Kupony Google Ads. Aż 3500 złotych od Google dla nowych reklamodawców!

Kupony Google Ads. Az 1200 zlotych od Google dla nowych reklamodawcow
Spis treści

• Kody i promocje Google Ads - co to jest?

• Aż 3500 złotych na działania reklamowe od Google

• Jak otrzymać kod promocyjny Google na działania reklamowe?

• Kto może przyznać kod promocyjny Google Ads na 3500 złotych?

• Agencje partnerskie Google, czyli jakie?

• Czy kod promocyjny Google Ads (Adwords) można kupić?

• Jak skorzystać z kodu promocyjnego Google Ads?

• Jak nie korzystać z kodów promocyjnych Google?

• Podsumowanie

Reklama Google Ads to skuteczny sposób na dotarcie do nowych klientów i budowanie widoczności w internecie w krótkim czasie. Wielu przedsiębiorców, chcąc wykorzystać potencjał reklamy w Google, samodzielnie prowadzi działania reklamowe. Jednak by skorzystać z promocji i kodów Google Ads, warto współpracować z agencją Google Partner. Sprawdź, jak pozyskać aż 3500 złotych na działania reklamowe i rozpocząć pierwszą kampanię w Google, obniżając koszty za kliknięcie.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Kody i promocje Google Ads - co to jest?

Google cyklicznie zachęca nowych przedsiębiorców do skorzystania z systemu Google Ads i zainicjowania działań reklamowych. W tym celu co jakiś czas oferuje możliwość skorzystania z kodów promocyjnych Google. Są to środki finansowe o określonej wartości, którymi zasila się konto reklamowe klienta. Dzięki nim reklamodawca może otrzymać zupełnie za darmo środki na reklamę swojej firmy. Zazwyczaj jednak trzeba spełnić pewne warunki, by taki kod promocyjny otrzymać. Jeśli dana firma spełni wymagania, kupon jest dodawany do konta Google Ads. Celem przyznania kuponu jest ułatwienie wejścia na rynek reklamy Google Ads i aktywizacja nowych klientów.

Kody promocyjne Google Ads mają określony limit czasu na wykorzystanie. Niewykorzystany kupon przepada, dlatego warto pilnować terminu. Pamiętaj także, że kod jest przyznawany w formie zwrotu - by go otrzymać, najpierw musisz wydać jego równowartość.


Aż 3500 złotych na działania reklamowe od Google

Oferta Google Ads, która obowiązuje od lutego 2022 roku, zmieniła formułę. Dotychczas środki, wynosiły 1200 złotych. Obecnie Google udostępnił trzy warianty:

 • Oferta A - 1200 zł na reklamę, gdy zainwestujesz 1200 zł w ciągu pierwszych 60 dni,
 • Oferta B - 2500 zł na reklamę, gdy zainwestujesz 3500 zł w ciągu pierwszych 60 dni,
 • Oferta C - 3500 zł na reklamę, gdy zainwestujesz 7200 zł w ciągu pierwszych 60 dni.

Dzięki temu nowi przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na reklamę w Google, mogą otrzymać aż do 3500 złotych na działania reklamowe, więc jest o co walczyć. Tym bardziej że oferta jest aktualna do wyczerpania zapasów!

Jakie są warunki skorzystania z oferty?

 • musisz być nowym reklamodawcą Google Ads,
 • Twój adres rozliczeniowy musi być w Polsce,
 • możesz skorzystać tylko z 1 oferty promocyjnej,
 • Twoje kampanie muszą wygenerować koszt (bez podatków i obowiązujących opłat) w wysokości co najmniej 1200 zł, 3500 zł, 7200 zł - w zależności od wybranej opcji,
 • kwotę promocyjną możesz wykorzystać tylko na pokrycie przyszłych kampanii.

 

Pamiętaj, że samo wpłacenie określonej kwoty na konto Google to za mało. Zliczanie kosztów reklamy do określonego progu wydatków rozpocznie się dopiero po zastosowaniu oferty promocyjnej. Gdy spełnisz wszystkie warunki, kwota promocyjna pojawi się na stronie na koncie Google Ads zwykle w ciągu 35 dni. Ważne jest to, że kwota promocyjna wygasa po 60 dniach.

 

Dowiedz się więcej o kosztach reklamy w Google:


Jak otrzymać kod promocyjny Google na działania reklamowe?

Jeśli chcesz aktywować wybraną ofertę na swoim pierwszym koncie Google Ads, musisz to zrobić w ciągu 14 dni od pierwszego wyświetlenia reklamy. Do wykorzystania kuponu powinieneś:

 • podczas rejestracji konta skonfigurować profil płatności,
 • dodać poprawną formę płatności.

Gdy wykonasz wszystkie kroki, oferta zostanie zastosowana automatycznie. 

Możesz też otrzymać kod rabatowy od agencji partnerskiej Google Partner, prowadzącej działania reklamowe Google Ads dla swoich klientów. Pamiętaj jednak, że dostępność kodu promocyjnego nie powinna być głównym czynnikiem decydującym o wyborze konkretnej agencji Google Ads. Istotne jest doświadczenie specjalisty w Twojej branży, umiejętność optymalizacji konta czy stały kontakt z klientami.

 

 

Chcesz szybko zbudować widoczność w sieci?


Kto może przyznać kod promocyjny Google Ads na 3500 złotych?

Agencje partnerskie Google oraz certyfikowani specjaliści mogą nadal przyznawać kody rabatowe swoim klientom. Jednak warunki ich przyznawania mogą być zgodne z nowymi wytycznymi Google. Status Partnera Premium można uzyskać, jeśli agencja spełni określone wymogi dotyczące:

 • skuteczności - dzięki temu masz pewność, ze agencja będzie umiejętnie tworzyć i optymalizować kampanie Google Ads; tak, aby osiągać najlepsze wyniki dla swoich klientów,
 • wydatków - minialny próg, który wyznacza Google świadczy o tym, że agencje partnerskie mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na dużą skalę; są bardziej kompetentne w dostarczaniu wysokiej jakości usług,
 • uzyskania certyfikatu, który potwierdza wiedzę i umiejętności agencji w prowadzeniu efektywnych kampanii Google Ads.


Agencje partnerskie Google, czyli jakie?

By wzmocnić skuteczność działań promocyjnych w Google Ads, warto współpracować z agencją Google Ads o statusie Partnera Google lub Partnera Premium. Taki status oznacza, że:

 • agencja spełnia wymóg Google dotyczący skuteczności działania,
 • agencja spełnia wymóg dotyczący progu minimalnych wydatków na wszystkich zarządzanych kontach (minimum 10 tys. dolarów w ciągu ostatnich 900 dni),
 • co najmniej 50% opiekunów klienta ma certyfikaty Google potwierdzające ich umiejętności w zakresie różnych typów kampanii Google Ads.

Specjaliści muszą mieć po co najmniej 1 certyfikat z każdej kategorii produktu i odnotować w ciągu ostatnich 90 dni wydatki na reklamę w wysokości minimum 500 dolarów (np. kampanie w sieci wyszukiwania, kampanie w sieci reklamowej, kampanie wideo, kampanie produktowe lub kampanie promujące aplikacje). Dowiedz się więcej i sprawdź, dlaczego warto współpracować z agencją partnerską Google Ads.


Czy kod promocyjny Google Ads (Adwords) można kupić?

Teoretycznie nie można kupić kodu promocyjnego Google Ads. W praktyce jednak na portalach aukcyjnych, zwłaszcza na Allegro, pojawiają się oferty takich kuponów. Uczciwość takich praktyk warto ocenić samodzielnie. W przypadku kodu przyznawanego dla nowych reklamodawców przez agencję, nie ma żadnej możliwości zakupu kodu.


Jak skorzystać z kodu promocyjnego Google Ads?

Jak skorzystać z kodu promocyjnego Google? Trzeba go dodać na koncie Google Ads. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na swoje konto Google Ads.
 2. Kliknij ikonę klucza i wejdź w ustawienia, a następnie w sekcji “Płatności” przejdź do opcji “Promocje”. Znajdziesz w niej wcześniej przyznane kody promocyjne wraz ze stanem ich wykorzystania.
 3. Kliknij niebieski przycisk “plus”, wpisz kod promocyjny i kliknij “Zapisz”.

Dodawanie kodu promocyjnego w Google Ads


Jak nie korzystać z kodów promocyjnych Google?

Niektórzy przedsiębiorcy nie są do końca świadomi, jak dobrze korzystać z kodów promocyjnych Google i stale tworzą nowe konta Google Ads, by otrzymać kolejny kod na działania reklamowe. Nie jest to dobra strategia, ponieważ w ten sposób nie budujesz historii konta Google Ads. Jest ona istotna m.in. ze względu na wynik jakości reklamy. W przypadku oferty kuponów aż do 3500 złotych nie ma możliwości, by otrzymać kupon promocyjny w przypadku, gdy przedsiębiorca miał już wcześniej inne konto reklamowe.

Chcesz zbudować widoczność w internecie?


Podsumowanie

Współpraca z agencją partnerską Google to sposób nie tylko na dostęp do grona specjalistów w zakresie kampanii Google Ads, ale także na prężne wystartowanie z reklamą i uzyskanie dodatkowych środków. Pamiętaj jednak o ograniczeniach i bądź w stałym kontakcie z agencją, by mieć pewność, że środki zostały faktycznie wydane w odpowiednim terminie i na tej podstawie przysługuje Ci kod promocyjny.

 

FAQ - pytania i odpowiedzi na temat kodu promocyjnego Google Ads


Czy jeśli miałem już konto Google, to mogę skorzystać z promocji?

Nie, promocja w nowej formule przeznaczona jest tylko dla przedsiębiorców, którzy mają swoje pierwsze konto Google i odnotowali na nim pierwsze wyświetlenia w ciągu ostatnich 14 dni.


Czy istnieje limit czasowy w ramach kuponu?

Tak, by otrzymać kupon promocyjny Google Ads na kwotę maksymalną 1200 złotych, musisz wydać taką samą kwotę na działania reklamowe w ciągu 60 dni od utworzenia konta.


Czy jeśli wydam mniej niż 1200 złotych, to otrzymam 1200 złotych w kuponie promocyjnym?

Nie, kwota na kuponie promocyjnym jest uzależniona od wydatków poniesionych na reklamę w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. Jeśli wydana kwota będzie mniejsza, kwota zwrotu również ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu.


Co w przypadku, gdy nie wykorzystam kuponu?

Niewykorzystany kupon przepada i nie można go wykorzystać w przyszłości.


Czy mogę skorzystać z promocji, jeśli nie współpracuję z agencją SEM?

Nie, kupon promocyjny w wysokości do 1200 złotych jest przyznawany tylko dla przedsiębiorców, których konta są zarządzane przez profesjonalne agencje Google Ads mające status Partnera Google.


Jak sprawdzić, czy agencja Google Ads ma status partnera Google?

By dowiedzieć się, czy agencja Google Ads jest partnerem Google, możesz:

 • zapytać o to przedstawicieli agencji w trakcie negocjacji,
 • sprawdzić, czy agencja ma na stronie informację o byciu partnerem Google,
 • zapoznać się z naszym rankingiem agencji Google Ads, w którym zaznaczyliśmy agencje mające status partnera Google.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Zawodową karierę zaczynała od dziennikarstwa sportowego, by następnie trafić do agencji widoczni i tworzyć treści dla klientów. Od 2018 roku przeszła drogą od juniora do stanowiska Content Managerki. Obecnie planuje i koordynuje proces tworzenia merytorycznych treści o digital marketingu na blogu widoczni, szuka nowych pomysłów na treści i usprawnienia. Tworzy artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji oraz UX. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Neil'a Patela). W swojej pracy wykorzystuje szereg narzędzi marketingowych, takich jak: Planer słów kluczowych, Ahrefs, Surfer, Senuto, Semstorm, a ChatGPT powoli przestaje mieć przed nią tajemnice. Swoje treści publikuje nie tylko na blogu widocznych, ale także w branżowych magazynach, np. Nowa Sprzedaż, E-commerce & Digital Marketing, Online Marketing.

Jest trenerką Akademii Widoczni, w ramach której realizuje szkolenia z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w content marketingu. Uczy, jak z powodzeniem wykorzystywać ChatGPT i inne narzędzia AI do tworzenia treści, by zwiększyć wydajność content marketingu bez utraty jakości i zaufania klientów.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Kupony Google Ads. Aż 3500 złotych od Google dla nowych reklamodawców!

Średnia ocen użytkowników4.88 na podstawie 129 głosów

UDOSTĘPNIJ