Dołącz do zespołu Widoczni!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 111

Dział Optymalizacji Konwersji

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Daniel Chruściński

Daniel Chruściński na LinkedIn

Pełnomocnik zarządu ds. jakości/menadżer działu optymalizacji konwersji z wieloletnim doświadczeniem zarówno w marketingu internetowym, jak i w pracy z klientem. Zdobył wszystkie certyfikaty Google: Google Ads Video Certification, Shopping Ads Certification, Google Ads Search Certification, Google Ads Display Certification, Google Ads Measurement Certification oraz certyfikat Google Analytics. Ukończył szereg kursów z zakresu marketingu internetowego, m.in. kursy organizowane przez Google dla specjalistów z Polski i Europy. Uczestniczył w oficjalnej konferencji Google dla największych agencji Google Ads na Europę środkowo-wschodnią w Rydze.

W pracy Daniel kieruje się maksymą “Nie mogłem się doczekać na sukces, więc ruszyłem naprzód bez niego” (Jonathan Winters). Cieszą go wyzwania i ciągła walka o coraz lepsze efekty, a w obliczu porażki wyciąga wnioski, otrzepuje kurz i idzie dalej do przodu. Kładzie duży nacisk na sprawną komunikację i dobry kontakt z klientami. Swoje doświadczenie zdobywał realizując kampanie z niemal każdej branży, dla firm o różnej skali działania.

Kilkanaście lat trenował badmintona za co uzyskał medal jako junior, dziś nadal uwielbia sporty z rakietą i chętnie gra. Daniel to również meloman i bardzo chętnie gra jako dj na imprezach.

daniel chruscinski
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej