Jak pozycjonować strony produktowe?

Jak pozycjonowac strony produktowe
Spis treści

• Na co zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron z produktami?

• Przeprowadź badanie słów kluczowych

• Zoptymalizuj meta title i meta description

• Twórz unikalne opisy produktów

• Utwórz sekcję FAQ na stronie każdego produktu

• Udostępniaj opinie i oceny klientów

• Zoptymalizuj strony z niedostępnymi produktami

• Zbuduj odpowiednio dostosowany lejek sprzedażowy

• Umieszczaj grafiki i wideo o wysokiej jakości

• Zminimalizuj czas ładowania strony

• Przeprowadź optymalizację techniczną stron produktowych

• Dodaj skuteczne wezwanie do działania — CTA

• Usuń zbędne linki

• Pamiętaj o optymalizacji mobilnej

• Wprowadź odpowiednie dane strukturalne do witryny

• Podsumowanie

Strony produktowe w sklepach internetowych są kluczowe dla sprzedaży, dlatego ważne jest, aby były odpowiednio przygotowane zarówno pod kątem potencjalnych klientów, jak i dla robotów Google. Odpowiednio zaprojektowane i zoptymalizowane karty produktów będą lepiej interpretowane i indeksowane przez roboty wyszukiwarek, co przełoży się na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu sklep internetowy będzie miał szansę na zwiększenie ruchu na stronie i wzrost sprzedaży. W poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wskazówki dotyczące pozycjonowania stron produktowych. Zapraszamy do lektury!

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Na co zwrócić uwagę przy pozycjonowaniu stron z produktami?

Dobrze zoptymalizowana karta produktu służy użytkownikom jako źródło wiedzy na temat danego towaru lub usługi. Dlatego jako właściciel sklepu e-commerce powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby strony produktowe były zoptymalizowane pod kątem SEO i zawierały najistotniejsze informacje na temat oferowanego asortymentu. Aby dobrze zoptymalizować strony z produktami w Twojej witrynie, wykonaj następujące kroki:


1. Przeprowadź badanie słów kluczowych

Kompleksowa analiza słów kluczowych jest niezbędnym krokiem w kontekście optymalizacji strony produktowej. Dzięki niej będziesz mógł zidentyfikować trendy i preferencje w Twoim sektorze rynku, co pozwoli na odpowiednie dostosowanie strategii marketingowej.
Dobierając słowa kluczowe zawsze używaj terminów związanych bezpośrednio z Twoimi produktami. Dla każdej podstrony powinieneś przygotować osobne grupy fraz kluczowych — najlepszym wyborem będą szczegółowe frazy z długim ogonem, tzw. long tail, co jest szczególnie ważne w przypadku pozycjonowania sklepu internetowego. Dla przykładu:

 • przepis na pierogi bezglutenowe,
 • bransoletka srebrna z grawerem dla chłopaka,
 • buty damskie zimowe skóra licowa brązowa.

Frazy long tail są niezastąpione w przypadku stron produktowych, ponieważ zawierają dużo ważnych informacji, przez co trafniej docierają do osób ukierunkowanych na konwersję.
Wybierając słowa kluczowe dla strony produktowej, powinieneś umieszczać w nich szczegółowe cechy danego produktu, np. „półbuty damskie skórzane na lato”. Na stronie produktu możesz wykorzystać również specjalne tagi, aby uzupełnić grupę fraz o dodatkowe informacje, takie jak: rozmiar, materiał wykonania itp. Aby stworzyć wartościową listę tagów dla witryny, należy zadbać o unikalność i wartość merytoryczną dla każdego tagu. Aby ułatwić sobie proces badania słów kluczowych, warto skorzystać z narzędzi analitycznych, takich jak Senuto, Google Keyword Planner, Surfer czy KWFinder.

Dowiedz się więcej:

Szczegółowa nazwa produktu w sklepie internetowym, uwzględniająca frazy kluczowe

Panel narzędzia Senuto


2. Zoptymalizuj meta title i meta description

Meta tagi to ważny element optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Są to fragmenty kodu HTML, które służą do opisania zawartości danej strony. Meta title oraz meta description powinny być zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych i jednocześnie wskazywać na zawartość danej karty produktowej. Poprawne użycie meta tagów może wpłynąć pozytywnie na pozycjonowanie witryny oraz zwiększyć jej zasięg i atrakcyjność w oczach użytkowników. Tworząc meta title i meta description dla strony produktu, upewnij się, że podałeś szczegółowe informacje, takie jak:

 • marka produktu,
 • nazwa produktu,
 • numer modelu,
 • inne ważne informacje, np. kolor, wymiary, itp.

Ważne jest, aby unikać duplikatów i zadbać o unikalne i oryginalne meta tagi dla każdej strony produktowej w witrynie.

Sprawdź koniecznie:

Przykład title i description w wynikach wyszukiwania


3. Twórz unikalne opisy produktów

Opisy produktów muszą być unikalne i czytelne dla potencjalnych klientów. Powinny uwzględniać atrybuty, specyfikacje techniczne oraz inne niezbędne informacje na temat produktu. Warto zwrócić uwagę na styl pisania i dostosować go do swojego odbiorcy. W niektórych branżach atutem będzie tworzenie opisów produktów przy użyciu języka specjalistycznego i technicznych specyfikacji, np. w sytuacji gdy jesteś właścicielem hurtowni i kierujesz swoją ofertę do fachowców, np. z branży budowlanej lub elektrycznej. Natomiast gdy prowadzisz sklep, którego asortyment jest przeznaczony dla klientów, którzy nie są wykwalifikowanymi specjalistami w danej dziedzinie, wówczas powinieneś użyć prostego języka i określeń, które będą zrozumiałe dla wszystkich odwiedzających.
Opis produktu musi zawierać naturalnie wkomponowane słowa kluczowe, dzięki czemu będzie miał większą szansę na zdobycie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Tworząc treści na potrzeby kart produktów, używaj języka korzyści, tj. do każdej cechy produktu, dopisz zaletę i korzyści z niej wynikające, np.:

 • Cecha: profesjonalne buty sportowe do biegania z podeszwą amortyzującą.
 • Zaleta: idealnie niwelują wstrząsy i amortyzują nierówności podłoża, wzmocniona konstrukcja, oddychający materiał, łatwe w czyszczeniu i odporne na przemakanie.
 • Korzyść: zmniejszone ryzyko kontuzji, komfort biegania w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Wystrzegaj się również kopiowania opisów produktów ze strony producenta. Warto poświęcić czas i stworzyć własne, atrakcyjne teksty na kartach produktowych, w których opiszesz działanie produktu i przedstawisz, na czym polega jego konkurencyjność. Mogą one mieć charakter edukacyjny lub poradnikowy, dzięki czemu wzmocnisz swoją pozycję jako ekspert w danej dziedzinie i przyciągniesz większą uwagę użytkowników.

Dowiedz się więcej:

Opis produktu z zastosowaniem języka korzyści


4. Utwórz sekcję FAQ na stronie każdego produktu

Sekcja FAQ oprócz tego, że ma na celu informowanie klientów o szczegółach oferowanych produktów i usług, to może też posłużyć do wzmocnienia pozycji witryny w rankingach wyszukiwania. Dzięki FAQ użytkownik jest w stanie pozyskać wiele ważnych informacji o produkcie lub procedurze składania zamówień, bez potrzeby angażowania w to Biura Obsługi Klienta. Zamieszczanie pytań i odpowiedzi w sekcji FAQ na stronie każdego produktu umożliwia wyświetlanie ich użytkownikom już na etapie przeglądarki, w wynikach wyszukiwania, w sekcji rich snippets. To z kolei ma wpływ na wygenerowanie ruchu organicznego i poprawę wskaźnika konwersji w Twojej witrynie. Tworząc sekcję FAQ, należy pamiętać o zawarciu w nich fraz kluczowych dotyczących danego produktu / usługi / branży, a także o odpowiedniej edycji i formatowaniu tekstu, np. widok listy i podział na nagłówki.

Przykład FAQ na stronie agencji Widoczni


5. Udostępniaj opinie i oceny klientów

Zachęcanie klientów do dzielenia się swoimi opiniami na temat Twoich produktów pozwala na zwiększanie zasięgu sklepu, budowanie zaufania do marki oraz na przyciąganie nowych osób. Rekomendacje innych użytkowników mają znaczący wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych i wzrost sprzedaży. Ważne jest to, aby pozytywne oceny Twoich produktów były widoczne na stronie sklepu internetowego oraz w różnych kanałach promocji, takich jak social media czy reklamy. Opinie klientów są również cenną informacją zwrotną dla przedsiębiorcy, pozwalającą na usprawnienie procesów obsługi klienta i udoskonalenie oferty. Jak pozyskiwać opinie klientów — poznaj najlepsze taktyki i popraw efekty pozycjonowania.

 


Pozytywne opinie klientów


6. Zoptymalizuj strony z niedostępnymi produktami

Usuwanie stron z produktami, które są sezonowe lub chwilowo niedostępne to częsty błąd w przypadku sklepów e-commerce. Utrzymanie takiej karty produktowej to opłacalna strategia marketingowa, która pozwala na generowanie ruchu z wyników organicznych. Jeżeli strona z niedostępnymi przedmiotami ma dużą liczbę konwersji i znajduje się wysoko w rankingach wyszukiwania, zachowaj aktywny adres URL i wykorzystaj jego autorytet i zasięgi do udostępniania linków do produktów powiązanych, dopóki dany towar nie będzie ponownie dostępny. Doskonałym przykładem jest witryna Amazon, która posiada dedykowany adres URL na „Black Friday”. Gdy nadchodzi szczyt wyprzedaży sezonowej, sklep aktualizuje stronę i tym samym nie traci czasu na tworzenie nowej pdostrony i walkę o wysoką pozycję w rankingach.

Przykład strony produktowej z niedostępnym towarem


7. Zbuduj odpowiednio dostosowany lejek sprzedażowy

Lejek sprzedażowy to zaplanowane działania, które mają na celu zwiększenie sprzedaży. Są to etapy, które mają wpływ na całą ścieżkę zakupową, rozpoczynając od zapoznania klienta z ofertą, aż do zakupu produktów firmy. Aby lejek marketingowy mógł działać skutecznie, musi być oparty na przemyślanej strategii uwzględniającej model biznesowy, budżety marketingowe oraz zrozumienie preferencji klientów danego sklepu.

Projektując opcję polecania produktów, powinieneś bazować na analizie zachowań użytkowników. Sprawdź, które towary są najczęściej kupowane razem i odpowiednio dostosuj rekomendacje, co wpłynie zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie e-commerce.
W tym celu możesz wykorzystać skuteczne strategie sprzedażowe:

 • cross-selling - polega na proponowaniu użytkownikowi produktów powiązanych z tym, który aktualnie ogląda lub dodał do koszyka,
 • up-selling - polega na proponowaniu podobnych, ale droższych produktów, które oferują większą wartość użytkową.

Dzięki tym strategiom sklep internetowy może zwiększyć swoje przychody, a jednocześnie poprawić współczynnik konwersji (CRO), poprzez zachęcenie klientów do większych zakupów. Zobacz:

Lista produktów powiązanych


8. Umieszczaj grafiki i wideo o wysokiej jakości

Dobrze zoptymalizowane strony produktowe oprócz chwytliwych opisów powinny posiadać również atrakcyjne grafiki, zdjęcia i prezentacje wideo reklamowanych produktów. To właśnie odpowiednie wizualizacje najskuteczniej przyciągają uwagę klientów i pozwalają im na zapoznanie się ze szczegółami produktu.
Starannie wykonane zdjęcia powinny pokazywać jedynie przedmiot danej oferty, co najlepiej osiągnąć, umieszczając go na białym tle i wykonując zdjęcia kontekstowe. Prezentacja wideo pozwala na jeszcze lepsze zaprezentowanie produktu, pokazując jego funkcje i zastosowanie w trakcie codziennego użytkowania. Profesjonalna wizualizacja Twoich produktów zwiększa świadomość konsumentów, dzięki czemu użytkownik czuje się pewniej dokonując zakupu.
Sprawdź koniecznie:

Zdjęcia produktu prezentujące go z różnej perspektywy


9. Zminimalizuj czas ładowania strony

Sprawnie działająca witryna to jedna z najważniejszych kwestii wpływających na pozytywne doświadczenia użytkownika na stronie internetowej. Niska prędkość strony może być powodem opuszczenia Twojej witryny i wyboru oferty konkurencyjnego sklepu.
Oto co możesz zrobić, aby zoptymalizować szybkość ładowania stron produktowych:

 • zoptymalizować zdjęcia — w formacie JPG lub JPEG,
 • wybrać wydajny serwer, który obsłuży największy możliwy ruch w sklepie (trzeba go ocenić na podstawie analizy szczytów sprzedażowych, np. Black Friday, sezonowe promocje, przedsprzedaże),
 • ograniczyć zbędne elementy wizualne i interaktywne, które mogą nadmiernie obciążać stronę,
 • skorzystać z sieci rozproszonych serwerów CDN,
 • ograniczyć długość kodu HTML i CSS,
 • korzystać z pamięci podręcznej cache.

Posiadanie wydajnej i szybkiej strony internetowej oraz serwera dopasowanego do potrzeb Twojej witryny jest niezwykle ważne z punktu widzenia SEO, oraz User Experience.

Chcesz, żeby Twoja strona działała szybciej? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się, jak to zrobić: Jak poprawić szybkość ładowania strony?

Badanie szybkości ładowania się strony w Google PageSpeed Insights


10. Zadbaj o przejrzystość stron produktowych

Klienci coraz częściej oczekują nieskomplikowanych rozwiązań oraz szybkich zakupów w internecie. Wyraźnie określona oferta firmy na stronie internetowej pokazuje odwiedzającym, czego mogą oczekiwać od Twojej marki, a co za tym idzie, zwiększa ich poziom zadowolenia. Minimalistyczny design stron internetowych i intuicyjna nawigacja w witrynie zyskuje w dzisiejszych czasach coraz większą popularność. Twoim priorytetem powinno być:

 • dodanie na stronie produktowej informacji o dacie wysyłki, metodach dostawy, a także metodach i kosztach zwrotów,
 • zadbanie o przejrzysty wygląd treści — akapity, śródtytuły, boldy, wypunktowania,
 • umieszczenie dobrze widocznego przycisku „Dodaj do koszyka”,
 • unikanie linków wewnętrznych, które mogą przyczynić się do opuszczenia witryny produktowej przez potencjalnego klienta i tym samym do porzucenia koszyka zakupowego.

Dodatkowo etykiety kategorii produktów/ usług powinny być szczegółowe, aby odwiedzający wiedzieli, co dokładnie mogą znaleźć na danej podstronie. Z kolei ustawienie nawigacji (breadcrumbs) w typowych lokalizacjach ułatwia ogólne korzystanie z witryny, co przekłada się na zmniejszenie liczby osób, które opuszczają ją bez podjęcia jakichkolwiek działań. Sprawdź, jak stworzyć stronę produktową, która generuje konwersje? 10 istotnych elementów 

Nie wiesz, jak skutecznie wypromować sklep w internecie? Wypróbuj pozycjonowanie dla e-commerce


11. Przeprowadź optymalizację techniczną stron produktowych

Optymalizacja techniczna stron produktowych jest ważna, bo ułatwia robotom zrozumienie zawartości strony i jej odpowiednie zaindeksowanie. Sprawdź, co możesz zrobić w tym zakresie na stronach produktowych:

 • Upewnij się, że wszystkie ważne podstrony są dodane do mapy strony.
 • Upewnij się, że plik robots.txt nie wyłącza indeksowania jakiejkolwiek strony produktowej.
 • Zadbaj o unikanie linkowania wewnętrznego (z wyłączeniem breadcrumbs).
 • Zoptymalizuj adres URL strony produktowej, by zawierał nazwę produktu i atrybuty.
 • Sprawdź szybkość ładowania ważnych podstron produktowych, z kluczowymi produktami (pod kątem marży, popularności itp.)
 • Sprawdź stan optymalizacji mobilnej witryny.

Dobrze przeprowadzona optymalizacja techniczna to w większości przypadków działanie jednorazowe, wyjątkiem są sytuacje, w których przeprowadzamy gruntowne zmiany na stronach produktowych. Jeżeli nie wiesz, czy Twoje strony produktowe potrzebują technicznego SEO, możesz to sprawdzić przy pomocy specjalnych narzędzi lub zlecając audyt SEO specjalistom.

Dowiedz się więcej na temat optymalizacji technicznej:

Fragment pliku robots.txt, źródło: google.com/robots.txt


12. Dodaj skuteczne wezwanie do działania — CTA

Wykorzystanie skutecznego wezwania do działania — Call to Action — to skuteczny sposób na zoptymalizowanie strony produktowej pod kątem sprzedaży i SXO. CTA to zwrot kierowany w stronę potencjalnego klienta, który ma skłonić go do wykonania pożądanego działania, takiego jak dodanie przedmiotu do koszyka i dokonanie zakupu.
Na karcie produktu powinien znaleźć się przycisk z tekstem zachęcającym do działania, np. „Kup teraz” lub „Dodaj do koszyka”. Ważne, aby CTA wyróżniało się na tle innych treści odpowiednią czcionką, kolorystyką oraz kontrastem na tle całej witryny. Często stosowanymi kolorami przycisku „Kup Teraz” są żywe, intensywne barwy, np. czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony, które mobilizują użytkownika do działania i przywołują pozytywne skojarzenia.

Przykład kontrastowego CTA na karcie produktu

Karta produktowa z wyraźnym Call to Action w kolorze pomarańczowym


13. Usuń zbędne linki

W treściach na stronie produktowej nie powinny znajdować się zbędne linki, które w jakikolwiek sposób mogłyby zakłócić ścieżkę zakupową klienta. Niepotrzebne odnośniki niosą ze sobą ryzyko dekoncentracji i tego, że użytkownik kliknie np. w link do artykułu blogowego i nie powróci na kartę produktu, czyli nie dokończy zakupu. Na stronie produktowej powinny znajdować się tylko takie linki, które w jakiś sposób przybliżają klienta do transakcji, np. linki do kategorii produktowej i link do koszyka zakupowego, który pojawia się w momencie, gdy użytkownik dodaje do niego wybrany produkt.


14. Pamiętaj o optymalizacji mobilnej

Obecnie użytkownicy telefonów komórkowych stanowią bardzo ważną grupę docelową dla sklepów internetowych. Wiele witryn nie jest przystosowanych do sfinalizowania transakcji zakupowej na smartfonach i tabletach, co negatywnie wpływa na doświadczenie użytkownika i skutkuje porzuceniem koszyka zakupowego. Aby zmniejszyć liczbę niedokończonych transakcji, należy zadbać o dostosowanie stron produktowych do urządzeń mobilnych. W tym celu można wdrożyć wersję mobilną lub stronę responsywną strony internetowej. Warto sprawdzić czytelność treści i dostępność przycisków w witrynie, zrealizować zamówienie testowe przy użyciu smartfona i sprawdzić poprawność jej działania przy użyciu bezpłatnego narzędzia Mobile Friendly Test. Czy nowy algorytm Google preferuje strony przyjazne dla urządzeń mobilnych?

Test optymalizacji mobilnej dla strony agencji Widoczni


15. Wprowadź odpowiednie dane strukturalne do witryny

Dane strukturalne — Rich Snippets — to specjalne znaczniki, dzięki którym algorytmy wyszukiwarek są w stanie lepiej sklasyfikować zawartość strony internetowej. Jakie korzyści przynosi wprowadzenie odpowiednich danych strukturalnych do witryny?
Dane strukturalne poprawiają nie tylko komunikację między Twoją stroną a algorytmami Google, ale również rozbudowują informacje o Twoim produkcie wyświetlane w wyszukiwarce. Zawierają one o wiele więcej informacji o witrynie niż standardowe elementy: meta titile i meta description. W ramach wykorzystania rich snippets możesz dodać do wyników wyszukiwania potrzebne informacje, np.:

 • dane techniczne produktu,
 • średnią ocenę użytkowników,
 • cenę produktu,
 • zdjęcie, wideo,
 • datę publikacji artykułu, itp.

Dzięki danym strukturalnym wyszukiwarka jest w stanie udzielić odpowiedzi dopasowanej do intencji użytkownika, np. kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę frazę dotyczącą sklepu z biżuterią ślubną, to Google w odpowiedzi wyświetli listę pasujących stron internetowych oraz te, które według algorytmu są powiązane z intencją użytkownika. Dane strukturalne nie są czynnikiem rankingowym w pozycjonowaniu strony, ale mogą zwiększyć CTR, a to z kolei element wpływający na ruch w witrynie, co może przynieść lepsze efekty dla SEO Twojego sklepu internetowego. Jak wykorzystać rich snippets do rozwoju sklepu internetowego?

Wyniki wyszukiwania z fragmentami rozszerzonymi dla agencji widoczni

Rich snippet w formie średniej z ocen umieszczonej przy przepisie na ciasto czekoladowe.


Jak pozycjonować strony produktowe? Podsumowanie

Strona produktowa jest miejscem, które może przekształcić użytkownika w Twojego klienta. Aby osiągnąć ten cel, musisz zoptymalizować ją w taki sposób, aby ułatwiała proces dokonywania transakcji i zachęcała do zakupu. Koniecznym jest dostarczenie odpowiednich informacji i treści oraz dbałość o takie elementy jak: wydajność strony, jej układ, wygląd, oraz użyteczność w ramach SXO. Warto zatroszczyć się o dobrze zoptymalizowane strony produktowe, ponieważ są one kluczowe dla poprawy konwersji i tym samym dla zwiększenia sprzedaży. 

Czym jest strona produktowa?
Down arrow

Strona produktowa to strona internetowa lub podstrona witryny sklepu internetowego, która służy do prezentacji i sprzedaży produktów/usług. Na stronie produktowej przedstawia się informacje o produkcie, w tym jego zdjęcia, opisy, specyfikacje, cenę i dostępność. Strona produktowa może także zawierać recenzje i oceny produktów, co może wpłynąć na decyzję klienta o zakupie. Strona produktowa jest ważnym elementem w e-commerce, ponieważ pozwala na skuteczne przyciągnięcie klientów i zwiększenie sprzedaży.

Jak zwiększyć ruch na mojej stronie produktowej?
Down arrow

W tym celu warto zadbać o dobrą optymalizację techniczną witryny i umieszczanie wartościowych opisów produktów na stronie. Dobrym pomysłem jest również wdrożenie sekcji FAQ na wszystkich kartach produktowych, optymalizacja strony pod kątem mobilnym i dbałość o wysokiej jakości grafiki i filmy wideo

Jakie narzędzia mogę wykorzystać do pozycjonowania mojej strony produktowej?
Down arrow

Do pozycjonowania strony produktowej można wykorzystać różnego rodzaju narzędzia SEO, takie jak np. Google Analytics, Ahrefs czy SEMrush. Są to narzędzia, które pozwalają na analizę konkurencji, monitorowanie pozycji w wynikach wyszukiwania, analizę słów kluczowych czy analizę profilu linków.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Eliza Tomaka
Eliza Tomaka

Eliza zdobywała doświadczenie w marketingu internetowym, pracując jako copywriterka oraz jako freelancerka. Ukończyła kurs SEO copywritingu oraz kurs korekty tekstów. Regularnie pogłębia swoją wiedzę w zakresie promowania biznesu, content marketingu, SEO i Google Ads czytając blogi o promowaniu biznesu i poznając nowe zagadnienia branżowe. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze dane pozyskane z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs. Eliza ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna, ze specjalizacją w malarstwie.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Jak pozycjonować strony produktowe?

Średnia ocen użytkowników4.95 na podstawie 134 głosów

UDOSTĘPNIJ