Wiosenna promocja - 25% zniżki na SEO i Ads
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 39 of 61

Dział Pozycjonowania

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Damian Jędrzejewski

Damian Jędrzejewski na LinkedIn

Specjalista ds. pozycjonowania, inżynier informatyki ze specjalnością e-commerce i majsterkowicz z zamiłowania. Ukończył gruntowne przeszkolenie w zakresie SEO z ekspertami z agencji widoczni, a także szereg kursów zewnętrznych. Ma certyfikat Google Analytics.

W pracy szczególnie ceni ciągły rozwój i zadania analityczne. Lubi też rozmawiać z klientami, omawiać wspólnie projekty SEO, a dzięki temu skutecznie prowadzić działania optymalizacyjne. Sukces strony klientów to dla Damiana najważniejszy cel, dlatego z satysfakcją przygląda się wynikom, które dla nich osiąga. Pracuje z każdą branżą, ale przeważa branża motoryzacyjna, medyczna, automatyka przemysłowa i branża odzieżowa.

Prywatnie Damian jest miłośnikiem gier planszowych - zbiera je i oczywiście chętnie gra. Uwielbia majsterkowanie, a na swoim koncie ma pięknie odrestaurowany rower Romet Jubilat i szafkę zrobioną z palet.

damian jedrzejewski 3
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej