Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Pozycjonowania

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Bartosz Matuszek

In 2C 21px RBartosz Matuszek na LinkedIn

 

Bartosz powiększył dział Pozycjonowania o dodatkową porcję pasji i ambicji. Jest typem człowieka, który widzi problem i działa, w pełni angażuje się w rozwiązanie. Ma za sobą rozbudowane szkolenie na specjalistę SEO od Coders Lab.

Co doprowadziło Bartka do branży SEO? Kilka lat temu prowadząc stronę internetową, zauważył jednak niską liczbę odsłon i zaczął coraz głębiej wchodzić w temat. Tak rozpoczęła się przygoda z pozycjonowaniem, którą kontynuuje z agencją Widoczni. W naszej firmie ceni sobie ciągły rozwój i wiedzę przekazywaną przez Team Leaderów, ale również przez współpracowników. To napędza Bartka do działania!

W wolnym czasie interesuje się perfumami, aktualna kolekcja Bartka ma już blisko 60 zapachów. Z zapałem działa w temacie obuwniczym, skupia się głównie na sneakersach. Zajmował się ściąganiem butów specjalnie z USA, aby przeprowadzać na nich renowację i puszczać dalej w świat. Tutaj również może pochwalić się kolekcją 20 par. Bartka odprężają górskie wędrówki. Ostatnio udało mu się pokonać pieszo 356 km po górach, zdobyć złotą koronę beskidu śląskiego i rozpocząć koronę beskidu żywieckiego.

bartosz matuszek strona
EmployeePage