Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 12

Dział Content Marketingu

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Agnieszka Bartel

Agnieszka Bartel na LinkedIn

Specjalistka ds. content marketingu z bogatym doświadczeniem zawodowym, które gwarantuje elastyczność podejścia do każdego klienta. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, a także filologię angielską i stosunki międzynarodowe na WSSM w Łodzi, co dało Agnieszce silne zaplecze, z którego teraz korzysta w codziennej pracy.

Pracowała jako tłumaczka, trenerka języka angielskiego oraz specjalistka ds. badań i standardów obsługi klienta. Jest na stałe związana ze szkolnictwem wyższym. Jednak dopiero tworząc teksty marketingowe dla klientów z różnych branży, może połączyć pasję do słowa, głęboki research, z zadawaniem wielu pytań. Lubi wyzwania, chętnie przygotuje tekst zarówno dla sklepu zoologicznego, jak i producenta schodów czy drzwi. W pracy w Widocznych ceni przede wszystkim jasną komunikację i możliwość rozwoju. Tu nigdy nie jest nudno!

W wolnym czasie najchętniej podróżuje, czyta, maluje lub uczy się grać na ukulele. Regularnie pozwala się też wyprowadzać swojemu psu na spacer. Pisze również po pracy. Pracuje nad własną książką, którą wyda, jak tylko znajdzie sposób na wydłużenie doby!

Agnieszka Bartel strona
EmployeePage