Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 39 of 61

Dział sprzedaży

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Paulina Zaleszczak

Specjalistka ds. rozwoju biznesu

Paulina Zaleszczak na LinkedIn

Paulina zdobywała doświadczenie zawodowe w takich branżach jak fitness (między innymi w klubach butikowych) oraz IT (systemy Saas, aplikacje mobilne). Studiowała też handel i rachunkowość na Wyższej Szkole Handlu i Rachunkowości. Jako specjalistka ds. rozwoju biznesu odbyła wiele szkoleń wewnętrznych związanych ze sprzedażą. Ma też za sobą szkolenia w ramach Online Marketing Club oraz szkolenia związane z Google ADS i Meta ADS. Na co dzień słucha też podcastów, między innymi Artura Jabłońskiego.

Do Widocznych trafiła, bo śledzi branżę marketingu odkąd pamięta, a wiedziała doskonale, że sprzedaż i zarządzanie się z nią łączą. Współpraca z agencją umożliwia Paulinie pracę w środowisku, które wymaga ciągłej elastyczności, uczenia się i umiejętności budowania kontaktu z klientem.

Siłownia nadal jest obecna w sercu Pauliny – to właśnie tam spędza czas wolny. Równowagę między pracą a aktywnością fizyczną zapewnia jej jedzenie, szczególnie włoskie. Nadal szuka najlepszej w smaku pizzy i carbonary!

Paulina Zaleszczak strona2
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.