Jak robić lepsze reklamy na LinkedIn? 8 sprytnych sztuczek

8 sprytnych sztuczek w optymalizacji reklamy na LinkedIn
Spis treści

• Dlaczego warto optymalizować reklamy na LinkedIn?

• Jak optymalizować reklamy na LinkedIn? 8 sprytnych sztuczek

• Zdefiniuj i regularnie aktualizuj swoją grupę docelową

• Twórz wyróżniające reklamy na LinkedIn

• Testuj, testuj i.. jeszcze raz testuj

• Skorzystaj z opcji targetowania LinkedIn

• Skorzystaj ze śledzenia konwersji LinkedIn

• Uruchom kampanię remarketingową na LinkedIn

• Zoptymalizuj reklamy pod kątem urządzeń mobilnych

• Popracuj nad stroną docelową

• Podsumowanie

Szukasz sposobu na zbudowanie solidnej pozycji swojej firmy w świecie biznesu i poszerzenie bazy kontaktów oraz klientów B2B? Wykorzystaj potencjał reklamy na LinkedIn. Platforma ta zyskuje coraz większą popularność jako skuteczne narzędzie do dotarcia do profesjonalistów i przedsiębiorców na całym świecie. Jednak sam fakt posiadania konta na LinkedIn i uruchomienia kampanii reklamowej nie gwarantuje natychmiastowego sukcesu. Dlatego też w poniższym artykule znajdziesz 8 sprytnych sztuczek, które pozwolą Ci lepiej zoptymalizować działania reklamowe na LinkedIn.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Dlaczego warto optymalizować reklamy na LinkedIn?

Optymalizacja reklam na LinkedIn to kluczowy element skutecznej strategii marketingowej. Istnieje wiele powodów, dla których warto poświęcić czas i wysiłek na optymalizację kampanii reklamowych na tej platformie. Dlaczego warto zadbać o optymalizację reklam na LinkedIn? Przede wszystkim ze względu na:

 • Precyzyjne targetowanie - LinkedIn oferuje unikalne możliwości dotarcia do specyficznych grup zawodowych i branżowych. Dzięki temu, możesz skierować swoje reklamy do konkretnych osób, które są istotne dla Twojej firmy i mają większe szanse na zainteresowanie się Twoją ofertą. Optymalizacja pozwoli Ci jeszcze lepiej dopasować treści reklam do potrzeb i preferencji tej specyficznej grupy odbiorców.
 • Zwiększenie konwersji - optymalizacja reklam na LinkedIn pozwala zoptymalizować elementy takie jak nagłówki, treść, obrazki czy CTA, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i skłonić ich do podjęcia pożądanej akcji. Poprzez tworzenie bardziej przekonujących reklam, możesz zwiększyć wskaźniki konwersji, co ma bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.
 • Podnoszenie świadomości marki - LinkedIn to platforma skoncentrowana na zawodowych relacjach. Dlatego reklamy na tej platformie mogą pomóc w budowaniu i podnoszeniu świadomości marki wśród profesjonalistów i decydentów biznesowych. Poprzez optymalizację treści reklamowej, dostosowanie jej do wartości i unikalnej oferty Twojej marki, możesz wyróżnić się spośród konkurencji i budować silną obecność marki.
 • Lepszy zwrot z inwestycji (ROI) - skuteczna optymalizacja reklam na LinkedIn prowadzi do lepszych wyników i efektywniejszego wykorzystania budżetu reklamowego. Poprzez analizę danych, testowanie różnych wariantów reklam oraz monitorowanie wyników, możesz zoptymalizować swoje kampanie, eliminując mniej skuteczne elementy i koncentrując się na tym, co przynosi najlepsze rezultaty. To pozwoli Ci osiągnąć większy zwrot z inwestycji w reklamy na LinkedIn.


Jak optymalizować reklamy na LinkedIn? 8 sprytnych sztuczek

Zobacz 8 skutecznych sposobów na optymalizację reklam na LinkedIn, które pozwolą na wzrost przychodów.


1. Zdefiniuj i regularnie aktualizuj swoją grupę docelową

Posiadanie dobrze zdefiniowanej grupy docelowej to podstawa tworzenia reklam, które będą faktycznie działać i rezonować z odbiorcami. Jak dobrze określić grupę docelową?

 • Zidentyfikuj docelowy rynek - zastanów się, dla kogo jest Twój produkt lub usługa, kto może chcieć z nich skorzystać i dlaczego. Weź pod uwagę takie czynniki, jak wiek, lokalizację czy stanowisko, ale również zainteresowania, branże czy umiejętności, które są najbardziej istotne dla Twojej oferty. Pamiętaj, że im więcej danych pozyskasz, tym lepsze reklamy na LinkedIn przygotujesz.
 • Stwórz persony kupujących - czyli profile swoich idealnych klientów.
 • Przeanalizuj swoją bazę klientów - zrozum, kto już teraz korzysta z Twoich produktów lub inwestuje w Twoje usługi, jak to robi i dlaczego.
 • Rozważ swoją propozycję wartości - określ, co unikatowego jest w Twoim produkcie lub usłudze, co może przekonać odbiorców do inwestycji.
 • Nie zapominaj o regularnej aktualizacji informacji o grupie docelowej, by Twój przekaz reklamowy był wciąż aktualny i dobrze dopasowany do potrzeb i oczekiwań odbiorców.


2. Twórz wyróżniające reklamy na LinkedIn

W morzu informacji na LinkedIn oraz treści tworzonych przez właścicieli firm, rekruterów i osoby na stanowiskach menadżerskich Twoja treści mogą umknąć odbiorcom. Dlatego też jedną ze strategii, którą powinieneś zastosować, jest tworzenie naprawdę świetnych, wyróżniających się reklam. Jak to jednak zrobić?

 • Użyj elastycznego projektu: upewnij się, że Twoja reklama wygląda dobrze zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. LinkedIn oferuje elastyczne formaty reklam, które automatycznie dopasowują się do rozmiaru ekranu, dzięki czemu Twoja reklama będzie wyglądać świetnie niezależnie od tego, jak jest wyświetlana.
 • Używaj przyciągających wzrok elementów wizualnych - są one ważną częścią każdej reklamy, a są szczególnie ważne na urządzeniach mobilnych.
  Zadbaj o treść reklamy - powinna być krótka i skoncentrowana na korzyściach usługi lub produktu.
 • Upewnij się, że reklama jest łatwa do odczytania - używaj wyraźnej, łatwej do odczytania czcionki i upewnij się, że kontrast między tekstem a tłem jest wystarczający.
 • Nie zapomnij regularnie sprawdzać i optymalizować nagłówków i elementów wizualnych, aby upewnić się, że skutecznie generują konwersje.


3. Testuj, testuj i.. jeszcze raz testuj

Testowanie różnych odmian reklam pozwala podejmować decyzje na podstawie danych i optymalizować skuteczność reklam LinkedIn. Jakie elementy reklamy LinkedIn Ads powinieneś podejmować regularnym testom A/B?

 • Tekst reklamy - spróbuj przetestować różne wersje treści reklamy, aby zobaczyć, które z nich najbardziej przemawiają do odbiorców. Możesz przetestować różne nagłówki, teksty reklam i wezwania do działania, aby zobaczyć, które z nich są najskuteczniejsze.
 • Elementy wizualne - przetestuj różne obrazy lub filmy, aby zobaczyć, które z nich są najskuteczniejsze. Możesz także eksperymentować z różnymi rozmiarami obrazu i współczynnikami proporcji, aby zobaczyć, które z nich działają najlepiej.
 • Kierowanie - przetestuj różne opcje kierowania, takie jak stanowiska, branże lub lokalizacje, aby zobaczyć, które najlepiej sprawdzają się w przypadku Twojej firmy.
 • Wielkość grupy odbiorców: możesz też przetestować różne wielkości grup odbiorców, aby sprawdzić, czy kierowanie na mniejszą, bardziej szczegółową grupę odbiorców jest skuteczniejsze niż kierowanie na większą, bardziej ogólną.
 • Format reklamy - LinkedIn oferuje różne formaty reklam, w tym treści sponsorowane, sponsorowane wiadomości InMail, reklamy displayowe i wydarzenia sponsorowane. Ważne jest, aby przetestować różne formaty, aby zobaczyć, który z nich najlepiej sprawdza się w przypadku Twojej firmy.

Ważne jest także, aby regularnie przeglądać i analizować wyniki odmian reklam, aby identyfikować obszary wymagające ulepszeń, i nie zapominać o ciągłej optymalizacji reklam, aby zmaksymalizować swoje szanse.

Sprawdź także:


4. Skorzystaj z opcji targetowania LinkedIn

Skorzystanie z opcji targetowania LinkedIn to kluczowy krok w optymalizacji reklam na tej platformie. LinkedIn oferuje zaawansowane narzędzia, które umożliwiają precyzyjne dotarcie do wybranej grupy docelowej. Jak wykorzystać opcje targetowania LinkedIn?
Demograficzne targetowanie - LinkedIn pozwala na targetowanie reklam na podstawie różnych czynników demograficznych, takich jak wiek, płeć, lokalizacja czy język. Możesz dostosować reklamy do konkretnych grup wiekowych, regionów geograficznych lub języków, aby skierować swoje przekazy do odpowiednich odbiorców.

 • Stanowiska i branże - jedną z najmocniejszych cech LinkedIn jest możliwość targetowania reklam na podstawie stanowisk zawodowych i branż. Możesz precyzyjnie skierować reklamy do osób na konkretnych stanowiskach, takich jak menedżerowie, specjaliści HR czy dyrektorzy sprzedaży. Ponadto, możesz wybrać branże, które są kluczowe dla Twojej oferty, aby dotrzeć do profesjonalistów związanych z daną dziedziną.
 • Umiejętności i edukacja - LinkedIn umożliwia targetowanie reklam na podstawie umiejętności i poziomu edukacji użytkowników. Możesz skierować reklamy do osób posiadających konkretne umiejętności, które są istotne dla Twojej branży lub oferty. Dodatkowo, możesz dotrzeć do osób o określonym poziomie wykształcenia, takim jak studenci, absolwenci czy osoby z tytułem magistra.
 • Grupy i obserwowanie stron - platforma oferuje opcję targetowania reklam na podstawie członkostwa w grupach i obserwowania konkretnych stron. Możesz skierować reklamy do użytkowników, którzy są członkami grup zawodowych związanych z Twoją branżą lub obserwują strony firm konkurencyjnych. To daje Ci możliwość dotarcia do osób, które są już zainteresowane tematyką Twojej oferty.
 • Wielkość firmy - możesz kierować reklamy na firmy o określonej wielkości, takie jak małe firmy lub duże przedsiębiorstwa. Może to być przydatne, jeśli Twój produkt lub usługa jest bardziej odpowiednia dla firmy określonej wielkości.
 • Lokalizacja - możesz kierować reklamy na określone lokalizacje, takie jak określone miasto lub kraj. Jest to przydatne dla tych, których produkt lub usługa jest dostępna tylko w określonych obszarach lub jeśli próbujesz dotrzeć do lokalnych odbiorców.

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


5. Skorzystaj ze śledzenia konwersji LinkedIn

Wykorzystanie śledzenia konwersji LinkedIn jest istotnym elementem optymalizacji reklam na tej platformie. Daje możliwość monitorowania i mierzenia efektywności swoich kampanii reklamowych. Jak prawidłowo wdrożyć śledzenie konwersji w LinkedIn Ads?

 • Utwórz kampanię reklamową - na początku musisz utworzyć kampanię reklamową na LinkedIn. Możesz to zrobić w panelu reklamowym LinkedIn Campaign Manager.
 • Wybierz cel konwersji - podczas tworzenia kampanii będziesz musiał wybrać cel konwersji, który chcesz śledzić. Może to być na przykład zakup, rejestracja, pobranie materiałów lub inna konkretna akcja, która ma wartość dla Twojej firmy.
 • Skonfiguruj tag konwersji - LinkedIn oferuje specjalny tag konwersji, który musisz umieścić na stronie docelowej, aby móc śledzić konwersje. Możesz skonfigurować ten tag, wybierając odpowiedni cel konwersji, nazwę tagu oraz typ konwersji, tak aby pasował do celu, który chcesz śledzić.
 • Dodaj tag konwersji na stronie - po skonfigurowaniu tagu konwersji otrzymasz fragment kodu, który musisz wkleić na stronie docelowej. Najlepiej umieścić ten fragment kodu na stronie, na której następuje zamknięcie konwersji, na przykład na stronie potwierdzenia zakupu lub dziękujemy za rejestrację.
 • Zweryfikuj tag konwersji - po wklejeniu kodu na stronie docelowej, zaleca się przeprowadzenie weryfikacji, czy tag konwersji działa prawidłowo. LinkedIn oferuje narzędzie do weryfikacji, które pozwala sprawdzić, czy tag jest poprawnie zainstalowany i czy jest w stanie śledzić konwersje.
 • Monitoruj konwersje - po skonfigurowaniu tagu konwersji i umieszczeniu go na stronie docelowej LinkedIn będzie śledził konwersje i dostarczał dane o ich liczbie i wartości w panelu reklamowym Campaign Manager. Będziesz mógł monitorować i analizować wyniki kampanii, śledzić koszty konwersji i dostosowywać swoje działania w celu optymalizacji rezultatów.

Poznaj narzędzie Google Tag Manager.


6. Uruchom kampanię remarketingową na LinkedIn

Wykorzystanie remarketingu na LinkedIn to skuteczna strategia optymalizacji reklam, która pozwala dotrzeć do osób, które już miały kontakt z Twoją marką lub odwiedziły Twoją stronę internetową. Dzięki remarketingowi możesz skierować spersonalizowane reklamy do tych użytkowników, co zwiększa szanse na konwersję. Oto kilka wskazówek, jak skutecznie wykorzystać remarketing na LinkedIn:

 • Pierwszym krokiem jest utworzenie listy remarketingowej na LinkedIn. Możesz to zrobić na podstawie różnych kryteriów, takich jak odwiedzanie Twojej strony internetowej, interakcje z Twoimi reklamami, zaangażowanie na LinkedIn czy kontakty z Twoją firmą. Listy remarketingowe pozwalają precyzyjnie określić grupę odbiorców, do których chcesz kierować reklamy.
 • Skorzystaj z remarketingu, aby dostarczać spersonalizowane treści reklamowe. Możesz dostosować komunikaty i oferty, które są najbardziej atrakcyjne dla użytkowników, którzy mieli już wcześniej kontakt z Twoją marką. Wykorzystaj wiedzę na temat ich preferencji i zachowań, aby dostarczyć im treści, które są dla nich najbardziej relewantne.
 • Ustal odpowiednią częstotliwość wyświetlania. Chcesz być widoczny dla użytkowników, ale jednocześnie uniknąć zbyt natrętnego lub uciążliwego przesłania. Dostosuj częstotliwość wyświetlania reklam, aby utrzymać zainteresowanie odbiorców i nie zniechęcić ich.
 • Segmentacja list remarketingowych to kolejny krok, który warto podjąć. Możesz podzielić swoje listy remarketingowe na bardziej szczegółowe grupy odbiorców na podstawie różnych czynników, takich jak etap w lejku sprzedażowym, zainteresowania czy dane demograficzne. Segmentacja pozwala dostarczyć bardziej precyzyjne i spersonalizowane reklamy.
 • W przypadku kampanii remarketingowych, w których celem jest konwersja, wyklucz zdarzenia konwersji, które już zostały zrealizowane. Dzięki temu unikniesz wyświetlania reklam osobom, które już podjęły pożądaną akcję, co pozwoli zoptymalizować wydatki na reklamy.
 • Regularnie monitoruj wyniki kampanii remarketingowych na LinkedIn i dostosuj swoją strategię w oparciu o zebrane dane. Analizuj wskaźniki, takie jak wskaźnik klikalności (CTR), koszt na kliknięcie (CPC) czy wskaźnik konwersji. Optymalizuj treści reklam, oferty i segmentację, aby stale poprawiać wyniki i efektywność kampanii remarketingowych.

Zobacz również:

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


7. Zoptymalizuj reklamy pod kątem urządzeń mobilnych

Nie ma skutecznej reklamy na LinkedIn, która nie byłaby zoptymalizowana pod kątem mobilnym. Wielu użytkowników korzysta z platformy za pośrednictwem swoich smartfonów, dlatego jeden to niezbędny element optymalizacji kampanii w LinkedIn Ads. W jaki sposób dostosować reklamy na LinkedIn do mobile?

 • Zadbaj o responsywny design - upewnij się, że reklamy są responsywne i wyglądają dobrze na różnych urządzeniach mobilnych. Dostosuj rozmiar i układ reklam tak, aby dobrze wyglądały na mniejszych ekranach. Upewnij się również, że treść reklamy jest czytelna i łatwa do zrozumienia na urządzeniach mobilnych.
 • Dodaj krótkie i przyciągające treści - ze względu na ograniczoną przestrzeń na ekranach mobilnych treści reklam powinny być krótkie, zwięzłe i przyciągające uwagę. Skup się na najważniejszych informacjach i przekazuj swoje przesłanie w sposób klarowny i skuteczny.
 • Dodaj jasne i widoczne "Call-to-Action" w swoich reklamach, które zachęcą użytkowników do kliknięcia i podjęcia pożądanej akcji. Upewnij się, że "Call-to-Action" jest łatwo klikalny na urządzeniach mobilnych i prowadzi użytkowników do odpowiedniej strony docelowej.
 • Pamiętaj o szybkości ładowania strony - sprawdź, czy strona docelowa reklamy jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych i szybko się ładuje. Użytkownicy mobilni oczekują szybkiego i płynnego doświadczenia, dlatego ważne jest, aby strona była lekka i działała sprawnie na różnych urządzeniach.
 • Testuj różne formaty reklam - LinkedIn oferuje różne formaty reklam, które można dostosować do urządzeń mobilnych, takie jak reklamy na pełnym ekranie, reklamy w postaci karuzeli czy reklamy wideo. Przetestuj różne formaty, aby zobaczyć, które najlepiej działają na urządzeniach mobilnych i przynoszą najlepsze rezultaty.
 • Monitoruj wyniki - Śledź wyniki kampanii pod kątem urządzeń mobilnych, takie jak wskaźnik klikalności (CTR), koszt na kliknięcie (CPC) czy wskaźnik konwersji na urządzeniach mobilnych. Analizuj te dane i dostosuj swoje kampanie w oparciu o wyniki, aby maksymalizować skuteczność reklam na urządzeniach mobilnych.

Dowiedz się więcej o optymalizacji mobilnej:


8. Popracuj nad stroną docelową

Niezależnie od tego, czy promujesz produkt, usługę czy chcesz generować leady, ważne jest, aby strona docelowa była zoptymalizowana pod kątem konwersji. Oto kilka wskazówek, jak optymalizować swoją stronę docelową w reklamie na LinkedIn:

 • Dodaj jasne i atrakcyjne przesłanie - upewnij się, że przesłanie na Twojej stronie docelowej jest jasne, zrozumiałe i atrakcyjne dla użytkowników. Skup się na korzyściach, które oferujesz i wyraźnie przedstaw, dlaczego warto skorzystać z Twojej oferty. Wykorzystaj mocne nagłówki, treści wypunktowane i grafiki, aby przyciągnąć uwagę i zachęcić do dalszego czytania.
 • Umieść wyraziste i widoczne CTA na swojej stronie docelowej. CTA powinno zachęcać użytkowników do podjęcia pożądanej akcji, takiej jak zakup, rejestracja czy pobranie materiałów. Upewnij się, że CTA jest łatwo zauważalne, czytelne i łatwe do kliknięcia.
 • Popraw czas ładowania strony - użytkownicy oczekują szybkich i responsywnych stron. Upewnij się, że Twoja strona docelowa ładuje się szybko, zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Zoptymalizuj rozmiar obrazów, zminimalizuj liczbę żądań HTTP i upewnij się, że kod strony jest zoptymalizowany.
 • Stwórz responsywny design, aby strona dobrze wyglądała i działała na różnych urządzeniach, takich jak telefony komórkowe i tablety. Upewnij się, że treści, obrazy i formularze są dostosowane do mniejszych ekranów i łatwe w nawigacji.
 • Pamiętaj, aby strona docelowa była spójna z reklamą, która na nią prowadzi. Zachowaj spójność wizualną, przesłanie i ofertę, aby użytkownicy mieli pewność, że trafili na odpowiednią stronę po kliknięciu w Twoją reklamę.
 • Testuj i mierz wyniki - przeprowadzaj testy A/B na swojej stronie docelowej, aby sprawdzić, które elementy i zmiany przynoszą najlepsze rezultaty. Mierz i analizuj wyniki, takie jak wskaźniki konwersji, średni czas spędzony na stronie czy wskaźnik odrzuceń, aby dokonywać optymalizacji i poprawiać efektywność strony docelowej.


8 sprytnych sztuczek optymalizacji reklamy na LinkedIn. Podsumowanie

Optymalizacja reklam na LinkedIn to kluczowy czynnik wpływający na skuteczność kampanii i osiąganie zamierzonych celów. Korzystając z przedstawionych w artykule sprytnych sztuczek, możesz zoptymalizować swoje reklamy i zwiększyć ich skuteczność. Pamiętaj, że każda kampania reklamowa wymaga ciągłego monitorowania i optymalizacji. Analizuj wyniki, testuj różne strategie i dostosowuj swoje działania w oparciu o zebrane dane. Pamiętaj również o ciągłym śledzeniu zmian i nowych możliwości oferowanych przez LinkedIn Ads, aby utrzymać się na czele konkurencji.

Jak mogę dopasować grupę docelową na LinkedIn?
Down arrow

Dopasowanie grupy docelowej na LinkedIn jest kluczowe dla skutecznej reklamy. Aby to zrobić, możesz skorzystać z opcji targetowania według danych demograficznych, takich jak lokalizacja, wiek, płeć, stanowisko czy branża. Możesz również skorzystać z opcji targetowania opartego na zainteresowaniach i zachowaniach użytkowników. Ważne jest, aby dokładnie zdefiniować swoją grupę docelową i dostosować treści reklam do ich potrzeb i preferencji.

Jak skonfigurować śledzenie konwersji na LinkedIn?
Down arrow

Aby skonfigurować śledzenie konwersji na LinkedIn, musisz zainstalować kod śledzenia konwersji na swojej stronie internetowej. Po zainstalowaniu kodu będziesz w stanie śledzić różne akcje użytkowników, takie jak zakupy, rejestracje, pobranie plików czy wypełnienie formularzy. Możesz również skonfigurować śledzenie konwersji na podstawie wydarzeń, takich jak kliknięcia w linki lub odtworzenie filmu. Dzięki śledzeniu konwersji będziesz mógł dokładnie monitorować skuteczność swoich reklam i zoptymalizować swoje kampanie.

Jak skorzystać z remarketingu na LinkedIn?
Down arrow

Aby skorzystać z remarketingu na LinkedIn, musisz najpierw utworzyć listy remarketingowe na podstawie różnych kryteriów, takich jak odwiedzanie Twojej strony internetowej, interakcje z Twoimi reklamami czy kontakty z Twoją firmą. Następnie możesz skierować spersonalizowane reklamy do tych użytkowników, którzy znajdują się na Twoich listach remarketingowych. Dostosuj treści reklam do wcześniejszych interakcji użytkowników i dostarcz im bardziej dopasowane komunikaty. Remarketing na LinkedIn pozwala na skuteczne dotarcie do użytkowników, którzy już mieli kontakt z Twoją marką, zwiększając szanse na konwersję i wzmacniając relacje z potencjalnymi klientami.

 


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Choć zawodową karierę zaczynała od pracy dziennikarki sportowej, dziś w agencji widoczni z powodzeniem tworzy merytoryczne artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads. Odbyła szkolenia “Google Analytics dla początkujących” oraz “Podstawy marketingu internetowego”. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając polskie i zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Google). Sprawnie posługuje się nie tylko słowem pisanym – do tworzenia treści wykorzystuje takie narzędzia jak SurferSEO, SENUTO, Ahrefs czy SEMSTORM.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak robić lepsze reklamy na LinkedIn? 8 sprytnych sztuczek

Średnia ocen użytkowników4.98 na podstawie 132 głosów

UDOSTĘPNIJ