Jak promować sklep w Instagram Ads? 9 sprawdzonych wskazówek

Jak promowac sklep w Instagram Ads
Spis treści

• Dlaczego warto promować swój sklep na Instagramie?

• Jakie są rodzaje reklam w Instagram Ads dla sklepów?

• 9 porad jak reklamować sklep na Instagramie

• 1. Wybierz cel kampanii

• 2. Wybierz rodzaj reklamy

• 3. Skorzystaj z „Zakupów na Instagramie”

• 4. Kieruj reklamy na odpowiednich odbiorców

• 5. Promuj istniejące już posty

• 6. Wykorzystuj hashtagi

• 7. Angażuj się w relacje z odbiorcami

• 8. Wybierz odpowiedni czas na wyświetlanie reklam

• Analizuj wyniki kampanii reklamowych

• Podsumowanie

Kiedy media społecznościowe stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, wykorzystanie ich potencjału w promocji biznesu stało się częścią wielu strategii marketingowych. Instagram, z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników na całym świecie, jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi do promowania sklepu online (https://blog.hootsuite.com/instagram-statistics/). Instagram Ads oferuje unikalne możliwości dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów i budowania silnej marki. Dowiedz się więcej o tej platformie i poznaj 9 sprawdzonych wskazówek, które pomogą Ci z powodzeniem reklamować swój sklep za pomocą Instagram Ads.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Dlaczego warto promować swój sklep na Instagramie?

Instagram od jakiegoś czasu nie jest już tylko miejscem do dzielenia się zdjęciami, ale także potężnym narzędziem reklamowym. Siła mediów społecznościowych jako kanałów marketingowych jest ogromna, szczególnie ze względu na liczbę użytkowników, którzy są tam codziennie aktywni. Dotarcie do chociaż małej części z nich może znacząco przyczynić się do rozwoju firmy, natomiast nie jest to jedyna zaleta tej platformy. Poznaj korzyści, które niesie ze sobą reklama na Instagramie:

 • Zaangażowana społeczność - użytkownicy Instagrama są wyjątkowo aktywni. Zgodnie z najnowszymi badaniami osoby używające Instagrama spędzają średnio 29 minut każdego dnia na tej platformie (https://techjury.net/blog/time-spent-on-social-media/#gref). To stanowi niezliczone okazje do zaprezentowania swoich produktów potencjalnym klientom. Ponadto, z ostatnich statystyk wynika też, że Instagram jest na 1 miejscu spośród wszystkich platform, gdzie można śledzić swoje ulubione marki (https://blog.hootsuite.com/instagram-statistics/).
 • Budowanie relacji z klientami - Instagram daje możliwość bezpośredniej komunikacji z użytkownikami, co pozwala na budowanie z nimi silnych relacji. Poprzez regularne odpowiadanie na komentarze, organizowanie konkursów czy tworzenie angażującego contentu sklepy mogą zacieśniać więzi z obecnymi i potencjalnymi klientami.
 • Zwiększenie rozpoznawalności marki - dzięki Instagramowi sklepy mogą zwiększyć swoją rozpoznawalność wśród szerokiej grupy odbiorców. Reklama na Instagramie jest szczególnie skuteczna, gdy chodzi o zasięg - nawet małe i średnie firmy mogą dotrzeć do milionów użytkowników na całym świecie.
 • Integracja z platformą Facebook Ads - po przejęciu Instagrama przez Facebooka (teraz Meta) obie platformy są ściśle ze sobą zintegrowane. Dzięki temu kampanie reklamowe mogą być zarządzane z jednego miejsca - Facebook Business Managera. Umożliwia to łatwe przenoszenie i optymalizację reklam między obiema platformami.
 • Atrakcyjne przedstawienie produktów - Instagram daje możliwość prezentacji produktów w atrakcyjny i kreatywny sposób. Można tu korzystać z różnych formatów reklamowych, takich jak posty, filmy, Instagram Stories czy Instagram Zakupy.
 • Możliwość skierowania ruchu na stronę sklepu - Instagram umożliwia skierowanie użytkowników bezpośrednio na stronę sklepu. W tym celu można wykorzystać takie narzędzia jak „swipe up” w Stories czy odnośniki w postach. Dzięki temu potencjalni klienci mogą szybko i łatwo przejść do zakupu interesującego ich produkty. 

 

Jakie są rodzaje reklam w Instagram Ads dla sklepów?

Instagram Ads oferuje szeroką gamę formatów reklamowych, które mogą być dostosowane do różnych celów marketingowych i biznesowych. Dodatkowo reklamy mogą być wyświetlane w różnych miejscach na platformie, co umożliwia jeszcze lepsze dostosowanie działań reklamowych do grupy docelowej. Zobacz najpopularniejsze rodzaje reklam w Instagram Ads:

 • Sponsorowane posty - są to najbardziej podstawowe reklamy na Instagramie. Mogą one przybierać formę standardowego posta ze zdjęciem lub wideo, które pojawia się bezpośrednio w głównym feedzie użytkownika. Sponsorowane posty są oznaczone jako „sponsorowane” i umożliwiają dodanie przycisku „call to action”, który prowadzi bezpośrednio do strony sklepu. Sprawdź, jak tworzyć reklamy na Instagramie.
 • Reklamy w Stories - Stories to funkcja na Instagramie, która pozwala na publikowanie krótkich filmów lub zdjęć, które znikają po 24 godzinach. Reklamy w Stories wyświetlane są między treściami użytkowników i mogą zawierać interaktywne elementy, takie jak naklejki z ankietami czy linki „swipe up” które przekierowują użytkowników na stronę sklepu.
 • Reklamy wideo w Aktualnościach - reklamy wideo na Instagramie pojawiające się w głównym feedzie mogą trwać do 2 minut. Pozwalają one na bardziej dynamiczne i angażujące przedstawienie produktów.
 • Reklamy w formie karuzeli - jest to format, który pozwala na wyświetlanie kilku zdjęć lub filmów w jednym poście. Użytkownicy mogą przewijać reklamę, aby zobaczyć więcej treści. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz pokazać różne aspekty produktu lub przedstawić większy asortyment w jednym poście.
 • Reklamy w sekcji Eksploruj - Eksploruj jest to miejsce na Instagramie, gdzie użytkownicy mogą przeglądać nowe treści wyświetlane na podstawie ich zainteresowań. Reklamy w tej sekcji pojawiają się wśród innych sugerowanych postów i pozwalają dotrzeć do nowych grup odbiorców.
 • Reklamy w formie kolekcji - jest to format reklamy, który łączy film lub zdjęcie z katalogiem produktów. Kiedy użytkownik kliknie reklamę, zostaje przekierowany do pełnoekranowego interfejsu, gdzie może przeglądać produkty bez opuszczania aplikacji Instagram.
 • ”Zakupy na Instagramie” - jest to forma reklamy, która pozwala na oznaczanie produktów na zdjęciach i filmach, które mogą być bezpośrednio kupione przez użytkowników. Tę opcję można wykorzystać w reklamach pojawiających się w głównym feedzie, w Stories czy w sekcji Eksploruj.
 • Reklamy w sekcji Reels - Reels to najnowszy format na Instagramie, który pozwala na tworzenie krótkich filmów, maksymalnie 60-sekundowych. Reklamy w Reels mogą pojawiać się między innymi filmami, podobnie jak reklamy w Stories.

Przykładowa reklama w InstaStories.

Przykładowa reklama na Instagramie w formie karuzeli.


9 porad jak reklamować sklep na Instagramie

Reklamowanie sklepu na Instagramie nie ogranicza się tylko do utworzenia reklamy i wydania na nią budżetu. Skuteczna kampania na Instagramie wymaga strategicznego podejścia, zrozumienia swojej grupy docelowej i twórczego wykorzystania funkcji, które ta platforma oferuje. Oto 9 porad, które pomogą Ci skutecznie promować swój sklep internetowy na Instagramie.


1. Wybierz cel kampanii

Podstawą każdej skutecznej kampanii reklamowej na Instagramie jest cel, do którego chcesz dążyć. Wybór celu kampanii nie tylko pomaga w określeniu strategii i planu działań, ale także pozwala na dokładne mierzenie jej skuteczności. Instagram Ads, będąc zintegrowany z platformą reklamową Facebooka, oferuje różne cele kampanii, które możesz wybrać w zależności od Twoich potrzeb biznesowych:

 • Rozpoznawalność - ten cel pomoże Ci dotrzeć do jak najszerszego grona osób, które wykazują największe prawdopodobieństwo zapamiętania Twojej reklamy.
 • Ruch - wybierając ten cel, możesz zwiększyć ruch w wyznaczonym przez Ciebie miejscu w internecie, np. w Twoim sklepie e-commerce czy w aplikacji. Zobacz, jak zwiększyć ruch w swoim sklepie internetowym.
 • Aktywność - decydując się na ten cel, możesz dotrzeć do osób, które są najbardziej skłonne do interakcji z Twoją marką, wysłania zapytania lub wykonania konwersji.
 • Kontakty - ten cel umożliwi Ci gromadzenie kontaktów dla swojej firmy lub marki za pomocą wiadomości, połączeń telefonicznych lub rejestracji na stronie.
 • Promocja aplikacji - wybierajac ten cel, możesz zachęcić użytkowników urządzeń mobilnych do instalacji lub wykonania konkretnej czynności w Twojej aplikacji.
 • Sprzedaż - ten cel pozwoli Ci dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani nabyciem Twoich produktów lub skorzystaniem z Twoich usług. 

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


2. Wybierz rodzaj reklamy

Wybór odpowiedniego rodzaju reklamy jest kluczowy dla sukcesu Twojej kampanii na Instagramie. Prezentacja Twojej reklamy może wpływać na to jak często użytkownicy wchodzą z nią w interakcję i jak prawdopodobne jest, że podejmą pożądaną akcję, np. kliknięcie linku, dokonanie zakupu lub zapisanie się do newslettera. Na Instagramie masz do wyboru kilka formatów reklam, które służą różnym celom. Grafiki i zdjęcia pozwalają Ci pokazać produkt z różnych perspektyw w bardzo atrakcyjnej formie, z kolei reklamy w formie wideo umożliwiają przedstawienie produktu w użyciu lub przekazanie jakiejś historii, która przyciągnie uwagę odbiorców. Szczególnie korzystne dla sklepów internetowych jest publikowanie tych reklam w dwóch miejscach - Stories i Reels. Dzięki nim możesz wpłynąć na zaangażowanie użytkowników, ponieważ interaktywne treści umożliwiają bardzo łatwe udostępnianie i reagowanie w formie komentarzy czy polubień. Bardzo korzystną opcją są też „Zakupy na Instagramie”, które omówimy szerzej w dalszej części artykułu.


3. Skorzystaj z „Zakupów na Instagramie”

Funkcja Zakupy na Instagramie to stosunkowo nowe narzędzie, które umożliwia sprzedaż produktów bezpośrednio na platformie Instagram. Została ona wprowadzona niedawno, ale już podbiła branżę e-commerce. Według oficjalnego raportu Instagrama, 44% użytkowników korzysta z platformy do robienia zakupów co tydzień (https://www.demandsage.com/instagram-statistics/). Dla sklepów internetowych to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje produkty w atrakcyjny sposób i skutecznie zwiększyć sprzedaż.

Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy wybrać opcję "Skonfiguruj sklep" w swoim profilu na Instagramie. Wówczas Twój profil stanie się interaktywnym katalogiem produktów, umożliwiającym klientom przeglądanie i zakup oferowanych przez Ciebie artykułów. Za pomocą tej opcji możesz oznaczyć produkty w postach i relacjach. Dzięki temu klienci, oglądając Twoje treści, będą mogli natychmiast zobaczyć informacje o prezentowanych produktach, a następnie zostaną przekierowani bezpośrednio do Twojego sklepu online, aby dokonać zakupu. Co więcej, jeśli klient kliknie na produkt oferowany na Instagramie, aby go wyświetlić i dokonać zakupu, zamówienie będzie zidentyfikowane jako przekierowane z Instagrama. To umożliwia precyzyjne śledzenie skuteczności Twoich działań na Instagramie i optymalizację strategii sprzedaży.

Funkcja „Zakupy na Instagramie".


4. Kieruj reklamy na odpowiednich odbiorców

Kolejną ważną kwestią związaną z prowadzeniem kampanii reklamowej na Instagramie jest skierowanie jej do odpowiednich odbiorców. Dobrze zdefiniowana grupa docelowa może znacznie zwiększyć skuteczność Twoich reklam i zwrot z inwestycji. Dlatego warto poświęcić czas na zrozumienie, kim są Twoi klienci i w jaki sposób najlepiej do nich docierać.

Instagram, jako platforma należąca do Meta, oferuje zaawansowane narzędzia targetowania, które pozwalają skierować reklamy do konkretnych grup użytkowników. Możesz targetować swoje reklamy na podstawie wielu czynników, takich jak:

 • Demografia - wiek, płeć, język, wykształcenie, stan cywilny, miejsce zamieszkania itp.
 • Zainteresowania - użytkownicy, którzy wykazują zainteresowanie określonymi tematami, takimi jak moda, sport, muzyka, film itp.
 • Zachowania - jak użytkownicy korzystają z Instagrama i innych usług Meta, takie jak Facebook, Messenger, czy WhatsApp.
 • Grupa odbiorców niestandardowych i podobnych - możesz również targetować użytkowników, którzy wcześniej wchodzili w interakcje z Twoją marką (np. odwiedzili Twoją stronę, zapisali się do newslettera lub wykonali określoną akcję), a także osoby o podobnych profilach do Twoich obecnych klientów.

Wykorzystanie tych narzędzi precyzyjnego targetowania pozwoli Ci dotrzeć do osób, które wykazują największe prawdopodobieństwo zainteresowania się Twoją marką i produktami. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, to najpewniej Twoim celem nie jest tylko zwiększenie zasięgu, ale przede wszystkim dotarcie do osób, które mogą stać się Twoimi klientami. Dlatego ważne jest, abyś znał swoją grupę docelową i dostosowywał swoje strategie reklamowe do jej potrzeb i preferencji.

Dowiedz się więcej o analizie grupy docelowej:


5. Promuj istniejące już posty

Promowanie istniejących postów na Instagramie to jedna z prostszych, a zarazem bardzo efektywnych strategii marketingowych dla Twojego sklepu internetowego. Istniejące posty, które zyskały popularność wśród Twoich obecnych obserwatorów, mają większe szanse na przyciągnięcie nowych użytkowników. Jeśli post już wcześniej przyciągnął uwagę i interakcje, prawdopodobnie dobrze poradzi sobie również jako reklama.

Ważne jest jednak, aby wybierać do promocji takie posty, które są szczególnie atrakcyjne, dobrze odzwierciedlają Twoją markę i oferują wartość dla potencjalnych klientów. Mogą to być posty prezentujące Twoje produkty, ale także te, które oferują cenne porady, inspiracje czy pokazują kulisy Twojego biznesu.

Promowanie istniejących postów to również doskonała okazja, aby przekształcić obserwujących w klientów. Nawet jeśli ktoś już obserwuje Twoją stronę, nie oznacza to, że zawsze widzi wszystkie Twoje posty. Promowanie postów pozwala dotrzeć do większej liczby obserwujących, przypomnieć o sobie i zachęcić do dalszej interakcji z Twoją marką. 

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


6. Wykorzystuj hashtagi

Hashtagi to bardzo ważny element promocji na Instagramie, który nie powinien być pomijany w strategii marketingowej sklepów internetowych. Hashtagi umożliwiają zwiększenie zasięgu postów, a tym samym pozyskanie większej liczby potencjalnych klientów, którzy mogą zobaczyć Twoje produkty.

Hashtagi działają na Instagramie jako rodzaj słów kluczowych. Użytkownicy mogą je stosować do wyszukiwania treści związanych z określonym tematem lub zainteresowaniem. Dlatego dodanie odpowiednich hashtagów do postów może sprawić, że Twoje produkty zostaną zauważone przez odpowiednią grupę docelową. Na przykład, jeśli prowadzisz sklep z odzieżą, możesz używać takich hashtagów jak #moda, #styl, #ubrania czy #trendy. Jeśli sprzedajesz produkty dla domu, warto dodawać do postów hashtagi takie jak #wnętrza, #dekoracje czy #homeinspo.

Dodatkowo warto rozważyć stworzenie własnego, unikalnego hashtagu związanego z Twoją marką. Użytkownicy mogą go następnie używać w swoich postach, co pozwoli na dalsze rozpowszechnienie Twojej marki i produktów wśród ich obserwujących. Przykładem takiej marki może być PEPCO, które pod własnym hashtagiem ma już ponad 60 tysięcy postów i dzięki temu ciągle zwiększa swoją popularność.

Profil PEPCO na Instagramie i ich unikalne hashtagi.


7. Angażuj się w relacje z odbiorcami

Instagram to jedno z niewielu miejsc, w których marki e-commerce mogą wejść w interakcję ze swoimi odbiorcami. Tworzenie silnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami nie tylko zwiększa ich zaangażowanie, ale także buduje lojalność wobec Twojej marki.

W jaki sposób można zaangażować się w relacje z odbiorcami?

Przede wszystkim, odpowiadaj na wszystkie komentarze i wiadomości prywatne. Pokaż swoim obserwującym, że Twoja firma jest aktywna i gotowa do rozmowy. Dzięki temu poczują się ważni i docenieni, co zwiększy prawdopodobieństwo, że zostaną stałymi klientami sklepu.

Kolejnym sposobem na zwiększenie zaangażowania jest organizowanie konkursów i rozdań. Zaproponuj obserwującym kilka swoich produktów w zamian za udostępnienie posta lub oznaczenie znajomych w komentarzu. Tego typu akcje zwykle przyciągają dużą uwagę i mogą skutecznie zwiększyć zasięg Twojego konta.

Pamiętaj również, że na Instagramie możesz skorzystać z różnych funkcji interaktywnych, takich jak ankiety, pytania czy quizy w relacjach. Wykorzystanie tych narzędzi do interakcji z odbiorcami może znacznie zwiększyć ich zaangażowanie.

Nie zapomnij także o regularnym publikowaniu nowych treści. Aktywność na Instagramie jest kluczowe dla utrzymania zaangażowania odbiorców. Postaraj się tworzyć różnorodne treści, które będą interesujące dla Twojej grupy docelowej - mogą to być posty prezentujące produkty, posty edukacyjne, inspirujące cytaty, a także relacje z codziennego funkcjonowania sklepu.


8. Wybierz odpowiedni czas na wyświetlanie reklam

Czas, w którym wyświetlają się Twoje reklamy na Instagramie, może mieć duży wpływ na ich skuteczność. Właściwe zaplanowanie godzin emisji reklam to klucz do maksymalizacji zasięgu i zaangażowania odbiorców. Aby to osiągnąć, warto zrozumieć, kiedy Twoi obserwujący są najbardziej aktywni na platformie.

W tym celu warto skorzystać z narzędzi analitycznych dostępnych na Instagramie. Dostarczają one informacji o tym, kiedy Twoi obserwujący są najbardziej aktywni w ciągu dnia i tygodnia. Oprócz wyboru odpowiedniego czasu emisji reklam warto także zastanowić się nad częstotliwością ich wyświetlania. Zbyt częste reklamy mogą zniechęcić odbiorców, podczas gdy zbyt rzadkie mogą nie przynieść oczekiwanych wyników. W tym przypadku pozostaje testowanie różnych strategii i znalezienie tej najlepszej.

Optymalny czas dodawania wyświetlania reklam na Instagramie z podziałem na branże. ŹRÓDŁO: https://global-uploads.webflow.com/6256995755a7ea0a3d8fbd11/6257ec880c73183b0e30bc12_5defa32e81bbe51382c1e5b6_0*l84GXeU1byjanIIL.png


9. Analizuj wyniki kampanii reklamowych

Ostatnim, ale nie mniej ważnym aspektem prowadzenia skutecznej kampanii reklamowej na Instagramie jest analiza efektów. Bez względu na to, jak dobrze zaplanowana i przemyślana jest Twoja strategia, tylko monitorowanie i analiza wyników pozwolą Ci zrozumieć, co działa, a co wymaga poprawy.

Instagram oferuje narzędzia analityczne, które dostarczają szczegółowych informacji na temat wyników Twoich kampanii. Możesz sprawdzić między innymi liczbę wyświetleń, kliknięć, udostępnień, komentarzy, a także konwersji i sprzedaży generowanych przez reklamy. Pamiętaj, że analiza wyników powinna być wykonywana regularnie. Rynki i preferencje odbiorców są dynamiczne, dlatego to, co działało dziś, może nie działać jutro. Ważne jest także testowanie różnych elementów kampanii - od typu reklamy, przez treść i grafiki, po czas i częstotliwość wyświetlania.

Dowiedz się więcej analizie wyników działań marketingowych:


Jak promować sklep w Instagram Ads? 9 sprawdzonych wskazówek. Podsumowanie

Promowanie sklepu w Instagram Ads to skuteczna i łatwa metoda dotarcia do nowych klientów. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej grupy docelowej, dostosowanie treści do potrzeb i preferencji klientów oraz regularne monitorowanie i dostosowywanie kampanii. Dzięki tym prostym krokom możesz zwiększyć świadomość marki, ruch na stronie internetowej i ostatecznie sprzedaż. Pamiętaj, że Instagram to też wspaniałe narzędzie marketingowe, które pozwala na tworzenie więzi z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku. Zanurz się w świecie Instagrama i skorzystaj z jego potencjału, aby zwiększyć swoją obecność online i zyskać nowych klientów! 

Czym jest Instagram Ads?
Down arrow

Instagram Ads to płatna forma reklamy na Instagramie, która umożliwia firmom promowanie swoich produktów lub usług na platformie za pośrednictwem sponsorowanych postów, reklam w formie zdjęć i wideo oraz wielu innych formatów.

Jak rozpocząć promocję sklepu w Instagram Ads?
Down arrow

Aby rozpocząć promocję sklepu w Instagram Ads, załóż profil firmowy na Instagramie oraz połącz go z profilem reklamowym na Facebooku. Następnie skonfiguruj kampanię reklamową za pośrednictwem Menedżera reklam na Facebooku.

Jakie rodzaje reklam można wykorzystać na Instagram Ads?
Down arrow

Instagram Ads oferuje różnorodne formaty reklamowe, takie jak zdjęcia, filmy, karuzele, reklamy w Stories i Reels oraz w sekcji Eksploruj. Możesz także skorzystać z postów w formie kolekcji oraz funkcji Zakupy na Instagramie.

 

 

Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak promować sklep w Instagram Ads? 9 sprawdzonych wskazówek

Średnia ocen użytkowników4.97 na podstawie 136 głosów

UDOSTĘPNIJ