Co to jest Google Ads?

autor: Agata Tuszyńska

Google Ads, do niedawna nazywane Google AdWords to płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google. Polega on na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania linków sponsorowanych. Początki tego systemu reklamowe sięgają roku 2000. 

Reklamy Google Ads pojawiają się na szycie ( lub samym dole) wyników wyszukiwania i opatrzone są zielonym boxem z napisem Reklama. 

platne wyniki wyszukiwania

 

Co to sa kampanie Google Ads?

Zobacz wideo

Kampanie Google Ads - za co płacimy?

W płatnych reklamach Google za każde kliknięcie użytkownika w nasz link. Nie wiążą się  tym żadne dodatkowe opłaty. Reklamodawca sam decyduje, jaką kwotę chce przeznaczyć na reklamy. Największą zaletą reklam Google Ads jest natychmiastowy efekt. Maksymalnie kilka dni po uruchomieniu kampanii nasza strona jest widoczna na szycie wyników wyszukiwania na wybrane frazy. 

Więcej informacji na temat narzędzia Google Ads można znaleźć tutaj:  ds.google.com/intl/pl_pl/home/

Nie wiesz, czy potrzebujesz pozycjonowania? Chętnie doradzimy :)
Autor
agata
Agata Tuszyńska

W pracy najbardziej liczą się dla niej efekty. Różnorodność klientów i branż sprawia, że każda kampania jest inna i równie ciekawa. Agata ma na swoim koncie dziesiątki udanych kampanii w różnych branżach od sprzedaży nieruchomości po wyjazdy na kitesurfing, w tym także kampanie zagraniczne. J

W wolnych chwilach stawia na spędzanie czasu z dala od komputera. Długie spacery, wycieczki rowerowe - to stałe elementy jej każdego dnia. Mało kto wie, że Agata jest też świetna w pieczeniu ciast.

Zobacz więcej o autorze

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO