Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 12

Dział Content Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Marta Mrowińska

Marta Mrowińska na LinkedIn

Marta to ekspertka ds. content marketingu z wieloletnim doświadczeniem jako redaktorka naczelna lokalnej gazety. Praktyka, jaką zdobyła podczas pracy dziennikarki, pomaga jej w przeprowadzeniu dogłębnego researchu przed pisaniem tekstów dla klientów. Jak sama mówi – potrafi napisać poemat o wzorach chemicznych.

Pisanie to dla niej swego rodzaju sztuka, podczas której może dać upust swojej artystycznej duszy. Dzięki temu, że codziennie czekają ją inne pisarskie wyzwania, ma poczucie, że praca nigdy jej nie nudzi. Najbardziej lubi różnorodność i niepowtarzalność zadań.

Czas wolny poświęca na aktywność fizyczną – jest zawodniczką drużyny kolarskiej mtb, praktykuje sztuki walki i samoobronę, uwielbia górskie wędrówki i pływanie. Kiedy nie spotkamy jej na szlaku lub basenie, z pewnością będzie można ją zobaczyć z książką w ręku.

marta mrowinska

Co robiłaś zawodowo, zanim trafiłaś do Widocznych?

W swojej karierze zawodowej mam za sobą różnorodne doświadczenia – pracę terapeutki uzależnień, pedagożki specjalnej, redaktorki lokalnej gazety, kierowniczki placówki dla osób z zaburzeniami otępiennymi oraz sprzedawczyni w sklepie sportowym i zoologicznym. Zawsze lubiłam pisać i realizowałam tę pasję na łamach gazet, między innymi redagując artykuły i opracowując materiały szkoleniowe. Moim marzeniem było móc zarabiać na życie pisaniem. Najlepiej zdalnie!

Pamiętam moment, kiedy głośno wypowiedziałam te słowa, nie wiedząc nawet, że tak szybko zrealizuję to marzenie. Znalazłam ogłoszenie pracy w Widocznych, aplikowałam i po rekrutacji rozpoczęliśmy współpracę.

Jak wyglądały Twoje początki w agencji?

To był mój pierwszy kontakt z copywritingiem i marketingiem internetowym, dlatego uczyłam się właściwie wszystkiego. Już na etapie rekrutacji zaczęło mi się podobać. Kilkuetapowy proces, wymagające zadania, ale jednocześnie konkretne informacje, a przy tym życzliwa atmosfera – to mnie urzekło najbardziej. Nie mniej ciekawy był potem sam proces wdrażania. Dostawałam codziennie mnóstwo informacji, a mimo to wszystko od początku było dla mnie zrozumiałe, poukładane i bardzo ciekawe.

Zaczynałam od podstaw i stanowiska asystentki, co oznaczało dla mnie nastawienie się na naukę i zgodę na niższe niż we wcześniejszych miejscach pracy wynagrodzenie. Wiedziałam jednak, że chcę rozwijać się w branży i postawiłam wszystko na jedną kartę.

Jak zmieniał się Twój zakres obowiązków w Widocznych?

Przez niemal trzy lata pracy w agencji przeszłam wszystkie stanowiska w ramach zespołu content marketingu – od asystentki do starszej specjalistki, a potem koordynatorki i liderki. Obecnie realizuję się jako ekspertka ds. content marketingu i jestem przekonana, że to nie koniec. Ta praca jest tak ekscytująca i dynamiczna, że z pewnością nie zatrzymam się w tym miejscu!

Na obecnym stanowisku najciekawsze jest dla mnie łączenie warsztatu copywriterskiego z dzieleniem się wiedzą i poszerzaniem bazy szkoleniowej. Lubię pracę z tekstem, ale lubię też spotykać się z ludźmi – jako ekspertka mogę łączyć oba te obszary na co dzień.

Co szczególnie cenisz we współpracy z agencją?

Co najbardziej podoba mi się w pracy? Jej dynamika i nieustanne zmiany. To jednocześnie największe wyzwanie, wymagające ciągłego samorozwoju i doskonalenia warsztatu, nie tylko pisarskiego. Potrzebna jest również otwartość na te zmiany i pozytywne podejście do nich na co dzień.

Cenię sobie to, że mogę realizować tu swoje pomysły, uwielbiam różnorodność – każdy dzień przynosi coś nowego i nie ma czasu ani miejsca na rutynę. Jedną z najważniejszych zalet pracy w Widocznych jest też atmosfera. Owszem, intensywnie pracujemy i wymagamy od siebie, ale jednocześnie dbamy o swój komfort pracy i szanujemy się nawzajem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że wymarzyłam sobie taką pracę i ją mam – jestem zatem szczęściarą. ;)

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Marty? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji Widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!

EmployeePage