Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 88

Dział Performance Marketingu

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Wojciech Leder

Wojciech Leder na LinkedIn

Dzisiaj Wojtek zarządza zespołem performance marketingu jako jego menadżer, ale w agencji pełnił również funkcję menadżera działów obsługi klienta i sprzedaży, oraz koordynował kluczowe dla firmy projekty dla takich marek jak Protan Elmark, Sanpol, Nickel Development, Monday Development Volkswagen czy też Saint-Gobain. Jako specjalista, a później menadżer działu sprzedaży odpowiadał za proces sprzedaży (od tworzenia oferty, poprzez udział w przetargach, kontrolę sprzedaży, aż do podjęcia współpracy). Zarządzał też działem obsługi klienta.

Tym, co Wojtek ceni w agencji szczególnie, są satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz warunki do rozwoju zawodowego. To również świetni ludzie, z którymi szybko się zaprzyjaźnił. Najlepsze perspektywy poszerzania kompetencji i wykorzystywania ich w praktyce sprawiły z kolei, że Wojtek powrócił do agencji po 2 latach przerwy i pracy w marketingu po stronie klienta. Dzięki temu doświadczeniu potrafi się postawić w każdej z ról i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania.

Po pracy Wojtek stara się być na bieżąco z popularnymi streamingami – uwielbia dobre filmy i seriale, szczególnie kryminały, thrillery i sci-fi. Jeśli tylko jest to możliwe, przygotowuje coś pysznego do jedzenia na czas seansu. Baterie ładuje w towarzystwie przyrody i rodziny. Co roku zresztą z niecierpliwością wyczekuje sezonu grzybowego. Oprócz tego od zakończenia czynnej kariery sportowej chętnie gra w drużynie widocznych w piłkę nożną, w sezonie jeździ na snowboardzie i nartach, a ostatnio wkręcił się w wakeboarding.

wojtek leder widoczni
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.