Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 90

Dział Performance Marketing

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Agata Tuszyńska

Agata Tuszyńska na LinkedIn

W pracy najbardziej liczą się dla niej efekty. Różnorodność klientów i branż sprawia, że każda kampania jest inna i równie ciekawa. Agata ma na swoim koncie dziesiątki udanych kampanii w różnych branżach od sprzedaży nieruchomości po wyjazdy na kitesurfing, w tym także kampanie zagraniczne

Agata nie tylko sama skutecznie prowadzi kampanie, ale również motywuje do tego swój zespół, wspierając ich merytorycznie swoją wiedzą.

W wolnych chwilach stawia na spędzanie czasu z dala od komputera. Długie spacery, wycieczki rowerowe – to stałe elementy jej każdego dnia. Mało kto wie, że Agata jest też świetna w pieczeniu ciast.

agata tuszynska

Mój rozwój zawodowy w agencji widoczni

Opowiem Wam o swoich początkach i o tym, jak narodziła się we mnie pasja domarketingu internetowego. Jeszcze kilka lat temu nie miałam pojęcia, że moja kariera zawodowa podąży właśnie w tę stronę. Pomysłów na siebie widziałam mnóstwo - od bycia przedszkolanką przez prawnika, aż po rekrutera. Jednak czułam, że w żadnym z tych zawodów nie odnalazłabym się w pełni.

Moje początki, czyli szukanie drogi zawodowej

Moją pierwszą poważną pracą było prowadzenie lekcji z języka angielskiego dla początkujących - od dzieci, po dorosłych. Po kilkunastu lekcjach wiedziałam, że to nie to…
Pewnego dnia moi znajomi, którzy pracowali nad stroną internetową, poświęconą organizacji szkoleń z księgowości, szukali kogoś, kto pomógłby im z kampaniach AdWords. Zaproponowali, abym to ja się tym zajęła. Pomyślałam - czemu nie. Zaczęłam więc intensywnie uczyć się, jak tworzyć skuteczne kampanie, czytać o nowych trendach, jakie wprowadzało Google.

Dzięki temu byłam w pełni gotowa, by profesjonalnie zająć się optymalizacją reklam AdWords. Praca ta miała raczej charakter dorywczy, a mi powoli zaczęło zależeć na stałym zatrudnieniu. I tak oto rozpoczęłam współpracę z agencją specjalizującą się w kampaniach AdWords. Moje zadanie polegało głównie na sprzedaży usług, a w mniejszym stopniu na ich prowadzeniu. Praca tam pozwoliła mi przestawić się na system 8-godzinny, a także poznać pracę zespołową. Z takim doświadczeniem postanowiłam spróbować swoich sił w agencji widoczni.

Od sprzedawcy... do specjalisty PPC

W grudniu 2017 roku miną równe 2 lata od kiedy tu pracuję. Pamiętam, że już na samej rozmowie kwalifikacyjnej ujął mnie styl jej prowadzenia - zupełnie odmienny od tych, jakie odbywałam wcześniej. Okazano mi dużo zaufania i otwartości na moje propozycje. Zaczynałam na stanowisku sprzedawcy. Z biegiem czasu, wiedziałam, że sprzedaż to nie moja działka. Po intensywnym wdrożeniu w inne zadania oraz po wielu szkoleniach z AdWords, pozycjonowania, czy content marketingu, postanowiłam poznać naszą ofertę nie tylko od strony teoretycznej, ale też praktycznej. Moje obowiązki rozszerzyły się. Zaczęłam tworzyć profile linków przychodzących, odpowiadać za profilowanie lingwistyczne czy pisać i publikować teksty na stronach klientów.

Po tym, jak nasz zespół sprzedawców został rozbudowany, mogłam już w pełni zaangażować się w to, co podobało mi się najbardziej, czyli w kampanie AdWords. Dziś jestem wyspecjalizowana w tworzeniu, optymalizacji i raportowaniu klientom działań związanych, nie tylko z AdWords, ale także z płatnymi reklamami na Facebooku i LinkedInie. Odpowiadam także za przeprowadzanie szkoleń z kampanii dla nowych pracowników.

Różnorodność, to co lubię w swojej pracy

W swojej pracy najbardziej lubię urozmaicenie. Każdy klient jest inny i ma inną ofertę. Wymaga to ode mnie dokładnego poznania branży, z jaką jest on związany i stworzeniem pod tę branżę skutecznych kampanii, dopasowanych do potrzeb klienta. Tylko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, działania reklamowe mają sens. Doskonale zdaję sobie sprawę, że specjalizacja PPC nieustannie się zmienia i nieustannie wprowadzane są nowe rozwiązania. No i super! Pozwala mi to na uczenie się wciąż nowych rzeczy, by potem z powodzeniem móc wdrażać je u naszych klientów.

 

Od specjalisty do menadżera

Wraz z przyrostem liczby klientów i kampanii przyszedł czas na rozbudowę zespołu Google Ads. Podjęłam to wyzwanie, awansując tym samym na stanowisko menadżera. Mój zakres zadań zaczął stopniowo się zmieniać. Do tej pory odpowiadałam za swoje własne działania, teraz szkolę nowe osoby, czuwam nad ich rozwojem zawodowym i weryfikuję ich pracę nad kampaniami dla klientów. To zupełnie inny zakres zadań, więc teraz oprócz rozwoju swoich kompetencji w prowadzeniu kampanii Google i Facebook Ads, stawiam także na rozwój kompetencji w zakresie zarządzania zespołem (coraz większym!), rekrutacji nowych specjalistów i optymalizacji pracy naszego zespołu.

Bądź jak Agata!

Zainspirowała Cię historia Agaty? Chciałbyś/ałabyś także spróbować swoich sił w marketingu internetowym? Zrób pierwszy krok w naszą stronę i sprawdź, na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy. Być może to właśnie Ty zasilisz nasz zespół...

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Agaty? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny!

EmployeePage