Ranking największych agencji SEO w Polsce wg LinkedIna*- edycja 2

autor: Adrianna Nowak

Metodologia badania do listy agencji SEO

Jak zbudowaliśmy ranking agencji SEO?

Przedstawiamy nowy zaktualizowany ranking największych agencji SEO w Polsce ( aktualizacja czerwiec 2019) Na liście TOP SEO znajdują się agencje marketingu internetowego, które można znaleźć na LinkedInie i które mają w ofercie pozycjonowanie stron. Przy czym zależało nam, aby pozycjonowanie było wiodącą usługą w ofercie, a nie uzupełniającą  Dlatego też w naszym zestawieniu i w rankingu 37 największych agencji SEO nie znajdziemy wszystkich, które na liście swoich usług mają SEO.

Jeśli mimo specjalizacji SEO jakiejś agencji nie ma na SEO liście, wynika to z braku obecności na LinkedInie. Inny scenariusz to brak dobrze zoptymalizowanego profilu. Wyszukiwanie agencji na LinkedInie prowadziliśmy poprzez wyszukiwarkę wewnętrzną LinkedIna. Szukaliśmy agencji SEO w Polsce na frazy: pozycjonowanie, pozycjonowanie + miasto, SEO + miasto. Jeśli agencja nie zadbała o obecność tych fraz w swoim profilu, mogła nie trafić do wyników wyszukiwania.

Przy selekcji największych agencji SEO 2019 kierowaliśmy się także własną wiedzą na temat branży. Gotową listę agencji dodatkowo przeanalizowaliśmy pod względem znanych nam firm pozycjonujących w Polsce. Jeśli jakieś firmy brakowało, wyszukiwaliśmy ją dodatkowo na LinkedInie wpisując nazwę. Gdy i to nie pomagało, wyszukiwaliśmy za pośrednictwem profilu właściciela, z nadzieją, że zaznaczył u siebie link do profilu agencji.

Zastrzegamy jednak, że mimo tak starannego przeszukania, mogliśmy nie dotrzeć do jakiejś agencji specjalizującej się w pozycjonowaniu i aktywnej na LinkedInie. Jeśli znasz taką agencję, zgłoś ją poprzez formularz kontaktowy.

 

Sprawdź, jak wyglądał ranking największych agencji SEO - edycja 1.

 Jak przebiega proces pozycjonowania?  - sprawdź nasz poradnik!

 

W jaki sposób analizowaliśmy agencje z LinkedIna?

Pozycjonowanie stron - ranking agencji w Polsce wg liczby opinii, liczby pracowników i widoczności w Google

Po zbudowaniu bazy polecanych firm pozycjonujących, sprawdziliśmy liczbę obserwujących oraz liczbę dodanych pracowników na LinkedInie. To dla nas wyznacznik aktywności firmy w tym kanale. Uznajemy, że agencja marketingowa jest firmą, która w szczególności powinna umieć wykorzystywać potencjał internetu do promocji siebie i swoich działań. Idąc tym tropem, sprawdziliśmy także liczbę polubień fanpage’a na Facebooku.

W zakresie obecności w Google zbadaliśmy widoczność na frazy w top 10 za pomocą narzędzia Senuto. Szczegółowo sprawdziliśmy widoczność na kilka wybranych fraz, które mogą być potencjalnie wykorzystane przez klientów agencji. Interesowało nas, które agencje są w top 10 na wybrane przez nas frazy.

Wreszcie sprawdziliśmy liczbę opinii w Google. O negatywne opinie nie jest trudno. Wyzwaniem jest zadbanie o to, by zadowoleni klienci zechcieli podzielić się swoją pozytywną opinią w Google. To także praca agencji, dlatego uznaliśmy ją za element marketingu.

Wszystkie zebrane przez nas w rankingu dane są aktualne w dniu stworzenia artykułu, czyli 3 czerwca 2019 roku. Ranking jest wznowieniem grudniowego zestawienia największych agencji SEO, który można znaleźć tutajKolejną aktualizację listy zaplanowaliśmy na grudzień 2019. 

Dane dostępne są w formie tabeli z możliwością sortowania po dowolnym wskaźniku. Pod tabelą dodaliśmy kilka wykresów, które ułatwiają analizę danych. Część stworzyliśmy dla 37 najliczniejszych firm zgodnie z danymi z LinkedIna. Część dotyczy wszystkich agencji z rankingu. Zestawienie jest dostępne dla wszystkich, możesz dodać je u siebie na stronie z podaniem źródła.

