Historia sukcesu
Centrum Medyczne Stanley
Sukces
Centrum Medyczne Stanley - Usługi medyczne
Kilkukrotny wzrost liczby pacjentów i klientów
Wyzwania
Co osiągneliśmy?
250% WZROST
liczby rezerwacji na usługi USG
130% WZROST
liczby wizyt w gabinetach
4,5 RAZY WIĘCEJ
odwiedzających stronę
20 RAZY MNIEJSZY
współczynnik odrzuceń po przebudowie strony WWW
Proces
Pomysł i kreacja
  • Profilowanie lingwistyczne - baza fraz, które najpełniej opisują oferowane usługi medyczne, usługi specjalistycznych gabinetów lekarskich, a także ofertę z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii, kosmetyki oraz dietetyki.
  • Mapowanie – przygotowanie macierzy zależności tematycznych pomiędzy frazami a podstronami, a także audyt istniejących treści pod kątem wymagań Google
  • Nowy serwis internetowy dostosowany do urządzeń mobilnych (technologia RWD - Responsive Web Design), z przejrzystą grafiką i intuicyjną nawigacją.
Promocja
  • Pozycjonowanie szerokie z wykorzystaniem kilku tysięcy precyzyjnie dobranych fraz, opisujących usługi medyczne oraz pozostałe oferowane przez firmę zarówno w sposób specjalistyczny, jak i potoczny.
  • Linki sponsorowane - kampania Adwords przygotowana dla najważniejszych strategicznie usług w sieci wyszukiwania Google.
  • Content marketing – praca nad rozbudową treści strony: rozbudowa opisów poszczególnych usług z zastosowaniem trafnych fraz.
Pomiar i optymalizacja
  • Skuteczna kampania Adwords z naciskiem na wysoki wynik jakości i generowanie konwersji.
  • Testy A/B weryfikujące efektywność wdrożonych działań.
  • Live Tracking - analiza zachowania użytkowników strony z wykorzystaniem narzędzi śledzących
  • Nowy serwis WWW dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych.
Referencje
Referencje

Centrum Medyczne Stanley to nowoczesny ośrodek, świadczący usługi medyczne przede wszystkim w zakresie rehabilitacji i ortopedii w Poznaniu i okolicach. Od niedawna oferta została znacznie poszerzona o usługi lekarzy innych specjalności, m.in. kardiologów, neurologów, endokrynologów i chirurgów, pojawiły się także usługi dietetyka oraz kosmetyczki, w związku z czym zdecydowaliśmy się dotrzeć do pacjentów i klientów za pośrednictwem Internetu.

Wybraliśmy firmę Widoczni, która przygotowała dla nas kompleksowe działania, obejmujące kampanię Adwords, pozycjonowanie oraz optymalizację strony internetowej. Byliśmy zaskoczeni jak szybko pojawiły się efekty pracy agencji – ponad setka fraz plasowała naszą stronę w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania. Dzięki temu co miesiąc naszą stronę odwiedzało kilka tysięcy zainteresowanych klientów.

Kampania Adwords pozwoliła nam dotrzeć do tysięcy odbiorców najpopularniejszych usług, gwarantując nam jednocześnie stałą obecność naszych reklam w sieci. Po niespełna kilku miesiącach współpracy udało nam się uzyskać rezultat w postaci większej liczby zapytań o 250%.

Gdy udało nam się osiągnąć maksymalna efektywność kampanii, postanowiliśmy zwiększyć użyteczność strony www i dotrzeć także do użytkowników urządzeń mobilnych. To zainspirowało nas do zmiany strony internetowej.

Projekt nowej wersji strony internetowej CentrumMedyczneStanley.pl okazał się dużym sukcesem. Zgodnie z zaleceniami firmy Widoczni, wybraliśmy nowoczesny projekt strony w technologii RWD (Responsive Web Design). W ciągu kilkunastu dni, liczba zapytań z formularza lawinowo wzrosła. Zawdzięczamy to lepszej nawigacji strony i wygodnym umiejscowieniu formularza zapytań. Przy tym, wszystkie działania dały bardzo dobre wyniki bez konieczności zwiększania budżetu.

Statystyki utwierdziły nas w przekonaniu, że decyzja o zmianie strony internetowej była słuszna. Aby kontynuować ten pozytywny trend, wspólnie z agencją Widoczni rozbudowujemy treść strony w oparciu o jej ścisłe wytyczne.

Precyzyjnie dobrana baza słów kluczowych sprawiła, że jesteśmy widoczni na najważniejsze dla nas hasła zarówno w sieci wyszukiwania Adwords, jak i w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. To dla nas bardzo ważne, że nasi obecni i przyszli pacjenci bez trudu mogą nas odnaleźć, wpisując jedno z tysięcy haseł, plasujących nas w top 10.

Honorata Karlińska

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO