Zostań jednym z Widocznych
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E cdv spotkanie z pracodawca widoczni
Warsztaty dla studentów i uczniów Bezpłatne zajęcia z marketingu internetowego

Szkolenia dla studentów

 

Jesteśmy stałymi gośćmi najlepszych poznańskich uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego, Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Odpowiadamy na potrzeby studentów, którzy chcą opanować podstawy marketingu internetowego i rozwijać się dalej w tym kierunku. Realizujemy:

  • wykłady z ekspertami z naszej agencji
  • warsztaty z wykorzystaniem narzędzi marketingowych
  • szkolenia z tworzenia content marketingu
  • szkolenia z optymalizacji strony i bloga

Studenci zawsze otrzymują od nas prezentację z zajęć, a w zależności od potrzeb oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów, potwierdzających nabytą wiedzę.

Zawsze zapraszamy również do nas na praktyki i do wzięcia udziału w rekrutacji.

Wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Otwarte wykłady dla studentów to okazja, aby zachęcić do rozwoju w tym kierunku. Zajęcia są bezpłatne i dostępne dla każdego, niezależnie od dotychczasowej wiedzy i doświadczenia. Dla najlepszych studentów przewidujemy możliwość dalszego rozwoju na indywidualnych warsztatach w naszym Centrum Marketingu Internetowego.

Zobacz relacje:

Wykład: "Mam stronę internetową i co dalej?"

Wykład "Narzędzia młodego pozycjonera"

Warsztaty z Google Analytics

Wykład dla słuchaczy studiów MBA

widoczni na uniwersytecie ekonomicznym anna 3 widoczni uniwersytet ekonomiczny 2017 DSC 0539 DSC 0524 artur wojczal widoczni mba widoczni studia mba wyklad

Studia MBA z #AkademiaWidoczni

Współpraca z Uniwersytetem ekonomicznym rozszerzyła się o nowy projekt. W poznańskiej siedzibie firmy Beyond słuchacze studiów Executive MBA z Uniwersytetu Ekonomicznego mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu #akademiiWidoczni pt. "Budowanie wizerunku w sieci". 

Wykład był wstępem do współpracy w zakresie wykładów w programie studiów MBA w roku akademickim 2018/2019 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Zobacz relację z wydarzenia

Wykłady dla studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Prowadzimy cykliczne spotkania ze studentami poznańskich uczelni. W czasie spotkań przybliżamy tematykę szeroko pojętego marketingu internetowego - od pozycjonowania, przez content marketing, po social media. 

 Zobacz relacje:

akademia widoczni na uam 1 akademia widoczni na uam 5 akademia widoczni na uam 4 widoczni na uam ANIA zALEWSKA WIDOCZNI UAM widoczni uam wyklad

Prelekcja w poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego

Radzimy studentom, jak kreować swój wizerunek w sieci, by budować silną markę osobistą oraz wyróżnić się na rynku pracy. Dla studentów AWF mieliśmy przyjemność poprowadzić prelekcję w czasie Targów Pracy.

 Zobacz relacje:

widoczni na awf adrianna nowak widoczni na awf anna zalewska widoczni na awf widoczni na awf adrianna nowak widoczni na awf anna zalewska

Wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Oferujemy studentom szkolenia z marketingu internetowego uzupełniające ich edukację. Podpowiadamy przy okazji, jak rozpocząć pracę w marketingu internetowym, nad jakimi kompetencjami pracować i gdzie szukać dodatkowej wiedzy. 

 Zobacz relacje:

widoczni na wsb agata tuszynska akademia widocnzi na wsb agata tuszynska akademia widoczni wsb widoczni w WSB - wizerunek DSC 0617 Widoczni prowadzą szkolenie w WSB

Szkolenie dla Studenckiego Forum Business Centre Club

Wspieramy studencie stowarzyszenia i organizacje poprzez bezpłatne spotkania ich członkami. Jednym z takich spotkań było szkolenie w Inkubatorach AIP w Poznaniu, które poprowadzili Joanna Karwat Oprawa i Przemysław Michałek z naszej agencji.

 Zobacz relacje:

32720242 1172616576206922 1660556973654933504 o 32705625 1172616209540292 4861617179063222272 o 32923368 1172616422873604 4838113378557755392 o

Warsztaty w Collegium da Vinci w Poznaniu

Studenci 3. roku kierunku Mediaworking z Collegium da Vinci mieli okazję wziąć udział w 3-godzinnym warsztacie pt. 'Analityka dla copywriterów". Każdy z uczestników po zakończonym szkoleniu otrzymał imienny certyfikat, potwierdzający zdobyte umiejętności. Studenci poznali działanie szeregu narzędzi analitycznych, pomocnych przy pisaniu tekstów i działaniach content marketingowych.

