Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol

Dział Content Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Marta Mrowińska

Marta Mrowińska na LinkedIn

 

Marta to specjalistka ds. content marketingu z wieloletnim doświadczeniem jako redaktor naczelna lokalnej gazety. Praktyka, jaką zdobyła podczas pracy dziennikarki pomaga jej w przeprowadzeniu dogłębnego researchu przed pisaniem tekstów dla klientów. Jak sama mówi - potrafi napisać poemat o wzorach chemicznych.

Pisanie to dla niej swego rodzaju sztuka, podczas której może dać upust swojej artystycznej duszy. Dzięki temu, że codziennie czekają ją inne pisarskie wyzwania ma poczucie, że praca nigdy jej nie nudzi. Najbardziej lubi różnorodność i niepowtarzalność zadań.

Czas wolny poświęca na aktywność fizyczną - jest zawodniczką drużyny kolarskiej mtb, praktykuje sztuki walki i samoobronę, uwielbia górskie wędrówki i pływanie. Kiedy nie spotkamy jej na szlaku lub basenie, z pewnością będzie można ją zobaczyć z książką w ręku.

marta mrowinska
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej