Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 119

Zdobądź wyższe wyniki i zostaw konkurencję w tyle

Skorzystaj z promocji do końca kwietnia

W DUECIE TANIEJ

-250zł na drugą usługę

 

Oferta ważna do końca kwietnia

Nie wiesz co wybrać pozycjonowanie czy Google Ads? Skorzystaj z naszej promocji i zobacz jak dobrze się uzupełniają. Ten duet nie tylko pozyska dla ciebie nowych klientów, ale również poprawi konwersje i zwiększy zyski Twojej firmy.

Skontaktuj się z naszym ekspertem i zyskaj zniżkę na pierwszą fakturę

Wyślij zapytanie
promocja kwiecien

Zalety pozycjonowania e-commerce

Poznaj korzyści z pozycjonowania sklepów w agencji widoczni

1

Dotrzesz do nowych klientów

Większość użytkowników w poszukiwaniu produktów sięga po wyszukiwarkę Google. Dzięki pozycjonowaniu poprawisz pozycje sklepu w Google. Im więcej fraz w top 10 Google, tym większy zasięg zyskasz i tym większe masz szanse na dotarcie do nowych klientów.

2

Zwiększysz sprzedaż z Google

Im większy ruch z Google pozyskasz, tym większe prawdopodobieństwo, że pośród odwiedzających sklep są Twoi klienci. Dzięki strategicznie dobranym frazom w pozycjonowaniu sklepu, dotrzesz do swojej grupy docelowej - osób poszukujących konkretnych produktów w Google.

3

Zwiększysz wartość dotychczasowych klientów

Twoi obecni klienci też korzystają z Google. Nie pozwól, aby to konkurencja dotarła do nich ze swoją ofertą. Widoczność Twojego sklepu na najważniejsze frazy buduje zaufanie i prestiż do Twojego sklepu.

4

Zbudujesz markę eksperta w sieci

Pozycjonowanie sklepu spowoduje, że wyświetlisz się w Google także, gdy Twoi klienci będą szukać porad, recenzji czy porównań produktów. To dzięki pozycjonowaniu sklepu na frazy poradnikowe zbudujesz relacje i zaufanie u przyszłych klientów.

5

Poprawisz atrakcyjność całej oferty

Pozycjonowanie sklepu obejmuje również budowę, rozbudowę i optymalizację opisów produktów, kategorii produktowych, a niekiedy całej struktury sklepu. Twoi klienci docenią wartościowe treści i wygodę przeglądania ulubionych produktów.

6

Inwestujesz w rozwój swojego biznesu

Pozycjonowanie sklepu to długoterminowa taktyka marketingu internetowego. Inwestujesz w działanie długofalowe, które pozwoli Ci skutecznie planować rozwój swojego sklepu na najbliższe lata i obserwować stały wzrost sprzedaży z SEO dla ecommerce.

7

Wybierasz jedno z najlepiej opłacalnych działań

Dzięki temu, że pozycjonowanie jest długoterminowe, jest również wysoce opłacalne. Z czasem zyskujesz coraz większą sprzedaż, przy zachowaniu tych samych nakładów finansowych. Pozycjonowanie buduje wysokie pozycje, dobrze zoptymalizowany sklep i sprzedaż. Czego chcieć więcej?

8

Zostawiasz konkurencję daleko w tyle

Sklep, który się nie pozycjonuje lub korzysta z niskiej jakości SEO dla sklepu, nie ma szans dotrzeć do klientów z Google. Pozycjonowanie sklepu pozwala Ci zbudować lub zachować pozycję lidera w swojej branży. A dzięki dominacji wyników wyszukiwania zmniejszasz ryzyko utraty klientów na rzecz konkurencyjnych sklepów.

Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

160+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!