Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E dach bud tlo 1
Historia sukcesu Dach-Bud

Dach-Bud - Dystrybutor pokryć dachowych

400% więcej odwiedzin z pozycjonowania

O firmie

Firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych.

Oferuje szeroki asortyment i profesjonalną obsługę na każdym etapie od przedstawienia oferty i fachowe doradztwo po obsługę posprzedażową. Firma zajmuje się także wykonawstwem dachów i produkcją akcesoriów dachowych.

Wyzwania

 1. Dach-Bud jest firmą o zasięgu lokalnym, dlatego wyzwaniem było dotarcie do klientów z Poznania i okolic
 2. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie, więc pomiary efektów nie były możliwe w narzędziach, wymagały stałego kontaktu z klientem.
 3. Konkurencja na rynku pokryć dachowych jest wysoka, dlatego dużym wyzwaniem było opracowanie skutecznej strategii.
dachbud

Co osiągnęliśmy?

Zoom
400% więcej

odwiedzin z pozycjonowania

Zoom
10-krotny wzrost

liczby zapytań z formularza na stronie

Zoom
5-krotny wzrost

liczby transakcji w wyniku pozyskanych zapytań

Ty też możesz odnieść taki sukces!
Zakres działań

Proces

Działania SEO

Pozycjonowanie szerokie
 • Profilowanie lingwistyczne
 • Optymalizacja strony
 • Pozycjonowanie na dziesiątki fraz związanych z branżą budowlaną

Rozbudowa treści

Content marketing
 • Rozbudowa treści strony w teksty ofertowe
 • Generowanie tematów eksperckich na blog
 • Optymalizacja tekstów zgodnie ze strategią pozycjonowania

Działania CRO

Optymalizacja współczynnika konwersji
 • Budowa funkcjonalnego serwisu www
 • Testy A/B
quote
Nasze doświadczenie, uzyskane dzięki dużej ilości sprzedanych pokryć dachowych, stanowi gwarancję jakości oraz rzetelności wykonywanych usług. Doświadczenie firmy Widoczni, potwierdzone naszą satysfakcją, jest gwarancją budowy silnej pozycji oraz sukcesu w przestrzeni internetowej.
opinie widoczni Dachbud2
Dach-Bud
Dariusz Tomczak, właściciel firmy Dach-Bud

Dach-Bud jest firmą handlowo-produkcyjną, specjalizującą się w sprzedaży pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Istniejąc na rynku od 1994 roku, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz zaufanie Klientów, które wpłynęło na naszą wysoką pozycję w Polsce, oraz jedną najwyższych w Wielkopolsce.

Już ponad dziesięć lat temu zdaliśmy sobie sprawę, jak ważnym rynkiem zbytu oraz kanałem komunikacji z Klientem jest Internet. W roku 1999 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Widoczni, będąc jednocześnie w gronie firm, które jako pierwsze odkryły zalety internetowego marketingu.

W ciągu ponad dziesięciu lat efektywnej współpracy, firma Widoczni zrealizowała dla nas kilka, coraz efektowniejszych odsłon serwisów WWW, idących w ślad za rozwojem technologii oraz internetu. Widoczni, jako jedna z pierwszych firm, rozpoczęli w Google pozycjonowanie kluczowych haseł z branży budowlanej. W naszym przypadku hasła te związane były z dachówkami, dachem oraz akcesoriami dachowymi. W efekcie na wszystkie interesujące nas słowa kluczowe znaleźliśmy się w czołówce wyszukiwarki Google. Zwiększyła się znacząco liczba odwiedzających serwis WWW, co z kolei przełożyło się na coraz większe ilości zapytań ofertowych oraz zamówień.

Branża, w której działamy, jest w dużym stopniu uzależniona od sezonu, dlatego właśnie w sezonie zwiększamy "agresywność" naszej reklamy uzupełniając pozycjonowanie kampanią linków sponsorowanych w Google. To kolejny trafiony pomysł firmy Widoczni.

Nasze doświadczenie, uzyskane dzięki dużej ilości sprzedanych pokryć dachowych, stanowi gwarancję jakości oraz rzetelności wykonywanych usług. Doświadczenie firmy Widoczni, potwierdzone naszą satysfakcją, jest gwarancją budowy silnej pozycji oraz sukcesu w przestrzeni internetowej.