Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E stanley plecy
Historia sukcesu Centrum Medyczne Stanley

Centrum Medyczne Stanley - Usługi medyczne

Kilkukrotny wzrost liczby pacjentów i klientów

Wyzwania

 1. zwiększyć liczbę rejestracji do lekarzy specjalistów,
 2. podwoić liczbę klientów z zakresu usług rehabilitacji, badań usg oraz podologii i kosmetyki,
 3. zbudować wizerunek nowoczesnego centrum medycznego,
 4. zdominować płatne i bezpłatne wyniki wyszukiwania Google na frazy powiązane tematycznie z ofertą
stanley foto

Co osiągnęliśmy

Zoom
250% wzrost

liczby rezerwacji na usługi USG

Zoom
4,5 razy więcej

odwiedzających stronę

Zoom
130% wzrost

liczby wizyt w gabinetach

Zoom
20 razy mniejszy

współczynnik odrzuceń po przebudowie strony WWW

Ty także możesz odnieść taki sukces!

Proces

Etap I

Pomysł i kreacja
 • Profilowanie lingwistyczne - baza fraz, które najpełniej opisują oferowane usługi medyczne, usługi specjalistycznych gabinetów lekarskich, a także ofertę z zakresu rehabilitacji, fizjoterapii, kosmetyki oraz dietetyki.
 • Mapowanie – przygotowanie macierzy zależności tematycznych pomiędzy frazami a podstronami, a także audyt istniejących treści pod kątem wymagań Google
 • Nowy serwis internetowy dostosowany do urządzeń mobilnych (technologia RWD - Responsive Web Design), z przejrzystą grafiką i intuicyjną nawigacją.

Etap II

Promocja
 • Pozycjonowanie szerokie z wykorzystaniem kilku tysięcy precyzyjnie dobranych fraz, opisujących usługi medyczne oraz pozostałe oferowane przez firmę zarówno w sposób specjalistyczny, jak i potoczny.
 • Linki sponsorowane - kampania Adwords przygotowana dla najważniejszych strategicznie usług w sieci wyszukiwania Google.
 • Content marketing – praca nad rozbudową treści strony: rozbudowa opisów poszczególnych usług z zastosowaniem trafnych fraz.

Etap III

Pomiar i optymalizacja
 • Skuteczna kampania Adwords z naciskiem na wysoki wynik jakości i generowanie konwersji.
 • Testy A/B weryfikujące efektywność wdrożonych działań.
 • Live Tracking - analiza zachowania użytkowników strony z wykorzystaniem narzędzi śledzących
 • Nowy serwis WWW dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych.
quote
Wybraliśmy firmę Widoczni, która przygotowała dla nas kompleksowe działania, obejmujące kampanię Adwords, pozycjonowanie oraz optymalizację strony internetowej. Byliśmy zaskoczeni jak szybko pojawiły się efekty pracy agencji – ponad setka fraz plasowała naszą stronę w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania. Dzięki temu co miesiąc naszą stronę odwiedzało kilka tysięcy zainteresowanych klientów.
Centrum Medyczne Stanley
Centrum Medyczne Stanley
Honorata Karlińska

Centrum Medyczne Stanley to nowoczesny ośrodek, świadczący usługi medyczne przede wszystkim w zakresie rehabilitacji i ortopedii w Poznaniu i okolicach. Od niedawna oferta została znacznie poszerzona o usługi lekarzy innych specjalności, m.in. kardiologów, neurologów, endokrynologów i chirurgów, pojawiły się także usługi dietetyka oraz kosmetyczki, w związku z czym zdecydowaliśmy się dotrzeć do pacjentów i klientów za pośrednictwem Internetu.

Wybraliśmy firmę Widoczni, która przygotowała dla nas kompleksowe działania, obejmujące kampanię Adwords, pozycjonowanie oraz optymalizację strony internetowej. Byliśmy zaskoczeni jak szybko pojawiły się efekty pracy agencji – ponad setka fraz plasowała naszą stronę w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania. Dzięki temu co miesiąc naszą stronę odwiedzało kilka tysięcy zainteresowanych klientów.

Kampania Adwords pozwoliła nam dotrzeć do tysięcy odbiorców najpopularniejszych usług, gwarantując nam jednocześnie stałą obecność naszych reklam w sieci. Po niespełna kilku miesiącach współpracy udało nam się uzyskać rezultat w postaci większej liczby zapytań o 250%.

Gdy udało nam się osiągnąć maksymalna efektywność kampanii, postanowiliśmy zwiększyć użyteczność strony www i dotrzeć także do użytkowników urządzeń mobilnych. To zainspirowało nas do zmiany strony internetowej.

Projekt nowej wersji strony internetowej CentrumMedyczneStanley.pl okazał się dużym sukcesem. Zgodnie z zaleceniami firmy Widoczni, wybraliśmy nowoczesny projekt strony w technologii RWD (Responsive Web Design). W ciągu kilkunastu dni, liczba zapytań z formularza lawinowo wzrosła. Zawdzięczamy to lepszej nawigacji strony i wygodnym umiejscowieniu formularza zapytań. Przy tym, wszystkie działania dały bardzo dobre wyniki bez konieczności zwiększania budżetu.

Statystyki utwierdziły nas w przekonaniu, że decyzja o zmianie strony internetowej była słuszna. Aby kontynuować ten pozytywny trend, wspólnie z agencją Widoczni rozbudowujemy treść strony w oparciu o jej ścisłe wytyczne.

Precyzyjnie dobrana baza słów kluczowych sprawiła, że jesteśmy widoczni na najważniejsze dla nas hasła zarówno w sieci wyszukiwania Adwords, jak i w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. To dla nas bardzo ważne, że nasi obecni i przyszli pacjenci bez trudu mogą nas odnaleźć, wpisując jedno z tysięcy haseł, plasujących nas w top 10.