Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 117
Zarząd Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Artur Wojczal

Artur Wojczal na LinkedIn

Artur Wojczal to założyciel i prezes agencji widoczni - jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Strateg, menadżer i praktyk marketingu internetowego z ponad 20-letnim doświadczeniem.

artur wojczal zdjecie glowne poziom
Akademia widoczni

Artur Wojczal - trener marketingu internetowego

Czy prowadząc firmę można mieć czas na zadania operacyjne? Artur Wojczal traktuje marketing internetowy z dużą pasją i zaangażowaniem. Śledzi trendy, stale poszerza wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce, współpracując blisko ze swoim zespołem nad rozwojem i optymalizacją strony widoczni.com. Marketing internetowy jest nadal ważnym elementem życia zawodowego dla Artura. Dzięki temu z powodzeniem dzieli się wiedzą z zespołem, ale również ze słuchaczami studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz z uczestnikami swoich szkoleń i prelekcji. Zobacz więcej na temat kompetencji i doświadczenia trenerskiego Artura!

Rozmowy z praktykami marketingu internetowego

Zobacz wywiady przeprowadzone przez Artura ze światowej sławy praktykami marketingu internetowego:

 

Wywiad

Pierwszy klient pozyskany w budce telefonicznej?

Czy wiesz, że agencja widoczni powstała w 1999 roku, kiedy internet w domu był niespotykanym luksusem?

Za nami ponad 20 lat historii agencji, która ma na swoim koncie setki udanych kampanii, mieści się w dwóch nowoczesnych biurowcach i zatrudnia kilkudziesięciu specjalistów marketingu internetowego.

Przeczytaj historię Artura Wojczala, o tym jak zakładał agencję, jak stawiał pierwsze kroki w branży i przede wszystkim, jak buduje się taką firmę w Polsce.

 

Zobacz historię Artura
widoczni 126

Twórca agencji widoczni

Jestem założycielem i prezesem agencji Widoczni - jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. Moja pasja do marketingu internetowego i biznesu zaczęła się w 1999 roku, gdy założyłem agencję i rozpocząłem współpracę z pierwszymi klientami.

 

Od budki telefonicznej do jednej z największych agencji w Polsce 

Początkowo sam poszukiwałem klientów, realizowałem dla nich kampanie i pomagałem im skutecznie budować biznes w sieci.
Dobrze pamiętam, jak pierwsze relacje handlowe nawiązywałem z... budki telefonicznej w akademiku. Była to budka jeszcze na żetony, jedna z 3 na terenie całego kampusu, przez co tworzyły się przy niej długie kolejki i narastały naciski oczekujących dotyczące czasu trwania moich rozmów. To była dla mnie najlepsza szkoła nauki sprawnej komunikacji telefonicznej i skutecznego zamykania sprzedaży.

 

Menadżer i praktyk marketingu internetowego

Ponad 20 lat budowania biznesu to doświadczenie, które nauczyło mnie skutecznego projektowania i wdrażania strategii, budowania trwałych relacji i zarządzania zespołami.
Cały czas pozostaję wierny misji zapewnienia jak największych zysków klientom dzięki sile marketingu internetowego.

Dzisiaj zarządzam dynamicznie rozwijającą się, ponad 120-osobową agencją, powierzając najważniejsze zadania skrupulatnie dobranym specjalistom, ekspertom, liderom zespołów i menadżerom.

 

Ponad 20-lat w biznesie

Spotkasz nas nas na co dzień w Poznaniu przy lotnisku Ławica, gdzie zbudowaliśmy Kampus widoczni - kompleks budynków, w których znajduje się siedziba firmy, ale także miejsce do rozwoju, spotkań i szkoleń. Jest to nasza przestrzeń, w której wszyscy czujemy się jak w domu i w której możemy realizować nasze najlepsze pomysły.

Jestem dumny, że stworzyłem idealne środowisko do pracy dla specjalistów marketingu internetowego, w którym mogą oni rozwijać swoje umiejętności i skutecznie realizować zarówno swoje cele zawodowe, jak i cele naszych klientów.

 

Największy sukces - skuteczny i zgrany zespół

Moim największym zawodowym osiągnięciem jest zespół, który zbudowałem przez lata. Cieszę się, że mam możliwość pracować z ludźmi, którzy podobnie jak ja, pasjonują się tym, co robią, są nastawieni na realizację celu, a nie tylko zadań, a do tego mają bardzo duzą wiedzę w swoich specjalnościach. Każdy przyszedł do nas z innej firmy, z zupełnie innym bagażem doświadczeniem i wiedzy.

Dzisiaj tworzymy jeden z najlepszych zespołów na świecie i jestem dumny z tego, że jestem jego częścią.