20% zniżki na SEO i Google Ads do końca września!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział Content Marketingu

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Katarzyna Sawicka-Wójcik

Katarzyna Sawicka-Wójcik na LinkedIn

Specjalistka ds. content marketingu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla przedsiębiorców oraz obsłudze klienta w agencji eventowej. Praca ta nauczyła ją elastycznego podejścia do różnych branż, co wykorzystuje podczas pisania tekstów dla klientów. Ukończyła kurs w Akademii Copywritingu oraz wiele szkoleń wewnętrznych.

W pracy ceni możliwość poznawania różnych branż. Bardzo lubi wyszukiwać informacji i smaczków, które potem może wykorzystywać w pisanych tekstach. Jak sama mówi - dogłębny research to zdecydowanie jej konik. Z zaskoczeniem odkryła zmiłowanie do pisania tekstów o tematyce technicznej.

Po pracy z zaangażowaniem poświęca się odkrytemu w ubiegłym roku nordic walkingowi i swojej kotce. W między czasie dużo czyta, zwłaszcza kryminałów skandynawskich i rosyjskich.

kasia sawicka wojcik wlasciwe
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej