Wiosenna promocja - 25% zniżki na SEO i Ads
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczne pozycjonowanie zagraniczne Rozwijaj firmę i zyskaj klientów na całym świecie
artboard
Międzynarodowe SEO

Pozycjonowanie zagraniczne z agencją widoczni

Zyskaj globalny zasięg i klientów z całego świata

Masz apetyt na więcej? Zagraniczne pozycjonowanie stron i sklepów pozwoli Ci dotrzeć do klientów na całym świecie.

Zoptymalizujemy Twoją stronę z myślą o wybranych rynkach docelowych i wypozycjonujemy ją w regionalnych wynikach wyszukiwania Google. Poprzez pozycjonowanie zagraniczne realizujemy dla naszych klientów mierzalne i istotne biznesowo cele takie jak wzrost wskaźnika ROI, wzrost liczby konwersji i sprzedaży. Skupiamy się na działaniach SEO, które zapewnią Ci stały wzrost na wybranych rynkach zagranicznych.

1
Koncentracja na pozyskiwaniu zapytań i sprzedaży
2
Bezpośredni kontakt ze specjalistą SEO
3
Ponad 100 doświadczonych specjalistów
4
Przejrzyste zasady współpracy, bez długoterminowej umowy
5
Transparentność w raportowaniu wyników pozycjonowania i optymalizacji
6
Optymalizacja konwersji jako element pozycjonowania
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.9
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 540 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Dlaczego my?

Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie zagraniczne agencji widoczni?

Chcesz skutecznie zaistnieć na rynkach zagranicznych? Z nami to osiągniesz!

Pozycjonowanie zagraniczne polega na optymalizacji strony w wynikach wyszukiwania dla różnych krajów i języków. Dzięki temu wersje językowe Twojej strony lub sklepu mogą konkurować ze stronami firm zagranicznych w Google, a Ty zyskujesz klientów z wybranych rynków zagranicznych i budujesz globalny biznes. Dlaczego to właśnie z nami warto realizować marketing i pozycjonowanie za granicą?

1

Pozyskujemy dla Ciebie zapytania i sprzedaż z zagranicy

Pozycjonowanie zagraniczne ma przede wszystkim być dla Ciebie źródłem sprzedaży w wybranych krajach. Dla nas SEO to działanie efektywnościowe, które mierzymy w postaci liczby konwersji, zapytań i sprzedaży. Rozpoznawalność Twojej marki jest przyjemnym efektem ubocznym, ale realizując pozycjonowanie skupiamy się przede wszystkim na skutecznym pozyskiwaniu klientów zagranicznych. Oznacza to dotarcie do odbiorcy i przeprowadzenie go przez ścieżkę konwersji. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie jest taktyką długoterminową i niezbędna jest wielomiesięczna praca, aby uzyskać wyniki. Czy warto czekać? Dzięki międzynarodowemu SEO zyskujesz stałe wzrosty i na dobre zostawiasz konkurencję w tyle. Wysoki wskaźnik ROI realizowanego przez nas pozycjonowania mówi sam za siebie - warto czekać i warto inwestować w pozycjonowanie zagraniczne.

2

Budujemy jakościowy ruch z zagranicy na Twojej stronie

Pozycjonowanie strony za granicą to skuteczna taktyka budowania zasięgu i docierania do nowych odbiorców. Dzięki wysokim pozycjom Twojej strony lub sklepu na istotne biznesowo frazy zyskasz rosnący ruch użytkowników. Im większy ruch tym większa szansa na pozyskanie klienta, ale również budowa wizerunku marki, budowa relacji z przyszłymi klientami i zwiększenie wartości Twojej strony. Co ważne, ruch pozyskany z pozycjonowania nie wiąże się z kosztami za kliknięcie, więc im więcej odwiedzin, tym niższe koszty pozyskania. Płacisz za optymalizację strony, a nie za odwiedziny użytkowników.

3

Optymalizujemy konwersję w cenie pozycjonowania międzynarodowego

Pozycjonowanie zagraniczne z nami nie kończy się na wysokich pozycjach w Google. Aby dostarczyć Ci efekty w postaci wysokiego wskaźnika ROI, rosnącej liczby zapytań i sprzedaży, w ramach SEO na zagranicę wdrażamy optymalizację konwersji. Polega na ulepszaniu strony w taki sposób, aby ułatwić drogę użytkownika do realizacji celu. Optymalizacja tego typu może obejmować zmiany techniczne, wizualne oraz zmiany w treściach na stronie. Optymalizacja konwersji koncentruje się na potrzebach i preferencjach użytkownika, zwiększając jednocześnie Twoje szanse na pozyskiwanie klientów zagranicznych.

4

Współpracujemy na prostych i przejrzystych zasadach

Klienci współpracują z nami, bo cenią efekty, które dla nich wypracowaliśmy. Nie przywiązujemy do siebie klientów długoterminowymi umowami, lecz efektami. Nie znajdziesz w naszych umowach skomplikowanych zapisów, drobnego druczku i haczyków. Jesteśmy przekonani o swojej skuteczności w pozycjonowaniu stron za granicą i to w ten sposób motywujemy klientów do wieloletniej współpracy. Wśród naszych klientów są firmy, które pracują z nami niemal od powstania agencji i dzięki nam rozwinęły skrzydła w internecie. Agencji SEO na rynku jest mnóstwo, każda kusi inną ofertą i obietnicami, więc zdarza się, że klienci odchodzą od nas w poszukiwaniu jeszcze lepszych efektów. Niejednokrotnie jednak potem wracają, przyznając, że trudno znaleźć agencję, która świadczy usługi na tak wysokim poziomie.

5

Zapewniamy dedykowany zespół ekspertów i kontakt ze specjalistą SEO

Udana współpraca w zakresie pozycjonowania stron za granicą to nie tylko świetnie zrealizowana optymalizacja SEO i regularne raportowanie wyników. Równie istotni są ludzie, z którymi przyjdzie Ci współpracować. Nasi klienci pracują z dedykowanymi zespołami specjalistów, którzy od początku są wdrożeni w projekt. U nas wiesz, kto zajmuje się pozycjonowaniem, tworzeniem treści, kwestiami technicznymi, a dodatkowo jesteś w stałym kontakcie z opiekunem, który pełni rolę menadżera projektu. Stawiamy na regularny kontakt, rozmowę i partnerskie relacje z klientami. Z nami czujesz stałe wsparcie ekspertów i masz pewność, że marketing i pozycjonowanie Twojej strony za granicą jest w najlepszych rękach.

6

Dajemy Ci opiekę doświadczonych doradców

Stawiamy na relacje z klientami, jeszcze przed podpisaniem umowy. Niezależnie, na którym etapie współpracy się z nami kontaktujesz, rozmawiasz z przeszkolonym specjalistą, który doskonale rozumie marketing internetowy, jego zastosowanie w biznesie, możliwości jakie daje i dodatkowo świetnie posługuje się zaawansowanymi narzędziami analitycznymi. W naszym zespole nie ma przypadkowych osób. Jesteśmy niezwykle dumni z zespołu tak kompetentnych ludzi z pasją do marketingu internetowego. Dlatego to dla Ciebie ważne? Nie pozostawimy żadnego pytania bez odpowiedzi, na Twój biznes patrzymy globalnie i koncentrujemy się na tym, by przygotować dla Ciebie skuteczną strategię, z celem pozyskiwania sprzedaży.

Dlaczego SEO

Inwestujesz w pozycjonowanie zagraniczne? Zobacz swoje korzyści

Pozycjonowanie zagraniczne to nie tylko obecność Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google w innych krajach. To przede wszystkim Twoja efektywna droga do zbudowania sprzedaży na arenie międzynarodowej. Jak to osiągniesz i dlaczego to właśnie pozycjonowanie zagraniczne jest jedną z najskuteczniejszych dróg do celu?

1
Stały wzrost konwersji

Pozycjonowanie zagraniczne jest działaniem długoterminowym. Nie zatrzymujemy się na żadnym etapie i wciąż ulepszamy i rozszerzamy działania. Tak, aby pozyskiwać klientów zagranicznych, przy jednoczesnym uzyskiwaniu stałego wzrostu konwersji i sprzedaży. 

2
Malejące koszty pozyskania

Obawiasz się dużego ruchu na stronie ze względu na koszty? W pozycjonowaniu stron za granicą im większy ruch, tym koszt pozyskania jednego użytkownika jest niższy. Dlatego właśnie podkreślamy, że nasze kampanie finansują się same.

3
Kompleksowa optymalizacja strony

Prowadzone SEO na zagranicę wiąże się z wieloma korzyściami - Twoja strona jest kompleksowo zoptymalizowana, wzbogacona o wartościowe treści, dostosowana do potrzeb użytkowników. To namacalne korzyści, które otrzymasz już od pierwszych dni współpracy.

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Współpraca z agencją widoczni

Jak przebiega proces pozycjonowania zagranicznego?

 

Zobacz, co obejmuje usługa międzynarodowego SEO

Pozycjonowanie zagraniczne chociaż bazuje na tych samych działaniach i procesach, co pozycjonowanie polskich stron i sklepów, wymaga jednak nieco innego podejścia. W międzynarodowym SEO wyzwaniem jest znajomość rynków docelowych, języka oraz specyfiki klienta z innego kręgu kulturowego. Dobry research to podstawa, potem przychodzi czas na realizację działań optymalizacyjnych.

Co robimy w ramach międzynarodowego pozycjonowania stron i sklepów? Poznaj niektóre z działań procesu pozycjonowania strony za granicą.

 

Research słów kluczowych w języku obcym

Down arrow

Analiza konkurencji zagranicznej

Down arrow

Tworzenie i optymalizacja treści w języku obcym

Down arrow

Optymalizacja off-site i budowa profilu linków zagranicznych

Down arrow

Optymalizacja techniczna SEO

Down arrow

Wdrożenie tagów Hreflang

Down arrow

Optymalizacja konwersji dla zagranicznego klienta

Down arrow
SEO + UX

Potrzebujesz czegoś więcej? Wybierz Pro SXO

Postaw na kompleksową usługę Pro SXO. W zakres działań SXO wchodzą m.in.:

 • Pozycjonowanie
 • Zaawansowana analityka
 • Optymalizacja konwersji
 • Optymalizacja UX

Pro SXO to usługa, która łączy w sobie skuteczne pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Wybierając Pro SXO otrzymujesz zaawansowaną analitykę strony i działań marketingu internetowego. To idealne rozwiązanie, jeśli korzystasz już z pozycjonowania i chcesz maksymalizować wypracowywane efekty.

Łączymy moc analityki, user experience i pozycjonowania. Zobacz pełną ofertę.

Zobacz ofertę
widoczni 67
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Efekty pozycjonowania stron, które Cię przekonają

Zobacz historie naszych klientów

Nie ma lepszego potwierdzenia skuteczności agencji SEO niż efekty, które wypracowała u swoich klientów. W agencji widoczni nie brakuje przykładów firm, które dzięki naszemu pozycjonowaniu rozwinęły się, zbudowały sprzedaży i zyskały nowych klientów. Poznaj historie współpracy z firmami z najróżniejszych branż i zobacz, jak możemy wesprzeć Twój biznes w sieci.

Pozycjonowanie certyfikowanej agencji pracy

 

Firmy, które skorzystały z naszej usługi pozycjonowania, obserwują regularny i stopniowy wzrost liczby odwiedzin i sprzedaży z kampanii SEO. Powyżej przykład naszego klienta - pflegerin24.pl - agencji opiekunek osób starszych, gdzie odnotowaliśmy ponad 6,5 - krotny wzrost unikalnych użytkowników odwiedzających stronę.

Pozycjonowanie dystrybutora części samochodowych

Wzrost przychodów w sklepie internetowym z częściami samochodowymi - Ivemax, dzięki naszemu pozycjonowaniu zwiększył się 18-krotnie! Więcej na ten temat w linku poniżej.

Pozycjonowanie dystrybutora artykułów ortopedycznych

9,5-krotny wzrost liczby użytkowników u naszego klienta ortezy.pl - sklepu internetowego z ortezami. Ruch pochodzi z bezpłatnych wyników wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie dystrybutora sprzętu rehabilitacyjnego

4,5-krotny wzrost fraz w TOP3 Google u naszego klienta - Termedis - sklepu internetowego ze sprzętem rehabilitacyjnym

To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami. Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Zobacz efekty u naszych klientów
widoczni 54
Jak to robimy?

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży w Protan Elmark

Nasze kampanie finansują się same. Co to znaczy? Zobacz, rozmowę z klientem, który dzięki naszym działaniom SEO i PPC zwiększył liczbę konwersji, obniżył koszty pozyskania konwersji i rozwinął biznes na arenie międzynarodowej.

Ty też możesz mieć takie efekty.

Skontaktuj się z doradcą, żeby poznać szczegóły.

Zdradzamy efekty pozycjonowania i Google Ads
Dlaczego widoczni?

U nas w pozycjonowaniu dostajesz więcej

Dajemy Ci nie tylko wymierne efekty pozycjonowania, ale również szereg dodatkowych korzyści. W ramach pozycjonowania zrealizujemy także wysokiej jakości treści na stronę, a także przeprowadzimy optymalizację współczynnika konwersji. Dodatkowo wszystkim klientom dajemy możliwość zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego na naszych szkoleniach. Sprawdź poniżej, dlaczego nasza oferta SEO daje więcej niż oczekujesz.

Zobacz, co dodajemy do pakietu usług SEO:

1

Content marketing

Tworzymy i publikujemy na stronie wartościowe treści. Zoptymalizowane pod SEO dopasowane do potrzeb odbiorców.

2

Optymalizacja konwersji

Usuwamy wszelkie przeszkody na drodze Twojego klienta do zakupu lub nawiązania współpracy.

3

Bezpłatne szkolenia

Dzielimy się wiedzą i zapraszamy naszych klientów na bezpłatne szkolenia z zagadnień marketingu internetowego.

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person

Co wpływa na pozycjonowanie zagraniczne stron? Czynniki rankingowe.


Zagraniczne pozycjonowanie stron podlega tym samym czynnikom rankingowym, co każdy inny typ pozycjonowania. Czym są czynniki rankingowe? To elementy strony, ich optymalizacji zagranicznej i treści, które Google bierze pod uwagę przy ocenie strony. Co ważne, nikt nie zna pełnej i pewnej listy czynników rankingowych, dlatego tym bardziej warto zlecić pozycjonowanie strony za granicą agencji SEO, która stosuje najlepsze praktyki i stale poszerza i aktualizuje swoją wiedzę z marketingu i pozycjonowania za granicą. Czynniki rankingowe mogą ulegać zmianie w wyniku aktualizacji algorytmów Google, ale dla doświadczonych spejcalistów SEO to nie problem, lecz ekscytujące wyzwanie. Poznaj czynniki rankingowe, które zostały potwierdzone przez najlepszych ekspertów SEO na całym świecie. Podstawowy podział czynników rankingowych może obejmować takie grupy czynników jak:

 • on-page - działania w obrębie strony internetowej
 • off-page - działania poza stroną, w tym pozyskiwanie linków
 • użyteczność/funkcjonalność - działania, które mają poprawić komfort użytkowników na stronie

Czynniki off-page:

 • Liczba domen, z których pochodzą linki
 • Liczba stron, z których pochodzą linki
 • Linkowany tekst (anchor)
 • Alt Tag na zdjęciach z linkami przychodzącymi
 • Linki pochodzące z domen .gov i .edu
 • Autorytet strony linkującej
 • Autorytet domeny linkującej
 • Linki ze stron konkurencji
 • Linki ze stron wątpliwej wartości, z tzw. złego sąsiedztwa
 • Autorytet strony głównej w linkującej witrynie
 • Linki nofollow
 • Wiek domeny, z której pochodzą linki
 • Wiek domeny
 • Fraza w nazwie domeny, a najlepiej jako pierwsze słowo w nazwie domeny
 • Historia domeny
 • Exact match domain (nazwa domeny = słowo kluczowe)
 • Domain Authority
 • Długość adresu URL
 • Domain Trust/Trust Rank
 • Lokalizacja serwera
 • Certyfikat SSL
 • Zróżnicowane typy linków
 • Linki ze stron z przekierowaniem 301
 • Frazy podlinkowane wewnętrznie, pomiędzy podstronami
 • Title linku
 • Umiejscowienie linku w tekście
 • Umiejscowienie linku na stronie
 • Zgodność tematyczna z treścią dostępną pod linkującą domeną
 • Zgodność tematyczna z treścią strony, z której pochodzi link
 • Fraza w formie nazwy Twojej marki/strony w title strony linkującej
 • Regularny przyrost linków do strony
 • Linki ze stron z dużym autorytetem
 • Linki z sekcji źródeł na Wikipedii
 • Wiek linków
 • Naturalny profil linków
 • Wzajemne linkowanie z innymi stronami
 • Linki z User Generated Content - treści tworzonej przez użytkowników
 • Linki z przekierowań 301
 • TrustRank linkujących stron
 • Liczba wychodzących linków ze strony
 • Linki z forum
 • Objętość treści, z której pochodzi link
 • Jakość treści, z której pochodzi link
 • Linki typu site-wide, dostępne z każdej podstrony
 • Publiczne informacje o domenie w systemie WhoIs
 • Kara nałożona na właściciela domeny w WhoIs

Czynniki on-page

 • Fraza w title
 • Fraza pierwszym słowem w title
 • Fraza w description
 • Fraza w nagłówku h1
 • Objętość treści na stronie
 • Aktywny spis treści na stronie
 • Nasycenie treści słowami kluczowymi
 • Słowa dodatkowe w treści budujące jego tematykę
 • Słowa budujące tematykę treści w title i description
 • Merytoryka treści
 • Szybkość ładowania się strony w oparciu o HTML
 • Szybkość ładowania się strony w oparciu o dane z Chrome
 • Duplikacja treści
 • Linki kanoniczne
 • Optymalizacja zdjęć i grafik na stronie
 • Zakres aktualizacji treści na stronie (duże vs. małe zmiany)
 • Historia zmian na stronie
 • Zawartość słowa kluczowego w pierwszych 150 znakach tekstu
 • Frazy w nagłówkach h2, h3, h4
 • Jakość linków wychodzących
 • Zgodność tematyczna ze stronami, do których linkujesz
 • Poprawność tekstów - gramatyka, ortografia, literówki
 • Kopiowanie treści z innych stron (np. stron producentów)
 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
 • Funkcjonalność strony na urządzeniach mobilnych
 • Brak dostępu do istotnych treści na urządzeniu mobilnym
 • Dodatkowa, przydatna treść uzupełniająca tekst na stronie
 • Treść w rozwijanych polach tekstowych
 • Liczba linków wychodzących
 • Materiały graficzne, video i inne multimedialne treści
 • Liczba linków wewnętrznych kierujących do podstrony
 • Jakość linków wewnętrznych kierujących do podstrony
 • Niedziałające linki
 • Błędy w kodzie HTML, brak walidacji W3C
 • Listy numerowane, wypunktowania w treści
 • Wiek strony
 • Projekt strony przyjazny dla użytkownika
 • Wartościowa treść, która daje korzyść użytkownikom
 • Strona kontakt
 • Architektura strony
 • Częstotliwość dodawania nowych treści na stronę
 • Dodanie mapy strony
 • Publikacja polityki prywatności i regulaminu serwisu
 • Duplikacja meta danych
 • Menu okruszkowe
 • Materiały osadzone z Youtube

Czynniki User Interaction - podnoszące komfort użytkowników na stronie:

 • RankBrain
 • CTR w Google dla najważniejszych strategicznie fraz
 • CTR w Google dla wszystkich fraz
 • Współczynnik odrzuceń
 • Ruch z kanału direct
 • Powracający użytkownicy
 • Pogosticking, czyli uciekanie ze strony i wybór innej w wynikach wyszukiwania
 • Zablokowane strony
 • Dodanie strony do zakładek w Chrome
 • Liczba komentarzy
 • Czas spędzony na stronie

 

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 114
czas

Ile trwa pozycjonowanie stron?

Przeanalizowaliśmy kilkadziesiąt pozycjonowanych przez nas stron, żeby sprawdzić:


Pytanie, ile trzeba czekać na pierwsze efekty pozycjonowania strony w wyszukiwarkach to jedno z najczęstszych pytań od klientów. Nie ma jednej odpowiedzi na to, ile trwa pozycjonowanie stron za granicą. Ma na to wpływ wiele czynników - nie tylko wiedza i praca pozycjonera, ale także konkurencja i zmiany algorytmu Google, a także kondycja i jakość Twojej strony. Jednak po kilkunastu latach optymalizacji stron w Google, zauważamy pewne schematy. Aby łatwiej było Ci zrozumieć, ile trwa skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google i jakie zmienne mają wpływ na efektywność pracy, wybraliśmy 3 przykładowe strony. Od lokalnej strony, po ogólnopolski sklep, aby na ich przykładzie opisać, jakie cechy strony realnie wpływają na to, kiedy pojawią się efekty SEO. Zobacz, z którym typem strony się identyfikujesz i ile może trwać proces SEO na zagranicę dla Twojej witryny. Sprawdź nasz artykuł: Ile trwa pozycjonowanie stron i sklepów?

Pozycjonowanie oferta

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie - oferty cenowe od ekspertów

Prowadzone przez nas kampanie pozycjonowania strony za granicą nie są ani drogie ani tanie - są przede wszystkim skuteczne. Trudno mówić o jednej cenie marketingu i pozycjonowania za granicą, ponieważ zależy ona od wielu czynników i musi być określana indywidualnie po analizie strony i potrzeb Twojej firmy. Koszt pozycjonowania będzie więc różny, ale zawsze dobierany również do Twoich możliwości. 

Skala

Widoczni w liczbach

Zoom

540+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

60+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

100+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

SEO szerokie

Sprawdź też pozycjonowanie w innych krajach:

Pozycjonowanie Irlandia
Pozycjonowanie Belgia
Pozycjonowanie Portugalia
Pozycjonowanie Austria
Pozycjonowanie Słowacja
Pozycjonowanie Ukraina
Pozycjonowanie Litwa
Pozycjonowanie Szwajcaria
Pozycjonowanie Chorwacja
Pozycjonowanie Bułgaria
Pozycjonowanie Rumunia
Pozycjonowanie Norwegia
Pozycjonowanie Finlandia
Pozycjonowanie Kanada
Pozycjonowanie Brazylia
Pozycjonowanie Japonia
Pozycjonowanie Chiny
Pozycjonowanie Korea Południowa
Pozycjonowanie Indie
Pozycjonowanie Turcja
Pozycjonowanie Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pozycjonowanie Tajlandia
Pozycjonowanie Katar
Pozycjonowanie Australia
Pozycjonowanie Egipt

Jak pozycjonować za granicą? Podstawowe działania

Kiedy pozycjonowanie za granicą należy przemyśleć? Jeśli zauważyłeś, że znaczna część odwiedzających pochodzi z innych krajów. W tym momencie warto wprowadzić zmiany na stronie, tak aby z jednej strony usprawnić ścieżkę zakupową i tym samym pozyskać klientów zagranicznych. Jak stworzyć skuteczną stronę pod względem SEO na zagranicę?

 • Określ docelowy kraj lub region za pomocą odpowiedniej struktury adresów URL (kierowanie na kraj).
 • Wybierz na jakie języki kierowane są Twoje strony za pomocą tagów językowych (targetowanie na język).
 • Rozpocznij tworzenie treści w językach twojej grupy docelowej.

W niektórych przypadkach prowadzenie pozycjonowania zagranicznych stron na konkretny kraj ogranicza faktyczną grupę docelową. Wykorzystując targetowanie na język, kierujesz swoją reklamę do użytkowników krajów, które posiadają wspólny język. Pozycjonowanie za granicą to znacznie bardziej złożony proces. Jeśli chcesz cieszyć się wysokimi efektami, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów.

Oceń ten artykuł:
Pozycjonowanie zagraniczne

Średnia ocen użytkowników4.80 na podstawie 108 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej