Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Customer Success

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Nina Napieraj

In 2C 21px RNina Napieraj na LinkedIn

 

Nina pewnie rozwija swoją karierę w kierunku e-commerce. Nabyła już doświadczenie w pracy z klientami nad rozwojem ich biznesu, portfela zakupowego oraz ogólnego podnoszenia konwersji sklepów internetowych. Stawia na połączenie profesjonalnego i przyjaznego kontaktu z klientem. Swoje umiejętności praktyczne wsparła wiedzą nabytą w trakcie studiów z Doradztwa Zawodowego i Personalnego, a także Zarządzania na drugim stopniu studiów.

Dlaczego e-commerce? Ninę przekonało to, jak pewną siłę stanowi w tych czasach. Nie będzie ona maleć z biegiem czasu, dlatego postanowiła rozwijać się właśnie w takich branżach. W Widocznych ceni sobie zespół oraz podejście do pracownika, wyjątkową atmosferę, duże zaufanie do wykonywanych obowiązków i samodzielność.

Po pracy Nina zgłębia książki o tematyce dotyczącej antropologii sądowej, medycyny sądowej, profilowania morderców, czy psychologii człowieka. Jest również zapalonym graczem zarówno gier na konsoli jak i tradycyjnych planszówek. Najbardziej lubi gry strategiczne, kooperacyjne, wymagające od gracza planowania każdego ruchu na zapas.

Nina Napieraj strona
EmployeePage