Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 17

Pozycjonowanie Czechy

Skuteczne SEO dla stron i sklepów w Czechach

Pozycjonowanie stron i sklepów Czechy - kluczowe korzyści

Zobacz, co zyskasz, wybierając pozycjonowanie strony na rynek czeski. Sprawdźmy, jak działa SEO na rynku zagranicznym i jakich efektów możesz się spodziewać niezależnie od miejsca docelowego.

 • Dzięki SEO zbudujesz widoczność strony na kluczowe frazy w wyszukiwarce Google, z której korzysta większość użytkowników w Czechach.
 • Poprzez pozycjonowanie optymalizujesz witrynę w taki sposób, była ona dopasowana do potrzeb rodzimego rynku w Czechach (lokalna domena .cz, strategia słów kluczowych dopasowana do języka czeskiego i charakterystycznych zwrotów itp.).
 • Dzięki SEO zbudujesz ruch na stronie i dotrzesz do osób, które naprawdę szukają Twoich usług lub produktów Czechach.
 • Poprzez pozycjonowanie połączone z SXO stworzysz witrynę przyjazną dla użytkowników, która zapewnia im komfort interakcji oraz zachęca do konwersji i ułatwia ją.
 • Dzięki pozycjonowaniu strony lub sklepu zbudujesz długofalową strategię pozyskiwania klientów.
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Sprawdź zalety współpracy!

Pozycjonowanie w Czechach z agencją widoczni.

Chcesz pozycjonować sklep lub stronę w Czechach? Nie musisz szukać agencji SEO na czeskim, nieznanym Ci rynku. Zamierzone efekty osiągniesz także z polską agencją SEO. Zobacz, jakie korzyści wiążą się ze współpracą z nami i w jaki sposób zbudujemy wspólnie sukces Twojej marki w Czechach.

1

Ponad 20-letnie doświadczenie

na rynku SEO działamy od 1999 roku, rozwijamy się wraz z algorytmem i wyszukiwarką Google, stale realizując skuteczne kampanie SEO dla naszych klientów, nie tylko z Polski, ale i z Czech. Współpracowaliśmy i współpracujemy z klientami z różnych branż, co sprawia, że zdążyliśmy je dobrze poznać i dopasujemy strategię pozycjonowania niezależnie od rynku, na którym działasz. Wiemy, jak działa wyszukiwarka Google i co zrobić, by to Twoja firma znalazła się na pozycji top1 wśród użytkowników w Czechach.

2

Dostęp do specjalistycznych narzędzi

w naszej agencji żadne działania nie dzieją się bez przyczyny. Już na wstępnym etapie współpracy przeprowadzamy audyt, w trakcie którego wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia. To pozwala nam zweryfikować aktualną pozycję strony w Czechach, a także zaplanować i wdrożyć skuteczne działania. W trakcie współpracy możesz liczyć na regularne raporty prezentujące uzyskane efekty.

3

Rozbudowany zespół projektowy

dla każdego z naszych klientów, którzy chcą pozycjonować się w Czechach, tworzymy dedykowany zespół projektowy. Znajdują się w nim:

 • specjalista ds. pozycjonowania,
 • specjalista Customer Success,
 • specjalista ds. content marketingu,
 • specjalista ds. optymalizacji konwersji,
 • specjalista ds. pozycjonowania off-site.
4

Stały kontakt i partnerskie relacje

masz do nas pytanie? Zadzwoń, a Twoje wątpliwości nie pozostaną bez odpowiedzi. Specjalista Customer Success jest do twojej dyspozycji i w razie potrzeby możesz się z nim kontaktować telefonicznie lub mailowo, by poznać etap prac, zapytać o szczegóły i zgłębić wiedzę o SEO. Naszych klientów traktujemy jak partnerów, z którymi chcemy wspólnie budować sukces strony.

5

Cykliczna analityka

regularnie weryfikujemy efektywność naszych prac na stronie i w razie potrzeby wdrażamy zmiany w strategii pozycjonowania. O wszelkich zmianach i efektach będziesz informowany. Jeśli będzie taka potrzeba, możemy wspólnie omówić raport i znajdujące się w nim wskaźniki.

6

Edukacja w cenie usługi pozycjonowania

chcesz wiedzieć więcej o marketingu internetowym? U nas to możliwe. Naszym klientom pozycjonującym się w Czechach oferujemy dostęp do szkoleń z zakresu pozycjonowania, budowania marki w internecie czy kampanii Google Ads. Wszystko to w cenie usługi SEO. Szkolenia odbywają się stacjonarnie lub online, dlatego odległość nie stanowi problemu,

7
Elastyczne warunki

nasi klienci współpracują z naszą agencją dlatego, że chcą. W umowach proponujemy miesięczne wypowiedzenie, dzięki czemu w razie niestabilnej sytuacji Twojej firmy w Czechach możesz w każdej chwili zrezygnować.

Szukasz sprawdzonej agencji SEO z dobrą opinią?Postaw na widocznych!

Person
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

statystyki

SEO dla firm z Republiki Czeskiej - ciekawostki

Co warto wiedzieć, zanim zainwestujesz w pozycjonowanie strony lub pozycjonowanie sklepów w Czechach? Poniżej znajdziesz zestaw ciekawostek na temat SEO w Republice Czeskiej.

 • Najpopularniejsza wyszukiwarka w Czechach to Google, ale aż 25% udziału w rynku ma czeska wyszukiwarka Seznam.cz, co oznacza, że warto zdecydować się na pozycjonowanie w obu kanałach.
 • Szczególnie ważna w SEO na rynek czeski jest optymalizacja witryny zarówno pod kątem urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. W sierpniu 2022 udział urządzeń mobilnych i stacjonarnych w rynku był niemal identyczny (50,6% dla desktopów, 47,91 dla urządzeń mobilnych, 1,49% dla tabletów - źródło: https://gs.statcounter.com/platform-market-share/desktop-mobile-tablet/czech-republic).
widoczni 82
Agencja SEO - zakres działań

Skuteczna strategia SEO dla firm z Czech


Zobacz, jak wypozycjonujemy Twoją stronę

Chcesz wypozycjonować swój sklep na rynku w Czechach, ale wolisz współpracować z polską agencją SEO? To żaden problem. Zobacz naszą strategię dla firm z Czech.


Audyt SEO czeskiej strony i analiza konkurencji

Na początku współpracy przeprowadzamy audyt SEO strony i analizę konkurencji w Czechach. Weryfikujemy, czy strona jest przystosowana do pozycjonowania, a jeśli tak, to w jakim stopniu. Określamy ilość i jakość treści, profil linków czy optymalizację techniczną. Podobne działania wykonujemy dla firm konkurencyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować działania i wskazać, ile czasu potrzebujemy, by uzyskać pierwsze efekty pozycjonowania strony czy sklepu w Czechach.


Wybór słów kluczowych w SEO w Czechach

W ramach współpracy z naszą agencją uzyskujesz listę fraz powiązanych z Twoją ofertą, które są popularne wśród użytkowników w Czechach. Analizę słów kluczowych przeprowadzamy za pomocą narzędzi, takich jak Google Keyword Planner, Senuto, Surfer. Szukamy fraz:

 • określających grupy produktów i produktowych na potrzeby sklepów,
 • ofertowych na potrzeby stron firm usługowych,
 • poradnikowych i edukacyjnych, także w formie pytań, na potrzeby bloga,
 • z długim ogonem, które są złożone z kilku słów, zwiększają szansę na konwersję i dobrze oddają intencje użytkowników,
 • ściśle powiązanych z Twoją ofertą.


Content marketing dla czeskich firm

Wykorzystaj moc treści w pozycjonowaniu w Czechach! U nas współpracujesz z dedykowanym specjalistą ds. content marketingu, który poznaje Twoją firmę i branżę i stale przygotowuje treści na potrzeby Twojej strony. Przygotowane treści przesyła do akceptacji. Następnie teksty są publikowane na Twojej stronie. W procesie tworzenia contentu specjalista dba:

 • o wykorzystanie fraz kluczowych w sposób naturalnych,
 • stosowania języka korzyści,
 • czytelność i użyteczność treści,
 • uwzględnienie informacji istotnych dla użytkowników,
 • wyczerpujące opisy produktów, które ułatwiają użytkownikom podjęcie decyzji o zakupie.

Przygotowane treści są tłumaczone przez specjalistów na język czeski. Możesz także samodzielnie przygotować content, jeśli umiesz mówić po czesku, bądź zlecić tłumaczenie we własnym zakresie. Pamiętaj, że nasi specjaliści w zakresie tłumaczeń dobrze znają zawiłości języka czeskiego i wybiorą fraz oraz słowa w odpowiednim kontekście, dopasowanym do twojej branży i grupy docelowej.


Optymalizacja techniczna czeskich stron

W procesie SEO dla stron z Czech nie pomijamy optymalizacji technicznej. W razie potrzeby:

 • optymalizujemy title i description,
 • optymalizujemy adresy URL,
 • wdrażamy przekierowania i adresy kanoniczne,
 • optymalizujemy strony 404,
 • eliminujemy duplikację treści,
 • wdrażamy certyfikat SSL,
 • wdrażamy dane strukturalne,
 • poprawiamy linki wewnętrzne.


SEO off-site dla stron w Czechach

Popraw wizerunek swojej marki w Czechach dzięki SEO. W ramach współpracy pozyskujemy linki przychodzące do twojej witryny, co poprawia Twoją pozycję w organicznych wynikach Google. Pozyskujemy linki w sposób stopniowy, ze stron o ugruntowanej pozycji i wysokim ruchu.


Optymalizacja konwersji na czeskich stronach

Zarabiaj dzięki pozycjonowaniu i optymalizacji konwersji. W naszej agencji łączy działania SEO oraz SXO (Search Experience Optimization), dzięki czemu Twoja witryna nie tylko zyska lepszą widoczność w Google oraz zaliczy wzrost ruchu, ale także może wygenerować więcej konwersji. W ramach współpracy badamy zachowania użytkowników na stronie i wdrażamy rozwiązania, które poprawią komfort korzystania ze strony oraz ułatwiają drogę do skorzystania z oferty. Działania te obejmują na przykład: poprawę struktury kategorii produktowych i menu oraz nawigacji, poprawę szybkości działania strony oraz optymalizację mobilną, optymalizację formularzy kontaktowych czy strony koszyka zakupowego.


Analityka internetowa w SEO dla firm z Czech

Z naszą agencją wyprzedzisz konkurencję! Wszystko dlatego, że regularnie analizujemy efekty naszych działań i w razie potrzeby optymalizujemy strategię. Szukamy nowych rozwiązań, wdrażamy unikatowe pomysły. Wnioski przesyłamy klientom i wspólnie omawiamy dane. Wszystko po to , by twoja firma znalazła się co najmniej i krok przed konkurencją.

Popularność fraz

Najczęściej wyszukiwane frazy
Fraza
Liczba wyszukiwań
pozycjonowanie Czech
10
pozycjonowanie strony Czechy
20
pozycjonowanie stron internetowych Czechy
20
pozycjonowanie stron Czechy
10

*Żródło:https://adwords.google.com/intl/pl_pl/home/tools/keyword-planner/

Wybierz usługę SEO szytą na miarę

W naszej agencji możesz wybrać usługę SEO dopasowaną do Twoich potrzeb i rynku w Czechach, na którym działasz. Zobacz, jaką ofertę wybrać, by naprawdę zwiększyć dochód. Nie wiesz, jaką usługę wybrać? Skontaktuj się z naszym ekspertem.

 • Pozycjonowanie lokalne pozwala dotrzeć do odbiorców znajdujących się w pobliżu. Znakomicie sprawdzi się dla czeskich firm, które działają na ograniczonym obszarze lub mają wiele oddziałów w różnych miastach w Czechach.
 • Pozycjonowanie szerokie jest dopasowane do oczekiwań firm działających na terenie całych Czech. Dzięki niemu Twoja witryna będzie widoczna na dziesiątki, a nawet setki fraz powiązanych z ofertą.
 • Pozycjonowanie sklepów pozwala skutecznie promować biznesy e-commerce w wyszukiwarce Google. Dzięki skutecznej strategii SEO dla sklepu zbudujesz widoczność setek produktów niezależnie od tego, czy zapewniasz wysyłkę tylko na terenie Czech, czy też do innych krajów Unii Europejskiej, a nawet poza UE.
Agencja SEO Czechy

Pozycjonowanie stron - Czechy

SEO szerokie

Sprawdź też pozycjonowanie w innych krajach:

Pozycjonowanie Irlandia
Pozycjonowanie Belgia
Pozycjonowanie Portugalia
Pozycjonowanie Węgry
Pozycjonowanie Austria
Pozycjonowanie Słowacja
Pozycjonowanie Ukraina
Pozycjonowanie Litwa
Pozycjonowanie Szwajcaria
Pozycjonowanie Chorwacja
Pozycjonowanie Bułgaria
Pozycjonowanie Rumunia
Pozycjonowanie Norwegia
Pozycjonowanie Finlandia
Pozycjonowanie Kanada
Pozycjonowanie Brazylia
Pozycjonowanie Japonia
Pozycjonowanie Chiny
Pozycjonowanie Korea Południowa
Pozycjonowanie Indie
Pozycjonowanie Turcja
Pozycjonowanie Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pozycjonowanie Tajlandia
Pozycjonowanie Katar
Pozycjonowanie Australia
Pozycjonowanie Egipt

SEO na rynek niemieckojęzyczny. Tłumaczenia to nie wszystko!

Jak zbudować strategię SEO na rynek niemieckojęzyczny? Kluczowe jest tłumaczenie treści na język niemiecki. Możesz samodzielnie przesłać nam teksty napisane po niemiecku bądź skorzystać z usługi tłumaczenia, którą oferujemy naszym klientom. Pamiętaj jednak, że tłumaczenie treści to nie wszystko. Nasi specjaliści dogłębnie analizują wyszukiwania niemieckojęzycznych odbiorców, ich przyzwyczajenia i trendy rynkowe oraz przeprowadzają badanie słów kluczowych. To pozwala stworzyć skuteczną strategię, dopasowaną do lokalnego rynku.

widoczni 8
Współpraca

Skontaktuj się z nami

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie Czechy

Średnia ocen użytkowników4.77 na podstawie 93 głosów