Partnerstwo z widoczni

Dzięki współpracy partnerskiej osiągniesz nie tylko korzyści finansowe, ale także wzmocnisz pozytywny wizerunek swojej firmy i spełnisz oczekiwania wymagających klientów, którzy szukają kompleksowych rozwiązań.

Oferujemy Ci więc jasne zasady współpracy i gwarantowany zysk od każdego pozyskanego klienta.

Zespół specjalistów
Partner
Zalety współpracy partnerskiej
01
DODATKOWE ŹRÓDŁO STAŁEGO PRZYCHODU

Pozyskany przez Ciebie klient generuje korzyści finansowe także dla Twojej firmy. Im wyższa kwota faktury, tym większa korzyść dla Ciebie.

02
ELASTYCZNY MODEL WSPÓŁPRACY

Masz możliwość wyboru modelu współpracy. Jeśli to Ty chcesz sprawować opiekę nad Klientem, my pozostaniemy w roli podwykonawcy. Decydując się na taki styl partnerstwa, wciąż jednak możesz polegać na naszym wsparciu na każdym etapie sprzedaży.

03
WYPRZEDZISZ KONKURENCJĘ

Klienci oczekują kompleksowej obsługi. Z nami możesz szybko poszerzyć swoją ofertę o usługi z zakresu marketingu internetowego. To najlepszy sposób, aby zrobić dobre wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach i zostawić konkurencję daleko w tyle.

04
PROSTE ZASADY MINIMUM FORMALNOŚCI

Nie musisz martwić się formalnościami. Wystarczy, że pozyskasz klienta, a jego obsługa oraz fakturowanie pozostaną po naszej stronie. Osiągasz więc zysk, który nie wymaga od Ciebie dodatkowego wkładu pracy.

05
SKUTECZNY MARKETING INTERNETOWY

Polecając nas, masz pewność, że Twój klient zyskuje usługę na najwyższym poziomie. W oparciu o sprawdzone metody promocji w sieci, pomagamy firmom odnieść sukces. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi efektami naszych działań.

06
ROZWÓJ TWOJEJ FIRMY

Współpraca partnerska to nie tylko realne korzyści finansowe, ale także umocnienie Twojej pozycji na rynku. Dzięki naszej współpracy możesz zyskać miano dostawcy kompleksowych usług związanych z promocją w sieci. Otrzymujesz wsparcie doświadczonego zespołu bez dodatkowych kosztów.

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
21-04-2017
Zdarza się, że wyniki wyszukiwania w Google nie są zadowalające. Jak wpłynąć na ich trafność? Sprawdź 14 sposobów wyszukiwania w Google, których 95% z Was nie z...
więcej
10-04-2017
Jak wykorzystać potencjał milionów użytkowników Google, aby wypromować swój blog? Przedstawiamy szereg działań, od których powinien rozpocząć każdy bloger.
więcej
09-04-2017
Poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych wydarzeń światowych 2017 roku. Zobacz, jakie imprezy w zakresie marketingu internetowego są organizowane poza grani...
więcej
Zadaj nam pytanie