Wszystkiego nauczymy
Cię od podstaw

Zacznij od podstaw jako młodszy specjalista Google Ads w Poznaniu

Studia się skończyły i czas wybrać pierwszą pracę? Jeśli marzysz o rozpoczęciu kariery w dziedzinie PPC (Google Ads, Facebook Ads), ta oferta pracy w Google Ads jest dla Ciebie. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, w zamian za zaangażowanie i wsparcie zespołu Google Ads. Praca na stanowisku młodszego specjalisty Google Ads to pierwszy krok, aby stać się ekspertem w marketingu internetowym. Spodziewaj się wielu wyzwań i dużej dawki wiedzy każdego dnia. Zobacz, jakie mamy oczekiwania i co dajemy w zamian. Czekamy na Ciebie :)

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku młodszego specjalisty Google Ads (Adwords).

Wyślij aplikację

lub maila na adres praca@widoczni.pl

(w tytule podaj nazwę stanowiska)

Skończyłeś studia lub chcesz coś zmienić w swojej karierze i:

1. Szukasz pracy, która od razu daje solidne doświadczenie?

2. Chcesz pracować w Google Ads, ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia?

3. Interesujesz się marketingiem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć?

To miejsce jest dla Ciebie!

młodszy specjalista Google Ads

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowanie i realizacja strategii kampanii
  • konfiguracja i optymalizacja kampanii
  • analiza skuteczności i optymalizacja konwersji kampanii
  • analiza jakości ruchu dla kampanii za pomocą Google Analytics
  • nadzór nad kosztami i budżetem
  • analiza, wnioski i raportowanie

Gwarantujemy pełne przeszkolenie, ale do pracy potrzebne Ci:

  • zainteresowanie marketingiem internetowym i gotowość do intensywnej nauki
  • podstawowa znajomość pojęć z zakresu marketingu internetowego (możesz wiele dowiedzieć się z naszego bloga)
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań, zawsze na czas
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • swoboda w korzystaniu z nowych dla siebie programów i narzędzi
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • podstawowe doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads i Google Ads
  • ukończenie podstawowych kursów z zakresu Google Ads wraz z certyfikatem Google

lub maila z CV na adres praca@widoczni.pl

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy ?

  • Pełne przeszkolenie - nie musisz mieć żadnego doświadczenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy - Twoja praca ma dla nas znaczenie
  • Pracę nad kampaniami z wysokimi budżetami dla firm w Polsce i na świecie
  • Okazja do wdrażania własnych pomysłów - doceniamy kreatywność
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoim doświadczeniem + premie
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów i praktyków z branży
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i dostęp do bazy wiedzy
  • Luźna atmosfera i i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • zgrany i przyjazny zespół - u nas od razu poczujesz się jak u siebie
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • elastyczny czas pracy - przychodzisz między 7:45 a 9:00
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

Home Office raz w miesiącu

technology 2425266 960 726

Dzień wolny w Twoje urodziny

birthday cake cake birthday cupcakes 40184

Wyjazdy i spotkania integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F16

Dofinansowanie do karty Multisport

dumbbells 2465478 960 723

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa z fizjo2

Piłkarzyki i stół do ping ponga

Elastyczny czas pracy (7:45-9:00)

pexels photo 280261

Do dyspozycji ogródek firmowy i grill

pexels photo 1260317

Nowoczesne klimatyzowane biuro

10

Praca

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO