688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E zespol widoczni
Zespół ekspertów
Zespół ekspertów

Artur Wojczal

ARTUR WOJCZAL

In 2C 21px RArtur Wojczal

Od niemal 20 lat pomagam rozwijać biznesy realizując skuteczne kampanie marketingu internetowego.

Przez ten czas pracowałem z setkami Klientów z niemal każdej branży, stale zgodnie z motto agencji:

Nasze kampanie finansują się same.

artur wojczal zdjecie glowne poziom

Historia agencji widoczni - 20 lat w branży marketingu internetowego

 

Nasza agencja w tym roku skończyła 20 lat. Aż trudno w to uwierzyć, szczególnie, że początki sięgają czasów, kiedy internet nie był dostępny dla każdego, tylko nieliczne firmy posiadały strony internetowe, a przed wysłaniem wiadomości e-mail dzwoniło się, aby uprzedzić adresata. 

Czy to możliwe, aby w latach 90-tych, czasach budek telefonicznych i walkmanów, rozwijać biznes oparty na internecie? Nasza agencja jest na to najlepszym dowodem! W swoim podsumowaniu ostatnich 20 lat piszę o tym, jak wyglądała branża SEO w Polsce i za granicą. Jak pozyskiwałem klientów jeszcze jako student Politechniki Poznańskiej i jak zmieniał się marketing internetowy wraz z jej gigantem - Google.

Zapraszam do lektury - Artur Wojczal.

artur-wojczal-widoczni.jpg

Rand Fishkin i widoczni we wspólnym projekcie

Działalność Randa Fishkina w branży obserwuje niemal od początku. Wcześniej jako założyciela i pomysłodawcę Moz, a teraz jako CEO w SparkToro. Osobiście miałem przyjemność poznać go w 2017 roku na konferencji BrightonSEO. Od tego czasu utrzymujemy stały kontakt i działamy we spólnych projektach. Jednym z nich jest promocja jego najnowszej książki "Zagubiony Przedsiębiorca" w Polsce. Z dumą i wielką radością pragnę poinformować, że widoczni są oficjalnym partonem polskiego wydania, a na okładce przeczytać kilka słów rekomendacji ode mnie.

Zobacz wywiadz Randem Fishkinem na temat jegoksiążki
rand fishkin lost founder helion widoczni
Wywiad z Randem Fishkinem

Rozmowa Artura Wojczala z Randem Fishkinem - Brighton SEO

Rand Fishkin w wywiadzie z widoczni o książce Lost&Founder" - Brighton SEO

Zobacz wywiad z Arturem Wojczalem w telewizji WTK na temat projektu #akademiawidoczni

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej