Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Customer Success

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Dawid Sawicki

Dawid Sawicki na LinkedIn

Jako Customer Success Specialist Dawid w codziennej pracy działa w różnych sektorach związanych z szeroko rozumianymi kampaniami Ads. Chętnie bierze udział w nowych i trwających już projektach. Satysfakcję daje mu to, że robi coś pożytecznego nie tylko dla agencji, ale przede wszystkim dla jej klientów. Na swoim koncie ma licencjat z bezpieczeństwa narodowego ze specjalizacją zarządzania kryzysowego (UAM) oraz szereg szkoleń wewnętrznych z zakresu performance marketingu i współpracy z klientem.

Dawid pierwsze kroki zawodowe stawiał w sklepie meblowym z narożnikami i to tam odkrywał swoją charyzmę. Fundamentem jego pracy jest transparentność i nieszablonowość w działaniach, bo obsługuje klientów tak, jak sam chciałby być obsłużony. Kiedyś myślał, że będzie piłkarzem, później koszykarzem, jako nastolatek mocno zaangażował się w produkcję muzyki – dzisiaj świadomie stara się pobudzać kreatywność do działań zawodowych poprzez swoje zainteresowania. Sukces osiągnięty w wymagających projektach cieszy go podwójnie!

Prywatnie Dawid produkuje własne brzmienia w muzyce elektronicznej, gdzie nowe pomysły rodzą się m.in. z undergroundowego DJ'ingu. Interesuje się motoryzacją, szczególnie tą z lat 80. i 90., oraz geopolityką i sportem.

Dawid Sawicki strona
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.