Wiosenna promocja - 25% zniżki na SEO i Ads
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 117
Zarząd Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Artur Wojczal

Artur Wojczal na LinkedIn

Artur Wojczal to założyciel i prezes agencji widoczni - jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Strateg, menadżer i praktyk marketingu internetowego z ponad 20-letnim doświadczeniem.

artur wojczal zdjecie glowne poziom

Twórca agencji widoczni

Artur Wojczal swoją pasję do marketingu internetowego i biznesu odkrył w 1999 roku, gdy założył agencję i zaczął współpracę z pierwszymi klientami. Początkowo w pojedynkę poszukiwał klientów, realizował dla nich kampanie i pomagał skutecznie budować biznes w sieci. Dziś zarządza dynamicznie rozwijającą się firmą, która tworzy Campus Widoczni i składa się z 10 różnych zespołów, każdy realizujący inne zadania dla klientów lub agencji. To właśnie zbudowanie efektywnego i zgranego zespołu uważa za swój największy sukces. Najważniejsze zadania operacyjne powierzył skrupulatnie dobranym menadżerom, liderom zespołów i specjalistom.

Artur nadal realizuje swoją misję zapewnienia jak największych zysków klientom dzięki sile marketingu internetowego. Dziś jednak realizuje tę misję za sprawą zespołu, optymalizacji procesów i wprowadzania innowacji do usług marketingu internetowego w agencji widoczni.

 

Menadżer i praktyk marketingu internetowego

Ponad 20 lat budowania biznesu to doświadczenie, które uczy skutecznego projektowania i wdrażania strategii, budowania trwałych relacji i zarządzania zespołami. Tym samym Artur to autorytet w dziedzinie rozwoju firmy, lider i skuteczny strateg.

Dodatkowo wyróżnia się praktyczną wiedzą i umiejętnościami w zakresie pozycjonowania, kampanii Google Ads, optymalizacji konwersji i analityki internetowej. Połączenie takiej wiedzy, doświadczenia i umiejętności pozwala mu odnosić kolejne sukcesy w biznesie i tworzyć atrakcyjne miejsce do pracy i rozwoju dla specjalistów marketingu internetowego.

 

Od budki telefonicznej do Campusu widoczni


Czy otwarcie agencji marketingu internetowego rok po powstaniu Google to dobry pomysł? Jak wyglądał rozwój firmy, gdy korzystało się z budki telefonicznej, a internet był przede wszystkim dostępny w kafejkach internetowych? Co sprawiło, że z jednoosobowej firmy, agencja widoczni rozrosła się do jednej z największych agencji SEO/ Ads w Polsce?

Zobacz historię agencji widoczni, opowiedzianą przez jej założyciela.

Akademia widoczni

Artur Wojczal - trener marketingu internetowego

Czy prowadząc firmę można mieć czas na zadania operacyjne? Artur Wojczal traktuje marketing internetowy z dużą pasją i zaangażowaniem. Śledzi trendy, stale poszerza wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce, współpracując blisko ze swoim zespołem nad rozwojem i optymalizacją strony widoczni.com. Marketing internetowy jest nadal ważnym elementem życia zawodowego dla Artura. Dzięki temu z powodzeniem dzieli się wiedzą z zespołem, ale również ze słuchaczami studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz z uczestnikami swoich szkoleń i prelekcji. Zobacz więcej na temat kompetencji i doświadczenia trenerskiego Artura!

Rozmowy z praktykami marketingu internetowego

Zobacz wywiady przeprowadzone przez Artura ze światowej sławy praktykami marketingu internetowego:

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej