Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni new 2022 v2

Dział pozycjonowania

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Sara Wciorka

In 2C 21px RSara Wciorka na LinkedIn

Starsza specjalistka ds. pozycjonowania oraz koordynatorka zespołu, która od wielu lat interesuje się branżą. Przeszła gruntowne przeszkolenie w zakresie pozycjonowania. Każdy dzień to dla niej nowe wyzwania, które chętnie podejmuje. 

W swojej pracy najbardziej lubi różnorodność tematów, z którymi ma na co dzień do czynienia – często dowiaduje się ciekawostek z branż, z którymi możliwe, że nie miałaby styczności, gdyby nie praca w agencji.

Prywatnie interesuje się historią i kulturą Dalekiego Wschodu, lubi czytać kryminały i oglądać seriale wszelkiej maści.

sara wciorka

Co robiłaś, zanim zajęłaś się pozycjonowaniem?

Od dzieciństwa byłam zafascynowana światem dziennikarstwa i mediów. Często przeprowadzałam „wywiady” z moimi przyjaciółmi, zapisując nasze rozmowy na komórkowym dyktafonie. Lubiłam rozmawiać, obserwować i spisywać swoje spostrzeżenia. To zamiłowanie towarzyszyło mi także w liceum, co wpłynęło zresztą na mój wybór kierunku studiów – postawiłam na dziennikarstwo i komunikację społeczną.

Jednak rzeczywistość pracy dziennikarskiej była inna niż dziecinne marzenia i już na drugim roku studiów zrozumiałam, że tradycyjne media nie są dla mnie przyszłością. Mimo to nie zrezygnowałam z pasji i ukończyłam studia. Wybrałam jednak specjalizację związaną z nowymi mediami, które bardziej mnie zainteresowały. Świat internetu, marketingu online – to była przestrzeń, w której chciałam się rozwijać.

Jak wyglądał Twój rozwój w Widocznych?

Tak właśnie trafiłam do Widocznych. Był to zresztą mój pierwszy krok w profesjonalnym świecie digital marketingu. Przez pół roku pracowałam zadaniowo jako asystentka działu – realizowałam zadania od starszych specjalistów, dużo się uczyłam i zdobywałam doświadczenie. Po tym czasie dostałam propozycję awansu i pełnoprawnego dołączenia do zespołu SEO. Przez kolejne prawie dwa lata rozwijałam się jako specjalistka i zdobywałam umiejętności niezbędne do samodzielnego zarządzania projektami.

Jak oceniasz swój rozwój w agencji?

Pół roku temu pojawiła się dla mnie nowa szansa – objęcia roli koordynatorki zespołu specjalistów. To stanowisko stawia mnie przed największymi wyzwaniami w mojej dotychczasowej karierze, ale również daje ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy. Pracując z fantastycznymi specjalistami, nie tylko nadal rozwijam się jako specjalistka, lecz także w zupełnie nowej dla mnie roli jako liderka teamu. Mam również sposobność rozwijać umiejętności związane z komunikacyjnym aspektem mojej edukacji, co do dzisiaj jest moim ogromnym zainteresowaniem.

Patrząc wstecz, z uśmiechem na twarzy wspominam te trzy lata spędzone w Widocznych. Każdy krok w mojej karierze był zdecydowanie krokiem naprzód, przybliżającym mnie do realizacji moich zawodowych aspiracji i wierzę, że to dopiero początek. ;)

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Sary? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji Widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!