Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 39 of 61
Dział Pozycjonowania Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Paweł Więcko

Paweł Więcko na LinkedIn

Starszy specjalista ds. SEO i optymalizacji procesów, dla którego każdy dzień to nowe, ciekawe wyzwania. Docenia w pracy brak monotonności i możliwość generowania dla klientów wymiernych efektów za pomocą różnych strategii SEO. Wiedza z zakresu HTML, CSS, JS ułatwia mu codzienną pracę podczas prac technicznych na stronach klientów.

W każdy projekt w pełni się angażuje, bo jego zdaniem to właśnie podstawa udanej współpracy z klientem i szansa na zbudowanie partnerskich relacji.

W wolnej chwili odpręża się podczas gry w tenisa ziemnego lub grając na gitarze akustycznej.

pawe wiecko widoczni

Jak to się zaczęło… 

Cała moja przygoda i zainteresowanie tematyką SEO zaczęło się podczas IAI WEBCAMP - warsztatu organizowanego przez zespół programistów i webdeveloperów z zakresu programowania stron internetowych. Kolejnym krokiem był staż w firmie dostarczającej technologie e-commerce dla sklepów internetowych i systemów rezerwacji online gdzie zdobywałem wiedzę praktyczną i teoretyczną, uczyłem się niezbędnych rzeczy z zakresu programowania stron oraz podstaw SEO. 

Pierwsze doświadczenia

Swoje pierwsze praktyczne kroki z pozycjonowaniem stawiałem podczas pracy w hurtowni internetowej, gdzie zajmowałem się administracją wędkarskiego sklepu online. Temat SEO zdecydowanie mnie wciągnął, postanowiłem podążać tą ścieżką, poznawać jeszcze bardziej branżę i dalej zdobywać doświadczenie. Tak trafiłem do Widocznych - spodziewałem się dużych możliwości rozwoju i nie przeliczyłem się! 

Jak wyglądał Twój rozwój w agencji Widoczni?

Ze względu na moje dotychczasowe doświadczenie pracę w Widocznych rozpocząłem od stanowiska młodszy specjalista SEO. Był to dla mnie intensywny czas wdrożenia w nowe zadania i szkoleń wewnętrznych. Z każdym kolejnym tygodniem odbywałem coraz bardziej zaawansowane kursy i uczyłem się audytować i optymalizować strony klientów, skutecznie z nimi komunikować, czy realizować strategie SEO.

Z czasem ilość klientów pod moją opieką wciąż rosła, a ja wchodziłęm na kolejne szczeble w agencji - awansowałem na stanowisko  specjalisty ds. pozycjonowania. Przejmowałem kolejne zadania i zyskiwałem coraz większa odpowiedzialność, pracowałem też nad projektami rozwojowymi i wdrażaniem nowych narzędzi w agencji.

Aktualnie zajmuję równolegle stanowisko koordynatora Działu Marketingu Internetowego - koordynuje pracę operacyjną innych osób, wdrażam nowych Widocznych, wspieram zespół swoją wiedzą i pomagam w realizacji zadań.

Co najbardziej cenię w swojej pracy?

Z uwagi na moje wykształcenie wyższe z Logistyki wielką przyjemność sprawia mi nieustanne podnoszenia efektywność realizacji projektów u swoich klientów, czy też szukanie obszarów do usprawnienia w firmie. Praca w branży SEO w firmie Widoczni pozwala mi się w tym spełniać i wciąż podejmować nowe wyzwania.

 

Chcesz rozwijać się tak, jak Paweł? Sprawdź, na jakie stanowiska obecnie rekrutujemy i aplikuj!