Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 70

Nasze wartości

Etyka współpracy z klientami

Nasze wartości

Kodeks etyczny SEO i Google Ads w agencji widoczni

Wielu klientów decyduje się na wieloletnią współpracę z nami przez wzgląd na podobne wartości i podejście do pracy. Czy nasze wartości muszą być na piśmie? Nie, kierujemy się nimi od lat i tak budujemy zespół, żeby dołączały do nas osoby z określonym nastawieniem do pracy i klientów. Zależy nam jednak, aby te wartości i zasady jasno wybrzmiały na długo przed rozpoczęciem współpracy z nami.

Zobacz, czym się kierujemy, jakich zasad przestrzegamy i jak będzie wyglądać Twoja współpraca z nami, jeszcze zanim podpiszesz umowę. Potem ciesz się współpracą opartą o jasne zasady i wartości.

widoczni 114 widoczni 120 widoczni 138 widoczni 135

1. Dążymy do pozyskania jak największych zysków dla klienta

Naszym celem we wszystkich działaniach - SEO, PPC i Pro SXO jest budowanie i zwiększanie sprzedaży u naszych klientów. Nigdy nie zadowalamy się wysokimi pozycjami, dużą liczbą wyświetleń reklam czy też rosnącym ruchem na stronie. Dążymy do generowania zysku po stronie klienta.

 

2. Słuchamy potrzeb klienta, a nie własnego ego

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozycjonowania, Google Ads i optymalizacji konwersji, ale zdajemy sobie sprawę, że skuteczna strategia działań w marketingu musi uwzględniać potrzeby klienta i jego odbiorców. Zawsze słuchamy potrzeb i obiekcji klientów i na tej podstawie ustalamy długofalową strategię mającą przynieść jak największe korzyści. Nie podejmujemy działań, które w ocenie klienta są nieskuteczne dla jego grupy docelowej. Doradzamy, rekomendujemy, ale ostateczny kształt działań uzgadniamy z klientem. Jednocześnie, gdy klient proponuje działania, które w naszej ocenie są dla niego niekorzystne, zawsze tłumaczymy w zrozumiały sposób, dlaczego coś odradzamy i jakie mogą być konsekwencje niewłaściwie dobranych działań.

 

 

3. Traktujemy klienta po partnersku

Zależy nam na długoterminowej współpracy z każdym klientem i zdajemy sobie sprawę, że efektywność naszych działań ma nieodzowny wpływ na długość współpracy. Stare dobre stwierdzenie, że “sukces naszego klienta jest naszym sukcesem” nigdy nie straciło na aktualności. Nie świadczymy usługi naszym klientom, my z nimi współpracujemy nad rozwojem i promocją ich biznesów. Traktujemy klientów po partnersku, ale również oczekujemy takiego nastawienia wobec naszych specjalistów.

 

4. Komunikujemy się jasno i zrozumiale

Nie ma skutecznej współpracy bez dobrej komunikacji. Poza tym, że regularnie się kontaktujemy z naszymi klientami, dbamy również o jakość tej komunikacji. Używamy prostego języka i robimy wszystko, aby klienci rozumieli z jakich usług korzystają, jakie działania i dlaczego dla nich prowadzimy. Zawsze odpowiadamy nawet na najtrudniejsze pytania od klientów, ponieważ jesteśmy ekspertami w tym, co robimy i zależy nam, aby klient miał zaufanie do prowadzonych przez nas działań.

 

 

5. Traktujemy klientów z takim samym szacunkiem niezależnie od branży, budżetu czy zakresu działań

W naszym zespole panuje przyjazna atmosfera życzliwości, otwartości i szacunku. Taką samą atmosferę tworzymy w relacjach z klientami. Nie ma dla nas znaczenia, czy pracujemy z lokalną firmą nad jedną kampanią PPC czy z korporacją, która korzysta z najwyższych pakietów SEO i PPC. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego wykonujemy naszą pracę zawsze z pełnym zaangażowaniem.

 

6. Przestrzegamy poufności danych i know-how

Wszystko, czego dowiadujemy się od klienta w trakcie współpracy zachowujemy w tajemnicy. Wszelkie publikacje dotyczące danych z kampanii, logotypy i nazwy marek, publikujemy wyłącznie po uzyskaniu zgody na takie działania.

 

7. Nie działamy na szkodę klienta

Dotyczy to zarówno działań w obrębie strony internetowej, jak i obecności klienta w sieci. Nasza strategia obejmuje sprawdzone działania, zgodne z najlepszymi praktykami w zakresie pozycjonowania i realizacji kampanii Google Ads. Nasz zespół na bieżąco śledzi zmiany w branży i nieustannie podnosi kwalifikacje, aby świadomie podejmować najlepsze decyzje dla stron i sklepów naszych klientów. Dotyczy to zarówno działań w obrębie strony internetowej, jak i obecności klienta w sieci.

 

 

8. Nie wprowadzamy klienta w błąd

Nie wmawiamy naszym klientom, że potrzebują droższych, szerzej zakrojonych działań, jeśli tak nie jest. Nie wykorzystujemy niewiedzy klienta, aby sprzedaż mu więcej lub zrealizować usługę w nieprofesjonalny sposób. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, podejmującym decyzje w interesie klienta.

 

9. Nie obiecujemy klientowi nierealnych efektów

Od pierwszego kontaktu z naszym doradcą dbamy o to, aby efektywność pozycjonowania i Google Ads była przedstawiana w realny sposób. Bierzemy pod uwagę budżet, konkurencję, ofertę, jakość strony www i wiele innych czynników i na tej podstawie prognozujemy możliwe efekty.

 

 

 

10. Pracujemy zespołowo

Dobra jakościowo i skuteczna komunikacja jest potrzebna nie tylko w relacjach z klientami. Zadowolenie klienta oraz zyski dla niego osiągniemy tylko, jeśli będziemy współpracować z pozostałymi członkami zespołu projektowego. Dzięki temu łatwiej uniknąć błędów komunikacyjnych na linii agencja-klient. Regularna wymiana informacji w zespole pozwala też lepiej realizować zadania poszczególnych działów wykonawczych i szybciej reagować na niepokojące sygnały ze strony klienta.

Google

Nasze kampanie finansują się same

Jesteśmy jedną z największych oraz najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Nasza specjalność to pozycjonowanie stron internetowychpozycjonowanie sklepów - najbardziej efektywna usługa marketingu internetowego. W połączeniu z Kampaniami Google Ads (Adwords) pozwala nam to zapewniać wysoki ranking w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające sprzedaż.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 440 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej