Podpisz z nami umowę w ciągu 2. tygodni od otrzymania oferty i otrzymaj 25% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 trawa bez ciec

Dział Content Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Katarzyna Walczyk

Katarzyna Walczyk na LinkedIn

Copywriterka z wieloletnim doświadczeniem. W swoim portfolio ma zarówno duże projekty dla zagranicznych korporacji, jak i mniejsze, ale równie satysfakcjonujące — dla lokalnych marek. Przed podjęciem decyzji o zmianie zawodu przez 10 lat zdobywała praktyczne doświadczenie w branży finansowej, pracując w centrali jednego z polskich banków. Miała również okazję współpracować z jedną ze znanych polskich fundacji promujących karmienie piersią.

Specjalizuje się w artykułach o tematyce medycznej, IT i z racji wykonywanego wcześniej zawodu — finansów. W pracy zawodowej ceni przede wszystkim elastyczność i swobodę w podejmowaniu decyzji. Praca w Widocznych nauczyła ją innego, lepszego spojrzenia na pracę zespołową.

Prywatnie — mama dwójki dzieci, wielbicielka ciężkich brzmień, polskiej poezji i gier komputerowych, na które niestety nie znajduje już tak wiele czasu, jak dawniej.

katarzyna walczyk www
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej