Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Customer Success

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Amelia Słodzińska

In 2C 21px RAmelia Słodzińska na LinkedIn

Amelia myśli przyszłościowo, dlatego po 12 latach w sieci Empik zdecydowała się obrać nową ścieżkę kariery i dołączyła do zespołu Customer Success w naszej agencji. Jej umiejętności obejmują zdolności analityczne, dobrą organizację i dbałość o detale, z czego korzystają zarówno klienci, jak i zespół, z którym współpracuje Amelia.

Posiada certyfikaty z zakresu Design Thinking, MS Excel, SEO oraz Google Umiejętności Jutra. Trzyma rękę na pulsie, żeby być na bieżąco z trendami w branży i systematycznie poszerza swoje możliwości zawodowe. Ukończyła również studia licencjackie na kierunku politologia ze specjalizacją marketing polityczny na Uniwersytecie Zielonogórskim, a następnie kontynuowała studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Co Amelia najbardziej ceni w agencji? Ogromną życzliwość i chęć pomocy ze strony innych osób – jest to wsparcie na poziomie „wow”. W codziennej pracy najbardziej lubi możliwość kontaktu z całym wachlarzem ludzkich osobowości oraz dostęp do ciekawostek z różnych branż naszych klientów.

W wolnych chwilach Amelia zagłębia się w historię Wielkiej Brytanii – fascynuje ją bogate dziedzictwo tego kraju. Jeśli nie zdobywa żadnej szkockiej, średniowiecznej warowni, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że przebywa gdzieś w Karkonoszach. Są bezpieczną przystanią Amelii i miejscem, gdzie znajduje spokój i wytchnienie. Jest również wielką pasjonatką klocków LEGO i wszystkiego, co duńskie!

amelia slodzinska strona2
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.