 

Jak wyłoniliśmy czołówkę rankingu?

Największe agencje SEO

Najważniejszym wskaźnikiem poza samą obecnością na LinkedInie, była liczba dodanych do profilu firmowego pracowników. Dlaczego taki wskaźnik? Firma nie może sama dodać sobie pracowników do profilu. Użytkownik sam przypisuje się do firmy, jeśli chce. Uznaliśmy, że to ważne, że pracownik agencji SEO utożsamia się z nią i chętnie pokazuje, że należy do zespołu agencji. To pozytywnie świadczy o takiej firmie.

Liczba pracowników dodanych na LinkedInie nie musi w 100% zgadzać się z rzeczywistą liczbą zatrudnionych osób, ale oddaje mniej więcej skalę firmy. Które agencje SEO wg danych z LinkedIna są więc największe w Polsce? Poniższy wykres pokazuje jak rozkłada się liczebność polskich agencji pozycjonujących.

Uznaliśmy, że 15 pracowników to granica, od której traktujemy agencję jako dużą. To dosyć niska poprzeczka zważywszy na fakt, że największa agencja w zestawieniu ma aż 205 pracowników. Mimo wszystko w czołówce listy TOP SEO znalazło się większość dobrze znanych agencji SEO w Polsce, więc trzymamy się tego ustalenia. W ten sposób powstała lista 37 największych agencji SEO pod względem liczby pracowników na LinkedInie. 

W porównaniu z rankingiem z grudnia 2018 roku z naszego zestawienia 37 największych agencji wypadła agencja WiWi, która obecnie liczy 12 pracowników (spadek o trzech pracowników). Awansowały za to dwie agencje: Internetica z Warszawy (16 pracowników) i Empressia z Poznania (15 pracowników).

Największy wzrost liczby pracowników na LinekedIn odnotowały takie agencje jak:

 • Grupa TENSE ( 12 nowych pracowników),
 • Eactive (13 nowych pracowników),
 • Kompan.pl ( 14 nowych pracowników),
 • Sunrise System (17 nowych pracowników).

Największy spadek w liczbie pracowników dotknął agencje:

 • Online Media ( spadek o 10 pracowników),
 • Bluerank (spadek o 8 pracowników),
 • SEOGroup (spadek o 6 pracowników).

Miasta w największą liczbą agencji marketingu internetowego

Kraków? Poznań? Warszawa? Gdańsk? Wrocław? Sprawdź!

Niezmiennie miastem, w które jest najliczniejsze pod względem agencji SEO jest Poznań. Znajduje się tutaj aż 20 agencji z naszego rankingu 102 wszystkich agencji. Na drugim miejscu znajduje się Warszawa (16 agencji), a na trzecim Wrocław (13 agencji). Jeśli chodzi o największe agencje z rankingu (TOP 37) pod względem pracowników - tutaj czołówka bez zmian. Na pierwszym miejscu Poznań (11 agencji), drugie miejsce Warszawa (7 agencji), trzecie miejsce Wrocław i Kraków ex aequo (5 agencji). Spory procent udziału ma także Łódź, czy Białystok. Najliczniejsze agencje znajdują się także w Rzeszowie, Olsztynie i Katowicach. W porównaniu z 1. edycją rankingu do naszego zestawienia TOP 37 dołączyły także agencje z Trójmiasta  (Gdańska i Gdyni).

Niestety województwa: kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, opolskie, lubelskie i świętokrzyskie nie są reprezentowane przez żadne liczne agencje z TOP 37.

Co w przypadku, gdy agencja SEO ma więcej niż jedną siedzibę? Uwzględniamy tę, która jest siedzibą założycielską lub główną. Jeśli nie mieliśmy wiedzy na ten temat, wybieraliśmy miasto, w którym zarejestrowana jest siedziba firmy. Gdyby uwzględniać każdą z dodatkowych siedzib lub filii, zapewne wymienione wyżej miasta bez agencji, trafiłyby do rankingu TOP agencji SEO.

Lista największych agencji SEO w social mediach - obserwujący na LinkedIn

Wybór agencji SEO pod kątem mediów społecznościowych

Mimo, że Facebook jest cały czas najchętniej prowadzonym przez agencje kanałem społecznościowych, nie da się ukryć na na LinkedIn ich aktywność coraz większa. Wiele firm które jeszcze pół roku nie nie posiadały swojego company page na LinkedIn, teraz są tu mocno zaangażowanie i regularnie publikują swój content. Wśród nich ą także agencje SEO z naszego rankingu, które przez pół roku mocno skupiły się na powiększaniu bazy nowych obserwujących. Cztery pierwsze agencje z naszego rankingu przekroczyły magiczną liczbę 1 tysiąca obserwujących na LinkedIn. Są to:

 • Widoczni -1941 obserwujących (wzrost o 584),
 • Bluerank - 1293 obserwujących (wzrost o 279),
 • Performance Media - 1230 obserwujących (wzrost o 207),
 • Ideo - 1089 obserwujących (wzrost o 103),

Wśród pozostałych agencji, które odnotowały największych przyrost nowych obserwujących od grudnia 2018 znalazły się: Verseo (wzrost o 248), agencja Whites (wzrost o 125) i Semahead (wzrost o 108). 

Agencje najmniej aktywne od grudnia 2018 roku na LinkedIn to: Empressia, Venti, Internetica i Strefa Zysku.

Najwięcej polubień na Facebooku

Wybór agencji SEO pod kątem mediów społecznościowych

Pod względem liczby fanów na Facebooku skupiliśmy się na analizie 37 największych agencji. Aby ułatwić zliczanie wszystkie liczby są zaokrąglone, a więc zamiast 12022 podajemy liczbę 12000. 

Podobnie jak pół roku temu podium w tej kategorii zajmują kolejno:

 • Performance Media (23000 polubień)
 • Semahead (12000 polubień)
 • Verseo (7000 polubień)

Największy przyrost nowych fanów od grudnia 2018 odnotowały agencje:

 • MaxRoy - wzrost o 755
 • Delante (wzrost o 700)
 • Verseo (wzrost o 400)

Od 1 edycji rankingu powstał nowy fanpage agencji Maxroy.agency (dawniej Goldposition), który obecnie posiada 962 fanów. 

Opinie w Google o agencjach SEO

Ranking agencji SEO w Polsce wg opinii

Wiele osób, wybierając agencje do współpracy, kieruje się opiniami w sieci na jej temat. jest to jeden z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych wskaźników, ponieważ generowany przez samych klientów. Z opiniami jest jednak ten problem, że użytkownicy chętniej dzielą się negatywną opinią, kiedy coś ich zawiedzie, niż pozytywną, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem.  Dlatego, aby zdobyć pochwałę w Google, często agencje muszą same zabiegać o to. 

Największą skutecznością w tym zakresie może pochwalić się agencja Widoczni, która jako jedyna przekroczyła liczbę 200 opinii i obecnie posiada ich 207 (wzrost o 42). Na drugim miejscu znajduje się kolejna poznańska agencja - Sunrise System (wzrost o 10) ze 140 opiniami w Google. Podium zamyka łódzka agencja Echo Marketing. 

Prócz trzech powyższych agencji warto wyróżnić trzy kolejne, które przez od grudnia 2019 zadbały o pozyskanie nowych opinii:

 • Internetica - 59 nowych opinii
 • SeoGroup - 30 nowych opinii
 • Grupa TENSE - 29 nowych opinii

Agencje SEO, które przez pół roku nie odnotowały ani jednej nowej opinii to: Elephate, Online Media, 4People, DevaGroup, Strefa Zysku.

Poniższy wykres pokazuje średnią ocen ze wszystkich opinii, ale by miało to sens zdecydowaliśmy, że bierzemy pod uwagę wyłącznie agencje z czołówki listy SEO z minimum 20 opiniami. 

Biorąc pod uwagę jednocześnie liczbę i średnią ocen liderem w tej kategorii także jest agencja Widoczni. Inne agencje, które także mogą sie poszczycić średnią 5,0 to: Echo Marketing, Empressia, SeoGroup i RankHouse.

Średnia ocen w Google dla agencji z min. 20 opiniami.

 Ile kosztuje pozycjonowanie stron? - zobacz nasz poradnik!

 

Agencje SEO - Liczba fraz w TOP 10

Widoczność agencji SEO w Google

Każda ceniąca się agencja SEO powinna zadbać o swoją widoczność w Google, która jest najlepszym wyznacznikiem jej skuteczności. W pierwszej kolejności postanowiliśmy sprawdzić liczbę fraz w TOP 10 na podstawie danych z Senuto. 

Porównaliśmy więc liczbę fraz w top 10 tygodnia 20 - 26 maja i porównaliśmy do danych z grudnia 2018. 

W tej kategorii na szczycie wykresu znalazła się agencja Artefakt. W porównaniu z grudniem 2018 jest to wzrost o 1113 frazy. Agencja Eactive mimo, że zajmuje drugie miejsce odnotowała spadek o 95 fraz. (wzrost o 1113). Podium zamyka Grupa Tense z wzrostem o 328 fraz. 

Warto wyróżnić także agencje, które przez te pół roku także zadbały o wzrost widoczności w Google:

 • CS Group - wzrost o 421 fraz
 • Widoczni - wzrost o 310 fraz
 • Deva Group - wzrost o 294 frazy
 • Verseo - wzrost o 258 fraz

Niestety jest też spora grupa agencji, które od grudnia 2018 roku mocno straciły na widoczności. Są to:

 • Semahead - spadek o 118
 • Kampanie SEO - spadek o 110
 • Bluerank - spadek o 39
 • Traffic trends - spadek  27
 • Ideo sp. z o.o - spadek o 24
 • Elephate  - spadek o 22
 • LTP - spadek o 12
 • Whites - spadek o 10
 • 4people - spadek o 9

Liczba fraz to nie wszystko, znaczenie ma także ich jakość. Wybraliśmy więc do głębszej analizy frazy, które potencjalnie mogą wpisywać klienci usług SEO. Podzieliliśmy je na frazy ogólne, które przedstawia wykres i frazy lokalne w formie listy.

W przypadku fraz ogólnych sprawdziliśmy, ile razy dana firma z rankingu agencji SEO będzie widoczna w top 10 po wpisaniu każdej z fraz. Podczas analizy zaobserwowaliśmy, że często powtarzało się kilka tych samych agencji w  ramach wyników wyszukiwania jednej frazy. Inne agencje nie była w ogóle widoczne w Google na te frazy, co doskonale widać na naszym rankingu.

Poniżej lista frazy, które zostały poddane analizie

 • pozycjonowanie stron
 • pozycjonowanie stron internetowych
 • pozycjonowanie stron www
 • pozycjonowanie stron cena
 • agencja seo
 • agencja marketingu internetowego
 • pozycjonowanie stron agencja
 • pozycjonowanie sklepów agencja
 • agencja sem
 • optymalizacja seo
 • marketing internetowy
 • audyt seo
 • pozycjonowanie szerokie
 • pozycjonowanie lokalne

Największym udziałem fraz w TOP10 mogą pochwalić się agencje:

 • Grupa TENSE - 16,1% (bez zmian)
 • EActive - 16,1% (wzrost o 10 w stosunku do grudnia 2018)
 • Widoczni - 14,5%  (wzrost o 1 w stosunku do grudnia 2018)

Inne agencje z TOP 37, które zanotowały wzrost przez pół roku to: Fabryka Marketingu, Venti, Ideo Force, Verseo, CS Group, Artefakt. 

Widoczność agencji w top 10 na frazy lokalne

Ranking agencji SEO widoczności w Google na frazy lokalne

Poniżej lista fraz lokalnych, które przeanalizowaliśmy, aby zbudować ranking agencji. Wybraliśmy podobnie jak przy frazach ogólnych, frazy potencjalnie wpisywane przez klientów. Sprawdzaliśmy, które z 37 największych agencji widoczne są właśnie na lokalne zapytania.

 

Agencjapozycjonowanie stron Poznańpozycjonowanie stron Warszawapozycjonowanie stron Krakówpozycjonowanie stron Wrocławpozycjonowanie stron Katowicepozycjonowanie stron Łódźagencja SEO Poznańagencja SEO Warszawaagencja SEO Krakówagencja SEO Wrocławagencja SEO Katowiceagencja SEO Łódź
4.Grupa Tense TAK TAK - TAK - TAK TAK - - - - TAK
2.Widzialni TAK TAK TAK TAK TAK TAK - - - - - -
5.Sunrise System TAK TAK - - - - - - - - - -
1.Widoczni TAK TAK TAK - TAK - TAK TAK TAK TAK TAK TAK
6.Kampanie SEO - - TAK - TAK - - - - - - -
7.Delante - - TAK - - - - - TAK - - -
Devagroup - - - - - - - - TAK - - -
                         
8.Verseo TAK - - - - - TAK - - - - -
Internetica - - TAK - - - - - - - - -
Eactive - - - TAK - - - - - - - -
9.Artefakt - - TAK TAK - - - - - - - -
Bluerank - - - - - - - - - - - TAK
Echomarketing - - - - - - - - - - - TAK
Sprawdź, jak wyglądał ranking największych agencji SEO - edycja 1.

 Kiedy zobaczysz pierwsze efekty pozycjonowania? - zobacz nasz poradnik!

 

Wszystkie analizowane agencje SEO

Pełna lista 102 agencji SEO w Polsce

Poniżej zebraliśmy w tabeli wszystkie przebadane agencje SEO. Są to wszystkie agencje od pozycjonowania, które znaleźliśmy na LinkedInie za pomocą słów kluczowych pozycjonowanie, pozycjonowanie + miasto, SEO + miasto oraz na podstawie naszej wiedzy o rynku SEO w Polsce. Nie uwzględnialiśmy agencji, które mają w ofercie pozycjonowanie, ale nie jest to ich specjalizacja, a często wręcz usługa świadczona przez partnerów.

 

NazwaWWWMiastoPracownicy na LinkedInie*
NazwaWWWMiastoPracownicy na LinkedInie
Performance Media performancemedia.pl Warszawa 205
CS Group Polska csgroup.pl Warszawa 163
Ideo Sp z.o.o. ideo.pl Rzeszów 136
Bluerank bluerank.pl Łódź 95
Grupa TENSE grupa-tense.pl Poznań 95
Artefakt artefakt.pl Wrocław 62
EACTIVE eactive.pl Wrocław 68
Whites agencjawhites.pl Warszawa 65
Sunrise System sunrisesystem.pl Poznań 68
Verseo verseo.pl Poznań 60
Semahead semahead.pl Kraków 47
Traffic Trends traffictrends.pl Poznań 35
Widzialni widzialni.pl Poznań 30
Ideo Force ideoforce.pl Warszawa 38
Promo Traffic promotraffic.pl Kraków 33
Venti venti.pl Łódź 32
Online Media onlinemedia.com.pl Gdańsk 20
Widoczni widoczni.com Poznań 33
Elephate elephate.com Wrocław 17
Sempai sempai.pl Białystok 28
Delante delante.pl Kraków 38
Kompan.pl kompan.pl Warszawa 41
Fabryka Marketingu fabrykamarketingu.pl Warszawa 25
       
SEOgroup seogroup.pl Gdynia 16
Internet Plus internet-plus.pl Poznań 30
MaxRoy maxroy.com Poznań 17
ECHO Marketing echomarketing.pl Łódź 20
SemCore semcore.pl Poznań 19
Strefa Zysku strefazysku.eu Olsztyn 23
DevaGroup devagroup.pl Kraków 23
LTB ltb.pl Wrocław 21
4People 4people.pl Katowice 19
Kampanie SEO kampanieseo.pl Kraków 25
MaxRoy.agency maxroy.agency Poznań 17
MediaMass mediamass.pl Bytom 11
Internetica internetica.pl Warszawa 16
Grupa inVette invette.pl Kraków 12
Seology seology.pl Gliwice 12
Supremum SEO supremumseo.pl Kraków 12
Getso getso.pl Opole 12
Testin testin.pl Rzeszów 10
Testimo testimo.pl Gliwice 12
Pro Pozycje pro-pozycje.pl Wrocław 13
WiWi wiwi.pl Białystok 12
SOLV solv.pl Katowice 12
Empressia empressia.pl Poznań 15
JELLINEK Digital Marketing Agency jellinek.pl Warszawa 11
Fox Strategy foxstrategy.pl Wrocław 13
Netim netim.pl Wrocław 11
Scorise scorise.com Warszawa 7
SEO4.net seo4.net Kraków 9
Rekiny Sukcesu rekinysukcesu.pl Wrocław 9
RankHouse Sp. J. rankhouse.pl Gliwice 10
GrupaM40 grupam40.pl Plewiska 5
Mapi Media mapimedia.eu Bielsko- Biała 11
gogler.pl gogler.pl Białystok 11
Optima Media optimamedia.pl Warszawa 9
Business Sense Agencja SEM businesssense.pl Warszawa 12
FunkyMedia funkymedia.pl Łódź 8
Webworkers webworkers.pl Warszawa 8
1stplace 1stplace.pl Poznań 8
Dynamite Studio dynamite-studio.pl Łódź 7
Ataneo ateneo.pl Andrychów 7
Do it crew doitcrew.pl Białystok 7
Semtec semtec.pl Gdańsk 6
PRO-position pro-position.pl Warszawa 4
Combomarketing combomarketing.pl Lublin 6
Inmedium inmedium.pl Katowice 6
INB Marketing inbmarketing.pl Lublin 4
Afterweb afterweb.pl Wrocław 11
SeoFabryka seofabryka.pl Gdynia 4
COCOZ cocoz.pl Kraków 6
GrupaTaka grupataka.pl Gliwice 6
Sempire www.sempire.pl Poznań 10
Talem Technologies www.talem.eu Bydgoszcz 5
Sirius Pro siriuspro.pl Warszawa 7
Alte Media altemedia.pl Gdynia 7
Pozycjonusz www.pozycjonusz.pl Wrocław 3
BlackBalloon blackballoon.pl Łódź 5
AdVIST advist.pl Wrocław 10
Nprofit nprofit.net Poznań 8
Dacompany dacompany.pl Poznań 5
Mayko mayko.pl Białystok 5
Studio Lokomotywa studiolokomotywa.pl Poznań 5
Exelmedia exelmedia.pl Opole 6
Antygen antygen.pl Poznań 3
Webber & Saar webbersaar.com Wrocław 2
Agencja Harmonic agencjaharmonic.pl Kraków 3
AdHelp adhelp.pl Szczecin 3
Cyrek Internet Technologies cyrekdigital.com Zgierz 2
CAMP7 www.camp7.pl Gdańsk 0
Redseo redseo.pl Bydgoszcz 4
SeoFly seofly.pl Warszawa 6
SEO Heroes seoheroes.pl Kraków 4
Takaoto takaoto.pro Gliwice 3
MobileTry mobiletry.com Olsztyn 3
Husaria Marketing husaria-marketing.com Kraków 1
Marketing Sensei marketing-sensei.pl Poznań 3
ITgoo itgoo.pl Bydgoszcz 1
BlueSky System blueskysystem.pl Poznań 2
K2 Search k2search.pl Warszawa 0

* Dane pochodzą z maja-czerwca 2019 roku

Podsumowanie rankingu Agencji SEO - edycja 2

Pomysł na ranking TOP SEO agencji w Polsce narodził się w grudniu 2018. Wtedy też powstała pierwsza edycja listy. Po pół roku postanowiliśmy zaktualizować listę agencji o nowe dane. Druga edycja listy największych agencji SEO pokazała, że agencje coraz więcej czasu inwestują w zbieranie nowych opinii w Google. Choć w kilku przypadkach pomimo zwiększonej liczby opinii, doszło do spadku średniej ocen.  W większości agencji możemy zaobserwować także znaczny wzrost liczby pracowników (prócz kilku wyjątków). Nadal jednak LinkedIn jest traktowany jako medium niszowe, na którym z reguły agencje publikują tylko kilka postów w miesiącu. Wyjątkiem jest nasza agencja, która stara się codziennie zadbać o świeży content dla swoich odbiorców.  

W czołówce TOP 37 doszło do niewielkich zmian. Z naszego rankingu wypadła agencja Wiwi, doszły za to dwie nowe - Empressia z Poznania oraz Internetica z Warszawy. 

Jak będzie wygląda 3 edycja listy TOP agencji SEO? Dowiemy się za pół roku! 

 

źródła danych:
Linkedin.com
Facebook.com
Senuto
Google.pl
strony internetowe agencji (wymienione w tabeli)

 

Jak sprawdzić czy strona jest wypozycjonowana Google?

Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Oceń ten artykuł
Ranking największych agencji SEO w Polsce wg LinkedIna*- edycja 2
Średnia ocen użytkowników 4.18 na podstawie 135 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO