Jak reklamować sklep z odzieżą używaną w internecie?

Jak reklamowac sklep z odzieza uzywana w internecie
Spis treści

• Z jakimi wyzwaniami wiąże się reklama sklepu z odzieżą używaną w internecie?

• Jak reklamować sklep z odzieżą używaną za pomocą pozycjonowania?

• Pozycjonowanie lokalne dla sklepu z odzieżą używaną

• Jak reklamować sklepy z odzieżą używaną w Google Ads?

• Działania SXO dla sklepu z odzieżą używaną

• Jak reklamować sklepy z odzieżą używaną w mediach społecznościowych

• Podsumowanie

Reklama sklepu z odzieżą używaną w internecie może być sporym wyzwaniem, ponieważ branża ta jest bardzo konkurencyjna. Rosnąca świadomość w zakresie ekologii i ruchu zero waste wśród społeczeństwa oraz zainteresowanie modą vintage sprawiają jednak, że coraz więcej osób decyduje się na zakupy w second-handach online. Skuteczna promocja sklepu z odzieżą używaną może przynieść wiele korzyści, w tym pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. W tym artykule przedstawimy kilka praktycznych wskazówek, jak w skuteczny sposób reklamować sklep z odzieżą używaną w internecie.

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Z jakimi wyzwaniami wiąże się reklama sklepu z odzieżą używaną w internecie?

Reklama sklepu z odzieżą używaną w internecie wiąże się z wieloma wyzwaniami, które wymagają dużej kreatywności, elastyczności oraz umiejętności zastosowania odpowiedniej strategii marketingowej, która pozwoli osiągnąć sukces na tym konkurencyjnym rynku. Konieczność podjęcia konkretnych działań reklamowych jest bardzo ważna, ze względu na:

 • dużą konkurencję — rynek odzieży używanej w internecie jest bardzo konkurencyjny, co oznacza, że ​​sklepy muszą włożyć sporo wysiłku w reklamę, aby wyróżnić się na tle innych; co więcej — istnieje wiele stacjonarnych sklepów z odzieżą używaną, z których korzystają rzesze klientów,
 • trudności z zapewnieniem stałego asortymentu i wysokiej jakości oferowanych produktów — sklepy z odzieżą używaną często zależą od źródeł zaopatrzenia, które mogą być zmienne i nierównomierne, a co za tym idzie, nie zawsze mogą zapewnić stały asortyment i wysoką jakość oferowanych produktów,
 • zróżnicowane grono odbiorców — klienci secondhandów online są bardzo różni i mają rozbieżne preferencje dotyczące stylu i jakości ubrań. Reklama sklepu musi być odpowiednio dopasowana do potrzeb i oczekiwań różnych grup odbiorców,
 • stereotypy dotyczące jakości i higieny odzieży używanej — wiele osób ma wątpliwości dotyczące jakości i higieny oferowanych produktów. Sklepy powinny zapewnić klientom odpowiednie informacje dotyczące stanu odzieży, aby zyskać ich zaufanie. Secondhandy muszą podjąć duży wysiłek, aby przełamać istniejące stereotypy i przekonać potencjalnych nabywców do wysokiego poziomu oferowanego towaru,

Marketing internetowy może pomóc sklepom z odzieżą używaną w zdobyciu nowych klientów poprzez skuteczne wykorzystanie różnych kanałów internetowych do promocji swojej oferty.


Jak reklamować sklep z odzieżą używaną za pomocą pozycjonowania?

Aby skutecznie promować sklep z odzieżą używaną i przyciągać nowych klientów, niezbędna jest odpowiednia strategia marketingowa. W naszej agencji skupiamy się na indywidualnym podejściu do klienta oraz wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi marketingowych, o których opowiemy w kolejnych sekcjach. Jednym z takich narzędzi jest pozycjonowanie sklepu, które pozwala na zwiększenie widoczności strony sklepu w wynikach wyszukiwania, co z kolei wpływa na wzrost ruchu na stronie i poprawę wyników sprzedażowych.

Zobacz, jak pozycjonujemy sklep z odzieżą używaną online

W naszym portfolio znajdziesz klientów prowadzących sklepy z odzieżą używaną w sieci! Sprawdź, jakie efekty, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu udało na się dla nich wypracować!


Audyt SEO i analiza konkurencji w branży secondhand

Przeprowadzenie audytu SEO dla sklepu internetowego i analizy konkurencji na początku współpracy to kluczowe działania dla skutecznej strategii marketingowej. W naszej agencji przykładamy do tego dużą uwagę i skupiamy się przede wszystkim na następujących elementach:

 • sprawdzenie stanu zaindeksowania stron przez wyszukiwarkę internetową,
 • analiza jakości i liczby linków przychodzących od innych stron internetowych (backlinki),
 • ocena widoczności witryny w internecie,
 • wykrywanie i usuwanie ewentualnych błędów w witrynie,
 • analiza poziomu konwersji i kontrola ruchu w witrynie sklepu,
 • ocena stanu optymalizacji technicznej,
 • analiza ilości i jakości treści publikowanych w witrynie.

Dzięki powyższym działaniom można dokładnie zbadać skuteczność dotychczasowych działań SEO, a także wprowadzić potrzebne zmiany i dostosować strategię do rynku, a tym samym poprawić efektywność pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej.


Wybór słów kluczowych z branży secondhand

Aby Twoja strona z odzieżą używaną pojawiła się wyżej w wynikach wyszukiwania, zastosujemy odpowiednie słowa kluczowe dopasowane do branży. Nasze działania w tym zakresie obejmują:

 • używanie sprawdzonych narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych, takich jak Senuto, Google Keyword Planner, Ahrefs,
 • wykorzystywanie fraz długiego ogona, które zwiększają szanse na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania,
 • umieszczanie wybranych słów kluczowych w sposób naturalny w treściach, które tworzymy na potrzeby Twojego sklepu,
 • przygotowanie innych zestawów słów kluczowych dla każdej podstrony, aby uniknąć kanibalizacji słów kluczowych,
 • konsultowanie listy gotowych fraz z klientem i uwzględnianie jego sugestii.

Dobrze dobrane słowa kluczowe pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji potencjalnych klientów. Dzięki temu można opracować bardziej skuteczne strategie marketingowe, które prowadzą do większej konwersji i zwiększonego zysku ze sprzedaży. Wykorzystanie właściwych słów kluczowych pomaga zidentyfikować, czego szukają użytkownicy i co ich interesuje, a to z kolei pozwala na dopasowanie oferty do ich oczekiwań. Dlatego też skuteczna strategia słów kluczowych jest niezwykle istotna dla osiągnięcia sukcesu w marketingu internetowym.


Tworzenie treści w promowaniu sklepu z odzieżą używaną

Dla naszej agencji priorytetem jest tworzenie wartościowych treści oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracując z nami, każdy klient otrzymuje dedykowane wsparcie specjalisty ds. content marketingu, który dokłada wszelkich starań, aby treści, które dla Ciebie tworzymy, były unikalne i angażujące. W tworzeniu wartościowego contentu dbamy o to, aby teksty na strony były:

 • merytorycznie i stylistycznie poprawne,
 • przejrzyste i czytelne — stosujemy akapity, nagłówki, boldowanie i wypunktowania,
 • wartościowe i skoncentrowane na korzyściach dla użytkowników (język korzyści), co wpływa na
 • zwiększenie konwersji w witrynie.

Dzięki profesjonalnemu content marketingowi budujemy wiarygodność wśród klientów i zyskujemy opinię eksperta. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego uwzględniamy wszelkie sugestie i opinie i wprowadzamy zmiany w treściach, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.


Optymalizacja techniczna dla sklepu z odzieżą używaną

Optymalizacja techniczna to niezwykle ważny element SEO, którego celem jest dbałość o to, aby strona internetowa działa sprawnie i była przyjazna dla wyszukiwarek. Aby zapewnić skuteczną optymalizację techniczną strony internetowej sklepu z odzieżą używaną, należy:

 • zminimalizować rozmiary plików i wykorzystać kompresję, aby zwiększyć szybkość ładowania strony,
 • zadbać o lepszą responsywność, czyli automatyczne dostosowanie witryny do różnych rozmiarów ekranów, co jest szczególnie ważne dla urządzeń mobilnych,
 • poprawić ogólną użyteczność, zapewniając łatwą nawigację, dobrą organizację treści, przejrzystość i dostępność informacji, a także odpowiednie tagowanie i strukturę URL-ów, co ułatwi użytkownikom znalezienie potrzebnych informacji, a robotom indeksowanie strony,
 • korzystać z certyfikatu SSL i protokołu HTTPS, co zapewni bezpieczeństwo przesyłanych danych oraz potwierdzenie autentyczności strony,
 • zadbać o poprawność kodu HTML i CSS, aby zapewnić łatwość indeksowania przez wyszukiwarki,
 • oznaczać treści właściwymi nagłówkami, opisanymi tagami H1, H2, H3 itd., co ułatwi wyszukiwarkom indeksowanie strony i wyróżnienie najważniejszych treści.

Wszystkie te elementy mają duży wpływ na pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach i są kluczowe dla optymalizacji technicznej. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na te aspekty i zapewnić skuteczną optymalizację SEO dla swojego sklepu z odzieżą używaną.


Profil linków przychodzących dla SEO w branży secondhand

Profil linków przychodzących, czyli „backlinki”, stanowi kluczowy czynnik wpływający na pozycjonowanie sklepu internetowego z odzieżą używaną w wynikach wyszukiwania. Zróżnicowany profil linków jest bardzo ważny w branży secondhand, dlatego w naszych działaniach linkowych skupiamy się na:

 • pozyskiwaniu wartościowych linków ze stron powiązanych tematycznie i o wysokim ruchu oraz bardzo dobrej widoczności w wyszukiwarce,
 • wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, takich jak Ahrefs, do dokładnej analizy profilu linków wchodzących i wychodzących z Twojej strony internetowej,
 • zrzekaniu się szkodliwych linków w imieniu klienta, które są niekorzystne dla pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Analiza danych dotyczących linków przychodzących pozwala na dokładną ocenę jakości profilu linków Twojej strony. Dzięki temu możemy wykryć potencjalne zagrożenia, takie jak spamowe lub niskiej jakości linki, które mogą negatywnie wpłynąć na naszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Analiza linków przychodzących w Ahrefs


Pozycjonowanie lokalne dla sklepu z odzieżą używaną

Pozycjonowanie lokalne to strategia SEO, która pomaga zwiększyć widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania dla konkretnej lokalizacji. Dzięki temu, gdy potencjalni klienci będą szukać sklepów z odzieżą używaną w swojej okolicy, Twój sklep będzie dla nich lepiej widoczny i łatwiejszy do zlokalizowania. Nasze profesjonalne wsparcie w tym zakresie, obejmuje następujące obszary:

 • pomoc naszym klientom w stworzeniu profilu firmy Google, co wpływa na zwiększenie widoczności sklepu w sieci oraz na promocję w internecie. Poprzez utworzenie i wypełnienie profilu firmy Google, można znacznie zwiększyć szanse na pojawienie się na górze wyników wyszukiwania, co zwiększa szanse na dotarcie do potencjalnych klientów,
 • publikacja najważniejszych informacji na temat Twojej firmy: godziny otwarcia, adres, dane kontaktowe, na różnych lokalnych portalach informacyjnych oraz w katalogach branżowych, dzięki czemu osiągniesz większą widoczność i zyskasz szersze grono klientów,
 • pozyskiwanie wartościowych linków z lokalnych portali informacyjnych, co poprawia pozycję naszych klientów w wynikach wyszukiwania.
  Inwestycja w SEO lokalne może przynieść świetne efekty i pozwolić Twojemu biznesowi na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów, a informacje o Twoim sklepie mogą zacząć pojawiać się w mapach Google, w tzw. local pack, co zwiększy Twoją renomę w internecie.

Local pack dla sklepu z odzieżą używaną


Jak reklamować sklepy z odzieżą używaną w Google Ads?

Google Ads dla e-commerce to skuteczna forma reklamy, która może przynieść wiele korzyści dla internetowego sklepu z odzieżą używaną. Oto kilka kroków, które warto wziąć pod uwagę:

Google Ads dla sklepów to skuteczna forma reklamy, która pozwala na zwiększenie ruchu na stronie, zwiększenie sprzedaży i zwiększenie świadomości marki. Warto wziąć pod uwagę powyższe kroki i dostosować strategię do swoich potrzeb i celów biznesowych. 

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


Reklama w sieci wyszukiwania dla sklepu z odzieżą używaną

Reklama Google Ads w sieci wyszukiwania to skuteczny sposób na dotarcie do klientów, którzy szukają w internecie produktów związanych z branżą secondhand. W Widocznych skupiamy się na:

 • utworzeniu odpowiedniego typu kampanii reklamowej, który umożliwi Ci dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów,
 • doborze odpowiednich słów kluczowych wyselekcjonowanych za pomocą narzędzi takich jak Google Keyword Planner oraz zamiarów wyszukiwania klientów, oraz ich ścieżki zakupowej, określeniu budżetu oraz stawki za pojedyncze kliknięcie, aby reklama była efektywna i dostosowana do Twoich finansów,
 • targetowaniu grupy docelowej na podstawie lokalizacji, zainteresowań i innych czynników, aby reklama była kierowana do osób zainteresowanych Twoją ofertą,
 • tworzeniu oddzielnych grup reklamowych dla odrębnych grup produktów, które muszą zawierać atrakcyjne "Call To Action",
 • regularnej optymalizacji kampanii reklamowej na podstawie analizy wyników, w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów,
  wzbogaceniu reklam o nowe informacje oraz zwiększenie współczynnika CTR, np. poprzez dodanie rozszerzeń, aby reklama była bardziej skuteczna w przyciąganiu uwagi nowych klientów.

Reklama w sieci wyszukiwania dla sklepu z odzieżą używaną


Remarketing dla sklepu z odzieżą używaną

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z odzieżą używaną, warto rozważyć zastosowanie remarketingu w Google Ads. Ta technika reklamowa umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które już wcześniej odwiedziły Twoją witrynę. Dzięki temu możesz dotrzeć do konkretnych użytkowników i zaproponować im spersonalizowaną ofertę, np. wyjątkową promocję na Twoje produkty/usługi lub darmową dostawę. Szczególnie przydatna jest funkcja remarketingu dynamicznego, pozwalająca wyświetlać użytkownikom reklamy z produktami, które już wcześniej zostały przez nich dodane do koszyka. Ogromną zaletą remarketingu jest wysoka skuteczność, a jego koszt jest relatywnie niski, dlatego warto ją wdrożyć w swoją kampanię reklamową. 

Zależy Ci na zwiększenie sprzedaży w sklepie online? Postaw na Google Ads dla e-commerce


Reklama produktowa w branży secondhand

Reklama produktowa to jedna z najskuteczniejszych strategii promocji asortymentu sklepu z odzieżą używaną. Oto jakie kroki podejmują specjaliści z naszej agencji, aby w pełni wykorzystać potencjał tej formy reklamy:

 • optymalizujemy plik produktowy, zawierający informacje o producentach, cenach i modelach, przed umieszczeniem go w Google Merchant Center,
 • łączymy Twoje konto Google Merchant z kontem Google Ads, aby Twoje produkty mogły być wyświetlane jako odpowiedź na zapytania użytkowników,
 • tworzymy atrakcyjne, szczegółowe opisy produktów, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do dokonania zakupu,
 • wykorzystujemy zdjęcia produktów, jako wizualną prezentację Twojego asortymentu.
 • dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, aby Twoje produkty były łatwo wyszukiwane przez klientów w wynikach wyszukiwania,
 • dostosowujemy strategię reklamową do grupy docelowej, wykorzystując m.in. lokalizację i preferencje użytkowników,
 • dbamy o aktualizacje i optymalizacje reklam produktowych, aby stale zwiększać ich skuteczność i przyciągać nowych klientów.

Dzięki reklamie produktowej użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do Twojego asortymentu bez potrzeby opuszczania strony wyszukiwania. To skuteczna i wartościowa strategia reklamowa, która jest warta wykorzystania.

Reklama produktowa dla sklepu z odzieżą używaną


Działania SXO dla sklepu z odzieżą używaną

Optymalizacja SXO to kluczowy element w promowaniu sklepów z odzieżą używaną oraz w zwiększeniu konwersji. W ramach usługi SXO wykonujemy szereg działań, które pomagają w poprawie doświadczeń użytkowników na stronie, a tym samym zwiększają jej skuteczność. Oto kilka z tych działań:

 • minimalizujemy liczbę porzuconych koszyków poprzez dbanie o intuicyjny proces zakupowy,
 • optymalizujemy formularze kontaktowe i dbamy o ich poprawne funkcjonowanie,
 • przygotowujemy spójne treści o wysokiej jakości, które znacznie wpływają na wzrost konwersji,
 • dostarczamy regularne informacje dotyczące analizy grupy docelowej,
 • wdrażamy wewnętrzną wyszukiwarkę oraz filtrowanie,
 • identyfikujemy i rozwiązujemy problemy związane z e-commerce,
 • dbamy o poprawne działanie strony na urządzeniach mobilnych,
 • sugerujemy wprowadzenie różnych opcji dostawy i płatności, takich jak karta kredytowa, przelew bankowy i płatności elektroniczne.

Dzięki połączeniu pozycjonowania, optymalizacji konwersji i działań SXO możliwe jest zwiększenie zaangażowania użytkowników na stronie internetowej, a tym samym zwiększenie sprzedaży produktów.


Jak reklamować sklepy z odzieżą używaną w mediach społecznościowych

Reklama sklepów z odzieżą używaną w mediach społecznościowych to skuteczna strategia marketingowa, która pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów. W ramach naszej usługi oferujemy reklamę na Facebooku i Instagramie. Oto kilka działań, które wykonujemy w ramach kampanii Facebook Ads:

 • analizujemy grupę docelową, aby stworzyć skuteczną reklamę,
 • tworzymy reklamy lokalne, co jest szczególnie przydatne, gdy posiadasz również oddział stacjonarny,
 • wybieramy formaty reklam, które najlepiej pasują do Twojego biznesu,
 • korzystamy z reklamy remarketingowej w ramach Facebook Ads,
 • wdrażamy opcję bezpośrednich zakupów na Facebooku lub Instagramie,
 • dostosowujemy cel reklamy do Twojego sklepu z odzieżą używaną, w celu zwiększenia liczby konwersji lub ruchu w witrynie
 • tworzymy reklamy produktowe na Facebooku.


Reklamowanie sklepów z odzieżą używaną w mediach społecznościowych wymaga kreatywności i zaangażowania, ale może przynieść bardzo pozytywne efekty w postaci zwiększonej sprzedaży i zainteresowania produktami sklepu.


Reklama dla sklepu z odzieżą używaną. Podsumowanie.

Reklama sklepu z odzieżą używaną w internecie może przynieść wiele korzyści, ale wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Wybór odpowiednich narzędzi reklamowych jest kluczowy dla osiągnięcia satysfakcjonujących celów sprzedażowych i przyciągnięcia nowych klientów. Dlatego warto zainwestować w skuteczne strategie marketingowe, takie jak pozycjonowanie lokalne, Facebook Ads, Google Ads lub usługę SXO, które pomogą w zwiększeniu bazy klientów i poprawią konwersję na stronie. Skuteczna reklama może pomóc wyróżnić się na rynku i przyciągnąć klientów, którzy szukają alternatywnych sposobów na robienie zakupów i chcą zadbać o środowisko naturalne. 

Co obejmuje pozycjonowanie sklepu z odzieżą używaną w agencji Widoczni?
Down arrow

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie skutecznego pozycjonowania sklepów internetowych e-commerce, a naszym priorytetem są nasi klienci. Nasza firma zapewnia najwyższej jakości usługi SEO, które pozwolą na zwiększenie widoczności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google. Optymalizujemy Twój sklep internetowy, koncentrując się na najważniejszych frazach związanych z Twoją ofertą. Naszym celem jest zwiększenie ruchu kupujących użytkowników, co osiągamy poprzez optymalizację konwersji i UX. Optymalizacja konwersji jest dla nas kluczowym elementem procesu pozycjonowania, obejmującym analizę zachowań użytkowników, diagnozowanie przeszkód na drodze do zakupu, testowanie i wdrażanie rozwiązań oraz zaawansowaną analitykę. Dzięki wprowadzonym zmianom poprawiamy doświadczenia użytkowników i ułatwiamy im dokonanie zakupu. Optymalizujemy również opisy produktów oraz przeprowadzamy techniczne zmiany w sklepie, aby zwiększyć ruch kupujących użytkowników. W efekcie zauważysz wzrost ruchu na swojej stronie internetowej, a wraz z tym napływ nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Jakie kanały reklamowe najlepiej sprawdzą się w przypadku sklepu z odzieżą używaną?
Down arrow

Kanały reklamowe, które najlepiej sprawdzają się w przypadku sklepów z odzieżą używaną, to przede wszystkim social media, sklep internetowy i platformy aukcyjne. Warto regularnie publikować zdjęcia nowych produktów na swoim koncie na Instagramie lub Facebooku, a także posiadać sklep internetowy oraz korzystać z platform takich jak Allegro czy OLX, gdzie można dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Jak zachęcić klientów do zakupu odzieży używanej?
Down arrow

Jednym z najlepszych sposobów na zachęcenie klientów do zakupu odzieży używanej jest stworzenie unikalnej oferty produktów. Warto zadbać o staranność w doborze asortymentu, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Dodatkowo warto zaoferować korzystne ceny oraz zorganizować różnego rodzaju promocje, takie jak wyprzedaże, kody rabatowe czy programy lojalnościowe. Ważne jest również zwracanie uwagi na czystość i stan produktów, aby klienci mieli pewność, że kupują porządny produkt w atrakcyjnej cenie.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Eliza Tomaka
Eliza Tomaka

Eliza zdobywała doświadczenie w marketingu internetowym, pracując jako copywriterka oraz jako freelancerka. Ukończyła kurs SEO copywritingu oraz kurs korekty tekstów. Regularnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie promowania biznesu, content marketingu, SEO i Google Ads czytając blogi o promowaniu biznesu i poznając nowe zagadnienia branżowe. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze dane pozyskane z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs. Eliza ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna, ze specjalizacją w malarstwie.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak reklamować sklep z odzieżą używaną w internecie?

Średnia ocen użytkowników4.67 na podstawie 15 głosów

UDOSTĘPNIJ