65 Polskich Osobowości Marketingu Ranking 2021

ranking-osobowosci-marekitngu-okladka-widoczni.jpg

65 Polskich Osobowości Marketingu, które warto śledzić w sieci w 2021

Ranking 65 osobowości marketingu wg liczby obserwujących w social mediach oraz widoczności strony

UWAGA: możesz w dowolny sposób sortować tabelę klikając w odpowiednią kolumnę. Możesz również wyszukać daną osobę wpisując jej nazwisko w pole Filtruj dane.

Imię i nazwiskoWitryna osobistaFacebookLinkedinInstagramLiczba fraz w TOP 10 GoogleFacebook obserwującyObserwujący LinkedinObserwujący Instagram
Albrecht Greg strona strona strona strona 874240116001900
Bąk Janina strona strona strona strona 5999920815060800
Bąk Michał strona strona strona brak14916906100brak
Biel Jakub strona strona strona strona brak78036502320
Bizub Wojciech strona strona strona strona 139376027003000
Blak Rahim strona strona strona strona 513410211007800
Bossy Daniel strona strona strona strona 14332502803200
Brusik Tomasz strona strona strona strona 1461699014502370
Bucki Piotr strona strona strona strona 3682085904300
Ceplin Joanna strona strona strona strona 13633760945020400
Charzyńska Natalia strona strona strona brak1811190280brak
Chimkowska Angelika strona strona strona strona 13317014420370
Chwiszczuk Łukasz strona strona strona strona brak13802685301
Cyran Jakub strona strona strona strona 1132035201100
Cyrek Max strona strona strona strona brak2301020350
Czaplicka Monika strona strona strona strona 139132571002000
Czech Mateusz strona strona strona strona 1511402090250
Dąbrowska Sylwia ' strona ' strona strona strona 8444011705800
Dworzyńska Katarzyna strona strona strona strona 364289060201750
Dziedzic Karol strona strona strona strona 15110049501150
Georgiew Franciszekbrak strona strona strona brak164053802870
Gontarek Paweł strona strona strona strona 33571003190360
Grzesik Adam strona strona strona strona 301606020701300
Hatalska Natalia strona strona strona strona 1123847081556400
Herra Wojciech strona strona strona strona 414430307702400
Jabłoński Artur strona strona strona strona 105323430100055000
Kirov Nikolay strona strona strona brak2114208070brak
Kłosiński Jacek strona strona strona strona 19362000053909000
Kokoszka-Lassota Dagmara strona strona strona strona 1104520953100
Kołodziejczyk Monikabrak strona strona brakbrak10102350brak
Kordowski Marcin strona strona strona strona 3599804670170
Kotarbiński Jacek strona strona strona strona 3510100154501630
Kozieł Kamil strona strona strona strona 3226057304400
Kurasiński Artur strona strona strona strona 13610640103102500
Ledwoń Blacha Anna strona strona strona strona brak77037704700
Lewiński Maciej strona strona strona strona 5310061201600
Ławniczak Wojciech strona strona strona strona 15702850351
Łodyga Mariusz strona strona strona strona 51123092808800
Marzec Krzysztof strona strona strona strona brak1858610500
Mazur Paulina strona strona strona strona 104405405270
Miecznikowski Grzegorz strona strona strona strona 70124093602010
Mikowska Monika strona strona strona strona 94201032351400
Miotk Anna strona strona strona strona 15138202300800
Mirowski Kamil strona strona strona strona 5324603205480
Niechciał Robert strona strona strona brakbrak1730560brak
Pajkert Artur strona strona strona strona 16601200205
Pakulska Dagmara strona strona strona strona brak133090501800
Pawłowska Magdalena strona strona strona strona 2913700742022700
Popiel Bartek strona strona strona strona 696303307452600
Przeździęk Adam strona strona strona strona 61129301970900
Puzyrkiewicz Dariusz strona strona strona strona 8319101630767
Rak Oskar strona strona strona strona 262715375650
Roguski Artur strona strona strona strona 319101102760950
Sadowski Michał strona strona strona strona 1286404069057000
Sala Paweł strona strona strona strona 376569951000
Sałkowski Damian' strona ''' strona strona strona brak34011250390
Skupieńska Agnieszka strona strona strona strona 14441915015256700
Skwarek Mirosław strona strona strona strona 61159306407500
Słowik Szymon strona strona strona strona 304915119151310
Stawarz Garcia Barbara strona strona strona strona 3364090352200
Stopka Tomaszbrak strona strona strona brak2251530330
Tkaczyk Paweł strona strona strona strona 632422701888019400
Urbaniak Magdalena strona strona strona strona 12775032306900
Wrodarczyk Witoldbrak strona strona strona brak1752100385
Wsół Marcin strona strona strona strona 11713001070200

 


ranking osobowosci marekitngu okladka widoczni

Ranking  - pobierz PDF

 

 

 

 

Ranking 65 Osobowości Marketingu - kategorie

Pod uwagę wzięliśmy osoby związane z marketingiem, które są aktywne w social mediach, prowadzą swoje witryny osobiste, autorskie projekty (blogi, vlogi, podcasty) i chętnie dzielą się wiedzą. Wszystkie zebrane dane pochodzą z dnia 15 października 2020.

Pod uwagę wzięliśmy 4 kategorie:

  1. WIDOCZNOŚĆ W GOOGLE - w narzędziu Senuto sprawdziliśmy widoczność osobistej strony internetowej danej osoby (na ile fraz w TOP 10 Google widoczna jest dana witryna).

  2. OBSERWUJĄCY NA LINKEDINIE - sprawdziliśmy, ile obserwujących na Linkedinie mają poszczególne osoby z rankingu.

  3. OBSERWUJĄCY NA INSTAGRAMIE - sprawdziliśmy, ilu followersów na Instagramie mają poszczególne osoby.

  4. OBSERWUJĄCY NA FACEBOOKU - sprawdziliśmy, ile osób obserwuje fanpage danej osoby na Facebooku. W przypadku, gdy dana osoba nie posiadała fanpage'a, podaliśmy liczbę obserwujących profil prywatny.

 

NAJCZĘŚCIEJ WYRÓŻNIANI w rankingu

Osobami, które najwięcej razy znalazły się w TOP 10 wszystkich kategorii są:

  • Paweł Tkaczyk - 4 razy w TOP 10
  • Michał Sadowski - 3 razy w TOP 10
  • Jacek Kłosiński - 3 razy w TOP 10
  • Rahim Blak - 2 razy w TOP 10
  • Janina Bąk - 2 razy w TOP 10
  • Artur Jabłoński - 2 razy w TOP 10
  • Bartek Popiel - 2 razy w TOP 10
  • Joanna Ceplin - 2 razy w TOP 10
  • Magda Urbaniak - 2 razy w TOP 10

 

 

Jak wybraliśmy osobowości marketingu 2021?

Marketing jest szeroką dziedziną, dlatego trudno byłoby zebrać w jednym zestawieniu wszystkich ciekawych twórców i doświadczonych specjalistów. Sami działamy w tej branży, dlatego kierowaliśmy się w pierwszej kolejności subiektywną oceną. Znamy osobiście wielu wybitnych specjalistów seo, Google Ads, social media i innych specjalizacji marketingu i wiedzieliśmy, że nie może ich zabraknąć. Uczestniczymy w najważniejszych marketingowych eventach i one również były dla nas źródłem inspiracji przy doborze osób do rankingu. Wreszcie, stworzyliśmy post na LinkedInie, w którym zapytaliśmy naszych odbiorców, kogo cenią najbardziej w marketingu. W ten sposób stworzyliśmy bazę interesujących osobowości marketingu, które następnie postanowiliśmy ocenić pod różnymi względami.

 

 

Dla kogo stworzyliśmy ranking 65 polskich osobowości marketingu?

Każdy kto znalazł się w rankingu jest naszym zdaniem godnym uwagi specjalistą i twórcą. Ranking może posłużyć osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z marketingiem. Dzięki niemu nie muszą błądzić i obawiać się, że blog, który czytają nie jest najlepszym źródłem wiedzy. Zyskują od nas cenną wskazówkę - gdzie warto zajrzeć w poszukiwaniu informacji o marketingu, od kogo się uczyć i kim inspirować. Doświadczeni specjaliści z pewnością znajdą tu również interesujące dla siebie informacje, np. o tym, który twórca marketingowy ma najwięcej obserwujących, fanów, najlepiej widoczny blog w Google. Ranking może być dla wielu punktem odniesienia i wskazywać, nad czym warto jeszcze popracować, aby zdobyć podobne zasięgi czy widoczność bloga.

 

Jak skonstruowany jest ranking?

W powyższym rankingu znajdziesz zestawienia twórców i osobowości marketingu w tabelach. Dzięki temu szybko porównasz ich pomiędzy sobą. W dalszej części dokumentu przygotowaliśmy prezentację każdego uczestnika rankingu z podsumowaniem jego wyników. Lista osób ułożona jest alfabetycznie, dzięki czemu łatwo odnajdziesz interesujące Cię osoby.

To nie koniec!

Ranking osobowości marketingu zrealizowaliśmy po raz pierwszy, ale z pewnością po jakimś czasie będziemy chcieli go zaktualizować. Masz swoje sugestie? Zabrakło Ciebie lub Twojego ulubionego twórcy? Skontaktuj się z nami: marketing@widoczni.pl, a rozważymy proponowanych przez Ciebie kandydatów do kolejnej edycji rankingu.

 

Ranking 65 Polskich Osobowości Marketingu

Kolejność Alfabetyczna

Greg Albrecht

Przedsiębiorca, doradca i autor podcastu "Wszystkie Twarze Biznesu". Jest założycielem Albrecht&Partners, gdzie wraz z zespołem prowadzi indywidualny coaching, mentoring i warsztaty strategiczne. Laureat konkursu “50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie” Magazynu Brief. W zakresie strategii, wystąpień i rozwoju kompetencji komunikacyjnych pracował dla ponad 100 firm.

Liczba fraz w TOP 10 gregalbrecht.io/pl  87      22 miejsce rankingu
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/gregalbrechtio/   11 600      6 miejsce w rankingu
Obserwujący Facebook facebook.com/gregalbrechtio   4 240     26 miejsce w rankingu
Obserwujący Instagram instagram.com/gregalbrecht/   1 900     30 miejsce w rankingu

 

Janina Bąk

Od sześciu lat - komendant komedii w Janinadaily.com. Przez ostatnie pięć - wirtuoz statystyki na Trinity College w Dublinie. Autorka bestsellerowej książki "Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla”, która sprzedała się w liczbie 75000 egzemplarzy w 6 miesięcy. Nagranie z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin, ma ponad 100 000 wyświetleń.

Liczba fraz w TOP 10 janinadaily.com  59
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/janinabak 8 150
Obserwujący Facebook facebook.com/janinadaily 99 920
Obserwujący Instagram instagram.com/janina.daily 60 800
  26 miejsce w rankingu
  20 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  1 miejsce w rankingu

 

   

 

Michał Bąk

Twórca i założyciel takich inicjatyw jak Founders Mind, Founders Camp - wyjazdów integracyjnych, którempozwalają na interakcję założycieli firm, osób zarządzających biznesami w swobodnej atmosferze. Pomysłodawca portalu MarketingiBiznes.pl, który zrzesza tysiące przedsiębiorców, umożliwiając budowanie relacji zawodowych i dzielenie się wiedzą.

Liczba fraz w TOP 10 marketingibiznes.pl  1 491
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/michał-bąk 6 100
Obserwujący Facebook facebook.com/michalbak 690
Obserwujący Instagram brak brak
  miejsce w rankingu
  26 miejsce w rankingu
  57 miejsce w rankingu
  brak

 

   

 

 

Jakub Biel

Kieruje marketingiem w Green Cell. Częsty prelegent konferencji branżowych. W 2019 głosami publiczności wygrał konferencję I Love Marketing. Nominowany do tytułu Człowieka Roku 2015 magazynu Brief w kategorii PR. Jego eksperckie wypowiedzi można było zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVN24), radiach (RMF) i prasie w Polsce, a także za granicą.

Liczba fraz w TOP 10 www.jakubbiel.pl  0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/jakubbiel 3 650
Obserwujący Facebook facebook.com/kreatywny.jakub 780
Obserwujący Instagram instagram.com/jakub.biel 2 320
  40 miejsce w rankingu
  35 miejsce w rankingu
  53 miejsce w rankingu
  26 miejsce w rankingu

   

Wojciech Bizub

Marketer & CEO agencji WBIZNES. Wykładowca programów MBA. Prelegent największych konferencji biznesowych. Twórca podcastu Skuteczny e-marketing. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. . Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć m.in. z jego programów szkoleniowych online.

Liczba fraz w TOP 10 wojciechbizub.pl  139
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/wojciechbizub/ 2 700
Obserwujący Facebook facebook.com/wojciechbizub/ 3 760
Obserwujący Instagram instagram.com/wojciech.bizub 3 000
  17 miejsce w rankingu
  43 miejsce w rankingu
  29 miejsce w rankingu
  20 miejsce w rankingu

 

   

 

Rahim Blak

Współzałożyciel ☰ edrone, agencji social media click community oraz holdingu Sapiency. Aktualnie koncentruje się na łączeniu technologii blockchain z branżą OZE. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i szkoleniowiec, prelegent wielu konferencji. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach z serii #ZrozumiećBiznes. Stworzył własny kierunek studiów podyplomowych "Zawód Social Media Manager" na WSEI.

Liczba fraz w TOP 10 rahimblak.com 5
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/rahimblak/ 21 100
Obserwujący Facebook facebook.com/rahimblak/ 13 410
Obserwujący Instagram instagram.com/rahimblak 7 800
  36 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  16 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu

 

   

 

Daniel Bossy

Ekspert w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu automatycznych lejków oraz budowie systemów sprzedaży know how. Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online. Założyciel Akademii Marketerów oraz platformy szkoleniowej Marketing-workshop.pl na której tylko w ostatnich dwóch latach ponad 23000 uczestników wzięło udział w szkoleniach Daniela.

Liczba fraz w TOP 10 www.danielbossy.pl 14
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/daniel-bossy/ 280
Obserwujący Facebook facebook.com/danielbossy.marketing/ 33 250
Obserwujący Instagram instagram.com/daniel.bosssy/ 3 200
      32 miejsce w rankingu
  64 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  18 miejsce w rankingu

 

   

 

Tomasz Brusik

Od 2013 roku buduje profile społecznościowe i wyciska, ile się da z kampanii płatnych. Współpracował z ponad 100 markami. Regularnie pisze artykuły specjalistyczne do najważniejszych pism marketingowych. Występuje na branżowych eventach jako ekspert od social adsów, socialowej analityki i tworzenia viralowych treści. Prowadzi jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów - rysujefejsbuki.pl.

Liczba fraz w TOP 10 rysujefejsbuki.pl/ 146
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/tomaszbrusik/ 1 450
Obserwujący Facebook facebook.com/rysujefejsbuki/ 16 990
Obserwujący Instagram instagram.com/rysujefejsbuki 2 370
  16 miejsce w rankingu
  55 miejsce w rankingu
  12 miejsce w rankingu
  25 miejsce w rankingu

 

   

 

Piotr Bucki

Od 18 lat uczy ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” oraz anglojęzycznej „Life's a pitch and then you die”. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 190 tysięcy razy. Od ponad 9 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji.

Liczba fraz w TOP 10 bucki.pro/ 3
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/piotrbucki/ 8 590
Obserwujący Facebook facebook.com/piotr.bucki 6 820
Obserwujący Instagram instagram.com/pbucki 4 300
  38 miejsce w rankingu
  18 miejsce w rankingu
  23 miejsce w rankingu
  17 miejsce w rankingu

 

   

 

Joanna Ceplin

Specjalizuje się w online marketingu i strategii marki. Z sukcesami doradza markom jak efektywnie wykorzystywać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online. Autorka bestsellera „Uwierz w swoją markę online” oraz wielu kursów online z obszaru mediów społecznościowych. Jako certyfikowany mentor biznesu pomaga w rozwoju marek, firm i startupów.

Liczba fraz w TOP 10 joannaceplin.pl/ 136
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/joannaceplin/ 9 450
Obserwujący Facebook facebook.com/joannaceplinbiznes/ 33 760
Obserwujący Instagram instagram.com/joannaceplin_pl 20 400
  18 miejsce w rankingu
  12 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  4 miejsce w rankingu

 

   

 

Natalia Charzyńska

Marketingowiec i specjalista e-commerce. Potrafi kompleksowo zadbać o marketing w firmie - począwszy od strategii marketingowej po technikalia. Skupia się na pracy freelancerskiej - robi audyty Facebook Ads, konsultacje dotyczące social media oraz reklamy dla klientów e-commerce. Od końca 2018 roku pisze regularnie branżowego bloga o Facebook Ads, Google Ads i marketingu.

Liczba fraz w TOP 10 charzynska.pl/ 181
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/ncharz/ 275
Obserwujący Facebook facebook.com/charzynskapl/ 1 190
Obserwujący Instagram brak brak
  14 miejsce w rankingu
  65 miejsce w rankingu
  46 miejsce w rankingu
  brak

 

   

 

Angelika Chimkowska

Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej Linkedin. Autorka dwóch książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”. Od 2017 roku prowadzi własną firmę. Prelegentka prestiżowych konferencji branżowych. Pisała m.in do: Wysokie Obcasy, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu.

Liczba fraz w TOP 10 chimkowska.com/ 13
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/angelikachimkowska/ 14 420
Obserwujący Facebook facebook.com/chimkowska/ 3 170
Obserwujący Instagram instagram.com/angelikachimkowska 370
  33 miejsce w rankingu
  6 miejsce w rankingu
  30 miejsce w rankingu
  50 miejsce w rankingu

 

   

 

 

Łukasz Chwiszczuk

Czarodziej od reklamy w Google z ponad 10-letnim doświadczeniem. Swoją SEMową praktykę zdobywał w pracy dla klientów w dużych domach mediowych jak i firm z sektora MŚP. Certyfikowany trener Google Adwords. Prelegent na I Love Marketing, Mail my day, SEMcamp, Akademii Google Partners i semKRK. Na swoim koncie ma zrealizowane projekty dla takich marek jak: Ford, Volvo, mBank, PZU, BZ WBK, Bosch i wielu wielu innych.

Liczba fraz w TOP 10 lukaszchwiszczuk.pl 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/lukasz-chwiszczuk/ 2 685
Obserwujący Facebook facebook.com/lukasz.chwiszczuk 1 380
Obserwujący Instagram instagram.com/lukaszchwiszczuk 301
  40 miejsce w rankingu
  44 miejsce w rankingu
  40 miejsce w rankingu
  55 miejsce w rankingu

 

   

 

Jakub Cyran

Buduje i remontuje działy sprzedaży. Przez 13 lat z powodzeniem budował firmy, a teraz pomaga innym. Układa proces sprzedaży, pomaga generować leady i poprawia workflow handlowców. Entuzjasta dobrze zaprojektowanej sprzedaży, jej procesu i punktów styku. Nagradzany prelegent i przedsiębiorca. A przede wszystkim PRAKTYK!

Liczba fraz w TOP 10 jakubcyran.pl 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/jakubcyran/ 3 520
Obserwujący Facebook facebook.com/jakubcyran 1 320
Obserwujący Instagram instagram.com/jakubcyran 1 100
  39 miejsce w rankingu
  36 miejsce w rankingu
  43 miejsce w rankingu
  39 miejsce w rankingu

 

   

 

Max Cyrek

Ekspert SEO, projektant stron internetowych i konsultant ds. marketingu internetowego. Ma ponad 10-letnie doświadczeniem w tworzeniu niestandardowych witryn internetowych i usług SEO dla korporacji, małych firm i osób prywatnych. Właściciel agencji Cyrek Digital.

Liczba fraz w TOP 10 maxcyrek.pl/ 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/maxcyrek/ 1 020
Obserwujący Facebook facebook.com/maxcyrek 230
Obserwujący Instagram instagram.com/maxcyrek/ 350
  40 miejsce w rankingu
  59 miejsce w rankingu
  62 miejsce w rankingu
  53 miejsce w rankingu

 

   

 

 

Monika Czaplicka

Działa w branży od 2006 roku. Właścicielka agencji social media Wobuzz. Popularność przyniosły jej grupy na Facebooku „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka” i „Kryzysy w social media wybuchają w weekendy”. Autorka „Uwiedź klienta – marketing w social mediach”, „Zarządzanie kryzysem w social mediach”. Prowadzi bloga czaplicka.eu. Spotkasz ją na konferencjach, gdzie występuje i dzieli się wiedzą.

Liczba fraz w TOP 10 czaplicka.eu/ 139
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/monikaczaplicka/ 7 100
Obserwujący Facebook facebook.com/czaplicka.eu/ 1 325
Obserwujący Instagram instagram.com/czaplicka 2 000
  17 miejsce w rankingu
  42 miejsce w rankingu
  23 miejsce w rankingu
  29 miejsce w rankingu

 

   

 

Mateusz Czech

Zawodowo związany z Sentione jako Chatbot Designer. Marketingiem interesuje się z pasji. Jest praktykiem i samoukiem jednocześnie. Bloguje na czechu.pl, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu marketingu i technologii. Podobno nad wyraz dobrze dogaduje się z chatbotami. Jest prelegentem największych konferencji marketingowych w Polsce.

Liczba fraz w TOP 10 czechu.pl/ 15
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/mateuszczech/ 2 090
Obserwujący Facebook facebook.com/czechmateusz 1 140
Obserwujący Instagram instagram.com/mateusz__czech/ 250
  31 miejsce w rankingu
  49 miejsce w rankingu
  47 miejsce w rankingu
  57 miejsce w rankingu

 

   

 

Sylwia Dąbrowska

W sieci tworzy markę: Teacherka - video, live, podcast. Uczy prezentacji przed kamerą i prezentacji scenicznej. Zajmuje się w content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie live video. Poprzez swoje video, live’y, artykuły na blogu i kursy online, pokazuje jak to zrobić, by swobodniej czuć się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów.

Liczba fraz w TOP 10 www.teacherka.pl/ 8
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/sylwia-dabrowska 1 170
Obserwujący Facebook facebook.com/teacherkaPL 4 440
Obserwujący Instagram instagram.com/video.teacherka/ 5 800
  35 miejsce w rankingu
  57 miejsce w rankingu
  25 miejsce w rankingu
  13 miejsce w rankingu

 

   

 

Katarzyna Dworzyńska

Jej obecny projekt to agencja PR - PR Calling, skupiona wokół firm z branży #newtech, #martech i #fintech. Ekspertka Sieci Mentorów PFR. Swoją wiedzą chętnie dzieli się w mediach branżowych, w trakcie prelekcji, wystąpień oraz warsztatów. Autorka wielu publikacji branżowych. Na blogu dworzynska.com porusza tematy związane z szeroko rozumianym biznesem, komunikacją oraz technologiami.

Liczba fraz w TOP 10 www.dworzynska.com 364
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/katarzynadworzynska 6 020
Obserwujący Facebook facebook.com/blogDworzynska 2 890
Obserwujący Instagram instagram.com/kates_green_story 1 750
  miejsce w rankingu
  27 miejsce w rankingu
  32 miejsce w rankingu
  32 miejsce w rankingu

 

   

 

Karol Dziedzic

Trener oraz specjalista Google Ads i Google Analytics. Wykładowca na poznańskim Collegium da Vinci oraz krakowskim AGH. Doświadczony szkoleniowiec, który w swoim portfolio ma już ponad 1000 przeszkolonych firm. Prelegent na licznych konferencjach branżowych. Współodpowiedzialny m.in. za globalny sukces Brand24.

Liczba fraz w TOP 10 karoldziedzic.pl/ 15
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/karoldziedzic/ 4 950
Obserwujący Facebook facebook.com/KarolDziedzicPL 1 100
Obserwujący Instagram instagram.com/kwdziedzic/ 1 150
  31 miejsce w rankingu
  32 miejsce w rankingu
  48 miejsce w rankingu
  38 miejsce w rankingu

 

Franciszek Georgiew

Założyciel i właściciel Social Tigers – agencji marketingowej bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media oraz systemów reklamowych social ads i Google Ads. Autor „Księgi Adsów” – kompletnego przewodnika po reklamie na Facebooku, wydanego w druku i w formie kursu online. Według testu Gallupa strateg, nastawiony na rywalizację i zdobywanie kolejnych osiągnięć.

Liczba fraz w TOP 10 brak brak
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/fbgeorgiew/ 3 580
Obserwujący Facebook facebook.com/franciszek.georgiew 1 640
Obserwujący Instagram instagram.com/fbgeorgiew/ 2 870
  brak
  31 miejsce w rankingu
  38 miejsce w rankingu
  21 miejsce w rankingu

 

 

 

Paweł Gontarek

Jest związany ze światem SEO od ponad 15 lat, a od 2010 roku prowadzi poczytnego bloga Zgred.pl. Dzieli się na nim swoją znaczącą, praktyczną wiedzą w lekki sposób. Prelegent wielu konferencji SEO/SEM. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu pozycjonowania oraz optymalizacji serwisów Internetowych. Obecnie zarządza kilkoma dużymi projektami SEO.

Liczba fraz w TOP 10 zgred.pl/ 335
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/pawelgontarek/ 3 190
Obserwujący Facebook facebook.com/seozgred/ 7 100
Obserwujący Instagram instagram.com/pawelgontarek/ 360
  miejsce w rankingu
  40 miejsce w rankingu
  22 miejsce w rankingu
  51 miejsce w rankingu

 

   

 

Adam Grzesik

Od 17 lat naucza, konsultuje i doradza właścicielom firm. Na co dzień prowadzi dwie własne firmy i doradza przedsiębiorcom jak prowadzić ich biznesy w oparciu o dobrze zaprojektowany budżet (rachunkowość zarządcza dla każdego). Potrafi pomóc w udoskonaleniu firmy, poprawie systemów sprzedaży, pozyskania i utrzymania klientów oraz budowania zespołów z utalentowanych pracowników.

Liczba fraz w TOP 10 adamgrzesik.pl/ 301
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/adam-grzesik 2 070
Obserwujący Facebook facebook.com/AdamGrzesikTrener 6 060
Obserwujący Instagram instagram.com/adam_grzesik 1 300
  12 miejsce w rankingu
  50 miejsce w rankingu
  24 miejsce w rankingu
  37 miejsce w rankingu

 

   

 

Natalia Hatalska

CEO i założycielka infuture.institute. Financial Times umieścił ją na liście New Europe 100, a Wysokie Obcasy uznały za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Analityczka, trendwatcherka, autorka projektów badawczych. Nagrodzona przez Geek Girls Carrots za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami. Autorka książek książek „Cząstki przyciągania” oraz „Far Future. Historia jutra”.

Liczba fraz w TOP 10 hatalska.com/ 112
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/nataliahatalska/ 8 155
Obserwujący Facebook facebook.com/hatalskacom/ 38 470
Obserwujący Instagram instagram.com/nataliahatalska/ 6 400
  20 miejsce w rankingu
  19 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  12 miejsce w rankingu

 

   

 

Wojciech Herra

Chodzący ambasador sprzedaży w oparciu o budowanie wartości. Urodzony handlowiec. Z najwyższą radością dzieli się pasją do sprzedaży przez duże "S" podczas kongresów, konferencji czy warsztatów. Twórca podcastu Herra On Air. Prowadzi butikową firmę szkoleniowo-doradczą oferującą swoim klientom rozwiązania ukierunkowane na zwiększenie efektywności sprzedaży.

Liczba fraz w TOP 10 wojciechherra.pl/ 4
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/wojciechherra/ 30 770
Obserwujący Facebook facebook.com/Wojciech.Herra/ 14 430
Obserwujący Instagram instagram.com/wojciech.herra/ 2 400
  37 miejsce w rankingu
  2 miejsce w rankingu
  14 miejsce w rankingu
  24 miejsce w rankingu

 

   

 

Artur Jabłoński

Konsultant ds. e-marketingu: prowadzi szkolenia z reklamy na Facebooku, komunikacji w social media, copywritingu. Ma również własną agencję – digitalk. Wraz z zespołem planuje i realizuje kampanie, które sprzedają. Autor książek „Jak pisać, żeby chcieli czytać„ oraz „Skuteczna reklama na Facebooku”, które zostały bestsellerem wydawnictwa. Często występuje na konferencjach branżowych.

Liczba fraz w TOP 10 arturjablonski.com/ 1 053
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/agjablonski/ 10 005
Obserwujący Facebook facebook.com/arturjablonskicom/ 23 430
Obserwujący Instagram instagram.com/agjablonski/ 5 000
  miejsce w rankingu
  11 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  14 miejsce w rankingu

 

   

 

Nikolay Kirov

Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996r. trener, mówca inspiracyjny, doradca i wykładowca akademicki. Od 24 lat ponad 150 000 osób brało udział w jego szkoleniach. Twórca „Akademii Negocjacji, Budowania relacji i Kreowania Wartości w Biznesie” oraz studiów podyplomowych „Strategiczne Zarządzanie Sprzedażą i Zespołem Sprzedaży”. Współtwórca "Life Energy Management Academy" - LifeEnergy.pl.

Liczba fraz w TOP 10 kirov.pl/ 21
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/kirovnikolay/ 8 070
Obserwujący Facebook facebook.com/NikolayKirovPoland/ 1 420
Obserwujący Instagram brak brak
  30 miejsce w rankingu
  21 miejsce w rankingu
  39 miejsce w rankingu
  brak

 

   

 

Jacek Kłosiński

Pomaga zrobić z małego biznesu fajną pracę. Na stronie klosinski.net publikuje darmowe poradniki, narzędzia i inspiracje. Można tam znaleźć teksty, filmy i podcasty dotyczące każdego elementu prowadzenia małej firmy. Autor książki "Metoda tęczówki" - podręcznika z narzędziami i praktycznymi technikami z zarządzania czasem. Stworzył trzy autorskie kursy online.

Liczba fraz w TOP 10 klosinski.net/ 1 936
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/jklosinski/ 5 390
Obserwujący Facebook facebook.com/j.klosinski 20 000
Obserwujący Instagram instagram.com/jklosinski/ 9 000
  miejsce w rankingu
  30 miejsce w rankingu
  10 miejsce w rankingu
  6 miejsce w rankingu

 

   

 

Dagmara Kokoszka-Lassota

Specjalista ds marketingu z ponad 9- letnim stażem. Strateg. Pasjonatka Facebook Ads oraz mediów społecznościowych. Autorka e-booka „Jak nie bać się reklamy na Facebooku”. Prowadzi szkolenia, warsztaty i prelekcje na ogólnopolskich wydarzeniach. Pomaga markom zbudować społeczność i wprowadzić na rynek swoje własne produkty.

Liczba fraz w TOP 10 dagmarakokoszka.pl 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/kokoszkalassota 2 095
Obserwujący Facebook facebook.com/dagmara.kokoszka 1 095
Obserwujący Instagram instagram.com/kokoszka_lassota 3 100
  39 miejsce w rankingu
  48 miejsce w rankingu
  49 miejsce w rankingu
  19 miejsce w rankingu

 

   

 

Monika Kołodziejczyk

Założycielka agencji ThinkDigital. Ekspert w dziedzinie analityki internetowej, performance marketingu, optymalizacji konwersji i tworzenia strategii digital, która pomaga firmom maksymalizować zyski. Prowadzi szkolenia w ramach ThinkDigitalMasterclass oraz występuje w charakterze prelegenta na wielu konferencjach. Autorka kursów o Google Data Studio i skutecznym raportowaniu. Od ponad 8 lat obecna w branży.

Liczba fraz w TOP 10 brak brak
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/monika-kołodziejczyk/ 2 350
Obserwujący Facebook facebook.com/monikakolodziejczykpl 1 010
Obserwujący Instagram brak brak
  brak
  45 miejsce w rankingu
  50 miejsce w rankingu
  brak

 

   

 

Marcin Kordowski

Ekspert SEO, Content Marketingu i "Digital Marketingu". Posiada w biznesowym portfolio ponad 300 projektów zrealizowanych w 30 krajach. Realizuje programy optymalizacji serwisów pod kątem zgodności ze standardami Google, Bing i Yandex. Współautor książki "Marketing Internetowy, nowe możliwości, nowi klienci, nowe rynki". Obecnie 100% czasu poświęca budowie swojej agencji e-marketingowej.

Liczba fraz w TOP 10 marcinkordowski.com/ 359
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/marcin-kordowski 4 670
Obserwujący Facebook facebook.com/marcinkordowskicom/ 980
Obserwujący Instagram instagram.com/marcinkordowskicom 170
  miejsce w rankingu
  33 miejsce w rankingu
  51 miejsce w rankingu
  60 miejsce w rankingu

 

   

 

Jacek Kotarbiński

Od 1990 roku specjalizuje się w strategicznym i operacyjnym marketingu oraz wdrażaniu i komercjalizacji innowacji. Pracuje z zarządami firm, zespołami marketingu i sprzedaży, prowadzi autorskie szkolenia i indywidualny coaching. Należy do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail. Twórca „Sztuki Rynkologii” i e-booka „Sztuka Marketingu”.

Liczba fraz w TOP 10 kotarbinski.com/ 35
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/kotarbinski/ 15 450
Obserwujący Facebook facebook.com/sztukamarketingu/ 10 100
Obserwujący Instagram instagram.com/jacekk 1 630
  28 miejsce w rankingu
  5 miejsce w rankingu
  21 miejsce w rankingu
  33 miejsce w rankingu

 

   

 

Kamil Kozieł

Prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady z zakresu storytellingu oraz prezentacji. Opracował metodykę 4 warstw pozwalającej zmierzyć wartość i emocje w prezentacji. Swoją pierwszą firmę – IT School – założył mając 20 lat. Obecnie zarządza PrezART. Jest kuratorem jednej z polskich edycji TEDx. Najlepiej oceniany prelegent na licznych wydarzeniach, w tym zwycięzca konferencji „I love marketing”.

Liczba fraz w TOP 10 kamilkoziel.pl/ 3
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/kamilkoziel/ 5 730
Obserwujący Facebook facebook.com/kamilkozielblog/ 2 260
Obserwujący Instagram instagram.com/kakoziel 4 400
  38 miejsce w rankingu
  28 miejsce w rankingu
  34 miejsce w rankingu
  16 miejsce w rankingu

 

   

 

Artur Kurasiński

Przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje trendy technologiczne i społeczne, opowiada o nich i tłumaczy je w przystępny sposób na swoim blogu. Występuje na najważniejszych konferencjach branżowych w Polsce. Współtwórca cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska oraz konkursu Aulery. Konsultant projektów startupowych.

Liczba fraz w TOP 10 kurasinski.com 136
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/arturkurasinski 10 310
Obserwujący Facebook facebook.com/akurasinski 10 640
Obserwujący Instagram instagram.com/kurasinski 2 500
  18 miejsce w rankingu
  10 miejsce w rankingu
  19 miejsce w rankingu
  23 miejsce w rankingu

 

   

 

Anna Ledwoń-Blacha

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główny organizator CRASH Mondays. Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, czy Marketer +. Szkoleniowiec - głównie w zakresie mediów społecznościowych i customer experience. Współautorka kilku kursów elearningowych: Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL.

Liczba fraz w TOP 10 ledwoledwo.pl/ 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/annaledwon/ 3 770
Obserwujący Facebook facebook.com/anna.ledwon 770
Obserwujący Instagram instagram.com/ledwoledwo 4 700
  40 miejsce w rankingu
  34 miejsce w rankingu
  54 miejsce w rankingu
  15 miejsce w rankingu

 

   

 

Maciej Lewiński

Certyfikowany Trener Google. Ekspert w dziedzinie analityki internetowej. Dzieli się swoją wiedzą podczas szkoleń Google Analytics. Specjalizuje się w marketingu internetowym, zwłaszcza w marketingu w wyszukiwarkach, prowadząc skuteczne kampanie Google Ads z wykorzystaniem Google Analytics. Prowadzi cykl szkoleń we współpracy ze Sprawnym Marketingiem. CEO i Founder w data.rocks.

Liczba fraz w TOP 10 maciejlewinski.pl/ 5
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/lewwwin/ 6 120
Obserwujący Facebook facebook.com/lewwwin 3 100
Obserwujący Instagram instagram.com/lewwwin 1 600
  36 miejsce w rankingu
  25 miejsce w rankingu
  31 miejsce w rankingu
  34 miejsce w rankingu

 

   

 

Wojciech Ławniczak

Strateg, projektant, przedsiębiorca, jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce projektantów usług. Moderator procesów innowacyjnych, pracuje z korporacjami, firmami właścicielskimi i instytucjami. Jeden z pionierów service design w Polsce. Współzałożyciel think-tanku Service Design Polska oraz Very Human Services - agencji zajmującej się badaniami i projektowaniem w oparciu o podejście human-centred.

Liczba fraz w TOP 10 wojteklawniczak.com 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/wlawniczak 2 850
Obserwujący Facebook facebook.com/wojteklawniczak 570
Obserwujący Instagram instagram.com/wojtek.lawniczak 351
  39 miejsce w rankingu
  41 miejsce w rankingu
  59 miejsce w rankingu
  52 miejsce w rankingu

 

   

 

Mariusz Łodyga

Strateg, trener, konsultant – specjalizuje się w strategicznym marketingu – personal & business branding. W biznesie od 16 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził ponad 250 projektów szkoleniowo doradczych. Pracuje na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Swoją karierę jako przedsiębiorca rozpoczął w 2003 roku.

Liczba fraz w TOP 10 mariusz-lodyga.pl 5
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/mariusz-lodyga 9 280
Obserwujący Facebook facebook.com/doradztwomarketingowe 11 230
Obserwujący Instagram instagram.com/mariusz_lodyga 8 800
          36 miejsce w rankingu
  14 miejsce w rankingu
  18 miejsce w rankingu
  7 miejsce w rankingu

 

   

 

Krzysztof Marzec

CEO w DevaGroup. Trener SEO, Google Ads & Analytics, szkolił najlepsze agencje i domy mediowe bezpośrednio dla Google. Autor dwóch książek, ponad setek artykułów i wysoko ocenianych kursów on-line. Wykładowca m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Gościł na scenie kilkudziesięciu konferencji. Pomysłodawca i organizator semKRK.

Liczba fraz w TOP 10 krzysztofmarzec.pl
0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/krzysztofmarzec 8 610
Obserwujący Facebook facebook.com/krzysiek.kyo 185
Obserwujący Instagram instagram.com/kyopl 500
  brak
  17 miejsce w rankingu
  64 miejsce w rankingu
  46 miejsce w rankingu

 

   

 

Paulina Mazur

Szkoli, doradza i promuje odpowiedzialny, angażujący i skuteczny marketing pracodawcy. Jest prelegentką na konferencjach otwartych, m.in. na konferencjach I ❤ Marketing, na TEDx Warsaw Woman, na konferencji Linkedin Local. Jestem również autorem i opiekunem studiów podyplomowych „Employer Branding Experience” w WSH we Wrocławiu.

Liczba fraz w TOP 10 paulinamazur.com 10
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/paulina-mazur 5 405
Obserwujący Facebook facebook.com/PaulinaMazurCom 440
Obserwujący Instagram instagram.com/paulinamazurcom 270
  34 miejsce w rankingu
  29 miejsce w rankingu
  60 miejsce w rankingu
  56 miejsce w rankingu

 

   

 

Grzegorz Miecznikowski

Head of Growth w Sharebee, ekspert LinkedIn, szkoleniowiec, bloger, specjalista od komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu. W 2015 roku został uznany za jedną ze stu najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej. Łącznie przeszkolił już ponad 10000 osób ze sprzedaży i marketingu. Prowadzi także cykliczne webinary i live'y. Jest autorem kilku e-booków oraz kilkuset artykułów.

Liczba fraz w TOP 10 grzegorzmiecznikowski.pl 70
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/grzegorzmiecznikowski 9 360
Obserwujący Facebook facebook.com/grzegorz.miecznikowski 1 240
Obserwujący Instagram instagram.com/znanyekspert 2 010
  24 miejsce w rankingu
  13 miejsce w rankingu
  45 miejsce w rankingu
  28 miejsce w rankingu

 

   

 

Monika Mikowska

CEO i współwłaścicielka firmy Mobee Dick. W portfolio marki znajdują się projekty zrealizowane m.in. dla Adobe, mBank, TUI, Empik, PLL LOT. Wiodąca w Polsce specjalistka z zakresu UX i Product Design. Członkini zarządu EO Poland, będącego częścią międzynarodowej społeczności przedsiębiorców. Wyróżniona tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet. Laureatka rankingu „50 kreatywnych w biznesie” według magazynu Brief.

Liczba fraz w TOP 10 jestem.mobi 94
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/monikamikowska 3 235
Obserwujący Facebook facebook.com/mikowska.monika 2 010
Obserwujący Instagram instagram.com/monikamikowska 1 400
  21 miejsce w rankingu
  37 miejsce w rankingu
  35 miejsce w rankingu
  35 miejsce w rankingu

 

   

 

Anna Miotk

Od 2014 jest dyrektorem ds. komunikacji w firmie Polskie Badania Internetu. Jej doświadczenia zawodowe obejmują też kierowanie rozwojem systemu monitoringu mediów oraz konsulting PR. Trenerka biznesu, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i PR. Autorka książek “Badania w public relations”, “Skuteczne social media”, „Nowy PR”, licznych publikacji w mediach branżowych oraz bloga.

Liczba fraz w TOP 10 annamiotk.pl 151
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/annamiotk 2 300
Obserwujący Facebook facebook.com/badaniapublicrelations 3 820
Obserwujący Instagram instagram.com/amiotk 800
  15 miejsce w rankingu
  46 miejsce w rankingu
  27 miejsce w rankingu
  43 miejsce w rankingu

 

   

 

Kamil Mirowski

Dyplomowany (SGH) specjalista ds. marketingu internetowego. Komunikacją w mediach cyfrowych zajmuje się od 2008 roku. Prowadzi projekty marketingowe, employerbrandingowe, szkolenia oraz warsztaty. Dzieli się wiedzą merytoryczną pozyskaną podczas pracy na pierwszej linii frontu. Autor artykułów branżowych, prelegent oraz organizator spotkań o tematyce około-marketingowej.

Liczba fraz w TOP 10 mrsocial.pl 53
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/kamilmirowski 3 205
Obserwujący Facebook facebook.com/MrSocialPL 2 460
Obserwujący Instagram instagram.com/mrsocial.pl 480
  27 miejsce w rankingu
  39 miejsce w rankingu
  33 miejsce w rankingu
  47 miejsce w rankingu

 

   

 

Robert Niechciał

Ekspert z 16-letnim doświadczeniem w SEO. Miłośnik technologii i zastosowania jej na potrzeby SEO. W swojej historii zawodowej realizował frazy od „wypasu owiec w bieszczadach” po „payday loans”. W 2013 roku zdobył tytuł wicemistrza polski SEO. Mówi, wykłada, inspiruje o SEO na zamkniętych szkoleniach w kraju oraz na największych konferencjach branży SEO na świecie. Partner w Vestigio.

Liczba fraz w TOP 10 niechcial.io 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/robert-niechcial 560
Obserwujący Facebook facebook.com/robert.niechcial 1 730
Obserwujący Instagram brak brak
      40 miejsce w rankingu
  62 miejsce w rankingu
  37 miejsce w rankingu
  brak

 

   

 

Artur Pajkert

Zarządza marketingiem cyber_Folks, dostawcy hostingu i domen. Od blisko 20 lat ułatwia firmom rozwój, koncentrując się na zagadnieniach związanych z marketingiem oraz usługami hostingowymi. Pisze do prasy branżowej, bloguje, tworzy narzędzia informatyczne przydatne w marketingu, m.in. innowacyjny, semantyczny audyt treści stron.

Liczba fraz w TOP 10 solutia.pl 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/arturpajkert 1 200
Obserwujący Facebook facebook.com/artur.pajkert 660
Obserwujący Instagram instagram.com/artur.pajkert/ 205
  39 miejsce w rankingu
  56 miejsce w rankingu
  58 miejsce w rankingu
  58 miejsce w rankingu

 

   

 

Dagmara Pakulska

Na co dzień zajmuje się budowaniem strategii dla lokalnych i globalnych marek, komunikacją w świecie online, jak również prowadzeniem szkoleń. Znana jako autorka Niby-Prasówki na Facebooku i wykładowca studiów podyplomowych na AGH, UMK czy WSB. Jej artykuły można znaleźć m.in. w magazynach: Sprawny Marketing, Nowa Sprzedaż, Social Media Manager czy Magazyn Online Marketing.

Liczba fraz w TOP 10 dagmarapakulska.pl 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/dagmarapakulska 9 050
Obserwujący Facebook facebook.com/dagmara.pakulska.9 1 330
Obserwujący Instagram instagram.com/dagmarapakulska 1 800
      40 miejsce w rankingu
  15 miejsce w rankingu
  41 miejsce w rankingu
  31 miejsce w rankingu

 

   

 

Magdalena Pawłowska

#1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 250.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce szkolenia o kursach online Kampania WOW.

Liczba fraz w TOP 10 magdalenap.com 29
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/pawlowska 7 420
Obserwujący Facebook facebook.com/magdalenamarketing 13 700
Obserwujący Instagram instagram.com/magdalena_pawlowska 22 700
      29 miejsce w rankingu
  22 miejsce w rankingu
  15 miejsce w rankingu
    3 miejsce w rankingu

 

   

 

Bartek Popiel

Twórca LiczySieWynik.pl - jednego z największych blogów na temat przedsiębiorczości w Polsce. Autor pierwszego na świecie 2booka „Liczy się efekt!”. W 2011 napisał książkę „Zrobię to dzisiaj!”. Pierwsze własne kursy online wprowadził na rynek już w 2011. Na długo, zanim to było modne. Oferty, które stworzył łącznie sprzedały produkty za ponad 5 milionów złotych.

Liczba fraz w TOP 10 liczysiewynik.pl 696
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/bartek-popiel-liczysiewynik 745
Obserwujący Facebook facebook.com/liczysiewynik/ 30 330
Obserwujący Instagram instagram.com/bartekpopiel/ 2 600
  miejsce w rankingu
    60 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  22 miejsce w rankingu

 

   

 

Adam Przeździęk

Kieruje firmą zajmującą się obserwacją trendów i doradztwem zarządom oraz wyższej kadrze zarządzającej w obszarze future forecastingu. Prowadzi bloga Mediafeed.pl. Juror międzynarodowego konkursu reklamy Epica Awards. Laureat plebiscytów: Ludzie Polskiego Internetu, nominacja do nagrody Człowiek Internetu „Briefu” 2015. Wykładowca m.in. na uczelniach: WSB w Poznaniu i ASP w Krakowie.

Liczba fraz w TOP 10 mediafeed.pl/ 61
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/przezdziek/ 1 970
Obserwujący Facebook facebook.com/mediafeedPL 12 930
Obserwujący Instagram instagram.com/adam.przezdziek/ 900
  25 miejsce w rankingu
  51 miejsce w rankingu
  17 miejsce w rankingu
  42 miejsce w rankingu

 

   

 

Dariusz Puzyrkiewicz

W branży od 1996 roku. Stworzył ponad 10 000 tekstów dla setek różnych branż. Od 2006 roku pisze teksty sprzedażowe i uczy takie pisać. Autor i współautor bestsellerów: "Biblia copywritingu", "Błyskawiczny e-mail marketing", "Biblia ebiznesu 2. Nowy Testament". Autor pierwszego w Polsce blogu o copywritingu. Łączy unikatowe kompetencje: sprzedawcy, informatyka, trenera biznesowego i copywritera.

Liczba fraz w TOP 10 dynanet.pl/ 83
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/dariuszpuzyrkiewicz 1 630
Obserwujący Facebook facebook.com/darek.puzyrkiewicz 1 910
Obserwujący Instagram instagram.com/darek_puzyrkiewicz 767
  23 miejsce w rankingu
  52 miejsce w rankingu
  36 miejsce w rankingu
  44 miejsce w rankingu

 

   

 

Oskar Rak

Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej. Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo, współwłaściciel Coworku Mrowisko zlokalizowanego w centrum Krakowa. Po godzinach autor kanału na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę z wideo marketingiem.

Liczba fraz w TOP 10 oscarrak.pl/ 262
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/oscarrak/ 375
Obserwujący Facebook facebook.com/oscar.rak 715
Obserwujący Instagram instagram.com/oscar_rak/ 650
  13 miejsce w rankingu
  63 miejsce w rankingu
  56 miejsce w rankingu
  45 miejsce w rankingu

 

   

 

Artur Roguski

Twórca bloga whysosocial.pl poświęconego zagadnieniom marketingu internetowego oraz social media. Autor książki „Zrozumieć social media” wydanej przez wydawnictwo Onepress. Posiada 10 lat doświadczenia w pracy w agencjach reklamowych oraz czołowych polskich wydawnictwach mediowych (Onet-RAS, Edipresse). Pracował z takimi markami jak IBM, Whirlpool, Cisco, Netsprint, Żubr.

Liczba fraz w TOP 10 whysosocial.pl/ 319
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/arturroguski 2 760
Obserwujący Facebook facebook.com/whysocial 10 110
Obserwujący Instagram instagram.com/artur_roguski 950
  10 miejsce w rankingu
  42 miejsce w rankingu
  20 miejsce w rankingu
  41 miejsce w rankingu

 

   

 

Michał Sadowski

Założyciel Brand24 – narzędzia internetowego do ochrony reputacji w Internecie, z tysiącami klientów z ponad 120 krajów. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. Autor bestsellerowej książki “Rewolucja Social Media”. Twórca podcastu Growth Talks. Komentator zjawisk związanych z Internetem. Prowadzi vloga na YouTube. Pasjonat fotografii i grafiki.

Liczba fraz w TOP 10 michalsadowski.pl/ 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/michalsadowski1 40 690
Obserwujący Facebook facebook.com/michalsadowski 28 640
Obserwujący Instagram instagram.com/michaleksadowski 57 000
  39 miejsce w rankingu
  1 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  2 miejsce w rankingu

 

   

 

Paweł Sala

CEO & co-founder FreshMail. Ekspert ds. email marketingu, trener, manager oraz konsultant. Nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards. Autor książki "Świeże podejście do e-mail marketingu”, a także współautor „E-marketing - pakiet startowy”. Twórca podcastu "Email [i] Marketing". Członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

Liczba fraz w TOP 10 pawelsala.pl/ 3
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/emailmarketingexpert 6 995
Obserwujący Facebook facebook.com/sala.pawel 765
Obserwujący Instagram instagram.com/sala.pawel/ 1 000
  38 miejsce w rankingu
  24 miejsce w rankingu
  55 miejsce w rankingu
  40 miejsce w rankingu

 

   

 

Damian Sałkowski

CEO Senuto, narzędzia, z którego korzysta 15 tysięcy specjalistów SEO i marketingu. Specjalista SEO z bagażem doświadczeń z rynku polskiego i rynków zagranicznych. Autor dwóch książek o marketingu internetowym i kilkuset artykułów w tej tematyce. Od ponad 10 lat w branży SEO. Prywatnie fan piłki nożnej i sportów motorowodnych

Liczba fraz w TOP 10 damiansalkowski.pl/ 0
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/damian-salkowski 11 250
Obserwujący Facebook facebook.com/damian.salkowski 340
Obserwujący Instagram instagram.com/d.salkowski 390
  40 miejsce w rankingu
  9 miejsce w rankingu
  61 miejsce w rankingu
  48 miejsce w rankingu

 

   

 

Agnieszka Skupieńska

Autorka bloga i podcastu "To się opłaca". Dotyka tematów związanych z pracą zdalną, prowadzeniem firmy, zarabianiu na blogu i życiu freelancera. Założycielka sklepu internetowego sklep.2drink.pl. Na kanale YT publikuje filmy dotyczące prowadzenia sklepu internetowego. Opowiada o własnych doświadczeniach i daje konkretne wskazówki. W 2016 roku napisała książkę ”Zostań freelancerem”.

Liczba fraz w TOP 10 tosieoplaca.pl/ 1 444
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/agnieszka-skupienska 1 525
Obserwujący Facebook facebook.com/tosieoplaca 19 150
Obserwujący Instagram instagram.com/aga.skupienska 6 700
  miejsce w rankingu
  54 miejsce w rankingu
  11 miejsce w rankingu
  11 miejsce w rankingu

 

   

 

Mirosław Skwarek

Co-founder systemu do email marketinguGetAll.pl, twórca Akademii Social Media oraz 8 aplikacji wspierających pracę copywriterów. Autor ponad 50 kursów VOD nt. marketingu i social media. Właściciel agencji marketingowej FunnelStar. Autor Podcastu Internetowych Sprzedawców i bloga PerswazjaWSprzedazy.pl.

Liczba fraz w TOP 10 perswazjawsprzedazy.pl/ 61
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/miroslaw-skwarek 640
Obserwujący Facebook facebook.com/MiroslawSkwarek 15 930
Obserwujący Instagram instagram.com/miroslawskwarek 7 500
  25 miejsce w rankingu
  61 miejsce w rankingu
  13 miejsce w rankingu
  9 miejsce w rankingu

 

   

 

Szymon Słowik

Specjalista SEO z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Założyciel agencji Takaoto. Dzieli się wiedzą na konferencjach branżowych, w prasie specjalistycznej, na szkoleniach oraz oraz na łamach szymonslowik.pl. Zwolennik kompleksowego i strategicznego podejścia do marketingu, optymalizacji i pozycjonowania. Współautor książek „Projektowanie strategii marki” i „SEO Playbook”.

Liczba fraz w TOP 10 szymonslowik.pl/ 304
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/szymonslowik 11 915
Obserwujący Facebook facebook.com/szymon.slowik 915
Obserwujący Instagram instagram.com/szymon_slowik 1 310
  11 miejsce w rankingu
  7 miejsce w rankingu
  52 miejsce w rankingu
  36 miejsce w rankingu

 

   

 

Barbara Stawarz-Garcia

W branży internetowej od 2005 roku. Trener i wykładowca na najlepszych uczelniach w Polsce. Autorka bestsellerowej książki „Content marketing po polsku”. Prowadzi agencję Happy Content specjalizującą się w usługach content marketingowych oraz biuro podróży Hola Cuba. W 2016 roku została wyróżniona przez magazyn BRIEF w rankingu 50 najbardziej kreatywnych osób w biznesie.

Liczba fraz w TOP 10 barbarastawarz.pl 3
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/bstawarz 9 035
Obserwujący Facebook facebook.com/barbarastawarzpublic 3 640
Obserwujący Instagram instagram.com/basia_stawarz 2 200
  38 miejsce w rankingu
  16 miejsce w rankingu
  29 miejsce w rankingu
  27 miejsce w rankingu

 

   

 

Tomasz Stopka

Właściciel agencji SEMURAI. SEO zajmuje się od 2008 roku. Organizator dziesięciu edycji internetowych spotkań dla branży SEO pt. Hangout on Air oraz jednego spotkania „na żywo” w ramach cyklu Hangout on Air. Prelegent na kilku konferencjach w tym na Festiwalu SEO w Katowicach. Entuzjasta niepopularnych i nieszablonowych rozwiązań jak łączenie SEO oraz UX. Autor książki "Content Marketing".

Liczba fraz w TOP 10 brak brak
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/tomaszstopka 1 530
Obserwujący Facebook facebook.com/tomasz.stopka 225
Obserwujący Instagram instagram.com/stopka.tomasz 330
  brak
  53 miejsce w rankingu
  63 miejsce w rankingu
  54 miejsce w rankingu

 

   

 

Paweł Tkaczyk

Szkoleniowiec, mówca publiczny, mentor marketingowy oraz pisarz. Autor bestsellerowych książek: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Pisze regularnie do branżowych czasopism, takich jak „Brief” czy „Marketing w praktyce”. Prowadzi wykłady i szkolenia w ramach współpracy z firmami w całej Polsce. Jest także właścicielem firmy MIDEA oraz prowadzi swój autorski blog.

Liczba fraz w TOP 10 paweltkaczyk.com/ 632
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/paweltkaczyk 18 880
Obserwujący Facebook facebook.com/PawelTkaczykEN 42 270
Obserwujący Instagram instagram.com/paweltkaczyk/ 19 400
  miejsce w rankingu
  4 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  5 miejsce w rankingu

 

   

 

Magda Urbaniak

Założycielka agencji marketingowej MaxTractor. Od ponad dekady pomaga markom zabłysnąć na rynku. Wykładowczyni na takich uczelniach jak WSEI w Krakowie czy WSH we Wrocławiu. Prelegentka (m.in na konferencji TedX, Infoshare, PR Day). Autorka e-booka "Agro Marketing - Skuteczna Strategia" oraz bloga Tractormania.pl i magdaurbaniak.com.

Liczba fraz w TOP 10 magdaurbaniak.com/ 1
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/m-urbaniak-best 3 230
Obserwujący Facebook facebook.com/blog.TRACTORmania 27 750
Obserwujący Instagram instagram.com/magda.tractormania 6 900
          39 miejsce w rankingu
  38 miejsce w rankingu
  miejsce w rankingu
  10 miejsce w rankingu

 

   

 

Witold Wrodarczyk

Założyciel i CEO agencji Adequate Interactive Boutique. Doradca inwestycyjny. Certyfikowany specjalista Google Ads, Google Marketing Platform, Analytics i Facebooka. Ekspert w dziedzinie ekonomiki kampanii marketingowych. Autor licznych publikacji na temat analityki, technik pomiaru skuteczności reklamy, optymalizacji portfolio kampanii reklamowych i modelowania atrybucji

Liczba fraz w TOP 10 brak brak
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/witold-wrodarczyk 2 100
Obserwujący Facebook facebook.com/wrodarczyk 175
Obserwujący Instagram instagram.com/wrodarczyk 385
  brak
  47 miejsce w rankingu
  65 miejsce w rankingu
  49 miejsce w rankingu

 

   

 

Marcin Wsół

Niezależny certyfikowany specjalista Google Ads i Google Analytics z doświadczeniem od 2011 r.; posiada wszystkie branżowe certyfikaty Google; jest także certyfikowanym partnerem Google Premium; współautor drugiego wydania „Biblii e-biznesu”, autor licznych tekstów w magazynach branżowych; założyciel największej polskiej grupy o Google Ads na Facebooku.

Liczba fraz w TOP 10 marcinwsol.pl/ 117
Obserwujący LinkedIn linkedin.com/in/marcinwsol 1 070
Obserwujący Facebook facebook.com/MarcinWsolPL 1 300
Obserwujący Instagram instagram.com/marcin.wsol 200
  19 miejsce w rankingu
  58 miejsce w rankingu
  44 miejsce w rankingu
  59 miejsce w rankingu

 

   

 

 

 

Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Starszy specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
65 Polskich Osobowości Marketingu Ranking 2021

Średnia ocen użytkowników3.00 na podstawie 107 głosów

UDOSTĘPNIJ