Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział pozycjonowania

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Julia Kiszakiewicz

In 2C 21px RJulia Kiszakiewicz na LinkedIn

Julia jest związana z branżą od 2019 roku. Przez ten czas zdobywała doświadczenie jako specjalistka ds. marketingu, a umiejętności pozwoliły jej współpracować zarówno z krajowymi, jak i międzynarodowymi agencjami marketingowymi. Miała też przyjemność pracować z wieloma utalentowanymi influencerami.

Julia ukończyła program z zakresu digital marketingu „Umiejętności Jutra” prowadzony przez Google i SGH. Posiada również certyfikat SEO Expert od papySEO, który znacznie poszerzył jej kompetencje w zakresie optymalizacji stron internetowych. Decyzja o rozpoczęciu kariery w SEO była dla Julii naturalnym wyborem ze względu na fascynującą różnorodność tej branży. SEO jest jednocześnie dziedziną bardzo techniczną i kreatywną, co umożliwia jej wszechstronny rozwój. Julia ceni jej dynamikę – to branża, która nigdy nie stoi w miejscu.

To właśnie brak monotonii jest tym, co Julia lubi w swojej pracy najbardziej. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które mobilizują do działania i pozwalają na ciągły rozwój. W naszej agencji ceni przede wszystkim współpracę z zespołem pełnym pasjonatów oraz możliwość wpływu na kształt realizowanych projektów.

Prywatnie to wspinaczka sportowa jest wielką pasją Julii. Wolne chwile najchętniej spędza, trenując na ściankach wspinaczkowych lub wyjeżdżając na wspinaczkę w skały. Kontakt z naturą zapewnia jej nie tylko relaks, ale też wiele inspiracji. Gdy szuka czegoś mniej fizycznego, ale równie angażującego, Julia chętnie sięga po planszówki.

julia kiszakiewicz strona
EmployeePage