Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 135

Oko w Oko z Gościem

Cykl wywiadów Akademii Widoczni

Sylwia Dąbrowska

Jak zacząć z video marketingiem ? Wywiad z Teacherką

Myślisz o wykorzystaniu filmów w marketingu swojej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Znamy te wszystkie dylematy - jaki sprzęt, jak poczuć się pewnie przed kamerą czy nawet taki dylemat - gdzie promować nagrane treści. Gdy nie pozycjonujemy stron, zgłębiamy tajniki innych dziedzin marketingu, a wiedzy szukamy u najlepszych. Dlatego zaprosiliśmy do studia Akademii widoczni Sylwię Dąbrowską, znaną jako Teacherka, która wie wszystko o występowaniu przed kamerą i wykorzystaniu filmów do budowy marki. Poniżej znajdziesz esencję z naszej rozmowy z Sylwią, ale zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy.

Zobacz wywiad
SD51
Ania Ledwoń-Blacha

Twoja firma w mediach społecznościowych

Fascynują Cię media społecznościowe? Nas też! Sami prowadzimy nasze kanały w social mediach, dlatego z przyjemnością podjęliśmy temat zarządzania marką w kanałach społecznościowych w rozmowie z Anną Ledwoń-Blachą. W wywiadzie z cyklu Oko w oko z gościem omówiliśmy skuteczne sposoby na promowanie firmy w mediach społecznościowych i zarządzanie jej wizerunkiem.

Zobacz wywiad
attachment 604b6766e549e Anna Ledwon Blacha
Greg Albrecht

Czy liderem trzeba się urodzić?

Lider to nie kolejne stanowisko na szczeblach kariery. To również nie jest synonim menadżera czy dyrektora. Lider ma zdolność inspirowania i motywowania ludzi, którzy za nim chętnie podążają. Czy bycia liderem można się nauczyć? Co oznacza lider w dzisiejszych czasach i jaką rolę pełni w zespole? O to i inne aspekty tematyki przywództwa zapytaliśmy Grega Albrechta.

Zobacz wywiad
Greg Albrecht jak wyprodukowac podcast v2
Artur Jabłoński

Jak zostać specjalistą Facebook i LinkedIn Ads?

Myślisz o pracy jako specjalista Facebook Ads? A może prowadzisz biznes i chcesz się reklamować na Facebooku i LinkiedInie? Koniecznie obejrzyj wywiad z Arturem Jabłońskim, który zdradza m.in. jak przebiega egzamin prowadzony przez Facebooka i czy reklamy na LinkedInie są dla każdego.

Zobacz wywiad
artur jablonski2
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej