Od 22.01 do 31.01 skorzystaj z 20% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 135

Oko w Oko z Gościem

Cykl wywiadów Akademii Widoczni

Artur Pajkert

Jak przygotować stronę na core web vitals? Wybieramy hosting

Hosting hostingowi nie równy. Chociaż wiele przedsiębiorców kieruje się tylko kwestią finansową dobierając operatorów, to w rzeczywistości należy zwrócić uwagę na o wiele więcej właściwości. Artur Pajkert od wielu lat pomaga swoim klientom polepszyć obecność w internecie. Na co dzień pracuje w hostingu, a w naszym wywiadzie tłumaczy na co należy zwrócić uwagę wybierając ofertę hostingową.

Wywiad z Arturem Pajkertem
Artur Pajkert1
Monika Czaplicka

Pomysły na budowę zaangażowania na Facebooku

Jeśli w dalszym ciągu kojarzysz Monikę Czaplicką głównie z tematu kryzysu, to przygotuj się na bliższe poznanie prawdziwej wirtuozki w świecie marketingu internetowego. Dała się rozpoznać jako autorka kampanii “Nie czytasz? Nie idę z tobą do łóżka!”. Teraz chętnie dzieli się wiedzą, działając pod szyldem agencji social media Wobuzz, pisząc bloga czaplicka.edu i wydając książki. Zanim oddasz się lekturze książki “Uwiedź klienta”, zapraszamy do wciągającego wywiadu z Moniką Czaplicką.

Wywiad z Moniką Czaplicką
Monika Czaplicka2
Michał Kręcisz | Revhunter

Jak pozyskać klientów do sklepu?

Rozwój biznesu e-commerce to w dużej mierze praca z wykorzystaniem narzędzi. Znamy Google Analytics, systemy reklamowe Google i wiele innych technologii, które pozwalają badać i ponownie wykorzystywać ruch w sklepie. Tym razem jednak zdecydowaliśmy się porozmawiać o nieco innym rozwiązaniu. Revhunter to wszechstronne narzędzie pozwalające docierać do obecnych oraz do zupełnie nowych użytkowników. Jak działa, dla kogo jest stworzone i czy warto je wdrożyć opowiada Michał Kręcisz.

Wywiad z Michałem Kręciszem
michal krecisz
Jakub Biel

Czy warto promować firmę na TikToku?

Czy TikTok jest tylko dla młodzieży? Przyglądamy się kanałowi, który kojarzy się z rozrywką i tym samym bywa z góry odrzucany ze strategii marketingowej firm. Czy słusznie? Zapytaliśmy Jakuba Biela, jak wykorzystać TikToka do promocji firmy, czy warto zainwestować w reklamy na TikToku i czy Instagram Reels dogania TikToka w walce o naszą uwagę.

Wywiad z Jakubem Bielem
profilowe 3 DSC08085 2 Edit 02 1200x1800
Magdalena Pawłowska

Jak wykorzystać kurs online w biznesie?

Do studia Akademii widoczni zaprosiliśmy ekspertkę od tworzenia i promocji kursów online, Magdalenę Pawłowską. Od lat wspiera twórców, dostarczając im materiały szkoleniowe oraz solidną dawkę inspiracji. My zapytaliśmy, czy kurs online to dobry sposób na promocję firmy i czy firmy w ogóle potrzebują kursów online w swojej strategii. Rozważasz taki sposób na zarabianie lub na rozwój swoich usług? Zobacz wywiad, w którym Magdalena Pawłowska zdradza tajniki skutecznych kursów online!

Wywiad z Magdaleną Pawłowską
magdalena pawlowska
Artur Jabłoński

Jak zostać specjalistą Facebook i LinkedIn Ads?

Myślisz o pracy jako specjalista Facebook Ads? A może prowadzisz biznes i chcesz się reklamować na Facebooku i LinkiedInie? Koniecznie obejrzyj wywiad z Arturem Jabłońskim, który zdradza m.in. jak przebiega egzamin prowadzony przez Facebooka i czy reklamy na LinkedInie są dla każdego.

Wywiad z Arturem Jabłońskim
artur jablonski2
Marek Gonsior

Jak realizować skuteczny branding?

Marketing to nie Facebook, a branding to nie logo. Jak rozumieć branding i czy firmy robią go dobrze? Zaprosiliśmy Marka Gonsiora, aby opowiedział o tym, jak zaplanować budowanie marki, jakie cechy są niezbędne, aby robić to dobrze i wreszcie jak skorzystać ze wsparcia konsultantów zewnętrznych. Posłuchaj wywiadu!

Wywiad z Markiem Gonsiorem
Marek Gonsior
Paulina Walkowiak

Jak automatyzować analitykę UX?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak uprościć i przyspieszyć analitykę UX? A może już badasz ruch na stronie, ale nic z tego nie rozumiesz? Zobacz, jakie podejście do analizy UX ma współtwórczyni startupu CUX, Paulina Walkowiak.

Wywiad z Pauliną Walkowiak
Paulina Walkowiak cux v2
Michał Suski

Jak budować markę na rynkach zagranicznych?

Surfer to narzędzia do optymalizacji on-page i automatyzacji pracy z contentem, szeroko stosowane w branży marketingu internetowego. Nie każdy wie, że Surfer podbija nie tylko polski rynek, ale przede wszystkim amerykański. Jak promuje się taki biznes w USA? Czy rozwój marki w USA wygląda inaczej niż w Polsce? Zapytaliśmy o to współtwórcę narzędzia Surfer, Michała Suskiego.

Wywiad z Michałem Suskim
michalsuski
Mariusz Łodyga

Jak zaplanować strategię marketingową dla swojej firmy?

Zastanawiasz się, jak zaplanować strategię dla swojej firmy? Sprawdź nasz wywiad z Mariuszem Łodygą, specjalistą od strategicznego marketingu. Dowiesz się więcej o strategii oraz o tym, jak wyznaczać i mierzyć cele w marketingu.

Wywiad z Mariuszem Łodygą
KM Lodyga 7
Tomasz Palak

Jak realizować marketing zgodnie z prawem?

Działasz w internecie? Jesteś twórcą, a może pracujesz w dziale marketingu? Zobacz, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby nie łamać prawa. Z wywiadu dowiesz się także jak prawo chroni twoje dzieła i gdzie szukać pomocy, jeśli ktoś naruszy Twój wizerunek lub wizerunek Twojej firmy. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z radcą prawnym, Tomaszem Palakiem.

Zobacz wywiad
Tomasz Palak
Angelika Chimkowska

Jak wykorzystać LinkedIn w biznesie? Wywiad z Angeliką Chimkowską

Czy prowadząc swój biznes warto prowadzić LinkedIn? A może jest to miejsce tylko dla szukających pracy i rekruterów? Obejrzyj wywiad z Angeliką Chimkowską, która pomoże raz a dobrze rozwiać ten i inne mity o Linkedinie!

Zobacz wywiad
angelika chimkowska v2
Kamil Bolek

Jak być widocznym na YouTube'ie?

W tym wywiadzie #Oko w oko z gościem poznamy tajniki platformy YouTube. Dowiemy się, czy warto być na tym kanale, jak zacząć i co jest najważniejsze.
Czy współpraca z influencerami to odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu?
Kamil Bolek - członek grupy LTTM dzieli się tajnikami swojej pracy w Influencer marketingu.

Zobacz wywiad
kamil bolek2
Greg Albrecht

Czy liderem trzeba się urodzić?

Lider to nie kolejne stanowisko na szczeblach kariery. To również nie jest synonim menadżera czy dyrektora. Lider ma zdolność inspirowania i motywowania ludzi, którzy za nim chętnie podążają. Czy bycia liderem można się nauczyć? Co oznacza lider w dzisiejszych czasach i jaką rolę pełni w zespole? O to i inne aspekty tematyki przywództwa zapytaliśmy Grega Albrechta.

Zobacz wywiad
Greg Albrecht jak wyprodukowac podcast v2
Ania Ledwoń-Blacha

Twoja firma w mediach społecznościowych

Fascynują Cię media społecznościowe? Nas też! Sami prowadzimy nasze kanały w social mediach, dlatego z przyjemnością podjęliśmy temat zarządzania marką w kanałach społecznościowych w rozmowie z Anną Ledwoń-Blachą. W wywiadzie z cyklu Oko w oko z gościem omówiliśmy skuteczne sposoby na promowanie firmy w mediach społecznościowych i zarządzanie jej wizerunkiem.

Zobacz wywiad
attachment 604b6766e549e Anna Ledwon Blacha
Sylwia Dąbrowska

Jak zacząć z video marketingiem ? Wywiad z Teacherką

Myślisz o wykorzystaniu filmów w marketingu swojej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Znamy te wszystkie dylematy - jaki sprzęt, jak poczuć się pewnie przed kamerą czy nawet taki dylemat - gdzie promować nagrane treści. Gdy nie pozycjonujemy stron, zgłębiamy tajniki innych dziedzin marketingu, a wiedzy szukamy u najlepszych. Dlatego zaprosiliśmy do studia Akademii widoczni Sylwię Dąbrowską, znaną jako Teacherka, która wie wszystko o występowaniu przed kamerą i wykorzystaniu filmów do budowy marki. Poniżej znajdziesz esencję z naszej rozmowy z Sylwią, ale zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy.

Zobacz wywiad
SD51
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej