiektywności, precyzji i użyteczności SGE dla użytkowników, eliminując potencjalne błędy interpretacyjne i subiektywne elementy w prezentowanych wynikach wyszukiwania.
(Źródło:https://static.googleusercontent.com/media/www.google.com/en//search/howsearchworks/google-about-SGE.pdf)


Jak przygotować stronę na Search Generative Experience? Podsumowanie

W miarę postępu sztucznej inteligencji marketing internetowy nabiera nowego wymiaru, otwierając przed nami liczne możliwości. Wprowadzenie narzędzia Search Generative Experience przez Google rewolucjonizuje doświadczenia użytkowników podczas wyszukiwania zapytań. W odpowiedzi strony internetowe muszą elastycznie dostosować się do wymagań SGE, co wymaga zastosowania skutecznych strategii, takich jak wykorzystanie precyzyjnych słów kluczowych czy optymalizacja treści. Dzięki temu firmy mogą zwiększyć swoją obecność w wynikach wyszukiwania SGE, zapewniając użytkownikom bardziej spersonalizowane i satysfakcjonujące doświadczenia online.

Jakie korzyści niesie za sobą optymalizacja strony pod kątem Google Search Generative Experience?
Down arrow

Optymalizacja strony pod kątem Google SGE przynosi liczne korzyści, takie jak poprawa widoczności w wynikach wyszukiwania, dostarczanie bardziej kontekstowych odpowiedzi na pytania użytkowników oraz lepsze dostosowanie treści do ich oczekiwań. To także sposób na utrzymanie konkurencyjności i dostarczanie bardziej atrakcyjnych doświadczeń dla odwiedzających.

Jak dostosować treści do wyszukiwarki generatywnej AI, aby uzyskać lepsze wyniki w SGE?
Down arrow

Aby uzyskać lepsze wyniki w Google SGE, warto skoncentrować się na optymalizacji treści poprzez stosowanie kluczowych słów, jasne opisy, unikalne perspektywy, treści wizualne, i linkowanie wewnętrzne. Dbając o spójność treści, dostarczanie wartościowych informacji i reagowanie na potrzeby użytkowników, można efektywnie dostosować treści do oczekiwań algorytmów generatywnych AI.

Jakie są główne wyzwania związane z korzystaniem z Google SGE, o których warto wiedzieć?
Down arrow

Chociaż Google SGE przynosi wiele korzyści, należy pamiętać o pewnych wyzwaniach. Mogą to obejmować błędne interpretacje języka, zdolność do halucynacji, stronniczość w prezentowaniu wyników, bazowanie na opiniach, oraz ewentualne sprzeczności z tradycyjnymi wynikami wyszukiwania Google. Świadomość tych aspektów pozwala lepiej dostosować strategie do działania w złożonym środowisku Google SGE.


Poznaj historie sukcesów naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Maja Mróz
Maja Mróz

Maja z pasją tworzy treści na blog agencji widoczni. Jej droga w świecie marketingu rozpoczęła się od fascynacji content marketingiem oraz pozycjonowaniem stron. W swojej codziennej pracy wykorzystuje narzędzia takie jak Keyword Planner czy Senuto, ChatGPT, Surfer. Dzięki nim potrafi precyzyjnie analizować trendy, przewidywać zmiany i tworzyć skuteczne treści, które przemawiają do algorytmów Google i użytkowników.

Jako entuzjastka najnowszych technologii stale dąży do poszerzania wiedzy na temat sztucznej inteligencji i wykorzystania jej w kreatywny i innowacyjny sposób. Wykorzystuje narzędzia, takie jak ChatGPT do kreowania atrakcyjnych treści oraz do odkrywania nowych spojrzeń na marketing.

Nieustannie rozwija swoje umiejętności poprzez czytanie zagranicznych blogów marketingowych, śledzi najnowsze trendy marketingowe, co pozwala jej adaptować najlepsze praktyki do swojej codziennej pracy.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak przygotować stronę na Search Generative Experience?

Średnia ocen użytkowników3.99 na podstawie 123 głosów

UDOSTĘPNIJ