Sztuczna inteligencja w wyszukiwarce i innych produktach Google. Poznaj ją od podszewki!

Sztuczna inteligencja w wyszukiwarce i innych produktach Google. Poznaj ja od podszewki
Spis treści

• Sztuczna inteligencja w produktach Google - co oznacza?

• Jak działa sztuczna inteligencja Google w wyszukiwarce?

• Obszary zastosowania AI w Google Ads

• Jak działa sztuczna inteligencja Google w Google Maps?

• Sztuczna inteligencja w asystencie Google

• Tłumacz Google a rozwiązania AI

• AI na poczcie Gmail

• Sztuczna inteligencja w Google Photos

• Podsumowanie

Sztuczna inteligencja stała się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. To dzięki tej technologii możemy korzystać z inteligentnych asystentów, tłumaczyć teksty na inne języki, sortować zdjęcia czy nawet planować nasze podróże. Jednym z liderów wykorzystujących sztuczną inteligencję w swoich produktach jest Google. W tym artykule przyjrzymy się dokładniej, jakie technologie wykorzystuje Google w swoich produktach i jakie korzyści wynikają z zastosowania sztucznej inteligencji w wyszukiwarce i jakie korzyści wynikają z tego dla użytkowników. 

Chcesz rozkręcić swoją stronę?

Skorzystaj z indywidualnych porad ekspertów

 

Chcesz zwiększyć wyniki swojej firmy? Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów i poznaj pełnię możliwości Twojej strony. 

Poznaj bezpłatne wskazówki od Widocznych zakresu:

 • Pozycjonowania
 • Kampanii Google Ads
 • Optymalizacji UX
Umów się na darmowy audyt
widoczni 54


Sztuczna inteligencja w produktach Google - co oznacza?

Pod pojęciem sztucznej inteligencji rozumiemy szereg technologii, które są w stanie naśladować ludzką inteligencję, które są w stanie samodzielnie uczyć się i rozwijać. W zakres sztucznej inteligencji wchodzi uczenie maszynowe, uczenie głębokie, rozumienie i rozpoznawanie języka naturalnego, rozpoznawanie obrazów czy głosowe wyszukiwanie zdjęć i filmów, które obecnie wykorzystujemy już nie tylko za pośrednictwem smartfonów, ale nawet telewizorów. Wszystkie te technologie wchodzą w zakres sztucznej inteligencji, chociaż wykonują różne działania i są rozwinięte na różnych poziomach. Łączy je jedno - wszystkie systemy uczące AI mają zdolność uczenia się i doskonalenia bez bezpośredniej interwencji człowieka. Gdy maszyny te zostaną wyszkolone przez ludzi, będą mogły działać autonomicznie i uczyć się na podstawie swoich wyników, stając się z czasem coraz lepsze.

Dzieje się tak, ponieważ wszystkie technologie sztucznej inteligencji przodują w wyszukiwaniu wzorców w danych, a następnie wykorzystywaniu tych wzorców do przewidywania. Te prognozy mogą obejmować wszystko i wszystkich, na przykład:

 • jaki produkt użytkownik chce kupić jako następny,
 • jaką treść użytkownik chce przeczytać,
 • czego użytkownik szuka i jaka jest jego intencja wyszukiwania.

Te możliwości wykorzystuje także Google. Gigant z San Francisco wykorzystuje sztuczną inteligencję (artificial intelligence) stosuje sztuczną inteligencję m.in. do:

 • indeksowania stron internetowych i rozumienia ich zawartości,
 • interpretowania wyszukiwanych haseł,
 • oceny jakości treści w celu poprawy wyników wyszukiwania.

Sztuczna inteligencja wykorzystywana jest nie tylko w wyszukiwarce, ale także w innych produktach Google, takich jak:

 • reklamy Google Ads,
 • mapy Google,
 • funkcja asystenta Google,
 • Tłumacz Google
 • poczta Gmail,
 • Zdjęcia Google.


Jak działa sztuczna inteligencja Google w wyszukiwarce?

Niemal każdy aspekt Twojego doświadczenia z wyszukiwarkami jest bezpośrednio zasilany przez sztuczną inteligencję. Sprawdźmy, jakie działania Google realizuje z zastosowaniem inteligentnych chatbotów.


Algorytmy Google a sztuczna inteligencja

Algorytmy Google, które są w stanie rozpoznawać i rozumieć zawartości strony w celu ich indeksowania i tworzenia rankingów wyszukiwarki, to nic innego jak technologia sztucznej inteligencji. W praktyce pod pojęciem algorytmu możemy rozumieć złożoną sieć algorytmów, które decydują o tym, jakie strony pojawiają się w organicznych wynikach wyszukiwania, a które się nie pojawiają. Nikt do końca nie wie, jak te algorytmy działają, ale ich badanie jest niezbędne do budowania skutecznej strategii SEO. Na pewno wiemy, że sztuczna inteligencja, która napędza wyszukiwarkę Google, jest zoptymalizowana w taki sposób, aby zapewniać najlepsze wyniki dla każdego wyszukiwania. Oznacza to wyświetlanie jak najbardziej pomocnych odpowiedzi na zapytanie i zapewnienie jak najlepszej jakości wyników, zarówno pod względem treści, jak i doświadczenia użytkowników (UX) na stronie. Wśród algorytmów Google, które wykorzystują sztuczną inteligencję, wymienić można Rank Brain z 2015 roku i Google Bert wdrożony 4 lata później (październik 2019). Google wykorzystuje oba algorytmy do lepszego rozumienia rozbudowanych zapytań, kontekstu, przyimków oraz zaimków i powiązań pomiędzy wyrazami oraz rozpoznawania intencji wyszukiwania w SEO. Na początku Google Bert dotyczył wyników w języku angielskim, a obecnie jest szeroko stosowany w wielu zapytaniach we wszystkich językach i regionach.


Tworzenie rankingu Google ze sztuczną inteligencją

Najważniejszym sposobem wykorzystania AI w wynikach w wyszukiwarce jest tworzenie rankingu organicznych wyników w Google. Wyszukiwarki wykorzystują sztuczną inteligencję do rozumienia i interpretowania wszystkich elementów strony, które mogą stanowić czynniki rankingowe. W efekcie za pomocą AI otrzymujesz w odpowiedzi odpowiednio uszeregowane strony internetowe. 

Chcesz poprawić widoczność swojej strony w Google? Postaw na pozycjonowanie


Rozumienie zapytań użytkowników

Aby wyszukiwarki mogły wyświetlić użytkownikom informacje, których szukają, muszą rozumieć ich zapytania. Jest to możliwe dzięki systemom językowym, które mają zdolność rozumienia i przetwarzania języka naturalnego. W tym zakresie istotne było wdrożenie algorytmu Bert, który umożliwił wyszukiwarce rozumienie całych zdań i złożonych zapytań, a nie interpretowanie oddzielnie poszczególnych słów.


Wyszukiwanie głosowe i wyszukiwanie obrazów

Wyszukiwanie głosowe i wyszukiwanie obrazów to nowsze możliwości wyszukiwania, które są możliwe dzięki sztucznej inteligencji. Technologie sztucznej inteligencji, takie jak NLP, stały się tak zaawansowane, że potrafią rozpoznawać ludzkie głosy w czasie rzeczywistym, na przykład podczas korzystania z Asystenta Google. Te systemy oparte na sztucznej inteligencji mogą zrozumieć Twoje słowa, a następnie przetłumaczyć je na wyniki wyszukiwania. To samo dotyczy obrazów. Technologie sztucznej inteligencji, takie jak rozpoznawanie obrazu, mogą określić, co jest przedstawione na obrazie, a następnie dostarczyć odpowiednie wyniki wyszukiwania powiązane z tym obrazem.


Personalizacja wyników wyszukiwania z AI

Oto kilka sposobów, w jakie Google wykorzystuje AI do personalizacji wyników wyszukiwania:

 • Analiza zachowań użytkowników - Google analizuje zachowania użytkowników, takie jak historia wyszukiwań, kliknięcia linków i spędzony czas na stronie, aby zrozumieć ich zainteresowania i preferencje. Na podstawie tych danych Google może personalizować wyniki wyszukiwania, pokazując użytkownikowi bardziej odpowiednie wyniki.
 • Uczenie maszynowe - Google wykorzystuje uczenie maszynowe do analizy i identyfikacji wzorców w danych, takich jak wyszukiwane hasła i kliknięcia w wyniki. Na podstawie tych wzorców Google może personalizować wyniki wyszukiwania, zapewniając użytkownikowi bardziej trafne i wartościowe informacje.
 • Lokalizacja - Google wykorzystuje dane o lokalizacji użytkownika, aby personalizować wyniki wyszukiwania, pokazując wyniki związane z jego regionem, miastem lub dzielnicą.
 • Kontekst - Google wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zrozumieć kontekst zapytania wyszukiwania. Na przykład, jeśli użytkownik wyszukuje "pogoda", Google może automatycznie wyświetlić prognozę pogody dla jego regionu.


Identyfikowanie treści niskiej jakości i spamu za pomocą AI

Wyszukiwarka Google wykorzystuje sztuczną inteligencję do identyfikowania i usuwania spamu oraz treści niskiej jakości w celu zapewnienia użytkownikom najlepszych wyników wyszukiwania. W jaki sposób się to dzieje? Google za pomocą AI analizuje:

 • duże ilości danych, takie jak treści i linki, aby identyfikować wzorce, które wskazują na spam lub treści niskiej jakości,
 • treści stron internetowych w celu zidentyfikowania spamu i treści niskiej jakości (ocenie podlegają np. struktura stron internetowych, długość tekstu, zastosowanie słów kluczowych oraz stopień dopasowania treści do zapytania i intencji wyszukiwania),
 • sygnały użytkowników, takie jak ilość czasu spędzonego na stronie i wskaźniki wejść/ wyjść, aby ocenić jakość strony internetowej.


Obszary zastosowania AI w Google Ads

System Google Ads nie byłby możliwy do zastosowania bez wykorzystania AI. W jakich obszarach użytkownicy systemu reklamowego Google mają do czynienia z uczeniem maszynowym i innymi narzędziami AI? Są to:

 • Dopasowanie słów kluczowych - Google wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego, aby pomóc reklamodawcom w dobieraniu odpowiednich słów kluczowych dla ich kampanii. Algorytmy te analizują wcześniejsze kampanie reklamowe oraz dane z wyszukiwania użytkowników, aby zaproponować słowa kluczowe, które mogą generować lepsze wyniki.
 • Targetowanie grupy odbiorców - Google wykorzystuje sztuczną inteligencję do określania, kto będzie najbardziej zainteresowany daną reklamą. Algorytmy te analizują wcześniejsze zachowanie użytkowników, takie jak wyszukiwania, kliknięcia i przeglądanie stron internetowych, aby określić, którzy użytkownicy mogą być najbardziej skłonni do kliknięcia w daną reklamę.
 • Optymalizacja ofert - Google wykorzystuje AI do optymalizacji ofert, tak aby reklamodawcy mogli osiągnąć najlepsze wyniki w ramach swojego budżetu reklamowego. Algorytmy te analizują wcześniejsze kampanie reklamowe oraz dane z rynku, takie jak konkurencja i trendy w branży, aby pomóc w dobieraniu odpowiednich ofert.
 • Personalizacja - Google wykorzystuje AI do personalizacji reklam, które są dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika. Algorytmy te analizują historię wyszukiwania, lokalizację i preferencje użytkownika, aby zaproponować najlepsze reklamy, które mogą zainteresować danego użytkownika.
 • Kampanie inteligentne - to kampanie, w których część powtarzalnych zadań (np. określanie słów kluczowych, stawek za kliknięcie) przejmują algorytmy Google wykorzystujące uczenie maszynowe. Pamiętaj, że nie oznacza to, że kampania inteligentna nie wymaga opieki specjalisty - wręcz przeciwnie.


Jak działa sztuczna inteligencja Google w Google Maps?

Google Maps to jedna z najpopularniejszych aplikacji nawigacyjnych na świecie, która umożliwia użytkownikom planowanie tras, sprawdzanie informacji o miejscach i poruszanie się po nowych lokalizacjach. Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w Google Maps, aby dostarczać coraz bardziej trafne i spersonalizowane informacje użytkownikom. Jakie technologie z zakresu sztucznej inteligencji wykorzystywane są w mapach Google i jak pomagają one użytkownikom?

 • Machine Learning - Google wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego w Google Maps do analizowania i przetwarzania informacji na temat ruchu drogowego. Dzięki temu aplikacja umożliwia identyfikację korków czy natężenia ruchu, a także wykrywa problemy problemy na trasie i proponuje alternatywne drogi dla użytkowników w czasie rzeczywistym. Aplikacja wskazuje, która trasa będzie najszybsza w oparciu o informacje o ruchu na drogach. Obecnie w mapach Google oznaczane są także trasy, które generują mniejszy ślad węglowy.
 • Street View - ta funkcja wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną i miliardy zdjęć Street View, aby zrozumieć, gdzie się znajdujesz w stosunku do otaczających Cię budynków i punktów orientacyjnych, dzięki czemu może wskazać Ci właściwą drogę.
 • Predictive Analytics - Google wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizowania danych historycznych dotyczących ruchu drogowego i innych czynników, takich jak warunki pogodowe i wydarzenia specjalne. Dzięki temu aplikacja może przewidywać, jak będzie wyglądał ruch drogowy w przyszłości i proponować użytkownikom najlepsze trasy na podstawie tych informacji.
 • Local Guides - Google wykorzystuje program Local Guides do zbierania informacji o miejscach i budynkach, takich jak zdjęcia, recenzje i informacje o godzinach otwarcia. Dzięki temu aplikacja może dostarczać bardziej szczegółowe informacje o miejscach i polecać użytkownikom interesujące je miejsca. Co więcej,
 • Google Lens - przy użyciu aplikacji Obiektyw Google możliwe jest wyszukiwanie informacji o miejscach, które widzą na ekranie swojego urządzenia. Google Lens wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania obiektów, znaków drogowych i innych elementów, które mogą być przydatne dla użytkowników podczas podróży.
 • Project Sismos - projekt, który dzięki zastosowaniu jest w stanie przewidywać zagrożenie trzęsieniem ziemi na konkretnym obszarze. Google zbiera dane z różnych źródeł, w tym z sejsmografów, satelitów i czujników smartfonów, które są stale aktualizowane i analizowane. Następnie wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby przetwarzać te dane i przewidywać, gdzie i kiedy mogą wystąpić trzęsienia ziemi. M.in. za pośrednictwem aplikacji Google Maps użytkownicy mogą otrzymywać ostrzeżenia o trzęsieniach ziemi na podstawie swojej lokalizacji, a także otrzymywać informacje o tym, jak się zachować w przypadku trzęsienia ziemi. System ten został uruchomiony w USA - w stanach Oregon, Kalifornia i Waszyngton, a także w Grecji i Nowej Zelandii.

Sztuczna inteligencja w mapach Google wskazuje, która trasa będzie wiązać się a najmniejszym śladem węglowym


Sztuczna inteligencja w asystencie Google

Funkcja asystenta Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w różnych obszarach, aby pomóc użytkownikom w codziennych zadaniach. Oto kilka sposobów, w jakie Google stosuje AI w swojej funkcji asystenta:

 • Rozpoznawanie mowy i języka naturalnego - Asystent Google wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do rozpoznawania mowy i języka naturalnego. Dzięki temu użytkownicy mogą zadawać pytania i wydawać polecenia za pośrednictwem głosu, a Google Asystent jest w stanie zrozumieć, co mówią, i udzielać odpowiedzi.
 • Personalizacja - Google Asystent korzysta z AI, aby lepiej poznać swoich użytkowników i dostosować się do ich preferencji. Na podstawie wcześniejszych interakcji i zachowań użytkownika Asystent Google może na przykład zasugerować mu muzykę, filmy, książki czy artykuły, które mogą mu się podobać.
 • Planowanie i organizacja - Asystent Google może pomóc w planowaniu i organizowaniu codziennych zadań, takich jak ustawianie przypomnień, harmonogramowanie spotkań czy rezerwowanie wakacji. Dzięki sztucznej inteligencji jest w stanie automatycznie dodawać informacje do kalendarza, wysyłać przypomnienia i udzielać wskazówek na temat najlepszego czasu na wykonanie danego zadania.
 • Wyszukiwanie informacji - narzędzie może pomóc w szybkim i łatwym wyszukiwaniu informacji w Internecie. Dzięki A Asystent Google jest w stanie rozpoznać, o co pytamy, i wyświetlić nam odpowiedzi na pytania, a także podpowiedzieć nam najlepsze wyniki wyszukiwania.
 • Kontrola urządzeń - Google Asystent może kontrolować urządzenia inteligentnego domu, takie jak żarówki, termostaty czy drzwi, za pomocą komend głosowych. Dzięki temu użytkownik może kontrolować swoje urządzenia bez konieczności wstawania z kanapy czy łóżka. 

Szukasz szybkiej i skutecznej reklamy online? Przetestuj Google Ads


Tłumacz Google a rozwiązania AI

Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w Google Translate do tłumaczenia tekstu i mowy w czasie rzeczywistym. Dzięki AI narzędzie może przetwarzać ogromne ilości danych językowych, a następnie wykorzystywać je do automatycznego tłumaczenia tekstu i mowy między różnymi językami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu głębokich sieci neuronowych, które pozwalają na bardziej precyzyjne tłumaczenia, uwzględniające kontekst i różne znaczenia słów. System jest w stanie uczyć się na podstawie porównywania różnych wersji tłumaczeń oraz poprawek wprowadzonych przez użytkowników. Ponadto Google Translate wykorzystuje sztuczną inteligencję w funkcji "Przetłumacz zdanie", która pozwala na automatyczne rozpoznanie języka źródłowego i tłumaczenie na wybrany język docelowy. Tłumacz Google jest również wyposażony w funkcję tłumaczenia tekstów z obrazów dostępnych w internecie.


AI na poczcie Gmail

Dotychczas sztuczna inteligencja w poczcie Gmail była wykorzystywana przede wszystkim do autouzupełniania, poprawiania błędów oraz rozpoznawania spamu, dzięki czemu skrzynka ta wyróżniała się spośród innych mniejszą liczbą wiadomości o potencjalnie szkodliwym charakterze. Samo Google potwierdza, że jest w stanie zablokować ponad 99,99% niechcianych wiadomości, a w ciągu minuty blokuje 10 milionów maili o spamerskim charakterze. Sztuczna inteligencja przyporządkowuje także poszczególne wiadomości do określonych kategorii (kart):Główne, Oferty, Społeczności, Powiadomienia).

Obecnie jednak o krok dalej poszła firma OpenAI, która udostępniła darmową wtyczkę ChatGPT for Gmail, którą można dodać do wyszukiwarki, by pisać wiadomości e-mail ze wsparciem ChatGPT. Narzędzie:

 • poprawia błędy, tzw. literówki,
 • uzupełnia temat wiadomości,
 • uzupełnia treść wiadomości na podstawie określonego kontekstu,
 • umożliwia dokończenie wiadomości e-mail za pomocą ChatGPT (po kliknięciu odpowiedniego przycisku).

W razie potrzeby rozszerzenie można w dowolnym momencie wyłączyć i pisać wiadomości samodzielnie.

Wtyczka ChatGPT for Gmail dostępna w sklepie z rozszerzeniami dla Google Chrome


Sztuczna inteligencja w Google Photos

W jakich działaniach Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w aplikacji Zdjęcia Google, by ułatwić użytkownikom przechowywania oraz selekcję zdjęć?

 • Google Photos wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego, aby rozpoznawać obiekty na zdjęciach i kategoryzować je w odpowiedni sposób. Dzięki temu, gdy użytkownik wprowadzi wyszukiwane hasło, np. "samochód" lub "morze", Google Photos może wyświetlić wszystkie zdjęcia z samochodami lub zdjęcia zrobione nad morzem.
 • Google Photos wykorzystuje AI, aby automatycznie tworzyć albumy i filmy z dostępnych zdjęć. Na podstawie wspólnych wątków, takich jak osoby, krajobrazy czy okazje, Google Photos tworzy albumy i filmy, które użytkownik może udostępnić lub edytować.
 • Google Photos wykorzystuje AI, aby automatycznie usuwać zduplikowane i niepotrzebne zdjęcia z biblioteki użytkownika. Algorytmy uczenia maszynowego są w stanie rozpoznać, które zdjęcia są niemal identyczne i usuwają je, pozostawiając tylko najlepsze zdjęcia.


Jak działa sztuczna inteligencja Google w wyszukiwarce i innych produktach? Podsumowanie

Chociaż pojawienie się chatbota ChatGPT u progu 2023 roku zatrząsło światem marketingu internetowego, to jednak sztuczna inteligencja w tej dziedzinie nie jest zjawiskiem nowym. Większość z nas korzysta z niej na co dzień od co najmniej kilku lat, choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę. Musimy liczyć się z tym, że w najbliższych miesiącach i latach rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji będą coraz powszechniejsze, a zarówno użytkownicy, jak i specjaliści ds. marketingu będą musieli nauczyć się z nich korzystać. 

Jakie są korzyści wykorzystania sztucznej inteligencji w produktach Google
Down arrow

Korzyścią ze stosowania sztucznej inteligencji w produktach Google jest poprawa doświadczenia użytkownika poprzez personalizację treści, dopasowanie reklam oraz usprawnienie wyszukiwania. AI pomaga także w automatyzacji procesów oraz w optymalizacji wykorzystania zasobów, co prowadzi do lepszych wyników i oszczędności czasu i pieniędzy.

W jakich produktach Google wykorzystuje sztuczną inteligencję?
Down arrow

Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w wielu swoich produktach, w tym m.in. w:

 • wyszukiwarce,
 • systemie Google Ads,
 • Mapach Google,
 • asystencie Google,
 • Tłumaczy Google,
 • Zdjęciach Google,
 • poczcie Gmail.
Jak Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w wyszukiwarce Google?
Down arrow

Google wykorzystuje sztuczną inteligencję w wyszukiwarce na wiele sposobów. Jednym z głównych zastosowań jest personalizacja wyników wyszukiwania, która pozwala na lepsze dopasowanie treści do preferencji i potrzeb użytkownika. AI również pomaga w identyfikacji treści niskiej jakości i spamu, co pozwala na poprawę jakości wyników wyszukiwania. Ponadto Google wykorzystuje AI do analizowania treści na stronach internetowych oraz do przetwarzania zapytań użytkowników w sposób bardziej naturalny i zrozumiały.


Poznaj historie sukcesu naszych klientów:

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 600 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Katarzyna Kapelczak
Katarzyna Kapelczak

Choć zawodową karierę zaczynała od pracy dziennikarki sportowej, dziś w agencji widoczni z powodzeniem tworzy merytoryczne artykuły blogowe dotyczące różnych aspektów marketingu internetowego – m.in. pozycjonowania, content marketingu, płatnych kampanii Google Ads. Odbyła szkolenia “Google Analytics dla początkujących” oraz “Podstawy marketingu internetowego”. Regularnie poszerza swoją wiedzę, czytając polskie i zagraniczne blogi o pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie (m.in. Search Engine Journal, Search Engine Land, MOZ, Content Marketing Institute, blog Google). Sprawnie posługuje się nie tylko słowem pisanym – do tworzenia treści wykorzystuje takie narzędzia jak SurferSEO, SENUTO, Ahrefs czy SEMSTORM.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Sztuczna inteligencja w wyszukiwarce i innych produktach Google. Poznaj ją od podszewki!

Średnia ocen użytkowników4.88 na podstawie 145 głosów

UDOSTĘPNIJ