Historia sukcesu
Dach-Bud
Sukces
Dach-Bud - Dystrybutor pokryć dachowych
400% więcej odwiedzin z pozycjonowania
O firmie

Firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Oferuje szeroki asortyment i profesjonalną obsługę na każdym etapie od przedstawienia oferty i fachowe doradztwo po obsługę posprzedażową. Firma zajmuje się także wykonawstwem dachów i produkcją akcesoriów dachowych.

Wyzwania

Dach-Bud jest firmą o zasięgu lokalnym, dlatego wyzwaniem było dotarcie do klientów z Poznania i okolic. Sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie, więc pomiary efektów nie były możliwe w narzędziach, wymagały stałego kontaktu z klientem. Konkurencja na rynku pokryć dachowych jest wysoka, dlatego dużym wyzwaniem było opracowanie skutecznej strategii.

Co osiągneliśmy?
400% więcej
odwiedzin z pozycjonowania
10-krotny wzrost
liczby zapytań z formularza na stronie
5-krotny wzrost
liczby transakcji w wyniku pozyskanych zapytań
Działania
Pozycjonowanie szerokie
  • Profilowanie lingwistyczne
  • Optymalizacja strony
  • Pozycjonowanie na dziesiątki fraz związanych z branżą budowlaną
Content Marketing
  • Rozbudowa treści strony w teksty ofertowe
  • Generowanie tematów eksperckich na blog
  • Optymalizacja tekstów zgodnie ze strategią pozycjonowania
Optymalizacja współczynnika konwersji
  • Budowa funkcjonalnego serwisu www
  • Testy A/B
Referencje
Referencje

Dach-Bud jest firmą handlowo-produkcyjną, specjalizującą się w sprzedaży pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Istniejąc na rynku od 1994 roku, zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz zaufanie Klientów, które wpłynęło na naszą wysoką pozycję w Polsce, oraz jedną najwyższych w Wielkopolsce.

Już ponad dziesięć lat temu zdaliśmy sobie sprawę, jak ważnym rynkiem zbytu oraz kanałem komunikacji z Klientem jest Internet. W roku 1999 rozpoczęliśmy współpracę z firmą Widoczni, będąc jednocześnie w gronie firm, które jako pierwsze odkryły zalety internetowego marketingu.

W ciągu ponad dziesięciu lat efektywnej współpracy, firma Widoczni zrealizowała dla nas kilka, coraz efektowniejszych odsłon serwisów WWW, idących w ślad za rozwojem technologii oraz internetu.
Widoczni, jako jedna z pierwszych firm, rozpoczęli w Google pozycjonowanie kluczowych haseł z branży budowlanej. W naszym przypadku hasła te związane były z dachówkami, dachem oraz akcesoriami dachowymi. W efekcie na wszystkie interesujące nas słowa kluczowe znaleźliśmy się w czołówce wyszukiwarki Google. Zwiększyła się znacząco liczba odwiedzających serwis WWW, co z kolei przełożyło się na coraz większe ilości zapytań ofertowych oraz zamówień.

Branża, w której działamy, jest w dużym stopniu uzależniona od sezonu, dlatego właśnie w sezonie zwiększamy "agresywność" naszej reklamy uzupełniając pozycjonowanie kampanią linków sponsorowanych w Google. To kolejny trafiony pomysł firmy Widoczni.

Nasze doświadczenie, uzyskane dzięki dużej ilości sprzedanych pokryć dachowych, stanowi gwarancję jakości oraz rzetelności wykonywanych usług. Doświadczenie firmy Widoczni, potwierdzone naszą satysfakcją, jest gwarancją budowy silnej pozycji oraz sukcesu w przestrzeni internetowej.

Dariusz Tomczak, właściciel firmy Dach-Bud

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


10% zniżki na umowę SEO/SEM

Skorzystaj z okazji! Tylko do 27.11

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO