Jak zwiększyć ROI w reklamach Facebook Ads? Nasze sprawdzone sposoby

Jak zwiekszyc ROI w reklamach Facebook Ads v2
Spis treści

• Czym jest ROI?

• Jak zmierzyć ROI dla reklam w Facebook Ads?

• Jak możesz zwiększyć ROI dla swoich reklam Facebook Ads? 12 sprawdzonych porad

• Podsumowanie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zwiększyć zwrot z inwestycji w reklamy na Facebooku? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule przedstawimy sprawdzone sposoby, które pomogą Ci zwiększyć ROI w reklamach Facebook Ads. Bez względu na to, czy jesteś początkującym marketerem, czy doświadczonym specjalistą, te proste i skuteczne wskazówki pomogą Ci w osiągnięciu lepszych wyników Twoich kampanii reklamowych. Poznaj najlepsze strategie zwiększające ROI w reklamach Facebook Ads! 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Czym jest ROI?

ROI, czyli Return on Investment, to miara efektywności inwestycji, która określa zysk lub stratę w stosunku do poniesionych kosztów. W kontekście marketingu, ROI jest często stosowany do pomiaru zwrotu z inwestycji w kampanie reklamowe, co pozwala na ocenę ich skuteczności i podejmowanie decyzji o dalszych działaniach.

W przypadku reklam Facebook Ads, ROI można obliczyć dzięki narzędziom udostępnionym przez samą platformę, które pozwalają na śledzenie wyświetleń, kliknięć oraz konwersji na stronie docelowej. Dzięki tym danym można określić koszt pozyskania jednego klienta, co pozwala na dokładne oszacowanie zwrotu z inwestycji i dostosowanie kampanii do oczekiwanych wyników.

Ważne jest, aby pamiętać, że ROI nie jest jedynym czynnikiem decydującym o skuteczności kampanii reklamowej. Podczas oceny efektywności reklam na Facebooku warto też wziąć pod uwagę wartość konwersji, zasięg reklamy, wskaźnik CTR czy koszt jednego kliknięcia reklamy (CPC).


Jak zmierzyć ROI dla reklam w Facebook Ads?

Obliczanie ROI dla reklam w Facebook Ads jest dość proste. Wartość ROI to stosunek zysków netto do kosztów kampanii reklamowej, wyrażony w procentach lub w formie liczbowej. Wzór na obliczenie ROI wygląda następująco:

ROI = (zyski - koszty)/koszty x 100%

Zyski netto są to dochody ze sprzedaży lub inne korzyści finansowe wynikające z kampanii reklamowej. Natomiast koszty kampanii obejmują wydatki na reklamę, w tym koszty za kliknięcie reklamy czy opłaty za agencję reklamową itp.

Wartości ROI pozwala ocenić, czy kampania reklamowa była opłacalna. Gdy ROI wynosi 100%, oznacza to, że koszt kampanii reklamowej został zwrócony z zyskiem równym kosztom. Wartość ROI powyżej 100% wskazuje na to, że kampania była opłacalna, a wartość poniżej 100% oznacza, że koszt kampanii przekroczył zyski.

Ważne jest, aby pamiętać, że obliczanie ROI dla reklam w Facebook Ads wymaga regularnego śledzenia wyników kampanii i dokładnego zarejestrowania wszystkich kosztów. Tylko wtedy można uzyskać wiarygodny wynik ROI, który pozwoli na dokładną ocenę efektywności kampanii reklamowej w Facebook Ads.


Jak możesz zwiększyć ROI dla swoich reklam Facebook Ads? 12 sprawdzonych porad

Sprawdź nasze niezawodne wskazówki, które pozwolą Ci zwiększyć ROI Twoich reklam Facebook Ads. Dzięki nim będziesz mógł w pełni wykorzystać potencjał tej platformy i zacząć czerpać z niej jeszcze większe korzyści.


1. Dobrze wybierz cel kampanii Facebook Ads

Dokładne określenie celów kampanii reklamowej na Facebooku, jest bardzo ważne, ponieważ ma wpływ na wiele ważnych aspektów, w tym zwiększenie ROI. Większość osób skupia się na tym, jak cel wpływa na efekty kampanii, ale to nie jest jedyny czynnik, który ma znaczenie. Algorytmy Facebooka wykorzystują te informacje, aby wyświetlać Twoją kampanię odbiorcom, którzy mają największe szanse na wykonanie określonego działania. Na przykład, jeśli wybierzesz „aktywność” jako cel, Facebook będzie starał się dotrzeć do użytkowników, którzy są zaangażowani i aktywni w mediach społecznościowych. Facebook przygotował wiele jasno sprecyzowanych celów reklamowych, co ułatwia odpowiedni wybór i skuteczną realizację kampanii reklamowej:

Cele kampanii w Facebook Ads.

 

Wybór trafnego celu ma również wpływ na koszt Twojej kampanii reklamowej. Przykładowo, kampanie skupione na zwiększeniu świadomości i ruchu są zazwyczaj tańsze niż reklamy z celem na konwersję. Przed wyborem celu reklamy warto więc dokładnie przeanalizować swoje priorytety biznesowe i dopasować cel do swoich potrzeb, aby nie przepalić budżetu reklamowego.

Jeśli zależy Ci na jak największym zwrocie z inwestycji, wybierz cel, jakim jest sprzedaż — dzięki temu Twoje kampanie będą skupiały się na jak największym zysku, co z kolei bezpośrednio wpłynie na ROI.


2. Skorzystaj z automatycznego umiejscowienia reklam

Wielu reklamodawców, zamiast skorzystać z automatycznych opcji, samodzielnie wybiera miejsca docelowe wyświetlania reklam, co może prowadzić do utraty wielu potencjalnych konwersji. Automatyczne umiejscowienia reklam w platformie reklamowej Facebook Ads to doskonałe rozwiązanie, które pozytywnie wpływa na zwiększenie ROI dla Twoich reklam.

Wybór odpowiedniego miejsca docelowego na Facebooku może mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności kampanii. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z automatycznych miejsc docelowych, aby nie zmarnować okazji na pozyskanie klienta i osiągnąć najlepsze wyniki wykorzystując wszystkie możliwe opcje.

Korzystając z tej funkcji, algorytm Facebooka przetestuje wszystkie dostępne miejsca docelowe i przydzieli Twój budżet tak, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jeśli określone miejsce docelowe nie przynosi zadowalających wyników, algorytm skupi się na możliwościach w innych dostępnych lokalizacjach, co pozwoli zoptymalizować kampanię, osiągnąć większą skuteczność oraz uzyskać wyższy zwrot z inwestycji.

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


3. Określ swoją grupę docelową i kieruj na nią reklamy

Jedną z kluczowych wskazówek dotyczących zwiększenia ROI dla reklam na Facebooku jest trafne określenie grupy docelowej i kierowanie na nią reklam. Przed utworzeniem kampanii reklamowej musisz dowiedzieć się, kto jest Twoim docelowym odbiorcą, w jaki sposób zachowuje się w sieci i jakie są jego preferencje zakupowe. Dzięki temu będziesz w stanie tworzyć reklamy, które lepiej odpowiadają na potrzeby grupy docelowej i osiągnąć większą skuteczność w konwersji.

Następnym, niezbędnym krokiem w tym procesie jest dobór odpowiedniego kierowania reklam, który pozwoli na dotarcie do osób zainteresowanych danym produktem lub usługą, a jednocześnie zapewni optymalne wykorzystanie budżetu reklamowego. Tworząc kampanie reklamowe w Facebook Ads masz do wyboru dwie opcje targetowania:

 • Targetowanie szerokie (ang. broad targeting) to opcja, która pozwala na dotarcie do dużej liczby osób z różnych grup docelowych, które mogą być zainteresowane danym produktem lub usługą. W przypadku tej opcji Facebook sam dobiera odbiorców reklamy na podstawie danych dotyczących ich aktywności na platformie. Targetowanie szerokie może być skuteczne, jeśli firma chce zwiększyć świadomość marki lub promować nowy produkt. Jednakże, ze względu na duże zróżnicowanie odbiorców, może ona nie trafić do osób, które są najbardziej zainteresowane daną ofertą, co może skutkować mniejszymi wskaźnikami konwersji.
 • Targetowanie wąskie (ang. narrow targeting) to opcja, która pozwala na dotarcie do bardzo konkretnych grup docelowych, które są zdefiniowane na podstawie danych demograficznych, zachowań lub zainteresowań użytkowników. Dzięki targetowaniu wąskiemu reklama jest wyświetlana tylko tym użytkownikom, którzy odpowiadają ściśle określonym kryteriom, co zwiększa jej skuteczność w pozyskiwaniu konwersji. Targetowanie wąskie może być szczególnie efektywne w przypadku kampanii sprzedażowych, ponieważ pozwala na dotarcie do osób, które są najbardziej zainteresowane konkretnym produktem czy usługą. Jednakże, ze względu na ograniczone grono odbiorców, targetowanie wąskie może wymagać większych nakładów finansowych i zwiększonej precyzji w doborze kryteriów targetowania.


Dzięki precyzyjnemu określeniu grupy docelowej oraz zastosowaniu odpowiednich narzędzi reklamowych, takich jak targetowanie, reklamodawcy mogą zwiększyć wydajność swoich reklam i osiągnąć większy zwrot z inwestycji w kampanie reklamowe na Facebooku.


4. Stwórz skuteczny tekst reklamowy

Dobrze napisana treść reklamowa może pomóc w zwiększeniu ROI w Facebook Ads i przyciągnięciu lojalnych klientów, dlatego warto poświęcić czas i wysiłek na jej opracowanie. Aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do podjęcia pożądanej akcji, takiej jak kliknięcie linku lub zakup produktu, treść reklamy musi być:

 • Przekonująca — wykorzystaj język korzyści, dzięki któremu możesz atrakcyjnie przedstawić zalety produktu i zachęcić użytkowników do zakupu.
 • Odpowiednio dopasowana do grupy docelowej — treść i język stosowany w reklamie powinny być dopasowane do płci, wieku czy zainteresowań Twoich odbiorców.
 • Przyciągająca — w treści reklamowej najlepiej jest wykorzystać konkretne i dobrze wyeksponowane CTA, które z powodzenie przyciągnie uwagę odbiorców.
 • Zgodna z wytycznymi Facebooka — ważne jest, aby uwzględnić zasady dotyczące długości tekstu i formatowania.


Zgodnie ze statystykami największy zwrot z inwestycji można osiągnąć, zawierając w treści reklamowej informacje o darmowej wysyłce, organizowanych promocjach, a także używając emoji i dokładnie określając ceny produktów lub usług (https://lebesgue.io/facebook-ads/top-facebook-ad-hacks-to-boost-your-roi-2/).


5. Użyj wysokiej jakości obrazów, które przyciągają uwagę

W dzisiejszych czasach, obrazy i grafiki stanowią nieodłączny element każdej kampanii reklamowej. W przypadku reklam na Facebooku, wysokiej jakości treści wizualne mogą być kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie kampanii. Nie tylko zwiększają one estetykę reklam, ale także z powodzeniem przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Profesjonalne fotografie lub ilustracje, cieszą oko, ale jednocześnie pozwalają też na lepsze zrozumienie oferty reklamowej. To sprawia, że reklamy z atrakcyjnymi grafikami mają większe szanse na pozyskanie dużej liczby konwersji. W ten sposób, korzystanie z wysokiej jakości obrazów może przyczynić się do zwiększenia zwrotu z inwestycji w reklamy Facebook Ads. Zobacz przykład reklamy na Facebooku, wykorzystującej obraz dobrej jakości, który doskonale przedstawia oferowany produkt:

Przykładowa reklama na Facebooku.


6. Skorzystaj z reklam wideo na Facebooku

Reklamy wideo na Facebooku to niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe, które warto wykorzystać, by osiągnąć sukces biznesowy i uzyskać wysoki zwrot z inwestycji. Statystyki pokazują, że 47% konsumentów ogląda reklamy na Facebooku — jest to świetny wynik w porównaniu z platformą YouTube, gdzie oglądalność reklam jest na poziomie 41% (https://99firms.com/blog/facebook-video-statistics/#gref).
Reklamy wideo na Facebooku różnią się od tych, które zazwyczaj można znaleźć na innych platformach, takich jak wspomniany wcześniej YouTube. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów, aby przyciągnąć uwagę użytkowników:

 • Twórz filmy wideo, które są efektowne nawet bez dźwięku i dodaj do nich napisy, ponieważ większość użytkowników wycisza dźwięk podczas przeglądania Facebooka.
 • Zadbaj o to, by pierwsze 3-4 sekundy filmu były jak najbardziej atrakcyjne i wyróżniające się, aby użytkownik zainteresował się treścią i zaczął oglądać reklamę.
 • Postaraj się, aby Twoja reklama trwała nie więcej niż 15 sekund, dłuższe filmy wideo mają wyższy współczynnik odrzuceń. Dowiedz się więcej o tworzeniu reklam wideo na Facebook


7. Wykorzystaj retargeting w Facebook Ads

Kampanie retargetingowe na Facebooku to skuteczna metoda marketingowa, umożliwiająca wyświetlanie reklam użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją witrynę i byli zainteresowani ofertą lub usługą. Dzięki temu możesz bardzo efektywnie zachęcić ich do ponownego odwiedzenia witryny lub dokonania zakupu. Jest to doskonała szansa na zwiększenie sprzedaży i budowanie większej bazy klientów, a co za tym idzie — uzyskanie wyższego ROI.

Jak uruchomić retargeting w platformie Facebook Ads?

Aby to zrobić, należy zainstalować na swojej stronie tzw. piksel Facebooka — mały kod umieszczany na stronie, który umożliwia śledzenie zachowań użytkowników na stronie i zbieranie informacji o nich. Na podstawie tych informacji można stworzyć grupy odbiorców, które wykazały zainteresowanie konkretnymi produktami lub usługami i następnie skierować do nich reklamy. 

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


8. Stwórz atrakcyjną stronę docelową

Stworzenie wartościowej i skutecznej strony docelowej to kluczowy czynnik, który może pomóc w zwiększeniu ROI dla reklam Facebook Ads. Projektując landing page do konkretnej kampanii reklamowej należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

 • Strona docelowa powinna być dopasowana do treści reklamy oraz w sposób jasny i przekonujący przedstawiać wartość oferowanego produktu lub usługi. Pamiętaj, że użytkownicy nie chcą czytać zbędnych informacji, od strony docelowej oczekują rozwinięcia informacji znajdujących się w reklamie.
 • Strona powinna być łatwa w nawigacji i responsywna, aby zapewnić użytkownikom pozytywne doświadczenie oraz wygodę obsługi również na urządzeniach mobilnych.
 • Na stronie należy umieścić klarowne CTA, zachęcające użytkowników do podjęcia pożądanych działań.
 • Dodatkowo do landing page’a można dodać elementy interaktywne, takie jak wideo, formularz itp., co wpływa na zwiększenie zaangażowania użytkowników i podnosi atrakcyjność strony.

Utworzoną stronę docelową trzeba też regularnie monitorować oraz analizować błędy, które mogą negatywnie wpływać na jej funkcjonowanie. Dzięki temu możesz skutecznie zoptymalizować landing page i osiągać lepsze wyniki kampanii.


9. Wybierz odpowiednią częstotliwość wyświetlania reklam

Częstotliwość wyświetlania reklam odgrywa ważną rolę w osiąganiu pełnego potencjału kampanii reklamowej, co może znacznie przyczynić się do zwiększenia ROI. Nie ma ściśle określonych reguł, dotyczących tego ile razy dana reklama powinna być wyświetlana konkretnemu użytkownikowi, natomiast jeden raz na pewno nie wystarczy. Aby zwiększyć szanse na zapamiętanie reklamy przez użytkownika, należy dążyć do wyświetlenia jej co najmniej trzy razy. To podejście opiera się na psychologii ludzkiej — osoba musi zobaczyć daną rzecz kilka razy, aby ją zapamiętać.

Badania przeprowadzone przez platformę Facebook wykazują, że optymalna częstotliwość wyświetlania reklam waha się między 3 a 5 wyświetleniami. Przekroczenie tej liczby może prowadzić do zmniejszenia skuteczności kampanii reklamowej i negatywnych skojarzeń z marką.

Ponadto częstotliwość wyświetlania reklam jest też ściśle powiązana z jakością reklam. Reklamy wysokiej jakości mogą być wyświetlane rzadziej niż reklamy o niższej jakości, a mimo to osiągać pozytywne wyniki (https://pl-pl.facebook.com/business/news/insights/effective-frequency-reaching-full-campaign-potential).

Potrzebujesz skutecznej strategii w social mediach? Sprawdź naszą ofertę


10. Analizuj działania swojej konkurencji

Analiza działań podejmowanych przez konkurencję jest kluczowa, gdy chcesz zwiększyć swój zwrot inwestycji w reklamy Facebook Ads. Dzięki temu możesz uzyskać cenne informacje, które pomogą w ulepszaniu kampanii reklamowych oraz pozwolą Ci dobrze poznać rynek i odbiorców w Twojej branży.

Chcąc zweryfikować swoją konkurencję w Facebook Ads i zobaczyć, jak tworzą swoje reklamy, możesz użyć narzędzia „Biblioteka reklam”. Jest to miejsce, które umożliwia przeglądanie aktywnych i nieaktywnych reklam na wszystkich platformach Facebooka, również na Instagramie, Messengerze oraz sieci Audience Network. Reklamy możesz wyszukać na podstawie słów kluczowych, rynku czy kategorii reklamy. Możliwe jest również ustawienie zakresu dat, co szczególnie przyda się w analizie kampanii sezonowych.

Dowiedz się więcej o analizie konkurencji:


11. Wykonuj testy A/B

Podczas tworzenia reklam na Facebooku pojawia się wiele pytań, na które warto sobie odpowiedzieć. Czy mój tekst reklamowy przyciągnie uwagę odbiorców, czy wezwania do działania są odpowiednio sformułowane, czy grafika będzie atrakcyjna dla mojej grupy docelowej?
Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, warto przeprowadzać testy A/B na Facebooku, dzięki którym możesz sprawdzić różne układy reklam, teksty i multimedia. To pozwoli Ci sprawdzić, co najlepiej działa na Twoją grupę docelową i optymalizować reklamy, by przynosiły jak największy zwrot z inwestycji.

Najczęściej polecane jest utworzenie testu A/B w pasku narzędzi Menedżera reklam. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka następujących kroków:

 • Przejdź do głównej strony Menedżera reklam, gdzie znajdziesz listę wszystkich Twoich dostępnych reklam, kampanii i zestawów reklam.
 • Wybierz te, których chcesz użyć do przeprowadzenia testu A/B.
 • Następnie, w pasku narzędziowym, naciśnij opcję test A/B.
 • Wybierz jedną z dostępnych zmiennych i postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Pamiętaj, że eksperymentowanie i analizowanie różnych elementów reklam jest kluczowe, aby dowiedzieć się, co działa najlepiej dla Twojej marki i grupy docelowej na Facebooku.


12. Zawsze monitoruj wyniki swoich kampanii Facebook Ads

Ostatnim i może oczywistym dla niektórych sposobem na zwiększenie ROI w reklamach Facebook Ads, jest monitorowanie wyników kampanii. Kiedy uruchamiasz reklamy na platformie Facebook Ads, niezbędne jest, by regularnie analizować, jakie efekty przynoszą. Pozwala to zidentyfikować obszary, w których możesz poprawić skuteczność kampanii i optymalizować ją w celu polepszenia jakości leadów oraz zwiększenia sprzedaży. Dzięki ciągłemu monitorowaniu wskaźników uzyskasz pełny obraz efektywności swojej kampanii i będziesz mógł szybko wdrażać zmiany prowadzące do zwiększenia zwrotu inwestycji w reklamy na Facebooku. Skuteczność kampanii reklamowych w Facebook Ads możesz analizować przy pomocy Menadżera reklam.

Analiza skuteczność kampanii w Menadżerze reklam.


Jak zwiększyć ROI w reklamach Facebook Ads? Podsumowanie

Zwiększenie ROI w reklamach na Facebooku jest procesem wymagającym ciągłej pracy i ulepszania — należy stale testować i optymalizować swoje reklamy, aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Kluczem do sukcesu w reklamie na Facebooku jest skupienie się na swojej grupie docelowej i dostarczenie im odpowiednich wartości. Ważne jest również przygotowanie atrakcyjnej strony docelowej, używanie wysokiej jakości obrazów czy wykorzystanie retargetingu. Dzięki naszym sprawdzonym sposobom na zwiększenie ROI w reklamach Facebook Ads, możesz ulepszyć swoje kampanie, aby przynosiły Ci jeszcze większe zyski. 

Co to jest ROI w reklamach Facebook Ads?
Down arrow

ROI (Return on Investment) to wskaźnik mierzący zysk lub stratę z inwestycji w reklamę Facebook Ads. Oznacza to, ile pieniędzy firma zarobiła lub straciła w stosunku do wydatków na kampanię reklamową.

Jak zwiększyć ROI w reklamach Facebook Ads?
Down arrow

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie ROI w reklamach Facebook Ads, w tym:

 • Dokładne określenie grupy docelowej.
 • Wykorzystanie atrakcyjnych i dopasowanych do grupy docelowej reklam.
 • Monitorowanie wyników i dokonywanie odpowiednich zmian w kampanii.
 • Testowanie różnych wariantów reklam i strategii.
 • Ulepszanie strony docelowej, na której użytkownicy są kierowani po kliknięciu reklamy.
Jakie narzędzia można wykorzystać do monitorowania wyników reklam na Facebook Ads?
Down arrow

Monitorując wyniki kampanii reklamowych Facebook Ads, warto wykorzystać narzędzia takie jak:

 • Menadżer reklam, który umożliwia monitorowanie różnych danych związanych ze skutecznością reklam na Facebooku.
 • Facebook Pixel, który śledzi aktywność użytkowników na stronie docelowej po kliknięciu reklamy.
 • Aplikacje analityczne, np. Google Analytics, które pozwalają na bardziej szczegółową analizę wyników kampanii, takich jak współczynnik konwersji, zaangażowanie odbiorców czy poziom ruchu.

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak zwiększyć ROI w reklamach Facebook Ads? Nasze sprawdzone sposoby

Średnia ocen użytkowników4.99 na podstawie 139 głosów

UDOSTĘPNIJ