Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 12

Dział Content Marketingu

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Dominika Żmudka

Dominika Żmudka na LinkedIn

Dominika to specjalistka ds. content marketingu, która wierzy, że dobry research to podstawa wartościowej treści. Praca w agencji otworzyła przed nią zupełnie nowe możliwości zawodowe i stworzyła okazję do pisania na tematy, którymi nie była wcześniej zainteresowana. Nie boi się kolejnych wyzwań i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków.

Obroniła tytuł licencjata na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Jednak w tym momencie postanowiła nieco zmienić ścieżkę kariery. Ukończyła między innymi kurs w Akademii Copywritingu. Ciągle zdobywa wiedzę, na bieżąco śledząc nowe trendy oraz literaturę branżową. Praca w Widocznych daje jej ogromną satysfakcję, a zyski klientów, osiągane dzięki treściom, są dla niej powodem do dumy.

Interesuje się biznesem, psychologią oraz marketingiem. W wolnych chwilach angażuje się w prace z młodzieżą w lokalnej społeczności. Jej ogromną pasją są rośliny owadożerne, których kolekcje systematycznie powiększa. Kiedy nie pracuje, podróżuje pociągami po Polsce, poznając nowych ludzi i odwiedzając ciekawe miejsca.

Dominika Zmudka v2
EmployeePage