Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E line glass okladka

Historie Sukcesu naszych klientów

Wywiad z Pawłem Gawronem z Line Glass

12-krotny wzrost konwersji dzięki pozycjonowaniu w firmie produkcyjnej

Wywiad z Pawłem Gawronem z Line Glass

Zapraszamy Was na kolejny wywiad z cyklu Historie Sukcesu naszych klientów. Tym razem gościmy u Pana Pawła Gawrona z firmy Line Glass. Sprawdźcie, jak dzięki pozycjonowaniu udało nam się rozwinąć biznes Pana Pawła!

 

Historie Sukcesów Klientów

Line Glass & Widoczni - jak wyglądała nasza współpraca na przestrzeni lat?

corner

Zobacz wywiad z Pawłem Gawronem

Czym zajmuje się Line Glass?

Line Glass zajmuje się kompleksowym wykończeniem elementów szklanych, takich jak: daszki szklane, balustrady, biura, zabudowy, lustra, czy kabiny prysznicowe. Obecnie firma pozyskuje klientów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

 

Rok 2016 - początek współpracy

Nasza współpraca rozpoczęła się zupełnie przypadkowo, w 2016 roku. Firma Line Glass szukała w tamtym czasie nowych możliwości rozwoju i pozyskiwania klientów. Kluczowe w nawiązaniu współpracy z Widocznymi, było zapewnienie, że pierwsze efekty będą już widoczne po 3 miesiącach. Dla naszego zespołu było to niemałe wyzwanie, ponieważ średni czas pozycjonowania to ok. pół roku, choć 5 lat temu konkurencja była nieco mniejsza i mogliśmy liczyć na nieco szybsze efekty.

Początkowo skupiliśmy się na pozycjonowaniu lokalnym (Poznań i okolice). Kolejnym działaniem, jakie zaproponowaliśmy było stworzenie nowego serwisu www, dostosowanego do nowoczesnych standardów i dobrze zoptymalizowanego pod SEO. Nowa strona www Line Glass była świetnym przykładem tego, jak przy zachowaniu tego samego ruchu i wdrożeniu zaleceń optymalizacyjnych UX, można znacznie zwiększyć liczbę konwersji.

 

Pierwsze efekty pozycjonowania

Obietnicę udało się dotrzymać. Już po 3 miesiącach naszych działań właściciel Line Glass zauważył znaczący wzrost zapytań, zarówno telefonicznych, jak i mailowych. Warto dodać, że klient w tamtym czasie nie korzystał z żadnych innych działań reklamowych, a więc cały ruch i zainteresowanie ofertą pochodziły z pozycjonowania. 

Pan Paweł szczególne docenia nasze działania, jakie wkładamy w tworzenie bloga poradnikowego nt. produktów Line Glass. Nasi copywriterzy nie mają prostego zadania, ponieważ napisanie artykułu o usługach szklarskich wymaga bardzo fachowej wiedzy i specjalistycznego języka. Jednak dzięki bardzo dobremu kontaktowi z klientem na bieżąco konsultowaliśmy wszelkie wątpliwości.

 

Rozwój firmy Line Glass

Przez cały okres naszej współpracy firma Line Glass 5-krotnie zwiększyła zatrudnienie, a liczba konwersji od 2016 do dziś zwiększyła się 12-krotnie! Dziś Line Glass to cały kompleks hal produkcyjnych, w których wytwarzane są elementy ze szkła. W jednej z nich spotkaliśmy się, aby nakręcić wywiad z panem Pawłem. W tym celu musieliśmy na chwilę wstrzymać produkcję, by móc porozmawiać :) 

 

Dlaczego Widoczni?

Pan Piotr przyznaje, że we współpracy z naszą agencją najbardziej ceni sobie kontakt z opiekunem, systematyczną realizację działań content marketingowych m.in. bloga, a także stałe wsparcie i raportowanie działań. 

Pan Paweł potwierdza, że z perspektywy czasu uważa, że nawiązanie współpracy z Widocznymi było bardzo dobrą decyzją. Mimo, że w 2016 roku, kiedy jego działalność startowała, koszty tej usługi wydawały mu się bardzo duże, dziś dzięki niej może mówić o wielkim rozwoju swojej firmy. 

 

Plany na przyszłość

Głównym celem Line Glass na najbliższe lata jest stworzenie dużej hali produkcyjnej, która pomieści wszystkie maszyny, sprzęty i towary w jednym miejscu. Plan ambitny, jednak Pan Paweł jest przekonany, że dzięki wsparciu Widocznych jest to jak najbardziej realne.

Wizard