Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 133

Daniel Chruściński

Optymalizacja konwersji / Google Ads

Daniel Chruściński

Optymalizacja konwersji / Google Ads

Pełnomocnik Zarządu ds. jakości, Menadżer działu Optymalizacji Konwersji i Trener Akademii widoczni.

Daniel buduje swoje doświadczenie w branży już od 7 lat, realizując kampanie z niemal każdej branży, dla firm o różnej skali działania. W marketingu internetowym zaczynał od stanowiska specjalisty Google Ads, z czasem stał się ekspert i pełnił usługi dla kluczowych klientów. Aktualnie w agencji Widoczni pełni dwie równoległe funkcję pełnomocnika zarządu ds. jakości oraz menadżera mocno rozwijanego działu optymalizacji konwersji.

Za profesjonalizmem Daniela Chruścińskiego stoi gotowość ciągłego zdobywania wiedzy i umiejętności. Zdobył wszystkie certyfikaty Googla oraz ukończył wiele kursów z zakresu marketingu internetowego, sprzedaży, budowania relacji i komunikacji z klientem.

Daniela motywują wyzwania i ciągła walka o coraz lepsze efekty. W przypadku porażki, wyciąga wnioski i nanosi poprawki. W pracy kładzie duży nacisk na sprawną komunikację i dobry kontakt z klientami. Swoją wiedzą chętnie dzieli się na prelekcjach i szkoleniach.

daniel chruscinski

Daniel Chruściński - kluczowe kompetencje

Doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji kampanii z niemal każdej branży, dla firm o różnej skali działania umożliwiło rozwinięcie szeregu różnorodnych kompetencji Daniela:

 • realizacja kampanii Google Ads
 • prowadzenie i obsługa dużych brandów
 • budowanie relacji z klientem
 • skuteczna komunikacja wewnątrz firmy
 • wykorzystywanie narzędzi marketingowych
 • badanie i analizowanie zachowań klientów 

W pracy Daniel Chruściński kieruję się maksymą “Nie mogłem się doczekać na sukces, więc ruszyłem naprzód bez niego” Jonathan Winters

Artboard
prelekcje

Gdzie mogliście widzieć Daniela Chruścińskiego?

Obecnie swoje działania zawodowe Daniel skupia na optymalizacji konwersji oraz udoskonaleniu procesu komunikacji z klientami i w tym też zakresie prowadzi szkolenia wewnątrz agencji. Nikt tak dobrze jak Daniel nie wyjaśni, czym jest profesjonalna obsługa klienta, w którym kierunku pójść, aby osiągnąć sukces, a także jak się nie poddawać w obliczu przeciwności różnego rodzaju. Daniel dzielił się doświadczeniem w trakcie:

daniel szkolenie1
289386984 2297666747066258 4360265548228060424 n widoczni 69

Zaproś Daniela Chruścińskiego na swój event

Daniel w ciekawy sposób nauczy Ciebie i Twój zespół, w jaki sposób komunikować się z klientami, aby odnieść jak najwięcej korzyści. W ramach wystąpień przedstawi dokładnie tematy i związane z nimi ciekawostki z zakresu:

 • Google Ads i Analytics - poziom podstawowy i zaawansowany
 • Narzędzi marketingowych (Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Search Console, itd.)
 • UX, badań zachowań użytkowników, analityki
 • Sprzedaży i przedsprzedaży
 • Komunikacji wewnętrznej w firmie, a także z klientem
 • Budowy relacji z klientem