 Zobacz relacje: Analityka dla copywriitera - warsztaty dla studentów Collegium da Vinci

akademia widoczni w cdv wyklad akademia widoczni cdv cdv widoczni cdv spotkanie z pracodawca widoczni akademia widocnzi w collegium da vinci widoczni w collegium da vinci wyklad

Akademia widoczni dla uczniów

 

Lekcje pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania

W 2018 roku uruchomiliśmy projekt edukacyjny “Google skąd ty to wszystko wiesz?” skierowany do uczniów szkół średnich. Z jednej strony młodzież żyje online, z drugiej - nie zawsze rozumie, jakie dane na temat użytkowników i w jakim celu zbiera Google.

Młodzi ludzie mają też trudności z selekcjonowaniem tego, co dostarcza im wyszukiwarka Google. Większość nie jest świadoma, że wyniki wyszukiwania to częściowo reklamy, a częściowo...efekt pozycjonowania.

Przygotowaliśmy cykl lekcji na temat marketingu internetowego dostępny bezpłatnie dla wszystkich poznańskich szkół. Nasz edukacyjny projekt zyskał uznanie Prezydenta Miasta Poznania, Jacka Jaśkowiaka, który objął go Honorowym Patronatem.

 

Widoczni w telewizji WTK!

Opowiadamy o naszym projekcie

Lekcje dla szkół średnich - #AkdemiaWidoczni

Mimo że młodzież na co dzień posługuje się internetem, nie jest świadoma, że Google to nie tylko źródło wiedzy, ale również reklama. Naszym celem było przestrzeżenie, jak odróżnić te dwa obszary, aby młodzi ludzie byli świadomymi użytkownikami internetu i w razie potrzeby wiedzieli, jak uchronić się przed natrętnymi reklamami. 

Młodzież poznaje takie pojęcia jak:

  • marketing internetowy,
  • Google Adwords,
  • remarketing,
  • pozycjonowanie stron,
  • algorytm Google,
  • słowa kluczowe.

Uczniowie zawsze otrzymują od nas prezentację z zajęć.  Lekcje "Google skąd Ty to Wszystko wiesz" mogą odbyć się, jako alternatywa dla Godziny Wychowawczej, Podstaw Przedsiębiorczości lub jako zajęcia pozalekcyjne.

Jeśli jesteś nauczycielem, rodzicem, uczniem i chciałbyś zaprosić nas do swojej szkoły, napisz maila lub skontaktuj się telefoniczne. 

6 widoczni w IX lo
DSC 0078 2 widoczni w I lo

Projekt "Google skąd Ty to wszystko wiesz?" Wideo

Zobacz live z prowadzącymi lekcje!

DSC07225
1

LEKCJA W ZESPOLE SZKÓL MECHANICZNYCH IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU

widoczni w zespole skzol handlowych
widoczni w zespole szkol handlowych

WARSZTATY W ZESPOLE SZKÓL HANDLOWYCH IM. BOHATERÓW POZNAŃSKIEGO CZERWCA '56 W POZNANIU

zespol szkol elektrycznych

LEKCJA W ZESPOLE SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 2 IM. WAWRZYNIAKA W POZNANIU

akademia widoczni w teb edukacja
akademiawidoczni w teb technikum

ZAJĘCIA W TECHNIKUM TEB EDUKACJA W POZNANIU

zajecia w ekonomiku 3
zajecia w ekonomiku 4

ZAJĘCIA W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I. STANISŁAWA STASZICA W POZNANIU

ZAJĘCIA W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH IM. INŻ. TADEUSZA TAŃSKIEGO

samochodowka
uczniowe Marcinka akademiawidoczni
akademia widoczni w I lo 2

WARSZTATY PRAKTYCZNE W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO

3 widoczni w IX lo
1 widoczni w IX lo

ZAJĘCIA W IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. KAROLA LIBELTA

1 widoczni w I lo
adrianna nowak akademia widoczni w i lo

ZAJĘCIA W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM im. KAROLA MARCINKOWSKIEGO

DSC 0076
DSC 0073

ZAJĘCIA W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. ŚW JANA KANTEGO

Współpraca

Zaproś nas na szkolenie lub konferencję

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Organizujesz wydarzenie edukacyjne na uczelni lub w swojej instytucji? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem szkolenia oraz ile potrwają zajęcia. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. 

Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości szkolenie na jeden z poniższych tematów:
1
Narzędzia w marketingu internetowym
2
Pozycjonowanie dla początkujących
3
Content marketing i blogowanie – zarabiaj na swoich tekstach
4
Optymalizacja wpisów na blogu
5
Analityka internetowa dla blogerów
6
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym – marketing dla początkujących

Agencja widoczni w mediach

Nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę doceniają także magazyny i portale branżowe. Nasi specjaliści regularnie udzielają się na łamach takich tytułów jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Nasza inicjatywa #promujemyblogosferę, która obejmuje bezpłatne szkolenia i cykl artykułów poradnikowych, zyskała również uznanie poczytnych blogerów.

Zobacz nasze publikacje
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej